Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Skaudus smūgis TV3 žvaigždei: Indrę Makaraitytę vyras paliko dėl kitos

moteris vos pagimdžiusi liko su dviem vaikais
Sigitas Babilius ir Indrė Makaraitytė (Alfa.lt nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

TV3 televizijoje jau kuris laikas verda aistros. Anot naujienų portalo Alfa.lt šaltinių, TV3 žinių tarnybos vadovas Sigitas Babilius paliko savo žmoną, TV3 laidos „Savaitės komentarai“ vedėją Indrę Makaraitytę. Viena garsiausių šalies žurnalisčių liko su dviem mažamečiais vaikais. Vyras ją metė dėl kitos moters. Nauja S. Babiliaus išrinktoji – vieno banko marketingo vadovė Živilė Genytė. I. Makaraitytė liko viena vos pagimdžiusi antrąją atžalą – su kelių mėnesių vaikeliu.

Galima tik numanyti, kaip jautėsi Indrė, kai teko rūpintis vaikais, o darbe jai vadovauja sutuoktinis, palikęs ją dėl kitos moters. Kaip pasakojo Alfa.lt šaltiniai, televizijos darbuotojams neretai tenka girdėti aršių poros rietenų. Šio sezono pradžioje S. Babilius neva net buvo iškėlęs klausimą, ar verta Indrę palikti ir toliau vesti laidą „Savaitės komentarai“, nors ji šioje televizijoje dirba anksčiau už savo vyrą.

Kaip kalbama TV3 koridoriuose, visa istorija prasidėjo prieš maždaug dvejus metus, TV3 televizijoje vykusiame „Lietuvos garbės“ renginyje. Jame neva ir susibendravo Sigitas su savo nauja drauge Živile Genyte.

Žurnalistų pora iki šiol gyveno sostinės senamiestyje su dviem vaikais. Indrė dar iki vestuvių buvo nusipirkusi butą, o Sigitas įsigijo savąjį šalia, kuriuos suremontavus pora ketino sujungti. Tačiau to nebeprireikė – jiedu pasuko skirtingais keliais.

„Indrė, regis, nenorėdama papildomų klausimų ir pykčių giminėje, ir toliau bendrauja su savo uošviais ir vasaromis veža vaikus į kaimą pas senelius“, – pasakojo Alfa.lt šaltinis.

Naujienų portalui Alfa.lt pasiteiravus, kaip sekasi dirbti kartu su Sigitu, Indrė prasitarė, kad tai – jautri tema, todėl nenorinti pasakoti savo šeimos santykių peripetijų. „Man tai – nemaloni tema. Žinokite, tikrai nenoriu kalbėti apie tai, bandyti kažką tvirtinti ar neigti“, – sakė Indrė. Tuo metu su S. Babiliumi susisiekti nepavyko, jo telefonas – išjungtas.

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Seriale debiutuosiantis Vitalijus Cololo gavo išskirtinį vaidmenį

Vienas populiariausių lietuviškų serialų „Moterys meluoja geriau“ skaičiuoja jau septintąjį sezoną. Jame netrūks naujų veidų, komiškų situacijų ir, žinoma, pagrindinių aktorių Editos Užaitės, Ingos Norkutės-Žvinienės ir Aušros Štukytės išgyvenimų.
Vienas septintojo sezono veidų – ir TV laidų vedėjas Vitalijus Cololo. Vyro vaidmuo – neeilinis: trumpas, bet ryškus.

Eriką Vitulskienę lepina naujas vyras

„Galvojau, gausiu arogantišką šiknių, o atvažiavo santūrus, darbštus, paprastas ir kantrus profesionalas. Tiesa, kol kas jis mane vadina Joanos vardu – su šia partnere Andrejus laimėjo Graikijos šokių ant ledo konkursą.

Būdamas Londone, Vaidas Baumila sapnuoja Lietuvą

Šį šeštadienį 21 val. LRT televizijos eteryje nuskambės dar 8 specialiai „Eurovizijos” nacionalinei atrankai parašytos dainos. Vaidas Baumila, atlikdamas konkursinę dainą „Worlds Apart”, prisipažino, kad ji jam krito į širdį. Bet tai dar nereiškia, kad laimėjimo atveju dainininkas būtent su šiuo kūriniu vyktų užkariauti Europos.
„Eurovizijos” nacionalinei atrankai pateiktos lietuvių ir užsienio kompozitorių dainos dalyviams ekspertų buvo parinktos pagal jų vokalinius sugebėjimus ir kitus duomenis.

Viešumo vengianti Ieva Mackevičienė pasirodė be makiažo

Gruodžio pradžioje už „radisto“ Rolando Mackevičiaus ištekėjusi buvusi grupės „Pinup Girls“ narė Ieva Mackevičienė (buvusi Ambrazaitė – aut. past.) su malonumu mėgaujasi paskutiniais nėštumo mėnesiais.
Mergina nesigėdydama socialiniame tinkle paviešino nuotrauką, kurioje ji – natūrali, be makiažo. Dar savaitgalį Ieva dalijosi įspūdžiais, kad kartu su vyru mėgaujasi SPA centro teikiamais malonumais ir visai nebijo užgriuvusios žiemos.

Sunkius laikus išgyvenanti Vitalija Katunskytė: mes seniai nebeuždirbame tūkstančių

Legendinė dainininkė Vitalija Katunskytė šiuo metu išgyvena toli gražu ne pačius geriausius laikus. Visą gyvenimą vien tik iš muzikos gyvenanti moteris patikino nebespjaunanti į jokius pasiūlymus. Nors anksčiau honorarai siekdavo keletą tūkstančių, šiandien dainininkė sutinka koncertuoti net už 500 litų. „O ir vyrų Lietuvoje normalių nebelikę, visi išvažiavo. Dabar moterys turi kovoti, kad jį susirastų, todėl pačioms tenka save išlaikyti“, – naujienų portalui Alfa.lt atviravo atlikėja.

Tituluota gražuolė Sandra Chlevickaitė ieško darbo

„Jūs man pasakykite, kaip rasti darbą? „CV bankas“ siūlo „Maximą“, „Rimi“ ir pardavimų vadybininkės darbus, susijusius su technika ir panašiais dalykais. Daug kas sako radę darbus per pažįstamus. Tai, pažįstami, gal jūs turite pasiūlyti kokį nors darbą ne „Maximoje“ ir „Rimi“?“ – su tokiu nevilties kupinu prašymu į savo draugus kreipėsi tituluota gražuolė ir „Žvaigdžių duetuose“ su seserimi dalyvavusi Sandra Chlevickaitė.

Susijusios naujienos

Skaudus klausimas: kodėl jis neveda?

Skaudus Berankio kritimas ATP reitinge

Skaudus Franco diktatūros palikimas: pavogti vaikai

Skaudus smūgis mafiozų klanui

Skaudus Lietuvos septyniolikmečių futbolininkų pralaimėjimas ...

Skaudus Danilevičiaus ekipos pralaimėjimas

Skaudus trijų lietuvių klubo pralaimėjimas Ukrainos futbolo ...

Skaudus Zubraus klubo pralaimėjimas NHL

Skaudus „Nautaros“ pralaimėjimas UEFA taurės salės futbolo ...