Alytuje baigėsi Lietuvos jaunių plaukimo čempionatas

Lietuvos jaunių plaukimo čempionatas Alytuje (Organizatorių nuotr.)
Aa+Aa-

Alytuje baigėsi 2013 m. Lietuvos jaunių čempionatas, kuriame dalyvavo 2 Vilniaus, Kauno ir Alytaus komandos. Kaip ir pernai Lietuvos čempionais tapo Nerijaus Papaurėlio ir TadeušoPašuk treniruojami Vilniaus vandens sporto mokyklos auklėtiniai.

Jie nesunkiai įveikė visus varžovus - 14-2 Vilniaus „Eurokam„ jaunius, 22-5 Kauno Plaukimo mokyklos vandenius ir 21-10 Alytaus sporto ir rekreacijos centro sportininkus. Geriausiu turnyro žaidėju taip pat buvo pripažintas vilnietis Julius Goštautas.

Antri liko Kauno Plaukimo mokyklos auklėtiniai treniruojami Artūro Šimansko. Jie 11-9 nugalėjo Alytaus SRC ir 9-7 Vilniaus „Eurokam„ komandas. Bronzos medaliais pasidabino trenerių Artūro ir Tomo Vainikonių (tėvo ir sūnaus) treniruojami Alytaus SRC vandensvydininkai. Jie nors ir sužaidė lygiosiomis 8-8 su Vilniaus „Eurokam„ jauniais, bet dėl geresnių įvarčių santykio tapo prizininkais.

Šiomis varžybomis pasibaigė 2013 metų vandensvydžio sezonas. Visos numatytos varžybos buvo pravestos ir šis sezonas federacijai buvo gana sėkmingas.