Užduokite klausimą psichologui

Psichologė Eglė Gedrimienė (Asmeninio albumo nuotr.)
Aa+Aa-

Turite jus kamuojančių klausimų, neišspręstų problemų ar ieškote patarimo? Naujienų portale Alfa.lt galite užduoti klausimą psichologui.

Rašykite el. paštu gyvenimoekspertai@alfa.lt ir portalo Alfa.lt psichologė Eglė Gedrimienė mielai jums atsakys.

Laiško temoje įrašykite žodį psichologas.

Dėmesio! Visi čia publikuojami atsakymai yra tik informacinio ir šviečiamojo pobūdžio ir neatstoja psichologinio įvertinimo ar konsultavimo.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (2)

Taip pat skaitykite:

Psichologo komentaras: vaikinas rūko „žolę“ ir nemato gyvenimo prasmės ..

Sveiki, rašau jums, nes esu susirūpinusi dėl savo vaikino. Draugaujame 4 mėnesius, santykiai – nuostabūs, tačiau jau kuris laikas jis yra apimtas labai niūrių minčių ir netgi kalba apie savižudybę.

Psichologo komentaras: vienatvė užsienyje 3

Sveiki, mane kamuoja tuštuma (esu 18 m.). Prieš pusę metų išsikrausčiau gyventi į užsienį. Maždaug du mėnesius gyvenau miestelyje, kuriame buvo daug draugų. Susipažinau su šalimi, kurią visada įsivaizdavau kitaip. Netrukus atsirado šiokių tokių pokyčių ir teko išvykti į kitą miestą. Dabar jau beveik 4 mėnesius gyvenu viena, aplink nei vieno lietuvio, nei vieno tikro draugo, tik bendradarbiai.

Psichologo komentaras: man – 20, o jaučiuosi lyg 40 ..

Įsiskaičiau portalo Alfa.lt straipsnyje „Psichologo komentaras: nežinau, kur stoti“ ir užkliuvo tai: „Kartais jauni žmonės labai jaudinasi dėl studijų pasirinkimo, nes šis sprendimas atrodo kažkuo galutinis ir nulemiantis visą likusį jų gyvenimą. Įtampa sumažėja, jei prisimeni, kad gyvenime poreikiai, pomėgiai, interesai, o ir gebėjimai gali keistis, ir studijos bei darbas, kurį išsirinkai ir mėgavaisi būdamas 20-ties, dar po 20 metų gali atrodyti visai kitaip.

Psichologo komentaras: esu viskam apatiška 7

Straipsnyje ką tik perskaičiau Jūsų atsakymą moteriai, kuri klausia, ar jos nieko neveikimas namuose yra tinginysė. Mane taip pat savotiškai kankina tas klausimas. Bet atsakymo, ar aš tinginė, ar ne, man nereikia. Gal greičiau žinau, kad esu tinginė, nes nenoriu nieko veikti nei darbe, nei namuose. Žinoma, prisiverčiu daryti tik tai, kas būtina. Esu tikrai apatiška, mane mažai kas džiugina. Ir kas baisiausia, kad aš nenoriu ieškoti to, kas mane džiugintų.

Psichologo komentaras: vaikinai nebedomina, kai pasiūlo draugauti 10

Gal galite paaiškinti, kodėl man taip nutinka?... Noriu draugauti su vaikinui, bet susiduriu su keista problema, kuri greičiausiai yra mano pačios, giliai viduje. Sulaukiu nemažai vaikinų dėmesio, komplimentų, bet viskas būna gerai tik pačioje pradžioje. Kai tik kuris jų pradeda man rodyti dėmesį arba pasako, kad yra mane įsimylėjęs, norėtų draugauti, man iš karto dingsta susidomėjimas juo. Atrodo, kad tarsi automatiškai jis man pasidaro neįdomus, nebelieka jokios traukos ir, aišku, aš jį atstumiu.

Psichologo komentaras: po brolio gimimo vaikas pasidarė nevaldomas ..

Prieš mėnesį į mūsų šeimą atėjo naujas narys. Susilaukėme gražaus, sveiko sūnelio. Deja, atrodo, toks laimingas laikas buvo visiškai aptemdytas ir dabar su vyru esame ties lūžio riba. Mūsų vyresnioji dukra, iki tol buvusi protinga, gera mergaitė tapo visiškai nebeatpažįstama, tarsi kitas vaikas. Susikalbėti su ja tapo tiesiog neįmanoma, dėl kiekvieno dalyko aikštijasi, apsimeta, kad nesupranta, nemoka nueiti į tualetą, nors anksčiau puikiausiai nueidavo.

Susijusios naujienos

Vaikų baimes dažnai išprovokuoja patys suaugusieji ..

Amžinos meilės receptas ..

​Kaip manote, kas yra geriau: prisipažinti suklydus ar tai neigti? ..

​Psichologo komentaras: priimkite neapibrėžtumą ir „paleiskite“ tai, kas nuo jūsų nepriklauso ..

​Psichologo komentaras: nerimas – problema, o ne sprendimas ..

​Psichologo komentaras: ką daryti, jei mes išsiskirti tiesiog nemokame? ..

​Psichologo komentaras: vaikų pykčio priepuoliai – ką daryti? I dalis ..

​Psichologo komentaras: mano žmona nebenori su manimi mylėtis 1

​Geri partneriai bus tie, kurie nesistengia visko daryti teisingai ..

​Psichologo komentaras: kodėl jis man nesiperša? 1