Ryžių vanduo: plaukams ir odai

Ryžiai (Flickr nuotr.)
Aa+Aa-

Ryžių vandenį naudoja Azijos moterys, siekiančios sustiprinti plaukus ir skaistinti odą. Tai – puikus produktas jūsų odai tonizuoti ir plaukams trinkti. Jis turi gausybę vitaminų ir mineralų natūraliam odos skaistumui sugrąžinti. Jų esama brangiausiuose odos kremuose, kurių gamintojai teigia, kad juos naudojant oda taps švari ir skaisti. Bet kam leisti pinigus brangiems kremams, kai galima pačioms pasidaryti puikų produktą – ryžių vandenį – tiesiog namuose?

Jums reikės:

1. Pusės puodelio ekologiškų ryžių.

2. Vandens.

3. Stiklainio su dangteliu.

Supilkite ryžius į vandenį (naudokite tik ekologiškus ryžius, kurie nebuvo purškiami pesticidais). Leiskite jiems pabrinkti iki kol vanduo taps drumstas. Jei įtariate, kad ryžiai nešvarūs, galite išpilti seną vandenį ir užpilti nauju. Gautas rezultatas – tai jūsų tonikas, todėl jį galite naudoti kaip ir kitus, skirtus veidui valyti. Jis siaurina poras ir naikina spindesį. Šį pačių pasigamintą toniką, supylusios į stiklainį su dangčiu, galite laikyti šaldytuve iki 5 dienų.

Ryžių vanduo laikomas ir geru kondicionieriumi plaukams. Ištrinkusios galvą šampūnu, užpilkite jo ir palikite kelioms minutėms, o tada nuplaukite.

Taip pat sakoma, kad šį užpilą galima ir gerti. Dėl turimos didelės angliavandenių koncentracijos jis suteikia energijos. Įvairių rūšių ryžiai turi skirtingų vitaminų ir maistinių medžiagų, todėl turėtumėte išbandyti jų kiek daugiau ir atsirinkti jums labiausiai tinkančius.

GrozioGuru.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (3)

Taip pat skaitykite:

Susijusios naujienos