Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Vilniuje – solinis Olego Gazmanovo ir grupės koncertas

Olegas Gazmanovas (SCANPIX nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Olegas Gazmanovas ir grupė “Eskadron” gruodžio 29 d. Pristatys naujausią savo programą, bei padovanos žinomiausius savo kūrinius.

Visai neseniai 60-metį paminėjęs artistas paruošė specialią geriausių dainų programą, ir sukauptas naujausias dainas, o jam talkins ištikimi jo bendražygiai - grupė “Eskadron”.

Olegas Gazmanovas gimė Guseve (Kaliningrado sritis) 1951 m. liepos 22 d. Baigęs Kaliningrado aukštąją karinę jūreivystės mokyklą tarnavo Baltijos laivyne. 1981 m. baigė Kaliningrado konservatoriją (gitaros klasė). Savo kūrybinį kelią pradėjo viešbučio “Kaliningrad” restorane, kur dainavo vietinėje grupėje “Vizit”. 1989 m. įkūrė grupę “Eskadron”, su kuria koncertuoja iki šiol.

O.Gazmanovo repertuaras žavi ir stebina savo įvairove – nuo lyrikos ir linksmų šokių dainų iki rimtų patriotinių kūrinių. Ryškių melodijų ir artistinio talento dėka daug O.Gazmanovo dainų pelnė ilgą gyvenimą ir mėgstamos jau ne vienos kartos klausytojų – “Eskadron”, “Oficery”, “Jesaul”, “Moskva”, “Mama”, “Moi jasnyje dni”, “Moriačka” ir daugelis kitų.

Dainininkas yra įvertintas ir svarbiais Rusijos apdovanojimais: 1995 m. jau buvo suteiktas “Rusijos nusipelniusio artisto” vardas, 2001 m. – “Rusijos liaudies artisto” statusas, 2006 m. – “Garbės ordino kavalieriaus” titulas. Muzikantas net 15 kartų tapo festivalio “Pesnia Goda” laureatu, 7 kartus laimėjo Rusijos nacionalinį apdovanojimą “Ovacija”. 1992 m. O.Gazmanovas tapo Monake vykusios “The World Music Awards” ceremonijos laureatu (kategorijoje “Best Selling Russian Artist of the Year”).

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Britų atlikėjas Sohn ketina atvykti į Lietuvą

Lapkritį Vilniuje koncertuosiančio britų talento Sohn vertė kyla kasdien – šiuo metu intensyviai koncertuojantis ir ...

Naujojo cirko savaitgalyje – margaspalvės trupės iš viso pasaulio

Kad ir kaip būtų liūdna, tenka pripažinti, jog vasara artėja pabaigos link. Netruks padvelkti rugsėjo vėjas, bet dėl to ...

Nicolas Jaar paskelbė apie paskutinį „Darkside“ koncertą – vienintelė proga juos pamatyti Vilniuje

„Lofto“ festivalio, kuris vyks patogiai Vilniaus centre rugsėjo 4-6 dienomis, žvaigždės „Darkside“ vakar paskelbė apie ...

„Karklė'14“: pliaupiantis lietus ir sulaužytos organizatorių taisyklės

Ilgąjį šventinį savaitgalį pajūryje vyko muzikos festivalis „Karklė Live Music Beach“. Tiesa, bene 15-ai tūkstančių festivalininkų sėkmė šypsotis nepanoro: visas dienas pliaupęs lietus išplovė ne tik palapines, bet ir visą festivalio teritoriją. Vienas festivalininkų nusprendė pasidalyti mintimis, kaip viskas vyko pačių festivalininkų akimis.
Po užpernai ir pernai surengtų festivalių „Karklė 2012“ ir „Karklė 2013“ šiemet jau iš anksto buvau suplanavęs kur švęsiu žolines.

„Roko naktys”: šveicarai „Eluveitie” įsigeidė BIX įrašų

Atgimusio festivalio „Roko naktys” antroji para buvo dar karštesnė ir siautulingesnė. Į Zarasus atvykę festivalio „headlineriai” – šveicarų folkroko grupė „Eluveitie” prieš savo koncertą ne tik išbandė aktyvias „Roko naktų” pramogas, bet ir šėlo per uždegantį Lietuvos roko veteranų BIX pasirodymą.
„Roko naktų” žvaigždės iš Šveicarijos – aštuonių žmonių grupė „Eluveitie” šeštadienį į Zarasus atvyko ypač geros nuotaikos.

Zaraso saloje prasidėjo festivalis „Roko naktys“

Šį savaitgalį Zarasuose, ežero saloje atgimsta festivalis „Roko naktys“, kuris buvo pradėtas organizuoti prieš daugiau nei 10 metų. Kelis pastaruosius metus užleidęs vietą lengvesnio žanro muzikai, šiemet festivalis vėl drumsčia ramybę. Magiškoje saloje susibūrę „Roko naktų“ gerbėjai iš širdies „pjausto“ gitaras ir purto galvas.
Festivalio vartai atsivėrė 9 valandą ryto, nors ištikimiausi fanai prašėsi į teritoriją jau išvakarėse.

„Breed 77“ vokalistas: mesdamas televizorių per langą turėk fantazijos!

Jau šiandien Zarasuose, Zaraso ežero saloje atgimsta legendinis festivalis “Roko naktys”. Vieni laukiamiausių svečių – iš Gibraltaro kilę, Londone gyvenantys flamenco metal meistrai “Breed 77”. Vokalistas Paulas Isola pakeliui į Lietuvą davė interviu apie viešbučių nusiaubimą, lietuvišką pirtelę ir muzikos verslą.

​Jeronimas Milius: tikiuosi, „Roko naktys“ bus festivalis „be priemaišų“

Jau šį savaitgalį Zarasuose, ežero saloje atgims legendinis festivalis “Roko naktys”. Tokio įvykio nekantriai laukia ir ...

Aiškėja festivalio „Vilnius Street Art“ programa

Sparčiai artėjantis antrasis tarptautinis gatvės meno festivalis „Vilnius Street Art" skelbia: jau patvirtinti ...

5-asis „Karklė Live Music Beach“ – su 15 tūkst. dalyvių bendruomene

Tai, dėl ko atkakliai dirbta visus metus, kartu su ryškiausių Lietuvos ir užsienio atlikėjų muzika Baltijos pakrantėje ...