Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Vilniuje – solinis Olego Gazmanovo ir grupės koncertas

Olegas Gazmanovas (SCANPIX nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Olegas Gazmanovas ir grupė “Eskadron” gruodžio 29 d. Pristatys naujausią savo programą, bei padovanos žinomiausius savo kūrinius.

Visai neseniai 60-metį paminėjęs artistas paruošė specialią geriausių dainų programą, ir sukauptas naujausias dainas, o jam talkins ištikimi jo bendražygiai - grupė “Eskadron”.

Olegas Gazmanovas gimė Guseve (Kaliningrado sritis) 1951 m. liepos 22 d. Baigęs Kaliningrado aukštąją karinę jūreivystės mokyklą tarnavo Baltijos laivyne. 1981 m. baigė Kaliningrado konservatoriją (gitaros klasė). Savo kūrybinį kelią pradėjo viešbučio “Kaliningrad” restorane, kur dainavo vietinėje grupėje “Vizit”. 1989 m. įkūrė grupę “Eskadron”, su kuria koncertuoja iki šiol.

O.Gazmanovo repertuaras žavi ir stebina savo įvairove – nuo lyrikos ir linksmų šokių dainų iki rimtų patriotinių kūrinių. Ryškių melodijų ir artistinio talento dėka daug O.Gazmanovo dainų pelnė ilgą gyvenimą ir mėgstamos jau ne vienos kartos klausytojų – “Eskadron”, “Oficery”, “Jesaul”, “Moskva”, “Mama”, “Moi jasnyje dni”, “Moriačka” ir daugelis kitų.

Dainininkas yra įvertintas ir svarbiais Rusijos apdovanojimais: 1995 m. jau buvo suteiktas “Rusijos nusipelniusio artisto” vardas, 2001 m. – “Rusijos liaudies artisto” statusas, 2006 m. – “Garbės ordino kavalieriaus” titulas. Muzikantas net 15 kartų tapo festivalio “Pesnia Goda” laureatu, 7 kartus laimėjo Rusijos nacionalinį apdovanojimą “Ovacija”. 1992 m. O.Gazmanovas tapo Monake vykusios “The World Music Awards” ceremonijos laureatu (kategorijoje “Best Selling Russian Artist of the Year”).

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Festivalis „Yaga Gathering 2014“ pristato naujojo cirko sceną

Liepos 31–rugpjūčio 4 dienomis vyksiantis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2014“ pristato naują tematinę erdvę – naujojo cirko sceną, kurioje vyks cirko meno pamokos, spektaklis ir kitos veiklos.

Festivalis „Karklė“ pristato 70 atlikėjų „line up“ ir 30 pasaulio virtuvių

Temperatūrai lauke kylant kaip ant mielių, „Karklė Live Music Beach“ organizatoriai iš kūrybinės orkaitės traukia jauTemperatūrai lauke kylant kaip ant mielių, „Karklė Live Music Beach“ organizatoriai iš kūrybinės orkaitės traukia jau patvirtintą programą. Tuo tarpu festivalyje plušėsiantys virėjai kaupia jėgas maratonui prie puodų ir keptuvių bei žada staigmenų ne tik klausą, bet ir skonio receptorius išlavinusiai publikai.

Muzikos festivalyje „Granatos Live“ – dar daugiau pramogų

Muzikos festivalio „Granatos Live“, vyksiančio jau pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Rumšiškėse, pramogų zonos spektras dar labiau išsiplėtė. Festivalis siūlo neeilinį kokybiškos muzikos ir pramogų derinį.
Futbolo karštinė vasarą tęsiasi
Vasaros futbolo karštinė niekur nedingo, todėl „Granatose“ šios sporto šakos variacijų bus dar daugiau. Nuo įprasto „penki prieš penkis“ turnyro iki daug juoko ir gerų emocijų sukeliančių rungtynių.

„Leon Somov & Jazzu“ koncertų bilietai išparduoti

Vienas originaliausių Lietuvos scenos duetų „Leon Somov & Jazzu“ patvirtina savo geidžiamumą anšlaginiais koncertais. Liepos 24–25 d. dueto koncertų Trakuose ir Kaune bilietai jau yra išparduoti.

Palangoje savaitgalį vėl skambės „Laumės juosta“

Liepos 26 – 27 dienomis Palangoje vėl skambės tradicinis jubiliejinis 20-asis vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Laumės juosta“.
Dvi dienas – šeštadienį ir sekmadienį scenoje pasirodys garsiausios vaikų ir jaunimo popgrupės bei solistai, festivalį praturtins ir Palangos orkestro pasirodymas.
Sekmadienį Palangos Vytauto bei J. Basanavičiaus gatves jaunatviškomis spalvomis nuspalvins įspūdingos festivalio dalyvių eitynės.

„Muzikuojančiame kelte“ – visų laikų geriausieji

„Visų laikų geriausia“ - šiuo šūkiu vedama šiemet uostamiestyje ūš Jūros šventė. Tad jau neatsiejamos šventės programos dalies - festivalio „Muzikuojantis keltas“ organizatoriai nusprendė šįkart visus klaipėdiečius ir miesto svečius pakviesti į atlikėjų bei kūrėjų, kuriuos drąsiai būtų galima vadinti visų laikų geriausiais, koncertus. Jūros šventės metu „Muzikuojantis keltas“ iš viso leisis į du neužmirštamus reisus.

Vidas Bareikis ir „No Theatre“ stato spektaklį pagal Camus „Kaligulą“

Šią vasarą teatro judėjimas „No theatre“ žengia dar vieną intriguojantį žingsnį. Trijų savaičių kūrybine stovykla Klaipėdoje pradedamas spektaklio pagal vieną populiariausių pasaulinės klasikos šedevrų A. Camus „Kaligula“ kūrimas. Tai – ne pirmas kartas, kai jaunieji Lietuvos teatro „revoliucionieriai“ savo spektaklį kuria išvykose į panašaus pobūdžio stovyklas. Prieš porą metų panašiomis sąlygomis Druskininkuose gimė spektaklis „Mr. Fluxus“ pagal „Fluxus“ kūrėjo J. Mačiūno biografiją.

Su bilietu į festivalį „Galapagai“ – dar viena šventė su fejerverkais!

Didžiausias Lietuvos muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“ džiugins sielą daugiau nei vieną vasaros savaitgalį: dabar perkantys bilietą į „Galapagus“ dovanų gaus dar vieną bilietą, su kurio rudenį galės apsilankyti stulbinančio grožio fejerverkų festivalyje „Vilniaus Fejerija“. Be to, kiekvienas, atvykęs į festivalį, galės prisidėti prie įspūdingo žiburių paleidimo į dangų.

Į Kauną grįžta didžiausias vasaros klubinis įvykis – „Open Air“ festivalis

Šį penktadienį, liepos 25 dieną, „Kauno Jachtklube“ po žvaigždėmis jau trečią vasarą iš eilės griaudės spalvingas vienos nakties festivalis „Open Air“. Didžiausio vasaros klubinio įvykio Kaune lankytojus šokdins garsus Amerikos didžėjus Josh Gabriel.

„Velnio akmuo“: pragariška kaitra ir šėlionės

Trečią dieną iš eilės Anykščių Dainuvos slėnyje netyla muzika – ketvirtadienį prasidėjęs sunkiosios muzikos festivalisTrečią dieną iš eilės Anykščių Dainuvos slėnyje netyla muzika – ketvirtadienį prasidėjęs sunkiosios muzikos festivalis „Velnio akmuo“ slenka į pabaigą. Tiesa, festivalio uždarymas dar ne visai ranka pasiekiamas – jis įvyks tik sekmadienio popietę.