Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Vilniuje – solinis Olego Gazmanovo ir grupės koncertas

Olegas Gazmanovas (SCANPIX nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Olegas Gazmanovas ir grupė “Eskadron” gruodžio 29 d. Pristatys naujausią savo programą, bei padovanos žinomiausius savo kūrinius.

Visai neseniai 60-metį paminėjęs artistas paruošė specialią geriausių dainų programą, ir sukauptas naujausias dainas, o jam talkins ištikimi jo bendražygiai - grupė “Eskadron”.

Olegas Gazmanovas gimė Guseve (Kaliningrado sritis) 1951 m. liepos 22 d. Baigęs Kaliningrado aukštąją karinę jūreivystės mokyklą tarnavo Baltijos laivyne. 1981 m. baigė Kaliningrado konservatoriją (gitaros klasė). Savo kūrybinį kelią pradėjo viešbučio “Kaliningrad” restorane, kur dainavo vietinėje grupėje “Vizit”. 1989 m. įkūrė grupę “Eskadron”, su kuria koncertuoja iki šiol.

O.Gazmanovo repertuaras žavi ir stebina savo įvairove – nuo lyrikos ir linksmų šokių dainų iki rimtų patriotinių kūrinių. Ryškių melodijų ir artistinio talento dėka daug O.Gazmanovo dainų pelnė ilgą gyvenimą ir mėgstamos jau ne vienos kartos klausytojų – “Eskadron”, “Oficery”, “Jesaul”, “Moskva”, “Mama”, “Moi jasnyje dni”, “Moriačka” ir daugelis kitų.

Dainininkas yra įvertintas ir svarbiais Rusijos apdovanojimais: 1995 m. jau buvo suteiktas “Rusijos nusipelniusio artisto” vardas, 2001 m. – “Rusijos liaudies artisto” statusas, 2006 m. – “Garbės ordino kavalieriaus” titulas. Muzikantas net 15 kartų tapo festivalio “Pesnia Goda” laureatu, 7 kartus laimėjo Rusijos nacionalinį apdovanojimą “Ovacija”. 1992 m. O.Gazmanovas tapo Monake vykusios “The World Music Awards” ceremonijos laureatu (kategorijoje “Best Selling Russian Artist of the Year”).

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Grožėtis plukių žydėjimu – jau dešimtąjį kartą!

Balandžio 26 d., šeštadienį, Neries regioniniame parke vyks jubiliejinė Plukių žydėjimo šventė. 2004 m. prasidėjusi tradicija grožėtis žydinčiomis pavasarinėmis gėlėmis didžiausiame Lietuvoje Dūkštų ąžuolyne nenutrūko visą dešimtmetį. Šventė išaugo į savotišką japoniškosios Hanami šventės atitikmenį – kaip japonai grožisi žydinčiais sakurų sodais, taip lietuviai ėmė kreipti savo žvilgsnius į baltą plukių kilimą po šimtamečiais ąžuolais.

„Positivus“ atlikėjų sąrašas papildytas „Elbow“, Anna Calvi ir „Future Islands“

Pranešama apie dar šešias „Positivus“ festivalyje pasirodysiančias grupes.

Karščiausia vasaros šokių naktis Trakų pilyje – su lietuvių numylėtiniu Jamesu Zabiela

Pasiilgusiems tikro vasariško „išsitaškymo“ po atviru dangumi – puiki žinia. Liepos 11-ąją Trakų pilis pasitiks ypatingą svečią, jau šokdinusį tūkstančius lietuvių ir pasiryžusį padaryti tai dar kartą. Pilies sienų tvirtumą tą vakarą čia išbandys Lietuvos klubinėtojų itin pamėgtas britas Jamesas Zabiela.
Jis turi lietuviškai skambančią pavardę, nors jokių giminystės ryšių su mūsų šalimi kol kas nėra nustatęs.

„Liūdni slibinai“ pajūryje pristatys būsimo romano ištrauką

Šį savaitgalį koncertuose Palangoje ir Klaipėdoje „Liūdni slibinai“ pristatys ištrauką iš būsimo grupės moters Aistės Lasytės romano. Pasirodymų pajūryje metu aktorių trijulė taip pat pasiryš užleisti vietą profesionaliems muzikantams, kurie pristatys projektą „Be aktorių“.
„Bręstame, jaučiame, kad ateina noras išlieti liūdesį ne tik dainomis.

Į Lietuvą atvyksta elektroninės muzikos ikona – DJ Hell

Balandžio 11 d. Vilniaus vardas ir „Opium“ klubas bus įtraukti į tarp nuo JAV iki Japonijos išsidėsčiusių žinomų klubų sąrašą. Visa tai – electroclash pradininko DJ Hell vakarėlių kalendoriuje. Ketvirtasis „JÄGER BLOW-OUT“ į Lietuvą atveš elektroninės muzikos ikona tapusią žvaigždę.

The Petebox: Lietuvos man visada mažai

Savaitgalį Bahreine buvo duotas startas trečiajam „Formulės 1“ 2014 metų sezono etapui. Šį ypatingą įvykį žymiausi pasaulio lenktynininkai ir „F1“ gerbėjai atšventė specialiame koncerte, kurio metu pasirodė taip pat į Lietuvą atvykstantis The Petebox.
„Jau ne pirmą kartą groju Bahreine „Formulės 1“ gerbėjams ir komandoms“, – pasakojo The Petebox ir džiaugėsi, kad jo muzika patinka tokio lygio „Grand Prix“ organizatoriams.