Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Vilniuje – solinis Olego Gazmanovo ir grupės koncertas

Olegas Gazmanovas (SCANPIX nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Olegas Gazmanovas ir grupė “Eskadron” gruodžio 29 d. Pristatys naujausią savo programą, bei padovanos žinomiausius savo kūrinius.

Visai neseniai 60-metį paminėjęs artistas paruošė specialią geriausių dainų programą, ir sukauptas naujausias dainas, o jam talkins ištikimi jo bendražygiai - grupė “Eskadron”.

Olegas Gazmanovas gimė Guseve (Kaliningrado sritis) 1951 m. liepos 22 d. Baigęs Kaliningrado aukštąją karinę jūreivystės mokyklą tarnavo Baltijos laivyne. 1981 m. baigė Kaliningrado konservatoriją (gitaros klasė). Savo kūrybinį kelią pradėjo viešbučio “Kaliningrad” restorane, kur dainavo vietinėje grupėje “Vizit”. 1989 m. įkūrė grupę “Eskadron”, su kuria koncertuoja iki šiol.

O.Gazmanovo repertuaras žavi ir stebina savo įvairove – nuo lyrikos ir linksmų šokių dainų iki rimtų patriotinių kūrinių. Ryškių melodijų ir artistinio talento dėka daug O.Gazmanovo dainų pelnė ilgą gyvenimą ir mėgstamos jau ne vienos kartos klausytojų – “Eskadron”, “Oficery”, “Jesaul”, “Moskva”, “Mama”, “Moi jasnyje dni”, “Moriačka” ir daugelis kitų.

Dainininkas yra įvertintas ir svarbiais Rusijos apdovanojimais: 1995 m. jau buvo suteiktas “Rusijos nusipelniusio artisto” vardas, 2001 m. – “Rusijos liaudies artisto” statusas, 2006 m. – “Garbės ordino kavalieriaus” titulas. Muzikantas net 15 kartų tapo festivalio “Pesnia Goda” laureatu, 7 kartus laimėjo Rusijos nacionalinį apdovanojimą “Ovacija”. 1992 m. O.Gazmanovas tapo Monake vykusios “The World Music Awards” ceremonijos laureatu (kategorijoje “Best Selling Russian Artist of the Year”).

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

„Leon Somov & Jazzu“ koncertų bilietai išparduoti

Vienas originaliausių Lietuvos scenos duetų „Leon Somov & Jazzu“ patvirtina savo geidžiamumą anšlaginiais koncertais. Liepos 24–25 d. dueto koncertų Trakuose ir Kaune bilietai jau yra išparduoti.

Palangoje savaitgalį vėl skambės „Laumės juosta“

Liepos 26 – 27 dienomis Palangoje vėl skambės tradicinis jubiliejinis 20-asis vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Laumės juosta“.
Dvi dienas – šeštadienį ir sekmadienį scenoje pasirodys garsiausios vaikų ir jaunimo popgrupės bei solistai, festivalį praturtins ir Palangos orkestro pasirodymas.
Sekmadienį Palangos Vytauto bei J. Basanavičiaus gatves jaunatviškomis spalvomis nuspalvins įspūdingos festivalio dalyvių eitynės.

„Muzikuojančiame kelte“ – visų laikų geriausieji

„Visų laikų geriausia“ - šiuo šūkiu vedama šiemet uostamiestyje ūš Jūros šventė. Tad jau neatsiejamos šventės programos dalies - festivalio „Muzikuojantis keltas“ organizatoriai nusprendė šįkart visus klaipėdiečius ir miesto svečius pakviesti į atlikėjų bei kūrėjų, kuriuos drąsiai būtų galima vadinti visų laikų geriausiais, koncertus. Jūros šventės metu „Muzikuojantis keltas“ iš viso leisis į du neužmirštamus reisus.

Vidas Bareikis ir „No Theatre“ stato spektaklį pagal Camus „Kaligulą“

Šią vasarą teatro judėjimas „No theatre“ žengia dar vieną intriguojantį žingsnį. Trijų savaičių kūrybine stovykla Klaipėdoje pradedamas spektaklio pagal vieną populiariausių pasaulinės klasikos šedevrų A. Camus „Kaligula“ kūrimas. Tai – ne pirmas kartas, kai jaunieji Lietuvos teatro „revoliucionieriai“ savo spektaklį kuria išvykose į panašaus pobūdžio stovyklas. Prieš porą metų panašiomis sąlygomis Druskininkuose gimė spektaklis „Mr. Fluxus“ pagal „Fluxus“ kūrėjo J. Mačiūno biografiją.

Su bilietu į festivalį „Galapagai“ – dar viena šventė su fejerverkais!

Didžiausias Lietuvos muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“ džiugins sielą daugiau nei vieną vasaros savaitgalį: dabar perkantys bilietą į „Galapagus“ dovanų gaus dar vieną bilietą, su kurio rudenį galės apsilankyti stulbinančio grožio fejerverkų festivalyje „Vilniaus Fejerija“. Be to, kiekvienas, atvykęs į festivalį, galės prisidėti prie įspūdingo žiburių paleidimo į dangų.

Į Kauną grįžta didžiausias vasaros klubinis įvykis – „Open Air“ festivalis

Šį penktadienį, liepos 25 dieną, „Kauno Jachtklube“ po žvaigždėmis jau trečią vasarą iš eilės griaudės spalvingas vienos nakties festivalis „Open Air“. Didžiausio vasaros klubinio įvykio Kaune lankytojus šokdins garsus Amerikos didžėjus Josh Gabriel.

„Velnio akmuo“: pragariška kaitra ir šėlionės

Trečią dieną iš eilės Anykščių Dainuvos slėnyje netyla muzika – ketvirtadienį prasidėjęs sunkiosios muzikos festivalisTrečią dieną iš eilės Anykščių Dainuvos slėnyje netyla muzika – ketvirtadienį prasidėjęs sunkiosios muzikos festivalis „Velnio akmuo“ slenka į pabaigą. Tiesa, festivalio uždarymas dar ne visai ranka pasiekiamas – jis įvyks tik sekmadienio popietę.

Grupė„Subtilu-Z“ dovanos ypatingą nuotaiką

Šį sekmadienį Palangos kurorto gyventojai ir jo svečiai tikrai nenuobodžiaus. Muzikos klube „Vandenis“ ypatingą, subtilią nuotaiką apsilankiusiems dovanos instrumentinės muzikos grupė, SUBTILU-Z: Povilas Velikis (akordeonas), Dmitrijs Mihailovs (akordeonas), Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė) , Vytautas Švažas (perkusija). Grupės repertuare- jų pačių kompozicijos, klasikų šedevrų ir džiazinės improvizacijos, lietuvių kompozitorių kūriniai Jauni, žavūs, talentingi.

Kas per „velniava“?

Ketvirtadienį iki pat išnaktų kepinant saulei Anykščiuose siautę sunkiosios ir alternatyviosios muzikos mėgėjai nesnaudžia – „Velnio akmuo“ festivalis tęsiasi. Antroji renginio diena dar tik įgauna pagreitį, tačiau nuo pat ryto atkakliausieji renkasi klausyti muzikos specialistų paskaitų, žaisti paplūdimio tinklinį, žaisti stalo žaidimus, bendrauti su bendraminčiais bei užsiimti kitomis, per daug energijos nereikalaujančiomis veiklomis.

Atakuojami Anykščiai: prasidėjo „Velnio akmuo 2014“

Vasarai pasiekus pusiaukelę, kaip ir kasmet, Anykščių Dainuvos slėnyje prasidėjo griausmingasis šiuolaikinio roko ir metalo muzikos festivalis „Velnio akmuo 2014“. Dėl savo pavadinimo kontraversiškų minčių visuomenei sukeliantis renginys po atviru dangumi vyksta jau šeštąjį kartą ir šiemet pristato rekordinį skaičių grupių bei atlikėjų – net 36 pasirodymai per tris festivalio dienas.