Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Vilniuje – solinis Olego Gazmanovo ir grupės koncertas

Olegas Gazmanovas (SCANPIX nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Olegas Gazmanovas ir grupė “Eskadron” gruodžio 29 d. Pristatys naujausią savo programą, bei padovanos žinomiausius savo kūrinius.

Visai neseniai 60-metį paminėjęs artistas paruošė specialią geriausių dainų programą, ir sukauptas naujausias dainas, o jam talkins ištikimi jo bendražygiai - grupė “Eskadron”.

Olegas Gazmanovas gimė Guseve (Kaliningrado sritis) 1951 m. liepos 22 d. Baigęs Kaliningrado aukštąją karinę jūreivystės mokyklą tarnavo Baltijos laivyne. 1981 m. baigė Kaliningrado konservatoriją (gitaros klasė). Savo kūrybinį kelią pradėjo viešbučio “Kaliningrad” restorane, kur dainavo vietinėje grupėje “Vizit”. 1989 m. įkūrė grupę “Eskadron”, su kuria koncertuoja iki šiol.

O.Gazmanovo repertuaras žavi ir stebina savo įvairove – nuo lyrikos ir linksmų šokių dainų iki rimtų patriotinių kūrinių. Ryškių melodijų ir artistinio talento dėka daug O.Gazmanovo dainų pelnė ilgą gyvenimą ir mėgstamos jau ne vienos kartos klausytojų – “Eskadron”, “Oficery”, “Jesaul”, “Moskva”, “Mama”, “Moi jasnyje dni”, “Moriačka” ir daugelis kitų.

Dainininkas yra įvertintas ir svarbiais Rusijos apdovanojimais: 1995 m. jau buvo suteiktas “Rusijos nusipelniusio artisto” vardas, 2001 m. – “Rusijos liaudies artisto” statusas, 2006 m. – “Garbės ordino kavalieriaus” titulas. Muzikantas net 15 kartų tapo festivalio “Pesnia Goda” laureatu, 7 kartus laimėjo Rusijos nacionalinį apdovanojimą “Ovacija”. 1992 m. O.Gazmanovas tapo Monake vykusios “The World Music Awards” ceremonijos laureatu (kategorijoje “Best Selling Russian Artist of the Year”).

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

​Merūnas Vitulskis prabils apie meilę geišai

Iš kelionių po pasaulio scenas rugsėjo 24–30 d. į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą sugrįžta daugelį žiūrovų ...

​Unikalioje nuotraukoje „Šypsokis, Vilniau“ – daugiau nei 4 tūkstančiai žmonių

Jubiliejinių „Sostinės dienų 2014“ metu vilniečiai ir miesto svečiai pirmą kartą buvo kviečiami bendrai nuotraukai ...

​Jazzu, Merūnas ir Rafailas Karpis šventinių „Anties“ koncertų metu irgi kovos su zombiais

Per šių metų pabaigoje vyksiančius grandiozinius grupės „Antis“ 30-mečio koncertus Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose ant ...

​Koncertus Lietuvoje surengs geriausias 2013 m. bliuzo atlikėjas

Spalio mėn. Lietuvoje koncertuos ryški bliuzo žvaigždė Eric Bibb iš JAV. Šį atlikėją publika be galo myli už scenoje ...

​Pirmą kartą Lietuvoje – britų muzikos žvaigždė Ed Sheeran

2015 vasario 15 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje pirmą kartą mūsų šalyje savo koncertą surengs jaunas bei beprotiškai ...

„Gustavo nuotykių“ filmo anonse pasirodė ir Marijonas MikutavičiusIki šiol tik akies krašteliu į pirmojo lietuviško vaidybinio animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ pasaulį žvilgtelėti leidę juostos kūrėjai pagaliau pristatė spalvingą pilnos trukmės filmo anonsą.

Sostinėje istorinių gatvių sankirtoje atidaromas naujas prabangus baras

Vilniaus senamiestis seniai garsėjantis jaukiomis ir stilingomis pasilinksminimo vietomis įvairų naktinį gyvenimą ...

Viena geriausių koncertinių grupių „Crystal Fighters“ atvyksta į Vilnių

Oficialiai pasitvirtino žinia apie „Crystal Fighters“ koncertą Vilniuje.

Marijono Mikutavičiaus delne – kiaulė

„Nežinau, iš kur ji atsirado.

Legendinė grupė „Bi-2“ koncertuos Vilniuje

Balandžio 5 dieną sostinės Forum Palace scenoje įvyks kerintis koncertas - šou, kuriame, gerbėjų ir muzikos kritikų ...