TV3 eteryje – nauja meksikiečių meilės drama „Nepaklusni širdis“

TV3 eteryje – nauja meksikiečių meilės drama „Nepaklusni širdis“ (TV3 nuotr.)
Aa+Aa-

JAV gimusi gražuolė aktorė ir dainininkė Ana Brenda Contreras, moterų numylėtinis, Kolumbijos aktorius, modelis Danielis Arenasas bei Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamas, neseniai TV3 rodytame seriale „Drąsi meilė“ vaidinęs Cezarijus Evora susitiks su žiūrovais jau netrukus. Naujojo televizijos sezono „Mano TV3. Gera kartu!“ eteryje nuo rugsėjo 19 dienos premjera – meksikiečių melodrama „Nepaklusni širdis“ (Corazon Indomable).

Serialas karaliauja reitingų viršūnėse Meksikoje – šiuo metu čia jį renkasi net 60 proc. televizijos žiūrovų! Pasak kūrėjų, „Nepaklusni širdis“ yra žiūrimiausias serialas iš visų „Televisa“ kanalo rodytų serialų.

<

Darbo dienomis 16.00 val. per TV3 vos tik šiemet pradėtas kurti serialas „Nepaklusni širdis“ pasakos apie gražuolę Marikruz Olivarez, kuri su savo seneliu Ramiru gyvena skurdžioje trobelėje prie Narvajesų valdų ribos. Nevykusio šeimininko Migelio Narvajeso ranča įkeista hipotekoje. Netrukus į gimtinę grįžta Migelio brolis Oktavijus. Praradęs lakūno darbą, jis tikisi rančą parduoti ir taip prasimanyti pinigų. Tiesa, kaip tik čia jis suvoks, kad sava žemė, savi žmonės ir nuoširdi meilė suteikia tikrąją laimę.

Sutikęs civilizacijos beveik nepaliestą gražuolę Marikruz, Oktavijus ją iš karto įsimyli, o netrukus ima trokšti ją vesti. Iškart po tuoktuvių išvaizdusis lakūnas gauna patrauklų darbo pasiūlymą ir palieka rančą ir naująją žmoną. Nuo šios akimirkos prasideda Marikruz vargai...

TV3 premjeroje bus visko, ko laukia Lotynų Amerikos melodramų gerbėjai: neteisingi kaltinimai, kalėjimas, tėvo paieškos ir ilgas kelias iki pripažinimo. Ar „laukinukei“ pavyks pasiekti aukštuomenės menes ir vėl pamatyti savo vyrą Oktavijų? Naujausia TV3 melodrama „Nepaklusni širdis“ – jau nuo rugsėjo 19 dienos darbo dienomis 16.00 val.

 

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (2)

Taip pat skaitykite:

Agnės Jagelavičiūtės laukia akistata su jos iškoneveikta Greta Lebedeva 1

Gražuolė „Projekto Kitokios“ narė Greta Lebedeva pasiryžo dalyvauti didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis“. Sveiką mitybą propaguojanti ir bikini fitneso varžybose laurus skinanti Greta nori įrodyti, kad sveikas maistas gali būti skanus.

Nijolė Pareigytė: maitinu kūdikį, todėl kasdien išgeriu daug vandens 1

Jau pirmadienį, rugsėjo 16 dieną, žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – dar viena, itin laukiama naujo sezono „Mano TV3. Gera kartu!“ premjera, pradėsianti naują sveikatos laidų etapą šalies televizijų istorijoje. Medicinos pokalbių šou „Kvieskite daktarą!“ nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 17.55 val. žiūrovams atsakys net į pačius nepatogiausius klausimus – tai, apie ką kiekvienas spėliojame, bet nedrįstame pasakyti garsiai.

„Lietuvos balse“ pasirodžiusią Iriną iš Latvijos Merūnas palygino su Celine Dion ..

„Gal ant scenos Celine Dion?“ – klausiamai į kitus „Lietuvos balso“ mokytojus žvilgsnį mestelėjo Merūnas Vitulskis. Iš jaudulio besipinančios kojos iš Latvijos atvykusią Iriną Utkiną ant laiptų parklupdė dar pakeliui į sceną. Nugara į dalyvius sėdintys mokytojai išgirdo tik garsų aiktelėjimą.
Į didžiausio Lietuvoje muzikinio projekto filmavimą žavinga viešnia iš kaimyninės šalies atvyko pasiruošusi visomis įmanomomis prasmėmis.

Laida „Ne vienas kelyje“ vaizdo registratorių savininkus kviečia tapti gatvės reporteriais 1

Į LNK eterį vėl grįžo populiariausia Lietuvos laida, skirta automobilininkams – „Ne vienas kelyje“. Grįžo pailsėjus, sukaupus daug naujų reportažų ir, kaip dabar madinga sakyti, atsinaujinusi. Viena iš naujovių – laidos konkursas „Gatvių reporteris“.
„Pastaruoju metu labai populiaru videoregistratoriais filmuoti pažeidėjus Lietuvos keliuose, kelti vaizdus į internetą.

„Mėslitos“ direktorius Saulius Poška Palangos pliaže įsigijo sklypą ..

„Dviračio šou“ į BTV eterį grįžta jau pirmadienį, aštuntą valandą vakaro kartu su naujausiais „Mėslitos“ direktoriaus Sauliaus Poškos nuotykiais. Turtingas vyras pasirinko puikią atostogų kryptį – Palangą, kurioje direktorius nesilankė daugiau nei dvidešimt metų. Mat ant šio kurorto turtuolis buvo rimtai įpykęs. Pirmą kartą apsilankius prie jūros, septynerių metų amžiaus S.Poškai vėjas į jūrą negailestingai nunešė pripučiamą kamuolį. Tada jis sau prisiekė ten daugiau nebevažiuoti.

Į Džiuljetos vaidmenį pretenduojanti Dileta Meškaitė įrodė: scenoje nėra jokių tabu ..

„Aš – Dileta, bet muzikoje tikrai ne diletantė. Ir tai įrodysiu“, – tvirtina 20-metė dainininkė, populiariausiame muzikiniame projekte Lietuvoje „X Faktorius“ ir realybės šou „Paslapčių namai“ išgarsėjusi TV3 laidų vedėja Dileta Meškaitė. Naujas merginos tikslas – Džiuljetos vaidmuo TV3 premjeroje – unikaliame muzikos šou „Romeo ir Džiuljeta“. Eteryje jau rugsėjo 21-ąją pasirodysiančio šou aistros jau verda – ką tik prasidėjo filmavimai.
Dileta scenoje – ne naujokė.

Susijusios naujienos

„Bjaurusis ančiukas“: išvyskite, kaip populiaraus rusų serialo aktoriai atrodo dabar 4

Profesionalias kameras režisieriai metė lauk: populiarų serialą filmavo telefonais 1

​„A komanda“: ar atpažintumėte kultinio serialo neįveikiamus stipruolius po 32 metų? 4

Ekscentriškoji Lady Gaga pavirs siaubūne: vaidins šiurpą keliančiame seriale ..

​Aktorės Emilijos Latėnaitės gyvenimo aistra – psichodrama ..

​Bebaimis šnipas Ostinas Pauersas: ar atpažinsite legendinio filmo žvaigždes šiandien? ..

​Prieš 17 metų ir dabar: pamatykite, kaip pasikeitė kultinio serialo „Dosono įlanka“ aktoriai ..

​Pamatykite, kaip atrodytų kultinis serialas „Draugai“, jei jis būtų filmuojamas šiandien ..

​Kultinis serialas „Policijos akademija“: kaip pašėlę pareigūnai atrodo po 18 metų? ..

Aistringa meilė ir skaudžios intrigos: kaip pasikeitė legendinės muilo operos „Marimar“ aktoriai? 2