Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Aktorės Eglės Jackaitės širdyje – naujai užgimę jausmai

Eglė Jackaitė (Akvilės Petraitytės nuotr. | Alfa.lt)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Aktorė Eglė Jackaitė gyvenime atlaikė ne vieną rimtą išbandymą: prieš dvejus metus ji buvo nuteista už fiktyvų motinystės pašalpų padidinimą, praėjusiais metais ilgam laikui prarado vairuotojo pažymėjimą, o kur dar visos širdies problemos, moterį užklupusios netikėčiausiu metu.

Žurnalui „Stilius“ ji atskleidė, kad ėmėsi naujos veiklos, o jos širdyje – vėl liepsnoja meilė. „Tačiau šiuos santykius atsinešti į namus dar ne laikas“, – atviravo aktorė.

„Nesu labai atsargi, bet ir nebesu naivi. Galiu pasidžiaugti akimirka ir iš jos gauti didžiulį malonumą. Galiu džiaugtis prasmingais pokalbiais ir tylėjimu šalia, ypatingais momentais“, – naujais jausmais džiaugėsi Eglė Jackaitė.

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Jampolskio ir Uzialkaitės vestuvės – šį savaitgalį?

Aktorius ir dainininkas Marius Jampolskis savo išrinktajai Renatai Uzialkaitei pasipiršo 2012 metais prieš „Sidabrinių gervių“ ceremoniją. Jau senokai vieša paslaptis, kad vestuvės turėtų būti šių metų rugpjūčio mėnesį. Bet rugpjūtis beveik baigėsi, o vestuvių dar nematyti. Ar gali būti, kad jos vyks paskutinę vasaros dieną šį savaitgalį?
Alfa.lt nusprendė susisiekti su pačiu Mariumi ir jo pasiteirauti, ar tokie gandai nėra iš piršto laužti.

Vidas Bareikis: labai daug žmonių laukė Suicide DJs“ sugrįžimo

Po dvejų metų tylos į Lietuvos muzikos sceną sugrįžta viena orginaliausių ir jau legendomis apipinta grupė „Suicide DJs“.
Electropop kabaretu vadinami atlikėjai buvo trumpam išsiskyrę – grupės lyderis ir idėjinis vadas Vidas Bareikis dvejus metus praleido svetur, aktorius Ainis Storpirštis per šį laiką spėjo tapti bene populiariausiu jaunu Lietuvos teatro artistu, o charizmatiškasis grupės numylėtinis Pranas Dapšauskas du metus ieškojo vidinės ramybės Chi Miau kalnų vienuolyne.

„Pikaso“ atskleidė trečiąjį grupės narį

„Pikaso“ baigė naujojo grupės nario paieškas. Po kruopščių atrankų trečiuoju grupės nariu tapo Rokas Laureckis. Daugelis gerbėjų vaikiną atsimena iš pirmojo LNK televizijos transliuoto šou „Lietuvos balsas“ sezono.
„Jau tada pastebėjome, kad Lietuvoje atsirado unikalaus, originalaus balso savininkas, kuris tikrai turi daug perspektyvų. Renkantis naująjį grupės narį pirmoje vietoje buvo vokaliniai sugebėjimai. Rokas pagal šį kriterijų lenkė daugelį kitų kandidatų.

Rūta Mikelkevičiūtė ir Giedrė Talmantienė Zambijoje išbandė afrikietišką stilių

Keliaudamos po Zambiją, kurioje kūrė dokumentinį filmą „Zambija: Ačiū, Lietuva!”, LNK laidų vedėjos Giedrė Talmantienė ir Rūta Mikelkevičiūtė neatsispyrė spalvingų afrikietiškų medžiagų žavesiui. Nuvykusios į vieną iš turgų, žurnalistės įsigijo keletą metrų pribloškiamai ryškiai numargintų audinių. Kai vietos moterims Giedrė su Rūta prasitarė, kad turi nusipirkusios vietinių medžiagų, šios pasišovė jas papuošti afrikietišku stiliumi.

„Pagautas“ Paryžiuje lovoje Jurijus Smoriginas: turiu tiek, kiek reikia, o gal net per daug

Šiandien Lietuvoje – didi diena. Galbūt dėl to ir saulė ryškiau šviečia, ir žmonės vieni kitiems plačiau šypsosi. Ši diena – metro Jurijaus Smorigino 58-asis gimtadienis, su kuo jį ir sveikiname. Alfa.lt panūdo jubiliatą pakalbinti, tad susisiekėme su Jurijumi. Baletmeisteris atsiliepė žvaliai, balsas skambėjo giedrai ir vaiskiai. Viskas, kaip ir turi būti per gimtadienį.
Pašnekovas smagiai nusiteikęs dėkojo už gimtadieninius sveikinimus.

Šv. Huberto ir Medeinės paliestieji: kartais jautiesi taip, tarsi nueitum į tvartą nusišauti savo kiaulės

Daugeliui piliečių medžioklė – diskutuotinas arba, lyg to dar būtų maža, net nemėgstamas dalykas. Ne paslaptis, kad daugelis žmonių negailestingai smerkia medžiotojus, nors pastarųjų yra visokių: ir atsakingai besirūpinančių žvėrimis žiemos metu, ir, kalbėkime atvirai, brakonieriaujančių... Taigi, medžiotojas medžiotojui nelygu. Tradiciškai medžioklė yra apibūdinama kaip „tikslingas laukinių žvėrių, paukščių ir kai kurių stambiųjų roplių žudymas arba gaudymas.

Susijusios naujienos

Angelina Jolie išvaizda prieš ir po plastinių operacijų

Jennifer Aniston išvaizda prieš ir po plastinių operacijų

Aktorė Amanda Peet: lauktis būnant 42-ejų yra „šis tas“

Komedijoje „Tu esi čia“ vaidmuo teko ir lietuviško kraujo ...

​Mirė Holivudo legenda Lauren Bacall

„Bado žaidynių“ žvaigždė Leven Rambin susižadėjo

Holivudo aktorė Ali Larter laukiasi antrosios atžalos

„Adamsų šeimynėlės“ žvaigždė Christina Ricci susilaukė ...

Paaiškėjo, kuri aktorė Holivude uždirba daugiausia

Švelnią viliokę trileryje „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ ...