Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Paviešintas kraupios avarijos Rusijoje vaizdo įrašas

Per didelį automobilių susidūrimą Rusijoje žuvo 18 žmonių (SCANPIX nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Netoli Maskvos šeštadienį susidūrus sunkvežimiui, keleiviniam autobusui ir dar keliems automobiliams, popiet pranešta, kad žuvo 14 žmonių, o dar 16 buvo sužeisti, pranešė pareigūnai.

Kaip skelbia „RIA Novosti“, naujausiais duomenimis, aukų skaičius išaugo ir per avariją nukentėjo 55 žmonės, žuvo 18 gyventojų.

Policija, remdamasi preliminaria informacija, nurodė, kad ši avarija įvyko, kai žvyrą vežęs sunkvežimis įvažiavo į pagrindinį kelią ir rėžėsi į autobusą.

VRM informavo, kad per šį incidentą žuvo 14 žmonių, tarp jų mažametis. Nepaprastųjų situacijų ministerija anksčiau buvo nurodžiusi, kad aukų buvo dvylika.

Viešojo susisiekimo autobusas, važiavęs iš Maskvos apskrities miesto Podolsko į Žochovo miestelį, nuo stipraus smūgio perlūžo pusiau, nurodė naujienų agentūra „RIA Novosti“.

Į avariją papuolęs autobusas buvo sausakimšas.

„Tai labai populiarus maršrutas tarp vietos gyventojų. Todėl prailgintame autobuse žmonių buvo labai daug“, – naujienų agentūrai „RIA Novosti“ sakė šaltinis teisėsaugos organuose.

Policija teigia, kad abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs.

 

 

BNS
Komentarai

Taip pat skaitykite:

„Gazprom“: esame patikima dujų tiekimo bendrovė

Rusijos valstybinės dujų bendrovės „Gazprom“ vadovas Aleksejus Mileris antradienį patikino Europos Sąjungos (ES) energetikos komisarą Guentherį Oettingerį, kad jo vadovaujama bendrovė yra „patikima dujų tiekėja į Europos rinką ir tokia išliks ateityje“, nurodoma „Gazprom“ pranešime.
Į politinį ginčą su Kijevu ir Vakarais įsivėlusi Rusija grasina sumažinti gamtinių dujų tiekimą Ukrainai, per kurią dujos patenka į Europą, jeigu Kijevas ir toliau nepadengs savo įsiskolinimų.

Lukašenka pripažįsta Turčynovą legitimiu Ukrainos prezidentu

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pripažįsta Ukrainos laikinojo vadovo Oleksandro Turčynovo ir Aukščiausiosios Rados legitimumą.
Ukraina neturėjo prezidento, kai Viktoras Janukovyčius išvyko iš šalies, pareiškė A.Lukašenka interviu televizijai NTV, kurio ištraukas sekmadienį paskelbė Baltarusijos žiniasklaida.
„Pagal konstituciją, jei šalyje nėra prezidento, jo pareigas vykdo Aukščiausiosios Rados pirmininkas. Manau, jų šalis yra be prezidento nuo vasario pabaigos, kai Janukovyčius išvyko.

Laimėjęs Krymą, Putinas stengiasi neprarasti Ukrainos

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas veikiausiai įsiamžins istorijoje kaip lyderis, grąžinęs Maskvai Krymą, tačiau jis taip pat stengiasi nelikti žmogumi, kuriam valdant Ukraina ištrūko iš Rusijos įtakos zonos.
Tolesnės šešios savaitės bus lemiamos šioje kovoje, Ukrainai ruošiantis gegužės 25 dieną surengti pirmalaikius prezidento rinkimus, parengti naują konstituciją ir neleisti prorusiškiems separatistams atplėšti rytinių regionų.

Rusija išbandė tarpkontinentinę balistinę raketą

Rusijos strateginės raketinės pajėgos Plesetsko raketų paleidimo aikštelėje išbandė tarpkontinentinę balistinę raketą „RS-24 Yars“ („SS-29“ pagal NATO nomenklatūrą).
Teigiama, kad raketa į dangų pakilo pirmadienį 10 val. 40 min. Maskvos laiku (9 val. 40 min.) ir savo kelionę baigė Rusijos Tolimuosiuose Rytuose.

Tūkstančiai žmonių Maskvoje reikalavo žodžio laisvės

Mažiausiai 4 tūkst. žmonių sekmadienį Maskvoje dalyvavo demonstracijoje, reikalaudami žodžio laisvės. Jie Rusijos sostinės centre susirinko į „Tiesos eitynes“, praneša agentūra AFP.
Žmonės laikė rankose plakatus su užrašais „Grąžinkite mums mūsų žodžio laisvę“ ir „Gėda meluojančiai žiniasklaidai“. Vienas plakatas skelbė „Mes mylime televizijos kanalą „Dožd“. Šiai didžiausiai Rusijos opozicinei televizijos stočiai gresia būti uždarytai.
„Televizijoje mes matome tik melą“, – sakė demonstrantas Sergejus.

Rusijos investicijos į ginklus aplenkė ir JAV

Stokholmo tarptautinio taikos studijų instituto (SIPRI) analitikai tvirtina, kad Rusija pirmą kartą per 10 metų ginklams pirkti skyrė didesnę bendrojo vidaus produkto dalį nei JAV, rašo AP.
Anot SIPRI ekspertų, 2013 m. Rusija investicijoms į ginklus išleido 87,8 mlrd. dolerių ir tai sudarė 4,1 proc. bendrojo šalies vidaus produkto (BVP). JAV tais pačiais metais karines išlaidas sumažino, o ginkluotei skyrė 3,8 proc. BVP. Tačiau, nepaisant 7,8 proc. sumažėjusio Pentagono finansavimo, Vašingtono bendras

Susijusios naujienos

Ingeborgai Dapkūnaitei – skaudi netektis

Tūkstančiai žmonių Maskvoje reikalavo žodžio laisvės

Maskvos olimpiada – sporto šventė, užtemdyta karo

ES ragina Rusiją laikytis dujų tiekimo sutarčių

Vitas – vėl teisme

Medikų globoje atsidūrusio Romanovo sulaikymo terminas ...

50-metė Miliavskaja užsitempė „supermini“

Ukrainos premjeras nori derybų su Rusija

Maskva grasina JAV atsakomaisiais veiksmais dėl įvykdytų ...

Giedrių Gustą pribloškė auksiniai rusų kailiai