Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Filmo „Elitinis jaunimas“ premjeroje Emma Watson spindėjo seksualumu

Filmo „Elitinis jaunimas“ premjeroje Emma Watson spindėjo seksualumu („Garsų pasaulio įrašai“ nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Naujame Sofia Coppola filme „Elitinis jaunimas“ jauna aktorė Emma Watson atliko pašėlusios paauglės, besižavinčios Holivudo gyvenimu, vaidmenį. Filmo premjeroje Niujorke, „Hario Poterio“ žvaigždė pasirodė priešingame, ekrano sirenos, amplua.

Juoda klasikine suknele, gilia iškirpte bei ryškiu raudonu lūpdažiu pasipuošusi 23-ejų aktorė pribloškė į „Elitinio jaunimo“ peržiūrą susirinkusius kolegas bei žiniasklaidos atstovus. Grakščią figūrą paryškinusi E. Watson tarsi dar kartą pareiškė nebesanti naivi Hermiona ir raudonu kilimu žengianti į suaugusių aktorių pasaulį.

Naujasis Emmos filmas – tikrais faktais paremta istorija apie pinigų ir garbės ištroškusius paauglius, įsilaužiančius į Paris Hilton, Kirsten Dunst ir kitų garsenybių namus. Watson vaidina grupelės narę, kuri sau leidžia viską: nuo brangių ginklų vagysčių iš aktorių namų iki striptizo aplink Paris Hilton namuose įrengtą strypą.

Intriguojančio ir drąsaus filmo premjera Lietuvoje jau birželio 28 dieną.

Filmo anonsas:

 

 

 

„Garsų pasaulio įrašai“
Komentarai

Taip pat skaitykite:

​„Gustavo nuotykių“ režisieriai: vienintelis šio filmo praradimas – finišo nepasiekęs Karlsonas

Žinomų Lietuvos aktorių vaidybą ir kompiuterinės grafikos meistrų sukurtą animaciją sujungę filmo „Gustavo nuotykiai“ ...

Lokarno kino festivalio pagrindinį apdovanojimą pelnė ilgos trukmės Filipinų filmas

Ilgesnės nei pusšeštos valandos trukmės filipiniečio režisieriaus sukurtas filmas „From What Is Before“ (tagalų kalba ...

Filmas „Po merginų sijonais“ atskleis prancūzių požiūrį į seksą

Šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti vienas ryškiausių šių metų Prancūzijos filmų, komedija „Po ...

Filme ​„Nesunaikinami 3“ – šiuolaikinių technologijų ir veteranų aktorių gausa

„Nesunaikinami 3“ – šiuolaikinių technologijų ir aukščiausios prabos veiksmo filmo lydinys

Trileryje „Gelbėk mus nuo pikto“ spinduliuoja gražuolė Olivia Munn

Dar neregėtos blogio jėgos užims Niujorką naujajame kriminaliniame siaubo trileryje „Gelbėk mus nuo pikto“ (angl. ...

​„Pakeliui“ filmavimų metu Mantas Jankavičius surengė koncertą karvėms

Į kelionę per Lietuvą naujajame Ričardo Marcinkaus kelio filme „Pakeliui“ leidęsis dainininkas Mantas Jankavičius ir jo ...

​Filmo „Šokis hiphopo ritmu. Viskas arba nieko“ režisierė: geriausias mūsų specialusis efektas – choreografija

Ekranus jau pasiekė naujausia odė šokiui – filmas „Šokis hiphopo ritmu. Viskas arba nieko“ (angl. „Step Up: All In“), kuris sužavės ne tik šokėjų ryžtu, veržlumu ir pergalės troškimu, bet ir dar įspūdingesne, išskirtine choreografija. Ši – prie visų „Šokis hiphopo ritmu“ franšizės filmų prisidėjusio choreografo Jamalio Simso nuopelnas.

Slaptasis filmo „Audros sūkuryje“ ginklas – tornadų medžiotojų šarvuotis „Titus“

Prisiartinti prie galingo tornado neįmanoma nerizikuojant savo gyvybe, tačiau nepaisydami pavojaus šimtai žmonių kasmet mėgina nufilmuoti įspūdingiausius kadrus vaikydamiesi adrenalino, ieškodami mokslui dar nežinomų tiesų ar trokšdami populiarumo.

Evos Green krūtinė ant filmo „Nuodėmių miestas 2“ plakato šokiravo JAV kino pramonės asociaciją

Viena moteris rugpjūčio pabaigoje Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame kriminaliniame veiksmo trileryje „Nuodėmių miestas 2“ (angl. „Sin City: A Dame to Kill For“) pakurstys net pačių dorovingiausiųjų aistras. Nenuostabu, kad filmo herojai dėl jos bus pasiryžę net nužudyti, o štai JAV kino pramonės asociacija (MPAA) net paskelbė, kad šios damos, kurią įkūnijo Eva Green, plakatas kliūva moralės sergėtojams.

Švelnią viliokę trileryje „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ įkūnijusios Kirsten Dunst paslaptis – natūralus lengvumas

Kino teatrus pagaliau pasiekusiame trileryje „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ (angl. „Two Faces of January“) nuo vienos moters atitraukti akių negalės ne tik filmo herojai, bet ir žiūrovai. Ji – trapi ir rafinuota Koletė Makfarland, tikrame gyvenime geriau pažįstama kaip Kirsten Dunst. Puikiu stiliumi naujojoje juostoje žavinti 32-ejų aktorė britiškajam „Vogue“ papasakojo, kas ir kodėl atsiranda jos spintoje bei pasidalijo grožio patarimais.
K. Dunst pasakojo iš esmės nejaučianti nostalgijos drabužiams.

Susijusios naujienos