Dainininkas Mino: nauja meilė, naujas vardas, nauja daina

NOMINO (foto: Nerijus Jaura) (Asmeninio albumo nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/2)

NOMINO (foto: Nerijus Jaura) (Asmeninio albumo nuotr.)

Komentuoti (5)

„Tai nedidelė revoliucija mano širdyje ir mano scenos veikloje.“ - apie savo naują dainą ir kūrybos nuotaiką pasakoja atlikėjas Mindaugas Mickevičius. Šiek tiek šluoju savo gyvenimo aplinką, išmetu pikto linkinčius ir naudos ieškančius žmones iš savo aplinkos. Įsileidžiu naujų jausmų ir į gyvenimą ir į kūrybą. Taigi, tarsi seniems išgyvenimams sakydamas ne, prie savo sceninio vardo pridedu itališką ar ispaniską „no“. Kai kuriuos kūrinius orientuoju į kitų šalių rinkas ir jau nemažai koncertuoju už Lietuvos ribų, tad savo užsienio projektus nuo šiol pristatysiu nauju kūrėjo vardu NOMINO.

Pirmoji tokio projekto daina – lotyno ritmais alsuojantis vasaros kūrinys „Chica de mi amor“. Daina ispanų kalba ir jos prezentacija jau įvyko vienoje Meksiko miesto radijo stotyje. Jau yra nufilmuotas ir montuojamas kūrinio vaizdo klipas, o daina jau keliauja ir Lietuvos radijo stotis.

„Tai daina apie karštus jausmus, apie aistrą ir meilę morenai – tamsiaplaukei merginai.“,- trumpai dainos tekstą nusako Mino. „Visi mano dainų tekstai šiek tiek pasakoja mano gyvenimą, o jų melodijos išduoda tuometines nuotaikas. Aš noriu daugiau linksmumo, daugiau karščio ir daugiau vasaros įnešti į savo gyvenimą ir duoti savo klausytojams. Kaip tik tokia daina ir yra „Chica“!

Tačiau tegu neišsigąsta mano ištikimi gerbėjai Lietuvoje, aš toliau koncertuose dainuosiu gerai žinomas savo dainas ir vadinti mane galite kaip pratę – Mino, Mindaugai ar Minde, - šmaikštauja žinomas vyras.

Kūrinio muzikos ir teksto autorius pats atlikėjas Mino, aranžuotojas – Mindaugas Baranauskas. Kiek vėliau dainos autorius ketina pristatyti ir lietuvišką bei rusiškas šio kūrinio versijas.

 

 

Alfa.lt

*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (5)

Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

​Santykiai per atstumą – ne kliūtis atšvęsti meilės dieną

Du kartus sužadėtuves nutraukusi Žemyna Ašmontaitė: dėl meilės galėčiau padaryti praktiškai viską

10 idėjų, kaip atšvęsti meilės dieną, neišleidžiant daug pinigų

Valentino savaitgalis kartu su „Radistais“ tęsis nuo Vilniaus iki Palangos

Laimingos meilės garantas – bendros vertybės

Poros prisimena, kaip suprato, kad sutiko savo gyvenimo žmogų

Meilės horoskopas savaitei

Katažina ir Šarūnas Kirdeikis „Žvaigždžių duetuose“ nukarūnavo Radžį ir Laisvą​

Flirtas.lt sudarė išsamiausią Lietuvoje meilės infografiką: ko trokšta vyrai ir moterys?

E. Jakilaitis – apie meilę Kaunui, mėgstamiausias jo vietas ir kur reikėtų pasitempti

Populiariausios naujienos