Dainininkas Mino: nauja meilė, naujas vardas, nauja daina

NOMINO (foto: Nerijus Jaura) (Asmeninio albumo nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/2)
Aa+Aa-

„Tai nedidelė revoliucija mano širdyje ir mano scenos veikloje.“ - apie savo naują dainą ir kūrybos nuotaiką pasakoja atlikėjas Mindaugas Mickevičius. Šiek tiek šluoju savo gyvenimo aplinką, išmetu pikto linkinčius ir naudos ieškančius žmones iš savo aplinkos. Įsileidžiu naujų jausmų ir į gyvenimą ir į kūrybą. Taigi, tarsi seniems išgyvenimams sakydamas ne, prie savo sceninio vardo pridedu itališką ar ispaniską „no“. Kai kuriuos kūrinius orientuoju į kitų šalių rinkas ir jau nemažai koncertuoju už Lietuvos ribų, tad savo užsienio projektus nuo šiol pristatysiu nauju kūrėjo vardu NOMINO.

Pirmoji tokio projekto daina – lotyno ritmais alsuojantis vasaros kūrinys „Chica de mi amor“. Daina ispanų kalba ir jos prezentacija jau įvyko vienoje Meksiko miesto radijo stotyje. Jau yra nufilmuotas ir montuojamas kūrinio vaizdo klipas, o daina jau keliauja ir Lietuvos radijo stotis.

„Tai daina apie karštus jausmus, apie aistrą ir meilę morenai – tamsiaplaukei merginai.“,- trumpai dainos tekstą nusako Mino. „Visi mano dainų tekstai šiek tiek pasakoja mano gyvenimą, o jų melodijos išduoda tuometines nuotaikas. Aš noriu daugiau linksmumo, daugiau karščio ir daugiau vasaros įnešti į savo gyvenimą ir duoti savo klausytojams. Kaip tik tokia daina ir yra „Chica“!

Tačiau tegu neišsigąsta mano ištikimi gerbėjai Lietuvoje, aš toliau koncertuose dainuosiu gerai žinomas savo dainas ir vadinti mane galite kaip pratę – Mino, Mindaugai ar Minde, - šmaikštauja žinomas vyras.

Kūrinio muzikos ir teksto autorius pats atlikėjas Mino, aranžuotojas – Mindaugas Baranauskas. Kiek vėliau dainos autorius ketina pristatyti ir lietuvišką bei rusiškas šio kūrinio versijas.

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (5)

Taip pat skaitykite:

„Pinup Girls“ merginos pokštauja: miegas – tik silpniems ..

Ieva Ambrazaitė, Simona Šermukšnytė ir Viktorija Sutkutė – trys „Pinup Girls“ divos. Sistemingai dirbdamos, negailėdamos laiko ir jėgų, atlikėjos visiems jų grupės kritikams pateikė ne tik savo debiutinį albumą „Išpažintis“, bet ir visiems skeptikams įrodė, kad per dvejus metus galima stipriai įsitvirtini populiarumo olimpe.

„Žalgirio arenoje“ – ilgai lauktas jubiliejinis Erico Claptono koncertas 8

Antradienio vakarą brandžios muzikos gerbėjai rinkosi į Kauno „Žalgirio areną“, kur koncertavo ilgai Lietuvoje lauktas garsusis britų dainininkas, gitaristas ir kompozitorius Ericas Claptonas. Vienas populiariausių roko ir bliuzo atlikėjų į Lietuvą atvyko pirmą kartą ir dar – šis Erico koncertas jubiliejinis, nes jis šiais metais švenčia savo 50-ąjį gimtadienį.

Paslaptingą intymumą skleidžianti Lana Del Rey sostinei dovanojo išskirtinį koncertą ..

Viena ryškiausių šiandienos muzikos žvaigždžių amerikietė Lana Del Rey balandžio pradžioje pradėjo koncertinį turą, kuris, kol kas, yra ilgiausias jos muzikinėje karjeroje. Pirmąjį turo koncertą surengusi Prancūzijoje, birželio 4 d. ji atvyko ir į Lietuvą.

Beissoul pristatė akustinę dainos „Beautiful Life“ versiją ..

Atlikėjas Beissoul gerbėjams pristato naują kūrinio „Beautiful Life“ akustinę versiją ir specialiai šiai dainai nufilmuotą vizualizaciją. Šis kūrinys – dalis dainininko pasiruošimo vasaros sezonui, kuris prilygs tikram darbymečiui –Beissoul laukia daugybė koncertų ir festivalių, pasirodyti gerbėjams vaikinas ketina su didžiausiomis pasaulio muzikos žvaigždėmis.

Richardą Bransoną skraidinęs oreivis: jis – fantastiškas žmogus 1

Savaitgalį Lietuvoje viešėjęs britų milijardierius ir verslo magnatas seras Richardas Bransonas rado laiko ir senai savo aistrai – oreivystei. Tiesa, Atlanto ir Ramųjį vandenynus karšto oro balionu perskridęs verslininkas šįkart į dangų kilo ne vienas, o orlaivio „vairą“ dalijosi kartu su patyrusiu Lietuvos oreiviu, „Gera dovana“ oro baliono pilotu Romanu Mikelevičiumi.

„Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova projekte rūpinsis būsimais talentais ..

LNK televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja Julija Jegorova antrajame šou sezone padės naujiems talentams atrasti kelią į pripažinimą bei šlovę. Nusprendusi prisijungti prie naująjį projekto sezoną rengiančios profesionalų komandos, atlikėja iš esmės pakeitė savo gyvenimą – persikraustė gyventi į Vilnių, pakeitė darbą ir dar aktyviau ketina užsiimti savo soline muzikine karjera.

Susijusios naujienos

Amžinos meilės receptas ..

​19 idėjų, kaip sugundyti moterį 1

​„Sirenai“ Renatai Klimaitytei pasipiršo mylimasis Deimantas, moteris tekės trečiąkart 2

2015-ųjų kinų meilės horoskopas ..

​Testas moterims: ar sugebate įsimylėti iš pirmo žvilgsnio? ..

​Cameron Diaz vyras savo meilę išreiškė visą krūtinę ištatuiravęs jos vardu ..

Kaip gydyti sudaužytą širdį? 3

​Meilės horoskopas savaitei (vasario 23–kovo 01 d.) ..

Arūnas Valinskas apie savo meilės istorijas su žmona kalba atvirai ..

​Skauda galvą? Pats laikas pasimylėti! 2