Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Festivalyje „Baikerių naktys 2013“ Kaune – legendinės „Hiperbolės“ dainos

„Thundertale“  (Organizatorių nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Tradiciškai paskutinį gegužės savaitgalį Kaune rengiamas festivalis „Baikerių naktys“ šiemet ruošia įspūdingą programą ne tik baikeriams, bet ir svečiams be motociklų. Jau šeštąjį kartą ramybe alsuojantis Jadagonių kaimas Kauno rajone taps tūkstančių plieninių žirgų savininkų susibūrimo vieta, kunkuliuojančia tikra baikeriška dvasia, kurios kertinės idėjos lieka tos pačios – meilė, draugystė ir muzika. Natūrali gamta, betarpiškas bendravimas ir įdomi festivalio programa kasmet atvilioja į Jadagonis vis daugiau svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių.

Festivalis neapsiriboja vien muzika – gegužės 25 d. dienos metu prekybos miestelyje „Urmas“ vyks drago lenktynės, gražiausio ir triukšmingiausio motociklo rinkimai, loterijos ir kitos aktyvios atrakcijos. Vakarinė dalis tęsis Jadagonyse prie laužų – vyks „Miss Biker 2013“ rinkimai, dažasvydžio turnyras, skrydžiai karšto oro balionais ir be abejo – roko muzikos koncertas, kuriame dalyvaus grupės „Bon Jeans“, „Poliarizuoti stiklai“, „Thundertale“ ir ypatingas vakaro svečias – „Hiperbolės“ lyderis Igoris Berinas su savo kolektyvu.

„Hiperbolė“ ir Igoris Berinas

1974 m. susikūrusi Lietuvos roko grupė savo muzikinį kelią pradėjo Vilniaus inžineriniame statybos institute. Pirmieji pasirodymai vykdavo šokiuose, o grupės repertuare skambėjo „The Beatles“, „Deep Purple“ ir savo kūrybos dainos. 1978 m. galutinai susiformavusios „Hiperbolės“ sudėtyje buvo Viktoras Prapras (vokalas, klavišiniai), Ričardas Bartusevičius (bosinė gitara), Michailas Garberis (vokalas, gitara), Igoris Berinas (vokalas, gitara) ir Arvydas Šnaras (mušamieji). 1980-1983 m. grupė pasiekė savo karjeros apogėjų, surengė daugiau kaip 300 koncertų ir 1984 m. tapo Filharmonijos kolektyvu. Tačiau tais pačiais metais, kaip ir kitos roko grupės, buvo išformuota kaip kelianti grėsmę socialistinei santvarkai. Po iširimo kolektyvas dar keletą kartų buvo susibūręs, tačiau neilgam.

Šiuo metu vienintelis iš legendinės grupės narių - gitaristas, dainų autorius ir aranžuotojas Igoris Berinas toliau kuria ir koncertuoja su savo suburtu kolektyvu. „Baikerių naktyse“ muzikantas atliks specialią programą, kurioje „gyvai“ skambės jo „Hiperbolėje“ sukurtos ir jau klasika tapusios dainos - „Ateinu“, „Baltoji pasaka”, „Duok man šulinį neišgertą”, „Himnas žemei”, „Ieškosiu tavęs“, „Kelionė“, „Laimės paukštis”, „Leiski sapnuot”, „Ten, kur mes sėdėjom”, „Ugnis”, „Vasara“ ir daugelis kitų.

Festivalio “Baikerių naktys 2013” programa:

Gegužės 25 d. (šeštadienis), Kaunas

13 val. – visi renkasi prekybos miestelyje „Urmas”

13-14 val. – motociklų DRAGO varžybos (prizinis fondas 3000 Lt)

14-15 val. – gražiausio ir triukšmingiausio motociklo rinkimai

13-15 val. – loterija, kurioje galima laimėti 100 bilietų į vakarinę programą

15 val. – baikerių kolona pajuda Jadagonių link

16 val. – visi norintys galės išbandyti Kačerginės „Nemuno žiedo” trasą

17 val. – Jadagonys, vakarinė programa:

„Miss Biker 2013“ rinkimai

Dažasvydžio turnyras

Skrydžiai karšto oro balionais

Koncertuos „Bon Jeans“, „Poliarizuoti stiklai“, „Thundertale“, „Hiperbolės“ lyderis Igoris Berinas su savo grupe ir kiti atlikėjai.

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Muzikos festivalyje „Granatos Live“ – dar daugiau pramogų

Muzikos festivalio „Granatos Live“, vyksiančio jau pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Rumšiškėse, pramogų zonos spektras dar labiau išsiplėtė. Festivalis siūlo neeilinį kokybiškos muzikos ir pramogų derinį.
Futbolo karštinė vasarą tęsiasi
Vasaros futbolo karštinė niekur nedingo, todėl „Granatose“ šios sporto šakos variacijų bus dar daugiau. Nuo įprasto „penki prieš penkis“ turnyro iki daug juoko ir gerų emocijų sukeliančių rungtynių.

„Leon Somov & Jazzu“ koncertų bilietai išparduoti

Vienas originaliausių Lietuvos scenos duetų „Leon Somov & Jazzu“ patvirtina savo geidžiamumą anšlaginiais koncertais. Liepos 24–25 d. dueto koncertų Trakuose ir Kaune bilietai jau yra išparduoti.

Palangoje savaitgalį vėl skambės „Laumės juosta“

Liepos 26 – 27 dienomis Palangoje vėl skambės tradicinis jubiliejinis 20-asis vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Laumės juosta“.
Dvi dienas – šeštadienį ir sekmadienį scenoje pasirodys garsiausios vaikų ir jaunimo popgrupės bei solistai, festivalį praturtins ir Palangos orkestro pasirodymas.
Sekmadienį Palangos Vytauto bei J. Basanavičiaus gatves jaunatviškomis spalvomis nuspalvins įspūdingos festivalio dalyvių eitynės.

„Muzikuojančiame kelte“ – visų laikų geriausieji

„Visų laikų geriausia“ - šiuo šūkiu vedama šiemet uostamiestyje ūš Jūros šventė. Tad jau neatsiejamos šventės programos dalies - festivalio „Muzikuojantis keltas“ organizatoriai nusprendė šįkart visus klaipėdiečius ir miesto svečius pakviesti į atlikėjų bei kūrėjų, kuriuos drąsiai būtų galima vadinti visų laikų geriausiais, koncertus. Jūros šventės metu „Muzikuojantis keltas“ iš viso leisis į du neužmirštamus reisus.

Vidas Bareikis ir „No Theatre“ stato spektaklį pagal Camus „Kaligulą“

Šią vasarą teatro judėjimas „No theatre“ žengia dar vieną intriguojantį žingsnį. Trijų savaičių kūrybine stovykla Klaipėdoje pradedamas spektaklio pagal vieną populiariausių pasaulinės klasikos šedevrų A. Camus „Kaligula“ kūrimas. Tai – ne pirmas kartas, kai jaunieji Lietuvos teatro „revoliucionieriai“ savo spektaklį kuria išvykose į panašaus pobūdžio stovyklas. Prieš porą metų panašiomis sąlygomis Druskininkuose gimė spektaklis „Mr. Fluxus“ pagal „Fluxus“ kūrėjo J. Mačiūno biografiją.

Su bilietu į festivalį „Galapagai“ – dar viena šventė su fejerverkais!

Didžiausias Lietuvos muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“ džiugins sielą daugiau nei vieną vasaros savaitgalį: dabar perkantys bilietą į „Galapagus“ dovanų gaus dar vieną bilietą, su kurio rudenį galės apsilankyti stulbinančio grožio fejerverkų festivalyje „Vilniaus Fejerija“. Be to, kiekvienas, atvykęs į festivalį, galės prisidėti prie įspūdingo žiburių paleidimo į dangų.

Į Kauną grįžta didžiausias vasaros klubinis įvykis – „Open Air“ festivalis

Šį penktadienį, liepos 25 dieną, „Kauno Jachtklube“ po žvaigždėmis jau trečią vasarą iš eilės griaudės spalvingas vienos nakties festivalis „Open Air“. Didžiausio vasaros klubinio įvykio Kaune lankytojus šokdins garsus Amerikos didžėjus Josh Gabriel.

„Velnio akmuo“: pragariška kaitra ir šėlionės

Trečią dieną iš eilės Anykščių Dainuvos slėnyje netyla muzika – ketvirtadienį prasidėjęs sunkiosios muzikos festivalisTrečią dieną iš eilės Anykščių Dainuvos slėnyje netyla muzika – ketvirtadienį prasidėjęs sunkiosios muzikos festivalis „Velnio akmuo“ slenka į pabaigą. Tiesa, festivalio uždarymas dar ne visai ranka pasiekiamas – jis įvyks tik sekmadienio popietę.

Grupė„Subtilu-Z“ dovanos ypatingą nuotaiką

Šį sekmadienį Palangos kurorto gyventojai ir jo svečiai tikrai nenuobodžiaus. Muzikos klube „Vandenis“ ypatingą, subtilią nuotaiką apsilankiusiems dovanos instrumentinės muzikos grupė, SUBTILU-Z: Povilas Velikis (akordeonas), Dmitrijs Mihailovs (akordeonas), Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė) , Vytautas Švažas (perkusija). Grupės repertuare- jų pačių kompozicijos, klasikų šedevrų ir džiazinės improvizacijos, lietuvių kompozitorių kūriniai Jauni, žavūs, talentingi.

Kas per „velniava“?

Ketvirtadienį iki pat išnaktų kepinant saulei Anykščiuose siautę sunkiosios ir alternatyviosios muzikos mėgėjai nesnaudžia – „Velnio akmuo“ festivalis tęsiasi. Antroji renginio diena dar tik įgauna pagreitį, tačiau nuo pat ryto atkakliausieji renkasi klausyti muzikos specialistų paskaitų, žaisti paplūdimio tinklinį, žaisti stalo žaidimus, bendrauti su bendraminčiais bei užsiimti kitomis, per daug energijos nereikalaujančiomis veiklomis.

Susijusios naujienos