Astrologai išsiaiškino, kurie Zodiako ženklai skirti vienas kitam

Meilė (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Aa+Aa-

Astrologai iš Šveicarijos išsiaiškino, kurie Zodiako ženklai yra tarsi sutverti tarpusavyje sukurti šeimą.

Svarstyklės ir Vandenis

Laimingą šeimą gali kurti susijungę tarpusavyje Svarstyklės ir Vandenis. Šie du ženklai gali išvengti konfliktų. Jie sunkiai išgyvena neištikimybę ir pykčius. Šių ženklų sąjunga žada turtingą ir sotų gyvenimą. Tačiau nuo konfliktų gali kentėti vaikai. Vienintelis jų tikslas turėtų būti susitvarkyti su pykčiu. Tada šeimoje vyraus meilė ir pagarba.

Jautis ir Žuvys

Susijungę šie du ženklai gali sukurti idealią porą. Jautis visada sugeba išsaugoti sielos ramybę. Geležinė šio ženklo kantrybė padeda sukurti stiprią sąjungą su po Žuvų ženklu gimusiu žmogumi, nes šio ženklo atstovai moka išklausyti ir užjausti.

Mergelė ir Skorpionas

Visi žinome, kad žmonės, gimę po Mergelės ženklu, yra labai šeimyniški. Stipriausią sąjungą Mergelės gali sukurti su Skorpionu, kuris taip pat mėgsta rūpintis buitimi, dievina pasisėdėjimus ir gerą kompaniją. Skorpionas vyras savo išrinktąją mylės visą gyvenimą.

Vėžys ir Ožiaragis

Šie ženklai vienas kitą apsups ne tik dėmesiu, bet ir rūpestingumu. Jie moka vertinti tai, ką turi, ir brangina šeimą. Vėžys ir Ožiaragis nebijo parodyti vienas kitam jausmų. Palaikymas ir supratingumas šią porą daro stipresnę.

Liūtas ir Avinas

Liūto ir Avino sąjunga bus laiminga ir kupina meilės bei pagarbos. Jie visada pasiruošę padėti vienas kitam ir aukotis. Tokie santykiai bus pavyzdys vaikams. Be to, vaikai tik sustiprins jausmus.

Deja, Dvynių ir Šaulio astrologai nepaminėjo...

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (32)

Taip pat skaitykite:

50 metų moteris, kurios neįleido į naktinį klubą, sugalvojo kvailą kerštą
..

Odesoje (Ukraina) moteris, kurios neįleido į naktinį klubą, nusprendė sukelti sąmyšį. Paskambinusi į policiją, ji pranešė, kad klube yra bomba ir ji sprogs po 30 minučių.
Į įvykio vietą atvykę išminuotojai, apžiūrėję aplinką ir sustabdę klubo veiklą, nerado jokios bombos. Tik po kelių valandų buvo rasta šio melo kaltininkė. Tai buvo brandaus amžiaus moteris, kurios vardas nebuvo minimas.
Anot jos, ji supyko ant naktinio klubo administratorių ir asmens sargybinių, nes ji pasijautė diskriminuojama.

Paplūdimio mados pagal Holivudo žvaigždutes
18 ..

Nors pas mus saulė dar nedrąsiai išskleidė savo pirmuosius spindulius, tačiau pasaulinio lygio žvaigždutės jau mėgaujasi vasaros malonumais. O kokios atostogos be vieno iš svarbiausių jos atributo – gražaus bikinio.

Kanadietės kerštas buvusiam mylimajam atvėrė žandikaulį
5

24 metų Kanados gyventoja Karolina Giport, kurią labai įskaudino ir išdavė vaikinas, nusprendė jam atkeršyti. Ne, ji nepadarė nieko blogo, t. y. nesulaužė jo daiktų, neužsakė sumušti, neskandino skausmo alkoholyje ir t. t.
Atvirkščiai, žavi mergina nusprendė negyventi praeitimi, o pagaliau pradėti visą laiką skirti tik sau. Žinoma, anot merginos, kuri dirba fotografe, atsigauti jai prireikė metų. Buvęs vaikinas bandė ją susigrąžinti, tačiau vėliau vėl skaudindavo.

Amerikos gydytojai vyrui pašalino milžinišką kapšelį
 ŽIŪRĖTI  3

Las Vegase gyvenantis vyras, vardu Wesley Warrenas, tapo 60 kilogramų lengvesnis po to, kai chirurgai jam išoperavo kapšelį. Operacija truko apie trylika valandų.
48 metų amerikietis buvo pripratęs prie aplinkinių žvilgsnių. Vyras prisipažino, kad laikas nuo laiko jo gyvenimas panašėjo į košmarą. Tačiau šiuo metu vyras atgauna jėgas po sudėtingos operacijos, kurią nemokamai atliko chirurgų komanda iš Kalifornijos.

Smalsu: išsiaiškinta, kuo merginos domisi internete
1

Visada vaikinams buvo smalsu sužinoti, kuo silpnoji, žavioji ir gražioji lytis domisi internete. Tyrime, kuris buvo atliktas Prancūzijoje, sutiko dalyvauti nemaža dalis merginų ir moterų.

Kinijos valstybinis laikraštis pašiepiamas dėl falą primenančio redakcijos pastato
..

Kinijos interneto cenzoriai veikiausiai nebuvo sužavėti, kai jiems teko blokuoti daugybę žmonių komentarų, pašiepiančių valstybinio dienraščio „People's Daily“ naująjį redakcijos pastatą Pekine, kuris daugeliui panašus į milžinišką penį.
Įspūdingo bokšto, kuris dar nebaigtas statyti, nuotraukos privertė internautus krizenti, juolab, kad kitas su žiniasklaida susijęs Pekino statinys - Kinijos centrinės televizijos (CCTV) būstinė - yra pramintas „Didžiosiomis apatinėmis kelnėmis“.
Tačiau kai kurie komentarai

Keistas reiškinys – žuvų lietus
 ŽIŪRĖTI  ..

Kur galima pamatyti žuvų lietų? Žinoma, kad Hondūre (valstybė Centrinėje Amerikos dalyje).
Jau daugiau nei 100 metų, kovo pabaigoje ir birželio pradžioje, virš Hondūro kabo didžiuliai tamsūs debesys, pradeda žaibuoti, griaudėti, ima pūsti stiprūs vėjai, kurie laužo medžių šakas ir plėšia namų stogus. Keisčiausia, kad po tokio uragano pradeda lyti... žuvimis. Vietiniai gyventojai po šturmo surenka visas žuvis ir gamina iš jų įvairiausius patiekalus.

Susijusios naujienos

​Spalio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų 5

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų 1

Birželio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų 1

Gruodžio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų 2

Lapkričio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų 1

Spalio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų 3

Taikliausiai dovanas išrinksite pagal jubiliato Zodiako ženklą 1

Moterys išrinko geriausius vyrų Zodiako ženklus 13

Vasaros atostogų ir meilės horoskopas ..