Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Savaitgalį – net 20 bandymų papirkti pareigūnus

Pinigai (Organizatorių nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Per tris savaitgalio dienas pradėta net 20 ikiteisminių tyrimų, kuomet policijos pareigūnams buvo siūlomi kyšiai.

Kyšiai buvo siūlomi įvairiuose miestuose bei rajonuose, daugiausiai ikiteisminių tyrimų per savaitgalį pradėta Vilniaus apskrityje. Siūlytų kyšių suma svyruoja nuo 30 litų iki 500 litų, tačiau pareigūnams buvo siūlomos ir paslaugos - pagaminti virtuvės baldus. Dažniausiai kyšiai buvo siūlomi už vairavimą neblaiviame stovyje, už greičio viršijimą, kitus kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Policija įspėja, kad žmonės nebandytų tartis ir papirkinėti pareigūnų. Kiekvienu atveju pradedamas ikiteisminis tyrimas, o LR baudžiamasis kodeksas už tokią nusikalstamą veiką numato gana griežtas sankcijas.

Primename, kad asmuo atleidžiamas nuo baudžiamosios atsakomybės už papirkimą, jeigu kyšio iš jo buvo reikalaujama ar provokuojama duoti kyšį ir jis, pasiūlęs ar pažadėjęs duoti arba davęs kyšį, per įmanomai trumpiausią laiką, bet ne vėliau negu iki jo pripažinimo įtariamuoju, savanoriškai apie tai pranešė teisėsaugos institucijai, taip pat jeigu kyšį jis pažadėjo duoti ar davė su teisėsaugos institucijos žinia.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Dėl anoniminio skambučio „Teo“ evakavo biurus visoje Lietuvoje

Pareigūnams nustačius asmenį, trečiadienį pranešusį apie neva užminuotą bendrovės „Teo LT“ pastatą, buvo atšauktas antiteroristinis planas „Skydas“. Nuteistasis iš Pravieniškių pataisos namų prisipažino „pajuokavęs“.
Kaip BNS informavo Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis, dėl nevykusio pokšto atsakomybę prisiėmė Pravieniškių pataisos namuose kalintis asmuo.
„Aro“ pareigūnai dar anksčiau spėjo patikrinti centrinę „Teo LT“ būstinę sostinės centre esančiame Vilniaus verslo uosto pastate,

Muitinės sulaikytame „diplomatiniame pašte“ – kontrabandinės cigaretės

Antrąją šv. Velykų dieną Medininkų kelio poste sulaikyta cigarečių kontrabanda, gabenta kaip vienos Europos Sąjungos šalies diplomatinis paštas.
Balandžio 21 d. rytą iš Baltarusijos į Medininkų kelio postą atvyko vienai Europos šalies ambasadai Baltarusijoje priklausantis mikroautobusas „VW Caravelle“. Vos pradėjus muitinį tikrinimą pareigūnų dėmesį atkreipė bagažo skyriuje vežamas didelis maišas su minėtos šalies atributika – krovinys vežtas nemėginant slėpti ir puikiai matėsi pro automobilio langus.

Savaitgalį pareigūnai aptiko neblaivų devynmetį

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai balandžio 17 ir 19, 20 dienomis vykdė policines priemones. Šiomis priemonėmis buvo siekiama užkardyti nepilnamečių daromus teisės pažeidimus.
Pareigūnai patruliavo mieste ir rajone, lankėsi nepilnamečių pamėgtose susibūrimo vietose, nuvyko pas šeimas, kuriose auga nusikalsti linkę vaikai.

Trys vyrai Mažeikių rajone apiplėšė moterį

Sekmadienį Mažeikių rajone trys neblaivūs vyrai užpuolė ir apiplėšė Šerkšnėnų kaimo gyventoją. Visi trys užpuolikai netrukus buvo sulaikyti.
Kaip pranešė Policijos departamentas apie 13 val. į neužrakintą G. K. (gimusios 1961 metais) namą užėjo trys vyriškiai, kurie, pastūmę šeimininkę ir atėmę galimybę priešintis, pagrobė televizorių.
Namuose buvęs D. K. (gimęs 1975 metais) iššovė iš mažo kalibro revolverio ir sužalojo vieną iš užpuolikų.
Nukentėjusioji dėl žasto ir galvos sumušimų gydoma ambulatoriškai.

Šalčininkuose mirtinai sumuštas žmogus

Šalčininkuose, kaip įtariama, neblaivūs asmenys mirtinai sumušė vyrą.
Pasak Policijos departamento, penktadienio vakarą, apie 19.30 val., į Šalčininkų ligoninę iš Šalčininkuose, Vytauto gatvėje, esančio buto, pristatytas sunkios būklės J.K., gimęs 1979 metais. Sumuštas vyras ligoninėje mirė.
Į areštinę uždaryti du įtariamieji - 1978 metais gimęs O.D., kuriam nustatytas 3 prom. girtumas, ir 1970 metais gimęs A.R., kuris buvo dar girtesnis - 3,45 promilės.

Pasieniečiai sulaikė milijono vertą cigarečių krovinį

Druskininkų apylinkėse pasieniečiai surengė vieną sėkmingiausių pastarojo meto prieš kontrabandą nukreiptų operacijų. Jos metu sulaikyta nelegalių rūkalų už beveik milijoną litų, 3 mikroautobusai ir 4 lengvieji automobiliai. Pasieniečiai sulaikė ir į areštinę uždarė 12, įtariama, su šia kontrabanda susijusių asmenų. Bandydamas pasprukti nuo pareigūnų vienas jų automobiliu trenkėsi į medį ir susižalojo.

Susijusios naujienos

Savaitgalį pareigūnai aptiko neblaivų devynmetį

Savaitgalis namuose: poilsis moteriai ar nuovargis?

Savaitgalį – vairuotojų blaivumo patikrinimai

Eismo organizavimas Užgavėnių šventės Rumšiškėse metu

Monika Šedžiuvienė pasidalijo itin asmeniška šeimos ...

Po žvarbios savaitės – snieguotas, bet šiltesnis ...

Savaitgalį laukia speigas ir saulė

Savaitgalį gali padidėti oro tarša

Savaitgalį išaiškinti 85 neblaivūs vairuotojai

Savaitgalį – vairuotojų blaivumo patikrinimas