Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Dėl Vytauto Šapranausko mirties pradėtas ikiteisminis tyrimas

Vytauto Šapranausko mirtis (Karolio Kavolėlio | Alfa.lt)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Ketvirtadienio vidurdienį apie 14 val. savo namuose Vilniuje, Konarskio gatvėje, rastas negyvas aktorius Vytautas Šapranauskas.

Atnaujinta 16.30 Šalia aktoriaus namų laiptinės būriuojasi kaimynai, kurie neleidžia patekti prie V. Šapranausko buto.

Atnaujinta 16.25 Spec. tarnybų pareigūnai atvyko į įvykio vietą ir išsivežė V. Šapranausko kūną.

Teismo ekspertai įvykio aplinkybių nekomentuoja.

Atnaujinta 15.30 Šalia aktoriaus namų budi trys policijos automobiliai, laiptinės įėjimas užtvertas „stop“ juosta. Įvykio vietoje dirba ir Vilniaus apskrities (VPK) smurtinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pareigūnai.

Alfa. lt žiniomis, šiuo metu V. Šapranausko namuose dirba ekspertai, kurie greitu metu turėtų išnešti kūną.

Vilniaus aps. VPK Vilniaus m. antrajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Renkasi kolegos, kurie šalia namų palieka žvakutes.

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Kauniečio namuose rasta 150 karo laikų ginklų

Trečiadienį į Kauno policiją kreipėsi kaunietis, panoręs legalizuoti namie turimus ginklus ir šaudmenis. Kaip pranešė Policijos departamentas, jo namuose rasta ir paimta apie 150 ginklų.
1972 metais gimęs V. M. į policiją kreipėsi apie 15 val. Jo namuose pareigūnai rado ir paėmė karo laikų šautuvų ir pistoletų konstrukcijų, daug įvairių durklų.
Vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais – už šį nusikaltimą gresia laisvės atėmimo bausmė.

Recidyvistą demaskavo jaunas bendrininkas

Už paauglės išžaginimą neseniai 5 metų laisvės atėmimo bausme nuteistas 45 metų panevėžietis Saulius Morkvėnas, laisvėje laukdamas, kol įsiteisės šis nuosprendis, laiko veltui negaišo - naktį įsibrovęs apiplėšė 94-erių metų senolę, rašo „Lietuvos rytas“.
Šį nusikaltimą atskleisti padėjo prabudusi jo į nusikaltimą įtraukto šešiolikamečio sąžinė - vaikinas jau kitą rytą atėjo į policiją ir papasakojo apie apiplėšimą.

Policija ieško be žinios dingusio šilutiškio

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusio Donato Andriulaičio, gim. 1977 m., kuris 2014-03-27 apie 19.00 val. išėjo iš namų Šilutėje, H. Zudermano g., ir iki šiol negrįžo.
Ieškomasis vidutinio kūno sudėjimo, apie 186 cm ūgio, akys mėlynos spalvos, trumpų plaukų, pliktelėjęs. Donatas Andriulaitis ant kairės rankos peties turi tatuiruotę, randą kairėje kojoje nuo klubo iki kelio bei randą dešinėje krūtinės pusėje.

Girtas tėvas kumščiais ir keiksmais nuo pareigūnų gynė sūnų

Baltarusijos pasienyje esančiame Dieveniškių miestelyje į konfliktą su pasieniečiais įsivėlė girtas vietinis gyventojas ir nepilnametis jo sūnus. 14-metis, įtariama, vairavo automobilį ir spruko nuo pasieniečių, o jo tėvas sūnų gynė keikdamas ir puldamas pareigūnus.
Antradienį apie 22 val. 35 min. VSAT Vilniaus rinktinės Dieveniškių užkardos pasieniečiai miestelyje patikrinti stabdė įtartiną automobilį „Volvo S80“. Jo vairuotojas nepakluso uniformuotų pareigūnų reikalavimui.

Generalinėje prokuratūroje – galimai neblaivus aukštas pareigas einantis darbuotojas

Naujienų portalas Alfa.lt iš Generalinės prokuratūros gavo patvirtinimą, kad pradėtas tyrimas dėl galimai neblaivaus tarnybos metu buvusio Gintauto Kanapecko. Šis incidentas užfiksuotas praėjusios savaitės ketvirtadienį.
G. Kanapeckas prokuratūros kancleriu dirba nuo 2012-ųjų sausio, prieš tai jis dirbo Nacionalinėje teismų administracijoje direktoriaus pavaduotoju.

Atskleistas brutalus nusikaltimas

94-erių senolę apiplėšęs vyras į nusikaltimą įtraukė ir 16-metį, jam grasino, slėpė pėdsakus, savo tapatybę, bet buvo sulaikytas.

Susijusios naujienos

Prokurorai baigė tyrimą dėl Vytauto Šapranausko mirties

Artimiausiu metu tikimasi baigti tyrimą dėl Vytauto ...

Aiškiaregė apie Šapranauską: daugelis juo naudojosi ir jis ...

Televizija išplatino niekur nerodytą laidos įrašą Vytautui ...

Pjesės „Purvas“ premjera skirta Vytautui Šapranauskui

Aktoriaus Mariaus Jampolskio šeimą sukrėtė netektis

Dominykas Vaitiekūnas: teisėjos paieškai – realybės šou ...

Radijo stotis „Puikioji“ be Šapro: grandioziniame koncerte ...

Kaltų dėl informacijos apie Šapranausko mirtį nutekėjimo ...

Režisierius Linas Ryškus: niekas Šapro nepaliko – jis pats ...