Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Pareigūnai pradėjo tyrimą dėl galimo Matijošaitienės nužudymo

atnaujinta
Irena Matijošaitienė (Algimanto Barzdžiaus nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Žinomos politikės ir verslininkės Irenos Matijošaitės skaudžią nelaimę iki šiol pareigūnai laikė nelaimingu atsitikimu, tačiau pastaruoju metu šį tragišką įvykį nuspręsta ištirti nuodugniai.

Šiuo metu pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal kitą Baudžiamojo kodekso straipsnį – dėl tyčinio nužudymo, rašo Lrytas.lt. Tai reiškia, kad įvykiai Matijošaičių namuose galėjo klostytis kiek kitaip, negu iki šiol buvo viešai skelbiama.

Tyrimas buvo naujiena

Kai kovo 15-osios rytą Kauno klinikose užgeso 55 metų I. Matijošaitienės gyvybė, prokurorai, kaip dažniausiai būna tokiais atvejais, pradėjo tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Tačiau dabar ikiteisminis tyrimas atliekamas pagal kitą Baudžiamojo kodekso straipsnį – dėl tyčinio nužudymo.

„Gal mirus žmogui teisėsauga visada atlieka tokias procedūras?“ – svarstė V. Matijošaitis, kuriam žinia apie tyrimą dėl tyčinio nužudymo buvo naujiena.

Gautos pirminės išvados

Kriminalistams pro ausis neprasprūdo nevieši Kauno klinikų gydytojų pokalbiai, esą žmogui nusiritus nuo laiptų jis patirtų kitokių kūno sužalojimų.

Naujai pažvelgti į nelaimę verslininkų namuose prokurorus privertė pirmosios teismo medicinos ekspertų pastabos. Galutinės išvados turėtų būti pateiktos maždaug po poros savaičių.

„Apžiūrint namus užfiksuota viena tyrimui svarbi aplinkybė. Ji žinoma daugeliui su byla susijusių žmonių, tačiau iki šiol nepaviešinta. Būtent ji gali pakeisti bylos eigą“, – „Lietuvos rytui“ pranešė šaltinis.

„Tai bus svarbus bylos epizodas, kuris nulems tolesnę tyrimo eigą“, – sakė tyrime dalyvaujantis pareigūnas.

Įtarimai niekam nėra pareikšti, o reikšmingi pokyčiai byloje formaliai motyvuojami noru visapusiškai ištirti įvykį.

MEDIKAMS NEPAVYKO IŠGELBĖTI: IRENA MATIJOŠAITIENĖ MIRĖ

MEDIKAI KOVOJA DĖL POLITIKĖS MATIJOŠAITIENĖS GYVYBĖS – ATLIKTA TREČIOJI OPERACIJA

Alfa.lt primena, kad I. Matijošaitienė į Kauno klinikas dėl sunkios galvos traumos buvo atvežta kovo viduryje, kai nukritusi nuo namuose esančių laiptų patyrė sunkią galvos traumą.

Jai nustatytas kaukolės pamato lūžimas, kraujavimas į galvos smegenis, stuburo juosmeninės dalies slankstelio lūžimas, gelbstint gyvybę jai buvo atliktos kelios operacijos.

Deja, po kelių dienų politikė ligoninėje mirė.

 


Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Dvi istorijos: darytis abortą ragino sunkumų išsigandę vyrai

Nepilnametė mergina išsigando, kad per anksti taps mama, vaikinas davė pinigų ir liepė „susitvarkyti“. Medicinos sesuo pasidarė abortą, nes jautė šeimos spaudimą nesusigadinti karjeros. Nėštumą nutraukti atsisakiusią merginą paliko mylimasis. Tai – tik kelios istorijos, kurias patyrusios abortą moterys pasakoja prieš keletą mėnesių įsikūrusios nevyriausybinės organizacijos „Krizinio nėštumo centras“ darbuotojams.

Pirmadienį Šiauliuose į Afganistaną išlydimi 7 kariai

Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose pirmadienį vyks 7 Lietuvos karių išlydėtuvės į tarptautinę operaciją Afganistane.
Krašto apsaugos ministerija pranešė, kad į Afganistaną išvyks septintoji Oro pajėgų mokymo grupė (OPMG) - tai bus paskutinė jos misija Afganistane.
Į misiją pusmečiui įvyks septyni Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės kariai. Kariai Kandaharo oro uoste tęs Afganistano nacionalinės armijos (ANA) karių mokymus vykdyti eskadrilės lygmens oro operacijas sraigtasparniais.

Kalėjimuose diegiama moderni mobiliojo ryšio blokavimo įranga

Po nesėkmingo mobilųjį ryšį blokuojančios įrangos diegimo Lietuvos įkalinimo įstaigose Kalėjimų departamentas (KD) vėl ieško tai galinčių padaryti.
Kaip BNS patvirtino KD atstovas spaudai Gediminas Dubonikas, 2013-ųjų gruodžio mėnesį jau pasirašyta viena sutartis dėl įrangos diegimo Alytaus pataisos namuose.

Verbų sekmadieniu prasideda Didžioji savaitė

Verbų arba Kristaus kančios sekmadieniu prasideda Didžioji savaitė.
Verbų sekmadienis - pavasario šventė, švenčiama paskutinį sekmadienį prieš Velykas. Daugelyje Europos šalių ši šventė vadinama Palmių sekmadieniu. Žmonės visoje Lietuvoje šiandien skuba įsigyti bent po vieną verbą, kuri primintų apie susikaupimo laikotarpį prieš Velykas.

Socialinės pažangos indekse Lietuvai skirta 33 vieta

Kasmetiniame Socialinės pažangos indekse šiemet Lietuvai skirta 33-oji vieta iš 132 įvertintų valstybių.
Tyrime valstybės rikiuojamos pagal daugiau nei 50 rodiklių, įskaitant sveikatos apsaugą, švietimą, sanitarines sąlygas, asmeninį saugumą, informacijos sklaidą, toleranciją.
Indeksą sudaranti nevyriausybinė organizacija teigia, kad šis reitingas leidžia išsiaiškinti, ar valstybė patenkina esminius žmonių poreikius ir sudaro sąlygas žmonėms pagerinti savo gyvenimo sąlygas.

Dizaineris Puzeras: rezultatas patikrina, ar esi jo vertas

„Man svarbu neskatinti vartojimo. Iš dizainerio lūpų tai galbūt skamba keistai. Aš esu už tai, kad aplinkoje nebūtų nereikalingų daiktų. Būtina nuo jų išsigryninti, kad liktų tik tai, ko tikrai reikia“, – sakė Vytautas Puzeras. Išties neįprasti žodžiai daiktų kūrėjui. Kita vertus, jei mąstai apie vientisumą, ne tik nuosavą, bet ir visuomeninę erdvę (dizaineris yra spalvingų Neries pakrantės kėdučių autorius), tarsi įgyji teisę pasisakyti už atsakingą vienovę.

Susijusios naujienos

Balandžio 1-osios proga – „perliukai“ iš policijos ...

Pareigūnai: prezidentė ragina politikus imtis veiksmų šalies ...

Prekyba žmonėmis įgauna naujų formų

Per savaitę – daugiau nei pusė tūkstančio saugos diržų ...

Jaceniukas į Kijevą kviečia NATO pareigūnus

Policijos atsakas dėl smurto Vilniaus centre: pareigūnai ...

Jonavos rajono gyventojas į Lietuvą varė Belgijoje vogtą ...

Pareigūnai perspėja: laipioti ant ledų sangrūdų pavojinga

Pareigūnai: korupcija klesti dėl motyvacijos stokos

Dviem Padvarionių užkardos pareigūnams pareikšti įtarimai ...