Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva paviešino, kas sudaro jų maisto racioną

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva (Asmeninio albumo nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/2)
Aa+Aa-

Grupės „Kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva šurmulingus vakarėlius ir desertus iškeitė į sporto klubą ir salotos lapą.

Pasakodamos, kad laikysis itin griežtos dietos, nes Greta dar ruošiasi ir fitneso čempionatui, kuriame tikisi Lietuvai pelnyti medalį, merginos, rodos, nemelavo. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ gerbėjų ir palaikytojų akis patenkinusios nuotraukomis iš sporto klubo, šįkart jos pasidalijo griežtos dietos valgiaraščiu.

Fotografijoje – gausu kopūstų ir šiek tiek vištienos krūtinėlės. Akivaizdu: jokių padažiukų ar prieskonių čia nerasi. Pati Indrė rašė: „U wanna be on TOP? Pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai ir vakarienė. Uff...“ Ir pridūrė, kad maiste – nulis angliavandenių.

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (10)

Taip pat skaitykite:

Jovani apie „didžėjaus“ karjerą: pradžia buvo bauginanti ir nieko gero nežadanti
1

Balandžio 13 d. Londone nusileis visas būrys svečių iš Lietuvos.

Neringa Šiaudikytė: man reikėjo įrodyti, kad esu kur kas daugiau nei patyčių objektas
3

„Gražuolė Neringa“, „ilgakojė Neringa“, „seksualiosios merginų grupės narė Neringa“ – tokių epitetų, kalbant apie muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvę dainininkę Neringą Šiaudikytę tikrai netrūksta. Ir, jei paklaustume bet kurios paauglės, ar užaugusios norėtų būti tokios, kaip ji, ko gero liktume nesuprasti. Juk kuri netrokšta pasigirti ilgais auksiniais plaukais, kojomis iki kaklo ir, svarbiausia, – žaibiškai kylančiu populiarumu.

Dar vienos skyrybos: Jurgos ir Ričardo Anusauskų šeima santuokoje deda tašką
34

Trečiadienio popietę apskriejo žinia, kad skirtingais keliais suka Ričardas ir Jurga Anusauskai. Žinoma menininkų pora atrodė neišskiriami: kartu praleidę ne vieną dešimtį metų jie buvo ne tik stipri šeima, bet ir puikūs verslo partneriai, kelionių bičiuliai.
Dar prieš dukters dainininkės Evelinos Anusauskaitės-Young vestuves kalbėjusi Jurga atviravo, kad Evelina jau didelė, žino, kaip elgtis, juolab kad augdama matė puikų pavyzdį. Pora taip pat turi ir du sūnus: Mindaugą ir Haroldą.

„Chorų karų“ rinkimai: kurio choro generolas vertas geriausiojo vardo?
14

Muzikiniame projekte „Chorų karai“ liko keturi chorai: Vilniaus benamių choras Spindulys, Kauno Studentiškasis, Panevėžio Indigo ir Vilniaus Šachmatinis choras. Gerai pasvarsčius, kyla klausimas, kas projekte atlieka didžiausią darbą: choras, jo generolas ar chorvedys?
Vis dėlto, šį kartą nusprendėme duoklę atiduoti chorų generolams: Vytautui Matuzui, grupei „16 Hz“, projektui „ŠarkA“ ir dainininkui Stano.
Panevėžio Indigo choro generolas Vytautas projekte kol kas lyderiauja.

Liepto galas: nepagarbiais pasisakymais išsišokusiam „Paslapčių namų“ gyventojui Vytautui gresia bausmė
2 2

Užuominų ieškojimas ir jų skaitymas, bendravimas ir kuo geresnis dalyvių pažinimas, ir, galiausiai, paslapčių atskleidimas – didžiausi realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvių uždaviniai. Tiesa, siekiant šių tikslų, svarbu tris mėnesius vienoje patalpoje darniai gyventi su savo konkurentais, išlaikant toleranciją ir pagarbą. Bene sunkiausiai su šiais uždaviniais susidoroja klaipėdietis Vytautas.

Grupės „Pinup Girls“ merginos: laukiame svečių, pasipuošusių „pin-up“ stiliaus detale
 ŽIŪRĖTI 10 1

„Pinup Girls“ atlikėjos, nekantriai laukdamos sparčiai artėjančios balandžio 19-osios dienos, kai oficialiai pristatys savo debiutinį albumą ir švęs dvejų metų gimtadienį, prisipažino, kad su kiekviena diena adrenalinas vis labiau kaitina jų širdeles. Laukdamos dienos, kai visa „Olympic Lounge“ erdvė užsipildys gausybe svečių, atlikėjos siūlo žvilgtelėti į debiutinio albumo „Išpažintis“ fotosesijos užkulisius.

Susijusios naujienos

3 Indrės Burlinskaitės įvaizdžiai: išrinkite labiausiai tinkantį 3

Įvertinkite: 25 Indrės Burlinskaitės įvaizdžiai 25 4

Dainininkė Indrė Burlinskaitė apie grožį ir alkoholį: aš mėgdavau linksmintis iki paryčių 9 1

Žinomi žmonės prisimena savo Rugsėjo 1-ąsias: smagios akimirkos ir užplūdę sentimentai 13 ..

Indrė Burlinskaitė: bučiniai ir visa kita yra pakankamai intymu 3 ..

Indrė Burlinskaitė grožį paveldėjo iš mamos 45 2

Indrė Burlinskaitė pasididino krūtinę? 7 1

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva tęsia išskirtinio klipo filmavimą 5 ..

Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė minėjo 20-ąjį žurnalo gimtadienį 45 ..

Indrė Burlinskaitė nebijo buvusių kolegių: su Greta turime ką veikti ir be intrigų rezgimo ..