Dar vienos skyrybos: Jurgos ir Ričardo Anusauskų šeima santuokoje deda tašką

Anusauskai pristatė savo antrąjį fotoalbumą „Mandarininė antelė“ (Eimanto Genio nuotr. | Alfa.lt)
Aa+Aa-

Trečiadienio popietę apskriejo žinia, kad skirtingais keliais suka Ričardas ir Jurga Anusauskai. Žinoma menininkų pora atrodė neišskiriami: kartu praleidę ne vieną dešimtį metų jie buvo ne tik stipri šeima, bet ir puikūs verslo partneriai, kelionių bičiuliai.

Dar prieš dukters dainininkės Evelinos Anusauskaitės-Young vestuves kalbėjusi Jurga atviravo, kad Evelina jau didelė, žino, kaip elgtis, juolab kad augdama matė puikų pavyzdį. Pora taip pat turi ir du sūnus: Mindaugą ir Haroldą.

Pristatę ne vieną knygą ir parodą apie keliones Anusauskai tvirtindavo, kad, tiek laiko praleidę kartu, žino, kaip atskirti verslo ir šeimos santykius. Neslepiama, kad po skyrybų bendrų darbų jie neapleis.

Metų pabaigoje, kai Jurga dalyvavo projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“, kalbėjo, kad šokiai – jos nauja aistra. Tąsyk kalbinta, ar šeimoje nekyla barnių dėl neplautų indų ar neparuoštos vakarienės, galų gale, elementarios dėmesio stokos vyrui, moteris sakė: „Oi, gaminti aš labai mėgstu. Pusryčiais ir pietumis pasirūpinu prieš išeidama, vakariene – jau grįžusi. Vyras alkanas tikrai nelieka.“

 

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (34)

Taip pat skaitykite:

„Chorų karų“ rinkimai: kurio choro generolas vertas geriausiojo vardo? 14

Muzikiniame projekte „Chorų karai“ liko keturi chorai: Vilniaus benamių choras Spindulys, Kauno Studentiškasis, Panevėžio Indigo ir Vilniaus Šachmatinis choras. Gerai pasvarsčius, kyla klausimas, kas projekte atlieka didžiausią darbą: choras, jo generolas ar chorvedys?
Vis dėlto, šį kartą nusprendėme duoklę atiduoti chorų generolams: Vytautui Matuzui, grupei „16 Hz“, projektui „ŠarkA“ ir dainininkui Stano.
Panevėžio Indigo choro generolas Vytautas projekte kol kas lyderiauja.

Liepto galas: nepagarbiais pasisakymais išsišokusiam „Paslapčių namų“ gyventojui Vytautui gresia bausmė 2

Užuominų ieškojimas ir jų skaitymas, bendravimas ir kuo geresnis dalyvių pažinimas, ir, galiausiai, paslapčių atskleidimas – didžiausi realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvių uždaviniai. Tiesa, siekiant šių tikslų, svarbu tris mėnesius vienoje patalpoje darniai gyventi su savo konkurentais, išlaikant toleranciją ir pagarbą. Bene sunkiausiai su šiais uždaviniais susidoroja klaipėdietis Vytautas.

Grupės „Pinup Girls“ merginos: laukiame svečių, pasipuošusių „pin-up“ stiliaus detale 1

„Pinup Girls“ atlikėjos, nekantriai laukdamos sparčiai artėjančios balandžio 19-osios dienos, kai oficialiai pristatys savo debiutinį albumą ir švęs dvejų metų gimtadienį, prisipažino, kad su kiekviena diena adrenalinas vis labiau kaitina jų širdeles. Laukdamos dienos, kai visa „Olympic Lounge“ erdvė užsipildys gausybe svečių, atlikėjos siūlo žvilgtelėti į debiutinio albumo „Išpažintis“ fotosesijos užkulisius.

Rimas Valeikis: negyvenama sala – rimta vyriškumo mokykla ..

Prieš trylika metų startavo išlikimo šou „Robinzonai“: lietuvių, latvių ir estų drąsuolių komandos išvyko į negyvenamą salą prie Estijos krantų ir gyveno mėnesį, pirmą kartą savo gyvenime susidurdami su laukinėmis sąlygomis – tarsi garsiojo romano „Robinzonas Kruzas“ pagrindinis herojus. Aplink – jokių patogumų ir civilizacijos atributų, tik troškimas išlikti laukinėmis gamtos sąlygomis. Ir labai skirtingų žmonių apsuptis.

Vilniuje išrinkta ilgiausių plaukų savininkė 2

Balandžio 6 dieną Vilniuje prekybos centre VCUP išrinktos ilgiausių plaukų savininkės. Konkurso „Ilgaplaukės 2013“ nugalėtojos Astos Kuncevičienės plaukų ilgis yra rekordinis – 2 metrai 45 centimetrai. Konkurse dalyvavo 47 mergaitės, merginos ir moterys. Sudėjus visų konkurso dalyvių plaukus, bendras jų ilgis – 44 metrai86 centimetrai.
Konkurse dalyvavo skirtingo amžiaus moterys ir merginos, todėl dalyvės buvo suskirstytos į amžiaus pogrupius.

Oksana Pikul keičia stilių: iš žavios šviesiaplaukės pavirto ūsuotu vyruku ..

Antradienį vykusiame muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ filmavime dalyviai turėjo neįprastą užduotį: atlikti visiems gerai žinomas ir Europą užkariavusias visų laikų „Eurovizijos“ dainas ir įkūnyti jų atlikėjus.
Merginų grupės „Pop ladies“ ir buvusio bavaro Jono Jonušo duetas atliko istorinės grupės „ABBA“ dainą ir įkūnijo jos atlikėjus: ne tik apranga, bet ir bandė atkartoti jų kuklų judėjimą scenoje.

Susijusios naujienos

Įžymybės apie filmą „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“: tai labai skanus humoras ..

Jurga Anusauskienė su dukra Evelina bendrauja internetu: kartu geriame kavą ir net darėme silkę „pataluose“ ..

Garsių moterų kova: kurios gražesnės ir kurių vairavimo įgūdžiai geresni? ..

Gimtadienį Jurga Anusauskienė švenčia dvare: tai – dovana sau pačiai ..

Valdinga mama vadinama Jurga Anusauskienė: man svarbiausia – vaikų karjera ..

Skaudi nelaimė: partrenktas Jurgos Anusauskienės sūnus ..

Jurga Anusauskienė tapo fotomodeliu ..

Jurga Anusauskienė tapo jaunystės eliksyro reklaminiu veidu 2

Jurga Anusauskienė uždavė sau klausimą: gal jau reikia atostogų? 12

Jurga Anusauskienė: gražią figūrą galima turėti ir nekankinant savęs 8