Laimėkite filmo „Pabėgimas iš planetos Žemė“ prizus

„Pabėgimas iš planetos Žemė“  („Garsų pasaulio įrašai“ nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/13)
Aa+Aa-

Balandžio 19 dieną „Garsų pasaulio įrašai“ Lietuvos kino teatruose pristato lietuviškąi dubliuotą animacinį filmą visai šeimai „Pabėgimas iš planetos Žemė“. O jūs turite progą dalyvauti šio filmo konkurse ir laimėti porą puikių prizų: kvetimą dviem į filmą ir saulės baterija varomą kosminį laivą. Žaislinį, žinoma.

Jums tereikia atsakyti į klausimą:

Kokio filmo kūrybinėse grupėse dirbo „Pabėgimo iš planetos Žemė“ režisierius Calas Bunkeris?

A. „Ledynmetis“.

B. „Žemynų atsiradimas“.

C. „Tomas ir Džeris“.

D. „Simpsonai“.

Registruotis ir atsakymus rašyti galite čia. Būtinai paminėkite, ar norėtumėte laimėti kvietimus į kiną, ar kosminį iš dalių surenkamą laivą. Laimėtojus išrinksime burtų keliu ir skelbsime balandžio 15 dieną.

Lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai 2D ir 3D formatais Lietuvos kino teatruose pasirodys jau balandžio 19 dieną. Smagią istoriją apie drąsą, šeimos svarbą ir neįtikėtinus nuotykius vaikams bei jų tėveliams papasakos spalvingi ir draugiški ateiviai.

Narsusis – mylimiausias Babos planetos gyventojas. Tai greitai reaguojantis ir niekad nemąstantis personažas, darantis gerus darbus savo gimtajai planetai. Tarp gausybės gelbėjimo darbų Narsusis randa laiko susitikinėti su gražuolėmis, pozuoti fotosesijose bei filmuotis reklamose. Nepaisydamas brolio nerimo, Narsusis nusprendžia būti vienas karys lauke ir iškeliauja į Tamsiąją planetą, kurioje jį pagrobia.

Narsiojo brolis Žydrūnas – genialiausias mokslininkas visatoje. Jis – raketų kūrėjas, inžinierius ir išradėjas. Žydrūnas remia ir skatina Narsųjį ginti Babos planetą, bet nuolat pataria jam būti atsargesniam. Išradingasis Žydrūnas – protingas, bet smulkus ir nedrąsus mokslininkas, tačiau nutikus nelaimei jis išlekia į pagalbą įkalintam stipriajam broliui.

Devynmetis Žydrūno sūnus Kipas – didžiausias dėdės Narsiojo gerbėjas. Vaikis svajoja užaugęs tapti tarpgalaktiniu didvyriu ir Babos planetos garsenybe. Jis dar mažas, tačiau niekada nepasiduoda. Kartu su buvusia pilote, mama Kira, Kipas tampa vienas svarbiausių Narsiojo gelbėjimo operacijos dalyvių.

Žydrūnui gelbėti brolį padeda ir iš skirtingų planetų atgabentų ateivių trijulė. Iš pirmo žvilgsnio atrodantys kaip grupė keistuolių, padėjėjai iš tiesų yra gudriausi savo rūšies atstovai. Gigantiška ir irzli krabė – Vienaakė, trimis akimis žvelgiantis, nuolat atsipalaidavęs šliužas – Turmanas ir gauruotas, viską ryjantis, švelniakailis genijus, peliukas Dokas. Visi kartu pagrobtieji ateiviai sukuria skraidantį laivą ir grįžta į savo namus.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (2)

Taip pat skaitykite:

Pirkėjams vietoje pudelių pardavinėjami steroidais pripumpuoti šeškai 9

Viename garsiame Argentinos turguje pirkėjai, sumokėję tūkstančius dolerių, vietoje pudelių nusipirko šeškus. Šeškai atrodė tokie pūkuoti, balti ir mieli, kad žmonės netgi nepastebėjo skirtumo.
Tačiau po kelių dienų buvo išsiaiškinta, kad „pudeliams“ buvo leidžiami steroidai. Vienas pensininkas iš Katamarkos galvojo, kad tapo šunelio šeimininku, tačiau veterinaras vyrui pasakė, kad tai – šeškas, kuriuos vietiniai gyventojai vadina Brazilijos žiurkėmis.

Mirė buvusi Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Margaret Thatcher 7


Būdama 87 metų ištikus insultui mirė buvusi Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Margaret Thatcher, pirmadienį pranešė jos šeimos atstovas.
„Su dideliu liūdesiu Markas ir Carol Thatcheriai pranešė, kad jų motina baronienė Thatcher ramiai mirė po insulto šį rytą“, - nurodė atstovas lordas Timas Bellas.

Norvegijoje Grybauskaitė buvo evakuota iš karaliaus rūmų 31

Norvegijoje su darbo vizitu viešinti Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė buvo skubiai evakuota iš susitikimo vietos. Su Norvegijos karaliumi Haraldu I susitikus prezidentė dėl signalizacijos turėjo pasišalinti iš karaliaus rūmų.
Pranešama, kad iš viso iš karaliaus rūmų evakuoti 82 žmonės, tarp jų – Norvegijos karališkoji pora ir D. Grybauskaitė.

Krūtines apnuoginusios aktyvistės protestavo prieš Putino vizitą Vokietijoje 21

Krūtines apnuoginusios demonstrantės skandavo šūkius prieš Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, kai jis pirmadienį lankėsi vienoje pramonės mugėje kartu su Vokietijos kanclere Angela Merkel, pranešė žiniasklaida.

Kardashianų dramos: kaip Kourtney į gatvę išmetė Kim ..

Tarp seserų Kim ir Kourtney kilo tikras pragaras, ir Kanye Westo mergina buvo išmesta iš namų su visais daiktais, kurie išskrido pro balkoną. Realybės šou žvaigždei vėliau buvo atleista, kai šeima sužinojo, kad ji laukiasi pirmagimio. Visa tai buvo parodyta per „Kim & Kourtney Take Miami“ sezono finalinę seriją sekmadienį.Kourtney Kardashian pasiuto, kai sužinojo, kad jos sesuo Kim pasamdė privatų detektyvą, kad šis sektų jos vaikiną Scottą Disicką.

Policijos ieškota 21-erių metų mergina rasta negyva 6

Pasak Policijos departamento pranešimo, sekmadienį apie 14.35 val. Kauno r., Akademijos mstl., Kamšos botaniniame zoologijos draustinyje rastas dalinai apsnigtas J. K. (gimusios 1992 m.) kūnas be išorinių smurto žymių.
Asmens paieška nutraukta.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Susijusios naujienos

Skelbiame filmo „Pabėgimas iš planetos Žemė“ prizų laimėtojus 1