Greta Lebedeva: fitnesas – seksualus sportas

Grupės „Kitokios“ narė Greta Lebedeva demonstruoja tobulą kūną (LNK medžiaga)
Nuotraukų galerija (1/4)
Aa+Aa-

Po dviejų savaičių grupės „Kitokios“ narė Greta Lebedeva stos ant fitneso kovų ringo Europos fitneso čempionate ir susikaus su stipriausiomis Europos sportininkėmis. Iš ten mergina ketina Lietuvai parvežti medalį.

Dainininkė sako, kad sportuoja ne tik dėl sportinių rezultatų, bet ir dėl grožio. Šis sportas – labai seksualus. Vietoje kamuolio, lanko, žiedų, svarmenų ir kitokių lengvosios atletikos atributų, fitneso atributai – bikinis, aukštakulniai ir papuošalai.

Prieš varžybas Greta pasiryžo laikytis itin griežtos dietos, kuri turėtų dar labiau padailinti merginos linijas.

„Treniruojamės kiekvieną mielą dieną pagal trenerio sudarytą programą. Maitinamės taip pat griežtai. Šeši valgymai per dieną, vien tik, galima sakyti, baltyminis maistas, jokių riebalų. Vien kiaušinio baltymai, vištiena, kalakutiena, žuvis, ryžiai, varškė, bananas“, – apie savo mitybą „KK2“ laidai pasakojo grupės „Kitokios“ narė.

Šį pirmadienio vakarą 19.30 val. LNK laida „KK2“ parodys paskutiniąsias Gretos pasiruošimo čempionatui akimirkas.

 

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (4)

Taip pat skaitykite:

Naujai Lietuvos muzikos scenoje sužibusi dainininkė Alice Way dainomis džiugins „Tamstoje“ ..

Geriausius Lietuvos balsus ir profesionaliausius „gyvai“ pasirodančius muzikantus savo scenoje klausytojams pristatantis klubas „Tamsta“ ruošia muzikos mylėtojams dar vieną nepamirštamą koncertą. Balandžio 10 dieną visada perspektyviausius muzikos pasaulio naujokus palaikančioje „Tamstoje“ svečiai galės išgirsti talentingos kaunietės Alice Way dainas.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė: kai sužinojau, jog laukiuosi, iš vonios išbėgau klykdama 14

Po daugiau nei pusės metų tylos televizijos projekto „Auksiniai kiaušiniai“ scenoje su grupės „69 danguje“ merginomis vėl pasirodė Nijolė Pareigytė. Buvusi viena skandalingiausių šios grupės merginų, garsėjusi romanais su žinomais vyrais, gundančiomis fotosesijomis ar interviu apie grožio chirurgų tobulintą krūtinę, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė gerokai pasikeitusi.

Petras Gražulis: vieninteliams lenkams nuolatos kyla problemų 5

„Man lenkų reikalavimas dėl gatvių pavadinimų rašymo lenkų kalba primena pasakėčią apie lapę, kuri į vežimą prašėsi: priimk į vežimą uodegą, po to ir leteną, galiausiai visa susikrausto, o tada jau iš vežimo išmeta tą, pas kurį įsiprašė“, – BTV laidoje „Užkalnio 5“ 21.30 val. įsikarščiavęs tėkš seimo narys Petras Gražulis.
Šiomis dienomis tautinių mažumų įstatymo projektas kelia daugybę aistrų.

„Paslapčių namus“ palikęs Andrius: jei žaidimas priklausytų tik nuo manęs, jį tikrai laimėčiau 1

TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ – jau tikras pavasaris: vos prieš porą savaičių iš paslaptingųjų namų iškeldintas Ernestas puolė į išsiilgtos žmonos glėbį, visiems atskleidęs širdį abiem glostančią paslaptį, kad žmona – pirmoji ir vienintelė moteris jo gyvenime.
Šeštadienį tiesioginiame eteryje kitas vyrukas Andrius žiūrovų prašyte prašėsi iškeldinamas, mat savo mylimosios Viktorijos buvo ne tik išsiilgęs – vaikino švarko kišenėje slėpėsi sužadėtuvių žiedas.

Kęstutis Rimdžius atsikratė raukšlių: nemanau, kad padariau kažką gėdingo 3

„Kalbos apie tai, kad žmogui nesvarbu, ką apie jį galvoja aplinkiniai, yra visiška nesąmonė. Man tai yra svarbu, nes iš mano išvaizdos sprendžiama ne tik apie mane, bet ir apie mano darbą“, – įsitikinęs stilistas, žinomų įvaizdžio namų bendrasavininkis Kęstutis Rimdžius.
Pasak Kęstučio, dėl nuolatinių jo gyvenimo palydovų – didžiulio darbų krūvio ir beprotiško gyvenimo tempo – gerai atrodyti nėra lengva.

Modelis Simonas Phamas: Niujorke labai lengva turėti vienkartinių santykių ..

Populiariausias Lietuvoje mėnesinis žurnalas „Panelė“ balandžio numerio viršelyje spausdina išskirtinę meilės istoriją. Lygiai prieš metus į mados pasaulį įžengusiam modeliui Simonui Tuenui Phamui (20 m.) atsivėrė neribotos galimybės ne tik karjeroje, bet ir asmeniniame gyvenime. Merginos „niūrais“ rikiavosi į eilę prie jo. Tačiau vaikinas, atsikandęs vienos nakties nuotykių, atstūmė įtakingas fotografes, turtingas verslininkes ir visame pasaulyje žinomas manekenes.

Susijusios naujienos

Alfa.lt eksperimentas: kaip atrodytų žvaigždės, jeigu jos būtų storos? 13

Greta Lebedeva: turiu būti pavyzdys gerbėjoms, kurioms esu idealas ..

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva pristatė naujo lietuvių kūrėjų projekto „J&A“ drabužių liniją 4

Greta Lebedeva prasitarė apie karjeros planus ..

​Imtynininkui Aleksandrui Kazakevičiui jo sužadėtinė Greta Lebedeva per liesa: nėra už ko paimt 3

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva nepraleido savo stilisto grožio salono atidarymo šventės 2

Įkurtuvių naujuose namuose laukianti Greta Lebedeva: mes esame paprasti – neišsišokinėjame ..

Greta Lebedeva įtaria, kad jos iškritimas iš projekto „Šok su manimi“ galėjo būti suplanuotas 9

​Grupė „Kitokios“ pristato rusišką dainos „Aš sulauksiu“ versiją ..

Pamatykite, kaip Greta Lebedeva atrodė vaikystėje ..