Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Liepa Mondeikaitė ir Lauris Reinikis pristato naują dainą „Apkabink mane“

Įvertinkite
Liepa Mondeikaitė Italijoje (Asmeninio albumo nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Merginų grupės „Pop ladies“ narė Liepa Mondeikaitė ir Lauris Reikinis pristato savo naujos dainos „Apkabink mane“ vaizdo klipą, kuris buvo nufilmuotas Italijoje.

Daugiau nei prieš dvi savaitės Liepa su Lauriu ir visa kūrybine grupe kelioms dienoms buvo išvykę į Italiją, kur filmavo muzikinį vaizdo klipą. Liepai tai buvo naujas iššūkis, nes tai buvo pirmas kartas, kai ji save išbandė nauju amplua.

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Viktoras Diawara – tikriausias pasaulio lietuvis

Su savo tėčiu, garsiu Malio poetu, ir seserimi Viktoras kalbėdavosi bambaros kalba, kuri yra paplitusi šioje Afrikos valstybėje. Su motina vaikai kalbėdavosi lietuviškai. Šalia to tėvai tarpusavy dar kalbėjo rusiškai, o kieme skambėjo prancūzų kalba.
Štai tokioje aplinkoje augo Viktoras Diawara, o jo gyvenimas, palikus vaikystės namus, nesiliovė būti toks pat spalvingas.
Būdamas dešimties Viktoras atvyko į Vokietiją, čia įstojo į legendinę Vasario 16-osios gimnaziją.

Leonardas Pobedonoscevas: mano automobilyje – tiek daiktų, kad net gėda

Šiais laikais turime visas galimybes įsigyti daiktų, kurių tik užsinorime. Parduotuvėse gausu pasiūlos, o pirkdami internetu galime atsisiųsti norimą daiktą net iš kito pasaulio krašto. Atrodo, tai – tik privalumas. Jei tik finansinės galimybės leidžia, galime gauti viską, ko reikia. Tačiau, ar turėdami tokių galimybių, netampame daiktų įkaitais? Dabar gali būti kaip tik tinkamas laikas peržiūrėti sukauptą daiktų kolekciją ir išsivalyti prieš artėjančias šventes.

Jurgita Grabauskienė: Egipte išsipildė mano svajonė

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ ir „Mano vyras gali“ laidoje dalyvavusi žandikaulio chirurgė Jurgita Grabauskienė prieš kelias dienas grįžo iš atostogų Egipte. Moteris pasakojo, kad šios atostogos buvo išskirtinės, nes šį kartą ji keliavo su visa šeima.
„Atostogos buvo nuostabios: parsivežėme daug įspūdžių, grįžome įdegę ir labai gerai pailsėję. Buvome išvykę penkiolikai dienų, ir šio laiko mums užteko.

Uždarame vakarėlyje Mantas Petruškevičius atšventė 29-ąjį gimtadienį

Ketvirtadienio vakarą sostinėje esančiame viešbutyje „Stikliai“ rinkosi išskirtiniai svečiai tam, kad pasveikintų savo bičiulį stilistą Mantą Petruškevičių. 29-ąjį gimtadienį švenčiantis vyras džiaugėsi, kad yra galimybė pabūti tik su geriausiais ir artimiausiais draugais, kur nėra vaidybos, dirbtinumo ir išpūsto dėmesio burbulo.

Kuris iš atlikėjų sugebėjo perteikti „Hiperbolės“ nuotaiką?

Muzikiniame projekte „Lietuvos muzikos legendos“ skelbiamas dar vienas balsavimas. Naujienų portalo Alfa.lt skaitytojai turi unikalią galimybę išreikšti savo nuomonę ir nuspręsti, kurio atlikėjo pasirodymas vertas pusfinalio. Kaip žinoma, kitą pusfinalio dalyvį renka kompetentinga komisija.
Šįkart projekte buvo atliekamos grupės „Hiperbolė“ dainos.

„Eurovizijoje“ Lietuvos atstovas Andrius Pojavis pasirodys dešimtas

Gegužės mėnesį Švedijoje vyksiantis „Eurovizijos“ dainų konkursas – nebe už kalnų. Galiausiai buvo paskelbti numeriai, kuriais scenoje pasirodys 36 atstovai. Buvo įprasta, kad pasirodymų eiliškumą lemia burtai, šįsyk tai sudėliojo patys prodiuseriai.
Andrius Pojavis pasirodys pirmajame pusfinalyje gegužės 14 d. Jam atiteko dešimtas numeris.

Susijusios naujienos

Premjera: Monika Linkytė pristato naują dainą „Tiktai tu“

​Populiariajame seriale „Pasmerkti“ – naujausias ŽAS kūrinys ...

Po ilgos pertraukos Asta Pilypaitė pristatė naują dainą

Deividas Žygas pristato naują dainą – „Music is my soul“

Karina Krysko-Skambinė ir Vudis per vasarą subrandino tikrą ...

Urtė Šilagalytė įrašė naują dainą

​Katažina Zvonkuvienė: Deivydui pavyko išpildyti mano norą ...

Premjera: nauja ​Lady Gagos daina

Julija Jegorova pristato himną besibaigiančiai vasarai

Atlikėja Natalie pristato žymios dainos „koverį“