Pasaulį užkariavęs turkų serialas „Tūkstantis ir viena naktis“ – pagaliau Lietuvoje

Turkų serialas „Tūkstantis ir viena naktis“ (LNK medžiaga)
Nuotraukų galerija (1/2)
Aa+Aa-

Netrukus Lietuvos žiūrovai išvys jaudinančią, visą pasaulį užkariavusią turkų dramą „Tūkstantis ir viena naktis“, kurią nuo balandžio 2 dienos rodys LNK televizija.

Visose šalyse, kuriose buvo rodomas serialas „Tūkstantis ir viena naktis“ susilaukė fenomenalios sėkmės ir sumušė visus žiūrimumo rekordus. Serialas visur tapdavo pačia žiūrimiausia programa. Serbijoje ir Kroatijoje jis buvo vadinamas pačiu įdomiausiu serialu, kada nors parodytu per TV. Čia kilo bumas naujagimius vadinti Šecherezadomis ir Onurais. Stambule buvo rengiamos itin populiarios ekskursijos į tas vietas, kur serialas buvo filmuojamas, į jas plūsdavo turistai iš Vidurio ir Rytų Europos. Graikijoje net serialo kartojimas pritraukė daugiau nei 40% žiūrovų, Makedonijoje jį žiūrėjo daugiau nei 80% žiūrovų.

<

Šis serialas buvo rodomas Azerbaižane, Bulgarijoje, Kroatijoje, Arabų pasaulyje, Rumunijoje, Makedonijoje, Serbijoje, Graikijoje, Juodkalnijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Slovėnijoje, Kosove, Slovakijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Kazachstane ir Ukrainoje.

„Tūkstantis ir viena naktis“ buvo sukurtas patyrusios komandos, dirbusios kartu daug metų, todėl nenuostabu, kad jis vadinamas vienu įtikinamiausių visų laikų serialų.

„Tūkstančio ir vienos nakties“ istorija prasideda tuo, kad nepaisydama įnirtingo šeimos pasipriešinimo Šecherezada Evlijaoglu išteka už Ahmeto, kilusio iš patriarchalinės šeimos, ir pagimdo jam sūnų. Kai sūnui Kanui sueina vos vieneri, Ahmetas žūva autoavarijoje. Tuomet ir prasideda Šecherezados kova už išlikimą. Netrukus jauna našlė sužino, kad jos sūnelis Kanas serga leukemija, ir bet kokia kaina stengiasi gauti pinigų jo gydymui.

Šecherezada yra talentinga architektė, ji dirba „Binyapı“ statybos kompanijoje, kurios savininkai – Onuras Aksalis ir Keremas Inceoglu. Šecherezada bando surinkti 200 tūkst. dolerių sūnaus Kano gydymui. Jos sūnui reikia persodinti kraujo čiulpus, Azerbaidžane rasta tinkama donorė, vienintelė kliūtis – pinigai. Pirmiausia Šecherezada kreipiasi į savo turtingą uošvį poną Burhaną, tačiau jis padėti atsisako. Prašymas bankui suteikti jai paskolą irgi sulaukia neigiamo atsakymo.

<

Jaunoji moteris pasiryžusi viskam, kad tik išgelbėtų sūnų, todėl kreipiasi pagalbos į vieną iš jaunų ir simpatingų „Binyapi“ kompanijos savininkų. Jos viršininkas Onuras Aksalis – sėkmingas verslininkas, teigiantis, kad negali pakęsti moterų, tačiau slapta žvilgčioja į Šecherezadą. Kai ji, griebdamasi paskutinio šiaudo, kreipiasi pagalbos į jį, Onuro pasiūlymas apverčia jos gyvenimą aukštyn kojom ir amžiams jį pakeičia. Onuras pažada duoti jai pinigų, jeigu ji sutiks su juo praleisti vieną naktį.

Po tos nakties Šecherezada visiškai užvaldo jo mintis. Onuras organizuoja verslo kelionę į Dubajų, kad galėtų pabūti su ja vienas. Dubajaus viešbučio lifte jis pakartoja savo vienos nakties pasiūlymą, tik šįkart sumą padvigubina. Labai supykusi ir pasibjaurėjusi Šecherezada pasiūlymą atmeta. Ji suvokia, kad Onuras nepamirš to, kas tarp jų įvyko, ir nusprendžia bėgti - ieškosi naujo darbo. Tuo tarpu Onurą vis labiau graužia gėdos jausmas, kad jis pateikė Šecherezadai tokį negarbingą pasiūlymą.

Graužiamas sąžinės ir gailėdamasis savo pasiūlymo, Onuras bando Šecherezadai įrodyti, kad ji išties jam labai brangi. Jis pradeda suvokti, ką privertė ją išgyventi profesine ir asmenine prasme, ir vis labiau prie jos prisiriša.

Įsitikinęs, kad be jos gyventi nebegalės, Onuras prašo Šecherezados tekėti už jo ir maldauja suteikti jam galimybę įrodyti jo meilę. Santuoką palaiminti atsisako ir Onuro motina. Be to, jo partneris Keremas atskleidžia Onuro ir Šecherezados paslaptį. Kalbos, kad jie buvo susitarę dėl vienos nakties nuotykio už pinigus, priverčia juos skirtis.

 

 

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (31)

Taip pat skaitykite:

„Pinup Girls“ dėl gimtadienio yra pasiruošusios nemiegoti ir naktimis 2

„Šiuo metu, mes esame lyg bitės darbštuolės“, – juokiasi vienos iš populiariausių merginų grupių „Pinup Girls“ atlikėjos. Sparčiai artėjant 2 metukų gimtadienio fiestai ir debiutinio albumo pristatymui, merginos uoliai dirba ir tikina, kad neketina sulėtinti savo darbo tempo, nes vardan tobulos šventės, yra pasiruošusios nemiegoti naktimis.

Devynių kilogramų po išsiskyrimo su mergina netekęs Soliaris pristato naują savo fotosesiją 4

Atlikėjas SOLIARIS po išsiskyrimo ir sudėtingos avarijos pasinėrė į kūribinius darbus ir didžiąją laiko dalį praleidžia įrašu studijoje, koncertuose, o laisvą laiką skiria daugiausiai sportui. 9 kilogramus po išsiskyrimo su mergina netekęs SOLIARIS pristato naujausią savo fotosesiją, grandiocinius gimtadienio koncertus Lietuvoje, Didžiojoje Brtianijoje, Airijoje, Norvegijoje ir naujus muzikinius kūrinius, kurie gimė daugiausiai iš patirtų išgyvenimų šiais metais.

Sveikiname! Andrius Pojavis dar kartą tapo tėveliu 4

Sausio mėnesį besišnekučiuojant su Italijoje gyvenančiu Andriumi Pojaviu, aptarėme viską: muzikinio kelio pradžią, meilę, gyvenimo tiesas ir faktą, kad netrukus vyras dar kartą taps tėveliu.
Tąsyk priminus jam tai, kitame telefoninio pokalbio gale pasigirdo akimirkos tyla ir juokas: „Aš taip tik giliai įkvėpiau ir...(juokėsi) Džiaugiuosi, aišku, be galo džiaugiuosi! Nors, žinai, tai bus proga galvoje atsirasti dar keliems žilstelėjusiems plaukams.

Gediminas Jaunius: antrą kartą į tą pačią upę nebrendu 6

Žinomas visuomenės veikėjas, renginių vedantysis, buvęs televizijos laidų vedėjas ir prodiuseris Gediminas Jaunius teigė, kad televizijos nepasiilgo, nes iš jos visiškai nepasitraukė, tiesiog pasiliko už kadro. „Televizijos nepasiilgau, nes iš jos aš nepabėgau. Tiesiog dauguma taip galvoja, nes retai rodausi eteryje. Dabar aš dirbu prodiuseriu, todėl šio verslo nepalikau“, – apie savo dabartinę veiklą pasakojo G. Jaunius.

Renatos Uzialkaitės ir Mariaus Jampolskio namuose – naujas šeimos narys 13

Aktorius Marius Jampolskis ir jo sužadėtinė Renata Uzialkaitė laikinai globai iš augintinių globos namų „Lesė“ pasiėmė naują šeimos narį – Džeką.
Renata pasakojo, kad viskas įvyko neplanuotai: pamačiusi šį mažą mielą šuniuką, kuris gūžėsi kampe, negalėjo atsilaikyti, ir iškart paskambino Mariui pasiteirauti, ar jis nieko prieš, jei pas juos namuose atsiras dar vienas šeimos narys: „Kadangi savanoriauju „Lesės“ augintinių globos namuose, tai negalėjau atsispirti šiam mažam šuniukui.

Austėjos Jablonskytės galvos skausmas, kaip Andrių Butkų „Auksiniuose kiaušiniuose“ paversti nuogu kentauru ..

Jau pirmadienį 19 val. tiesiogiai iš „Forum Palace“ rūmų LNK transliuos nacionalinius apdovanojimus „Auksiniai kiaušiniai“, kuriuos ves politikos žurnalistas Edmundas Jakilaitis.
Metų renginyje, kuriame bus apdovanoti labiausiai Lietuvą prajuokinę politikai, pasirodys garsiausi šalies dainininkai, visų mylimi chorai ir populiarios muzikos grupės, kurie „Auksiniams kiaušiniams“ rengia specialius pasirodymus.

Susijusios naujienos

Kraupus radinys Britanijoje – galimai supjaustytas paauglės kūnas ..

Turkijoje lėktuvas nuslydo nuo tako ..

Policija išardė 3 „motinystės turizmo“ tinklus ..

Kas kaltas dėl dešimtoko savižudybės? ..

Dėl „Džeimso Bondo“ keliamo triukšmo italai jau įprato 1

Papasakojo, kaip užkibo ant sukčių kabliuko ..

Lietuva tiesia ranką Ukrainai ..

Kas „išvijo“ rusus iš lietuviškų prekybos centrų? 2

Drąsus žvejys nuėjo per toli ..

Pacientai džiaugiasi naujais kraujagyslių tyrimais ..