Pasaulį užkariavęs turkų serialas „Tūkstantis ir viena naktis“ – pagaliau Lietuvoje

Turkų serialas „Tūkstantis ir viena naktis“ (LNK medžiaga)
Nuotraukų galerija (1/2)
Aa+Aa-

Netrukus Lietuvos žiūrovai išvys jaudinančią, visą pasaulį užkariavusią turkų dramą „Tūkstantis ir viena naktis“, kurią nuo balandžio 2 dienos rodys LNK televizija.

Visose šalyse, kuriose buvo rodomas serialas „Tūkstantis ir viena naktis“ susilaukė fenomenalios sėkmės ir sumušė visus žiūrimumo rekordus. Serialas visur tapdavo pačia žiūrimiausia programa. Serbijoje ir Kroatijoje jis buvo vadinamas pačiu įdomiausiu serialu, kada nors parodytu per TV. Čia kilo bumas naujagimius vadinti Šecherezadomis ir Onurais. Stambule buvo rengiamos itin populiarios ekskursijos į tas vietas, kur serialas buvo filmuojamas, į jas plūsdavo turistai iš Vidurio ir Rytų Europos. Graikijoje net serialo kartojimas pritraukė daugiau nei 40% žiūrovų, Makedonijoje jį žiūrėjo daugiau nei 80% žiūrovų.

Šis serialas buvo rodomas Azerbaižane, Bulgarijoje, Kroatijoje, Arabų pasaulyje, Rumunijoje, Makedonijoje, Serbijoje, Graikijoje, Juodkalnijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Slovėnijoje, Kosove, Slovakijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Kazachstane ir Ukrainoje.

„Tūkstantis ir viena naktis“ buvo sukurtas patyrusios komandos, dirbusios kartu daug metų, todėl nenuostabu, kad jis vadinamas vienu įtikinamiausių visų laikų serialų.

„Tūkstančio ir vienos nakties“ istorija prasideda tuo, kad nepaisydama įnirtingo šeimos pasipriešinimo Šecherezada Evlijaoglu išteka už Ahmeto, kilusio iš patriarchalinės šeimos, ir pagimdo jam sūnų. Kai sūnui Kanui sueina vos vieneri, Ahmetas žūva autoavarijoje. Tuomet ir prasideda Šecherezados kova už išlikimą. Netrukus jauna našlė sužino, kad jos sūnelis Kanas serga leukemija, ir bet kokia kaina stengiasi gauti pinigų jo gydymui.

Šecherezada yra talentinga architektė, ji dirba „Binyapı“ statybos kompanijoje, kurios savininkai – Onuras Aksalis ir Keremas Inceoglu. Šecherezada bando surinkti 200 tūkst. dolerių sūnaus Kano gydymui. Jos sūnui reikia persodinti kraujo čiulpus, Azerbaidžane rasta tinkama donorė, vienintelė kliūtis – pinigai. Pirmiausia Šecherezada kreipiasi į savo turtingą uošvį poną Burhaną, tačiau jis padėti atsisako. Prašymas bankui suteikti jai paskolą irgi sulaukia neigiamo atsakymo.

Jaunoji moteris pasiryžusi viskam, kad tik išgelbėtų sūnų, todėl kreipiasi pagalbos į vieną iš jaunų ir simpatingų „Binyapi“ kompanijos savininkų. Jos viršininkas Onuras Aksalis – sėkmingas verslininkas, teigiantis, kad negali pakęsti moterų, tačiau slapta žvilgčioja į Šecherezadą. Kai ji, griebdamasi paskutinio šiaudo, kreipiasi pagalbos į jį, Onuro pasiūlymas apverčia jos gyvenimą aukštyn kojom ir amžiams jį pakeičia. Onuras pažada duoti jai pinigų, jeigu ji sutiks su juo praleisti vieną naktį.

Po tos nakties Šecherezada visiškai užvaldo jo mintis. Onuras organizuoja verslo kelionę į Dubajų, kad galėtų pabūti su ja vienas. Dubajaus viešbučio lifte jis pakartoja savo vienos nakties pasiūlymą, tik šįkart sumą padvigubina. Labai supykusi ir pasibjaurėjusi Šecherezada pasiūlymą atmeta. Ji suvokia, kad Onuras nepamirš to, kas tarp jų įvyko, ir nusprendžia bėgti - ieškosi naujo darbo. Tuo tarpu Onurą vis labiau graužia gėdos jausmas, kad jis pateikė Šecherezadai tokį negarbingą pasiūlymą.

Graužiamas sąžinės ir gailėdamasis savo pasiūlymo, Onuras bando Šecherezadai įrodyti, kad ji išties jam labai brangi. Jis pradeda suvokti, ką privertė ją išgyventi profesine ir asmenine prasme, ir vis labiau prie jos prisiriša.

Įsitikinęs, kad be jos gyventi nebegalės, Onuras prašo Šecherezados tekėti už jo ir maldauja suteikti jam galimybę įrodyti jo meilę. Santuoką palaiminti atsisako ir Onuro motina. Be to, jo partneris Keremas atskleidžia Onuro ir Šecherezados paslaptį. Kalbos, kad jie buvo susitarę dėl vienos nakties nuotykio už pinigus, priverčia juos skirtis.

 

 

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (31)

Taip pat skaitykite:

top naujienos

  Dėl bjaurios išvaizdos tėvai išsižadėjo vaiko, jo tai nesustabdė: suaugęs keičia pasaulį 9

  Geros naujienos – pradedami aplinkkelio darbai, blogos – susidarys spūsčių ..

  Pavydėtina meilė: Jonas Nainys nustebino žmoną Simoną netikėta dovana 2

  Kaip lietuviai reaguoja į vaiko pagrobimą gatvėje? Rezultatai šokiruoja – padėti panoro ne visi 7

  Mazuronis puolė Kirkilą: jis daro viską, kad koalicija žlugtų 10

  ​Pavojingas Turkijos žaidimas Keistajame kare ..

  Skandalas! Internete plinta apsinuoginusios atlikėjos Gabrielės Grygolaitytės-Vashos nuotrauka 11

  Akmenys Lietuvoje tapo tikru deficitu 3

  Gabrielė Grygolaitytė-Vasha apstulbino: be makiažo atrodo tarsi kitas žmogus 4

  Nauja lietuvių kalbos ir literatūros programa: auginsime raštingus kūrėjus ar dirbtinius patriotus? 3

  Penki dalykai, kuriuos su savo peniu yra išdarinėjęs kiekvienas vaikinas 2

  Garsųjį Zimbabvės liūtą sumedžiojusiam amerikiečiui gresia 15 metų kalėjimo 5

  Baudų nemokantiems vairuotojams ateina liūdni laikai: kas jų laukia? 8

  Dumbauskaitė: kaustė įtampa, nes supratome varžybų svarbą 1

  Šiaulių universiteto vargai: studentų čia vis mažėja ..

  Veneros ritualas: kaip susigrąžinti meilę ..

  Juodasis savivaldos politikų sąrašas: kas ir kur slepiasi? ..

  Sovetsko valdžia prašo Vilniaus savivaldybės perduoti Žaliojo tilto skulptūras 15

  Inga Valinskienė: įvaizdis televizijoje ir tikroji „aš“ labai skiriamės ..

  NASA atskleidė ateiviams skirtą Žemės garso takelį ..

  Susijusios naujienos

  Įsisiautėjęs gaisras šeimą paliko be namų ir turto ..

  Lietuva atsigręžia į Kinijos rinką ..

  Siautėdamas padegėjas kraupiai išgąsdino gyventojus ..

  Kaip per 13 metų pasikeitė Beata Nicholson ir Juozas Liesis? 2

  Euras kaimo turizmo neišgąsdino ..

  Studentės išradimas padės sergantiems Alzheimeriu 3

  Užburtas ratas: ką slepia skambūs studijų pavadinimai? ..

  Prancūzai skelbia apie spalvų revoliuciją ..

  Prie JAV karių verbavimo centrų civiliai budi su asmeniniais ginklais ..

  Smurtą patiriančius šiauliečius vyrus priglaus prieglauda ..