Gytis Šapranauskas: kitą kartą modeliu būčiau jau tik už pinigus

Valerijaus Gigevičiaus šukuosenų pristatymas (Lukas Balandis | Alfa.lt)
Nuotraukų galerija (1/5)
Aa+Aa-

Plaukų stilistas, na, gal tiesiog kirpėjas Valerijus Gigevič, pristatė žvilgsnius ir pasąmonę kaustančią „Absolut freak“ kolekciją. Ekstremaliems pokyčiams ir drąstiškiems veiksmams pasiryžo ir ne vienas žinomas veidas: Gabrielė Martirosianaitė, Vilius Tamošaitis (GeraiGerai), Gytis Šapranauskas ir kt.

Po pasirodymo kalbintas vaikinas juokėsi, kad baimės, įtampos ar streso visiškai nebuvo. „Man kai pasiūlė – sutikau iškart. O kai pamačiau su kokia komanda teks dirbti, nebekilo jokių abejonių dėl profesionalumo. (O ar dar kartą ryžtumeisi žengti podiumu?) Tai aišku. Tik šįkart – jau už pinigus“, - juokėsi Gytis.

Vaikinui atiteko nelengvas vaidmuo: tempiamam už pavadėlio teko ropoti keliais, ant pečių nešti Gabrielę, o galiausiai, dar ir lyžtelti jos kūną.

 

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (2)

Taip pat skaitykite:

Su „Chorų karais“ atsisveikino Tauragės krašto Braškinis choras 42

Kovo 11-ąją minėsime tik rytoj: žygiais, mitingais ir svarbiais pasisakymais. Tačiau šiandien, projekte „Chorų karai“, dalyviai į šią dieną pažiūrėjo kiek kitu kampu – dainomis, skirtoms Tėvynei.
Projekte vis dar kaunasi visi septyni chorai: Panevėžio Indigo, Kauno Studentiškasis, Tauragės Braškinis, Druskininkų Deimantinis, Vilniaus benamių choras Spindulys, Vilniaus Šachmatinis ir Policijos.

„Chorų karų“ Druskininkų Deimantinio choro dalyvės pateko į avariją ..

Šis vakaras „Chorų karų“ Druskininkų Deimantiniam chorui bus neįprastas: kelios dalyvės važiuodamos į Vilnių patyrė avariją ir visos atsidūrė ligoninėje.
Laimei, rimtų sužeidimų pavyko išvengti, tačiau avarija choriščių išvaizdoje paliko nežymių padarinių.

Valerija Iljinaitė tvirtai įžengė į suaugusiųjų pasaulį 8

Muzikinių projektų dalyvė, konkursų laureatė ir dainininkė Valerija Iljinaitė nuo šiol gali jaustis drąsiai: jei ir dalyvaus kokiose dūzgėse, ji legaliai gali ragauti kokteilius ir dėl to nesukti galvos. Savaitgalį mergina pilna koja įžengė į suaugusiųjų pasaulį – jai suėjo 18.
Ir nors gimtadienio išvakarėse mergina dar koncertavo, pati džiaugėsi, kad būtent tokia ir turi būti gimtadienio pradžia – užsiimant tuo, kas tau labiausiai patinka.

Kauno choristai apie savo ekstremalius pokyčius: gatvėje taip nesirengtume ..

Kauno Studentiškasis choras, vadovaujamas grupės 16 Hz, ir toliau laužo visus standartus. Gal komisija jiems ir nerodo didelio palankumo, nes, kaip patys dainininkai sakė, spaudimą iš šono jaučia didelį. Nieko keisto, būtent Kaunas laimėjo visus iki šiol vykusius „Chorų karų“ projektus.
Iškritimo vakaru turėjusi tapti laida, žiūrovams pateikė ne vieną staigmeną. Ypač juos nustebino ir gausių ovacijų sulaukė Kauno choro generolai, pasipuošę skiauterėmis.

„Auksiniame balse“ pirmoji iškritimo kartėlį pajautė Aistė Pilvelytė 6

LRT gyvo garso konkursas „Auksinis balsas“ atsisveikino su Aiste Pilvelyte. Sulaukusi mažiausio komisijos ir televizijos žiūrovų palaikymo, ji pirmoji priversta pasitraukti projekto.

Kovo 8-osios proga Leon Somov ir Jazzu pasveikino Kauno publiką 2

Neseniai iš koncertinio turo atgal į Lietuvą pargrįžę Leon Somov ir Jazzu, kauniečiams surengė nepamirštamą vakarą. Prieš koncertą, jie mielai sutiko paatvirauti apie kūrybinę veiklą, smagius prisiminimus ir ateities planus. Justė Arlauskaitė-Jazzu neslėpė, jog ne taip jau dažnai jie pasirodo kartu su Leonu. Kaune ji – dažnas svečias, bet pasirodo ir su kitais projektais.
Justė, paklausta, kaip sekėsi koncertuoti Londono publikai, buvo atviri: „Buvome išvykę į Londoną ir Dubliną.

Susijusios naujienos

Naujas Bertos Timinskaitės vaizdo klipas: nuogi užpakaliai ir vyrai su pėdkelnėmis 10

Žinomi žmonės neliko abejingi vargstantiems senjorams ..

Kirpimo meistras Valerijus Gigevičius dėl „X Faktoriaus“ atsisakė žiemoti Barselonoje ..

Gintarė Gurevičiūtė priėmė dar vieną gyvenimo iššūkį 3

Buvusi Danieliaus Bunkaus žmona tapo prabangaus vakarėlio pažiba 9

Lietuvos įžymybių keturkojai išbandė atnaujintą šunų vedžiojimo aikštelę 2