Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Apsirgus Šapranauskui atšaukti pasirodymai

Vytautas Šapranauskas (Eimanto Genio nuotr. | Alfa.lt)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vytauto Šapranausko „Juodojo humoro turas“ per Lietuvą, panašu, vyksta tikrai su subtiliu humoru. Kovo 6 dieną žiūrovai, atvykę į Kauno sporto ir kultūros centrą „Girstutis“, buvo nustebinti jau prie įėjimo – rado lapelį, kuriame parašyta, kad pasirodymas nukeliamas į balandžio 2 dieną.

Kovo 7 dieną pasirodymas, turėjęs vykti Utenoje, anot organizatorių, taip pat atšauktas. Niekam nėra aišku, kas nutiko V. Šapranauskui. Panašu, kad atlikėjas tiesioginio žodžio prasme rengia juodąjį humoro turą, nes žiūrovai, greitai išpirkę humoro vakaro bilietus, palikti ant ledo prie lauko durų.

Kyla klausimas, galbūt V. Šapranauskas iškeitė lietuvius į emigrantus, mat kovo 9 dieną numatytas pasirodymas Dubline, Airijoje, o gal atlikėjui kažkas nutiko?

„Juodojo humoro turo“ organizatorių, įmonės „Versus Vertex“, teigimu, V. Šapranauskas dėl įtempto darbo grafiko sunegalavo, todėl pasirodymą Kaune teko atidėti.

„Žinote, kai kiekvieną mėnesį vyksta po 20 renginių, plius darbas televizijoje, automatiškai būna, kad kas nors nutinka, kuomet žmogus negali išeiti į darbą. V. Šapranauskas šiek tiek apsirgo ir nieko komentuoti daugiau neverta“, – teigė Ričardas Pinikas, įmonės „Versus Vertex“ direktorius.

Jo teigimu, esą pasirodymas Utenoje atšauktas dar prieš savaitę, nes parduota nepakankamai bilietų, tačiau dėl renginio Dubline organizatoriai tvirtai pasisakyti negalėjo.

„Turėtų būti gerai mums, turėtų viskas įvykti, žiūrėsim“, – pridūrė pašnekovas.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Velykų stalui – lietuviški karališki patiekalai

Nepriklausomas mitybos ir kulinarijos ekspertas Vincentas Sakas daugybę metų nepavargdamas kartoja: lietuviška virtuvė – tai toli gražu ne vien kitataučiams nuostabą keliantys cepelinai, iš kiaušinių miltelių kepami šakočiai ir įtarumą žadinantys rausvažandžiai šaltibarščiai.
Tai – daugybė išskirtinių, ypatingų patiekalų, daugybę amžių lietuvišką virtuvę ryškiai skiriančių nuo kaimynų latvių, lenkų, rusų, čekų, baltarusių, ukrainiečių ir vokiečių virtuvių, tapusių tarptautiniu kulinarijos paveldu.

Daiva Urbonavičiūtė: man „ne dzin"

„Svarbiausia nebūti abejingam, nes abejingumas yra blogiausia yda”, – sako garsi Lietuvos dizainerė Daiva Urbonavičiūtė, prisijungusi prie Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) vykdomos informacinės pilietiškumo skatinimo kampanijos „Man ne dzin”. Dizainerė dalyvaus konkurse, kurio metu bus kuriamos originalios balsavimo kabinų užuolaidos gegužę vyksiantiems Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimams.

Kodėl Violeta Baublienė ėmė trikdyti vyrus?

Žurnalistė Violeta Baublienė tikrai žino, kas yra sveika mityba ir stengiasi įgyvendinti sveikatinimo idėjas – ir kurdama laidas, ir asmeniniame gyvenime.
„Man tai yra įdomu, stebiu mitybos teorijų griūtis ir atradimus, be to, apie sveiką mitybą pati nuolatos rengiu nemažai temų. Pastarojoje laidoje su dviem žinomomis dietologėmis sklaidome mitus apie maisto produktų stebuklus.

Domantas Razauskas: 15 gramų širdies muzikos

Domantas Razauskas – dainų autorius ir atlikėjas, poetas, gitaristas, kompozitorius, kuris koncertuoja jau daugiau nei dešimtmetį. Tradiciškai jis laikomas dainuojamosios poezijos žanro atlikėju, nors jo kuriamų dainų stilistikos apibūdinti neįmanoma. Tai muzikinių žanrų gausa nuo reggae, bliuzo, džiazo, folk muzikos iki avangardo. Šiuo metu Domantas Razauskas kartu su grupe įrašinėja naują kompaktinį diską, apie tai, kūrybą, vertybes ir ateities planus pasakoja menininkas.

Nomeda Marčėnaitė susipažino su savo kūrinių pirkėjais

Antradienio vakarą „Domus galerijoje“ atidaryta didžiausia lietuvių dailės paroda „Menas namams“. Į parodos atidarymą-vernisažą suplūdo per 400 meno mylėtojų, verslininkų, meno mecenatų, kolekcionierių, garsių visuomenės veikėjų.

Ingeborgai Dapkūnaitei – skaudi netektis

Kaip jau rašėme, prieš kelias dienas įvykusioje rusų kino komedijos „Greitasis Maskva–Rusija“ premjeroje Maskvoje aktorė Ingeborga Dapkūnaitė nepasirodė. Inga šiame filme suvaidino traukinio, skriejančio per visą Rusiją – nuo Maskvos į Tolimuosius Rytus, į Vladivostoką, – palydovę.
Pamatyti komedijos į vieną Maskvos kino teatrų atėjo visas filmo kūrėjų ir kviestinių svečių būrys, tačiau I. Dapkūnaitės filmo peržiūroje nebuvo. Priežastis pasirodė suprantama ir labai skaudi.
Kaip rašo Lrytas.

Susijusios naujienos

Asta Baukutė: sunku žiūrėti į savo lašinius

Ieva Stasiulevičiūtė ir Liutauras Čeprackas – nauja pora?

Brazauskienei išpranašautos vestuvės

Dovilė Karaliūtė: kada gi, jei ne dabar, galima vadovautis ...

Jampolskis dedikuoja projektą „Žuvis, alus ir Ji“ Vytautui ...

Beprasmybės užribis

Rimas Tuminas, Valda Bičkutė, Leonardas Pobedonoscevas – ...

Teatro scenos uždanga nusileido amžiams: Vytautas ...

Šeštadienį Vilniaus mažajame teatre – atsisveikinimas su ...

Teatro sąjungos pirmininkas Rimeikis: Šapranauskas buvo ...