Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Apsirgus Šapranauskui atšaukti pasirodymai

Vytautas Šapranauskas (Eimanto Genio nuotr. | Alfa.lt)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vytauto Šapranausko „Juodojo humoro turas“ per Lietuvą, panašu, vyksta tikrai su subtiliu humoru. Kovo 6 dieną žiūrovai, atvykę į Kauno sporto ir kultūros centrą „Girstutis“, buvo nustebinti jau prie įėjimo – rado lapelį, kuriame parašyta, kad pasirodymas nukeliamas į balandžio 2 dieną.

Kovo 7 dieną pasirodymas, turėjęs vykti Utenoje, anot organizatorių, taip pat atšauktas. Niekam nėra aišku, kas nutiko V. Šapranauskui. Panašu, kad atlikėjas tiesioginio žodžio prasme rengia juodąjį humoro turą, nes žiūrovai, greitai išpirkę humoro vakaro bilietus, palikti ant ledo prie lauko durų.

Kyla klausimas, galbūt V. Šapranauskas iškeitė lietuvius į emigrantus, mat kovo 9 dieną numatytas pasirodymas Dubline, Airijoje, o gal atlikėjui kažkas nutiko?

„Juodojo humoro turo“ organizatorių, įmonės „Versus Vertex“, teigimu, V. Šapranauskas dėl įtempto darbo grafiko sunegalavo, todėl pasirodymą Kaune teko atidėti.

„Žinote, kai kiekvieną mėnesį vyksta po 20 renginių, plius darbas televizijoje, automatiškai būna, kad kas nors nutinka, kuomet žmogus negali išeiti į darbą. V. Šapranauskas šiek tiek apsirgo ir nieko komentuoti daugiau neverta“, – teigė Ričardas Pinikas, įmonės „Versus Vertex“ direktorius.

Jo teigimu, esą pasirodymas Utenoje atšauktas dar prieš savaitę, nes parduota nepakankamai bilietų, tačiau dėl renginio Dubline organizatoriai tvirtai pasisakyti negalėjo.

„Turėtų būti gerai mums, turėtų viskas įvykti, žiūrėsim“, – pridūrė pašnekovas.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Dramblio šešėlis iš Didžiosios Britanijos

Rugsėjo 5–13 d. vyks antrasis tarptautinis gatvės meno festivalis „Vilnius Street Art“. Šiemet organizatoriai pakvietė ...

Latvis Leimanis „Gulbių ežerą“ statys tiesiai ant vandens

Latvijos Nacionalinio baleto žvaigždės šios trupės 90-ojo jubiliejaus proga liepos 25-ąjąTrakų Galvės ežere bei liepos 26-ąją Klaipėdos Jono Kalnelyje surengs nepakartojamą spektaklį „Gulbių ežeras“. Ir tai bus tikras kūrybinis ir techninis iššūkis.

Legendinis Mighty Mo Rodgers kuria bliuzą apie Lietuvą

Čikagos bliuzo legenda Mighty Mo Rodgers (JAV), išleidęs šešis albumus ir laimėjęs 7 JAV ir Europos muzikos ...

Neda: mano siekiamybė – būti nepanašiai į nieką, tik būti savimi

Neda Malūnavičiūtė labiau žinoma kaip džiazo atlikėja, tačiau dėl koncertų su Olegu Ditkovskiu ir Kostu Smoriginu ją ...

​Režisierė Ibelhauptaitė: jeigu man sakytų, kokia aš nuostabi, manęs čia nebūtų

Per kelerius metus apie juos išgirdo visi. Šokiruojantys, išskirtiniai irseksualūs„Bohemiečiai“staigiai užėmė ...

„Žmogus teatras“ Aleksandras Filipenko – Druskininkuose

Šiandieną festivalyje „Druskininkų vasara“ – monospektaklio „Tėvų juokas“ lietuviškoji premjera. Maskvoje jis tapo vienu ryškiausių teatro gyvenimo įvykių. Druskininkuose jį atliks jo autorius, „žmogus teatras“ Aleksandras Filipenko.

Britų rašytoja Lucinda Riley: visi šių laikų meilės romanai – iš senųjų pasakų

„Orchidėjų namų“, „Levandų sodo“ ir ką tik išleisto istorinio psichologinio romano „Mergaitė ant jūros skardžio“ (visus tris iš anglų kalbos vertė Aušra Karsokienė, „Tyto alba“) autorė britų rašytoja Lucinda Riley – buvusi balerina, aktorė, žurnalistė savo romanais užkariavo viso pasaulio skaitytojų širdis.
„Mergaitė ant jūros skardžio“– jaudinanti dviejų šeimų istorija, pasakojanti apie tai, kaip praeityje išgyventos aistros nulemia šiais laikais gyvenančių žmonių likimus.

Jurijus Rostas: grupinis portretas pasaulio fone

Šiandien festivalyje „Druskininkų vasara“ bus ypatingas susitikimas – „Teatras kitaip“. Kūrybinis Jurijaus Rosto, fotografo, poeto, rašytojo, žurnalisto, vakaras „Grupinis portretas pasaulio fone“. Fotoparoda ir filmų rodymas.
„Aš nepažįstu labiau nerimstančio, amžinai nesančio namie, bet visada esančio skirtingose Žemės vietose, visiems reikalingo, labiau nepagaunamo žmogaus, nei Jurijus Rostas… “ – kalba ne vienas šio menininko kolega, bendražygis.

Šokti „Auroje“ nori suomiai, prancūzai ir net japonai

Paskelbus tarptautinę šokėjų atranką, Kauno šokio teatro pašto dėžutę plūste užplūdo šokėjų, norinčių dalyvauti atrankoje, gyvenimo aprašymai ir vaizdo medžiaga. Sulaukta laiškų ne tik iš įvairiausių Europos kampelių, bet ir iš tolimosios Japonijos ir net Laplandijos.

„Vilnius Street Art“ finale – dramblys ir paplūdimys

Šį rudenį, rugsėjo 5–13 d., vyks antrasis tarptautinis gatvės meno festivalis „Vilnius Street Art“. Šiemet organizatoriai pakvietė menininkus siūlyti savo idėjas festivaliui: bendradarbiaujant su Vilniaus universitetu, suteikusiu erdvę kūrybai, buvo sulaukta nemažai pasiūlymų Saulėtekio alėjoje esančiam pastatui papuošti, pagyvinti. Iš jų atrinkti trys eskizai, kurie pateikiami visuomenės vertinimui – daugiausia balsų sulaukusio kūrinio autoriui bus sudarytos galimybės jį įgyvendinti.

Susijusios naujienos

Asta Baukutė: sunku žiūrėti į savo lašinius

Ieva Stasiulevičiūtė ir Liutauras Čeprackas – nauja pora?

Brazauskienei išpranašautos vestuvės

Dovilė Karaliūtė: kada gi, jei ne dabar, galima vadovautis ...

Jampolskis dedikuoja projektą „Žuvis, alus ir Ji“ Vytautui ...

Beprasmybės užribis

Rimas Tuminas, Valda Bičkutė, Leonardas Pobedonoscevas – ...

Teatro scenos uždanga nusileido amžiams: Vytautas ...

Šeštadienį Vilniaus mažajame teatre – atsisveikinimas su ...

Teatro sąjungos pirmininkas Rimeikis: Šapranauskas buvo ...