Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Apsirgus Šapranauskui atšaukti pasirodymai

Vytautas Šapranauskas (Eimanto Genio nuotr. | Alfa.lt)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vytauto Šapranausko „Juodojo humoro turas“ per Lietuvą, panašu, vyksta tikrai su subtiliu humoru. Kovo 6 dieną žiūrovai, atvykę į Kauno sporto ir kultūros centrą „Girstutis“, buvo nustebinti jau prie įėjimo – rado lapelį, kuriame parašyta, kad pasirodymas nukeliamas į balandžio 2 dieną.

Kovo 7 dieną pasirodymas, turėjęs vykti Utenoje, anot organizatorių, taip pat atšauktas. Niekam nėra aišku, kas nutiko V. Šapranauskui. Panašu, kad atlikėjas tiesioginio žodžio prasme rengia juodąjį humoro turą, nes žiūrovai, greitai išpirkę humoro vakaro bilietus, palikti ant ledo prie lauko durų.

Kyla klausimas, galbūt V. Šapranauskas iškeitė lietuvius į emigrantus, mat kovo 9 dieną numatytas pasirodymas Dubline, Airijoje, o gal atlikėjui kažkas nutiko?

„Juodojo humoro turo“ organizatorių, įmonės „Versus Vertex“, teigimu, V. Šapranauskas dėl įtempto darbo grafiko sunegalavo, todėl pasirodymą Kaune teko atidėti.

„Žinote, kai kiekvieną mėnesį vyksta po 20 renginių, plius darbas televizijoje, automatiškai būna, kad kas nors nutinka, kuomet žmogus negali išeiti į darbą. V. Šapranauskas šiek tiek apsirgo ir nieko komentuoti daugiau neverta“, – teigė Ričardas Pinikas, įmonės „Versus Vertex“ direktorius.

Jo teigimu, esą pasirodymas Utenoje atšauktas dar prieš savaitę, nes parduota nepakankamai bilietų, tačiau dėl renginio Dubline organizatoriai tvirtai pasisakyti negalėjo.

„Turėtų būti gerai mums, turėtų viskas įvykti, žiūrėsim“, – pridūrė pašnekovas.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Parodoje - budų palaikų ir pelenų perlai

Tęsiasi pasaulinis Maitrėjos budistinių relikvijų meilės ir gerumo turas. Šia proga Klaipėdoje ir Vilniuje rengiamoseTęsiasi pasaulinis Maitrėjos budistinių relikvijų meilės ir gerumo turas. Šia proga Klaipėdoje ir Vilniuje rengiamose parodose pristatoma daugiau nei tūkstantis sakralių budistinių relikvijų, suteikiant galimybę kiekvienam norinčiajam jas pamatyti.„Budizme tikima, jog pamatyti nors vienos budos relikvijas yra tas pats, kaip sutikti patį budą. Paprastai prieiti prie relikvijų nėra taip lengva, kaip ir jas pamatyti.

Estų žvaigždė Anu Tali: gaila, kad su lietuviais esame nutolę

Gyvenime – šiaurietiškai santūri, scenoje - pietietiškai temparamentinga. Smulkutė, gražutė, nuolat besišypsanti.

​Aktorė Virginija Kochanskytė: stovėjau ant pragaro slenksčio

„Galingi UNICEF džipai riaumodami ropštėsi vis aukštyn kalnų perėjomis.

Rūta Ščiogolevaitė: kelyje savo šeimą saugau pati

Atlikėja, naujos TV pokalbių laidos „Ginčas be taisyklių“ ir televizijos projekto „Lietuvos talentai teisėja Rūta Ščiogolevaitė tik prieš mėnesį susilaukusi antrosios atžalos jau šiandien įsisukusi į darbų sūkurį ir automobilyje tiek viena, tiek su savo šeima praleidžia vis daugiau laiko.
Rūta atsakingai rūpinasi savo atžalų saugumu automobilyje, ypač mažosios dukrelės, ir dalinasi savo patirtimi bei patarimais kaip užtikrina jų saugumą kelyje.

Režisierius Puipa stato linksmą filmą apie senatvę

Filmo žanras – fantastinis. Siužetas – smagus ir pamokantis.

„Mašina vremeni“ lyderis Makarevičius Putino reikalauja sustabdyti šmeižtą

„Trečią savaitę nesiliauja purvo ir melo srautas, kurį ant manęs pila laikraščiai ir televizijos.

Martynas Rimeikis: šokis man yra priemonė kurti

Tą dieną, kai įžengė į Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą, baletas tapo kasdieniu Martyno Rimeikio palydovu ...

Humoristė Mičiulienė nuo patyčių ginasi humoru

Humoristė ir renginių vedėja bei Subačiaus kultūros namų vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kaukė“ vadovė Violeta Mičiulienė didžiuojasi savo vaikais, kurie ja irgi didžiuojasi ir kurie, pasak Violetos, nuolat „ pasirodo aukštumoj“.
„Viena močiutėlė neseniai pasakė: „Nieko nesupratau, bet neatsimenu, kada mačiau tokį gražų spektaklį.

Europiečių parama ukrainiečiams – nuo tvarsčių iki kareivių batų

Atsisakyti naujo rūbo ar vakarienės restorane.

Ruslana kvietė uždegti vienybės laužą su Ukraina

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, minėdama Baltijos kelio 25-metį, pakvietė susikibti rankomis ir uždegti vienybės laužą kaip solidarumo su Ukraina ženklą.
Ukrainos atlikėja Ruslana Lyžičko, išgarsėjusi po pergalės „Eurovizijos“ konkurse, rugpjūčio 23 d. atvyko į Vilnių pasveikinti Lietuvos, Latvijos ir Estijos su Baltijos kelio 25-mečiu.
Šeštadieni, 19.30 val., dalyvaudama LRT rengiamame šventei skirtame koncerte „Koks aš ir tu, tokia ir Lietuva“, atlikėja tapo gražios akcijos ambasadore.

Susijusios naujienos

Asta Baukutė: sunku žiūrėti į savo lašinius

Ieva Stasiulevičiūtė ir Liutauras Čeprackas – nauja pora?

Brazauskienei išpranašautos vestuvės

Dovilė Karaliūtė: kada gi, jei ne dabar, galima vadovautis ...

Jampolskis dedikuoja projektą „Žuvis, alus ir Ji“ Vytautui ...

Beprasmybės užribis

Rimas Tuminas, Valda Bičkutė, Leonardas Pobedonoscevas – ...

Teatro scenos uždanga nusileido amžiams: Vytautas ...

Šeštadienį Vilniaus mažajame teatre – atsisveikinimas su ...

Teatro sąjungos pirmininkas Rimeikis: Šapranauskas buvo ...