Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Apsirgus Šapranauskui atšaukti pasirodymai

Vytautas Šapranauskas (Eimanto Genio nuotr. | Alfa.lt)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vytauto Šapranausko „Juodojo humoro turas“ per Lietuvą, panašu, vyksta tikrai su subtiliu humoru. Kovo 6 dieną žiūrovai, atvykę į Kauno sporto ir kultūros centrą „Girstutis“, buvo nustebinti jau prie įėjimo – rado lapelį, kuriame parašyta, kad pasirodymas nukeliamas į balandžio 2 dieną.

Kovo 7 dieną pasirodymas, turėjęs vykti Utenoje, anot organizatorių, taip pat atšauktas. Niekam nėra aišku, kas nutiko V. Šapranauskui. Panašu, kad atlikėjas tiesioginio žodžio prasme rengia juodąjį humoro turą, nes žiūrovai, greitai išpirkę humoro vakaro bilietus, palikti ant ledo prie lauko durų.

Kyla klausimas, galbūt V. Šapranauskas iškeitė lietuvius į emigrantus, mat kovo 9 dieną numatytas pasirodymas Dubline, Airijoje, o gal atlikėjui kažkas nutiko?

„Juodojo humoro turo“ organizatorių, įmonės „Versus Vertex“, teigimu, V. Šapranauskas dėl įtempto darbo grafiko sunegalavo, todėl pasirodymą Kaune teko atidėti.

„Žinote, kai kiekvieną mėnesį vyksta po 20 renginių, plius darbas televizijoje, automatiškai būna, kad kas nors nutinka, kuomet žmogus negali išeiti į darbą. V. Šapranauskas šiek tiek apsirgo ir nieko komentuoti daugiau neverta“, – teigė Ričardas Pinikas, įmonės „Versus Vertex“ direktorius.

Jo teigimu, esą pasirodymas Utenoje atšauktas dar prieš savaitę, nes parduota nepakankamai bilietų, tačiau dėl renginio Dubline organizatoriai tvirtai pasisakyti negalėjo.

„Turėtų būti gerai mums, turėtų viskas įvykti, žiūrėsim“, – pridūrė pašnekovas.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Martynas Rimeikis: šokis man yra priemonė kurti

Tą dieną, kai įžengė į Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą, baletas tapo kasdieniu Martyno Rimeikio palydovu ...

Humoristė Mičiulienė nuo patyčių ginasi humoru

Humoristė ir renginių vedėja bei Subačiaus kultūros namų vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kaukė“ vadovė Violeta Mičiulienė didžiuojasi savo vaikais, kurie ja irgi didžiuojasi ir kurie, pasak Violetos, nuolat „ pasirodo aukštumoj“.
„Viena močiutėlė neseniai pasakė: „Nieko nesupratau, bet neatsimenu, kada mačiau tokį gražų spektaklį.

Europiečių parama ukrainiečiams – nuo tvarsčių iki kareivių batų

Atsisakyti naujo rūbo ar vakarienės restorane.

Ruslana kvietė uždegti vienybės laužą su Ukraina

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, minėdama Baltijos kelio 25-metį, pakvietė susikibti rankomis ir uždegti vienybės laužą kaip solidarumo su Ukraina ženklą.
Ukrainos atlikėja Ruslana Lyžičko, išgarsėjusi po pergalės „Eurovizijos“ konkurse, rugpjūčio 23 d. atvyko į Vilnių pasveikinti Lietuvos, Latvijos ir Estijos su Baltijos kelio 25-mečiu.
Šeštadieni, 19.30 val., dalyvaudama LRT rengiamame šventei skirtame koncerte „Koks aš ir tu, tokia ir Lietuva“, atlikėja tapo gražios akcijos ambasadore.

Rašytojos Jasukaitytės Baltijos kelio minėjime nebus

Rašytojos, Nepriklausomybės akto signatarės Vidmantės Jasukaitytės Baltijos kelio 25-mečio minėjime po daugelio metų nebus... „Gavau nemažai kvietimų, bet... Vaikštinėsiu miške, rašysiu... Juk švęsti galima ne tik fiziškai, bet ir kitaip. Išgyvenimas šventų dalykų irgi šventė, - įsitikinusi šiuo metu Šventojoje, kukliame namelyje, laiką leidžianti rašytoja. Rašanti savo garsiojo romano „Po mūsų nebebus mūsų“ tęsinį, ir Baltijos keliui skirta siužeto vieta ten labai svarbi.

Nykštukų durelių kūrėjas: baisu kažką daryti, nes vis tiek sugadins

Vos ne kiekvienas pažįsta jauną, gražią merginą iš Paryžiaus – Ameliją.

​Broliai Gataveckai pinigus už paveikslus perdavė tėvų paliktiems vaikams

Vilniaus centre, ant modernaus pastato, pastebėję iškabą: „A. ir R. Gataveckų studija. Parengiamieji akademinio piešimo kursai“, nesistebėkite ir nesakykite, kad to negali būti. Gali!
Vaikų globos namuose užaugę ir savo moderniais tapybos darbais pastaruoju metu stebinantys tapytojai broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai neslepia – nutarė įsteigti, kaip patys sako, „kuklią piešimo mokyklėlę“, ir tai padarė.
Priežastis paprasta.

Baltijos kelio 25-metį Algirdas Kaušpėdas minės Amerikoje

25-tų Baltijos kelio metinių minėjimuose JAV dalyvaujantis legendinės roko grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas ...

Lietuvės išaugintus želmenis pamėgęs amerikietis pamiršo kepenų cirozę

„Lietuvai atvežam sveikatą.

Žaliojo tilto skulptūros bus patupdytos į narvus

Netylant diskusijoms, kaip reikėtų pasielgti su kontroversiškomis sostinės Žaliojo tilto skulptūromis, architektas ...

Susijusios naujienos

Asta Baukutė: sunku žiūrėti į savo lašinius

Ieva Stasiulevičiūtė ir Liutauras Čeprackas – nauja pora?

Brazauskienei išpranašautos vestuvės

Dovilė Karaliūtė: kada gi, jei ne dabar, galima vadovautis ...

Jampolskis dedikuoja projektą „Žuvis, alus ir Ji“ Vytautui ...

Beprasmybės užribis

Rimas Tuminas, Valda Bičkutė, Leonardas Pobedonoscevas – ...

Teatro scenos uždanga nusileido amžiams: Vytautas ...

Šeštadienį Vilniaus mažajame teatre – atsisveikinimas su ...

Teatro sąjungos pirmininkas Rimeikis: Šapranauskas buvo ...