Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Apsirgus Šapranauskui atšaukti pasirodymai

Vytautas Šapranauskas (Eimanto Genio nuotr. | Alfa.lt)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vytauto Šapranausko „Juodojo humoro turas“ per Lietuvą, panašu, vyksta tikrai su subtiliu humoru. Kovo 6 dieną žiūrovai, atvykę į Kauno sporto ir kultūros centrą „Girstutis“, buvo nustebinti jau prie įėjimo – rado lapelį, kuriame parašyta, kad pasirodymas nukeliamas į balandžio 2 dieną.

Kovo 7 dieną pasirodymas, turėjęs vykti Utenoje, anot organizatorių, taip pat atšauktas. Niekam nėra aišku, kas nutiko V. Šapranauskui. Panašu, kad atlikėjas tiesioginio žodžio prasme rengia juodąjį humoro turą, nes žiūrovai, greitai išpirkę humoro vakaro bilietus, palikti ant ledo prie lauko durų.

Kyla klausimas, galbūt V. Šapranauskas iškeitė lietuvius į emigrantus, mat kovo 9 dieną numatytas pasirodymas Dubline, Airijoje, o gal atlikėjui kažkas nutiko?

„Juodojo humoro turo“ organizatorių, įmonės „Versus Vertex“, teigimu, V. Šapranauskas dėl įtempto darbo grafiko sunegalavo, todėl pasirodymą Kaune teko atidėti.

„Žinote, kai kiekvieną mėnesį vyksta po 20 renginių, plius darbas televizijoje, automatiškai būna, kad kas nors nutinka, kuomet žmogus negali išeiti į darbą. V. Šapranauskas šiek tiek apsirgo ir nieko komentuoti daugiau neverta“, – teigė Ričardas Pinikas, įmonės „Versus Vertex“ direktorius.

Jo teigimu, esą pasirodymas Utenoje atšauktas dar prieš savaitę, nes parduota nepakankamai bilietų, tačiau dėl renginio Dubline organizatoriai tvirtai pasisakyti negalėjo.

„Turėtų būti gerai mums, turėtų viskas įvykti, žiūrėsim“, – pridūrė pašnekovas.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Aktorė Bičkutė norvegų filme vaidins rumunų karalienę

Vilniaus mažojo teatro aktorė Valda Bičkutė vasaro

Kelias į laimę – vidinė harmonija ir atsparumas stresui

Vienas pagrindinių tikslų žmogaus gyvenime – laimės, harmonijos, pasireiškiančių daugybe formų, paieškos ir puoselėjimas. Norint tai atrasti pirmiausia reikia susitelkti į save patį ir suvokti – ko aš ieškau? Geriausiai atsakyti į tokį, tik iš pirmo žvilgsnio nesudėtingą klausimą, padeda savo kelią jau atradę žmonės.
Kiekvienas pasirinkimas nukreiptas į save
Pradedant galvoti apie asmeninę laimę, verta prisiminti seną, ne kartą girdėtą posakį, jog kiekvienas esame savo likimo kalvis.

„Senamiesčio žiogas“ jau trečią kartą kvietė klausytis dainuojamosios poezijos

Vakar, liepos 24-ąją dainuojamosios poezijos festivalis „Senamiesčio žiogas“ jau trečią kartą į Kauno „Ryšių kiemelį ...

Druskininkų festivalyje – austrų ir ukrainiečių „Smėlis iš urnų“

Liepos 26-ąją festivalyje „Druskininkų vasara“ – tarpkultūrinis projektas „Nepriklausoma teatro labaratorija“ (Ukraina) ir „East center“ (Аustrija) – spektaklis „Smėlis iš urnų“.
Spektaklis buvo sukurtas kaip teatro „Nepriklausoma Teatro Laboratorija“ (Ukraina) ir tarptautinio kultūros centro „East center“ (Austrija) kultūros projektas.
Spektaklis pasaulinės literatūros klasiko Pauliaus Celano poezijos motyvais vyksta trimis kalbomis: rusų, vokiečių, ukrainiečių. Tai – XX amžiaus istorija poeto akimis.

Vaikus ligoninėse lankys raudonnosiai klounai

Neseniai kasmetiniuose tarptautiniuose mokymuose susitiko beveik du šimtai klounų – profesionalių aktorių iš 11 šalių. Tarptautinės „Raudonos nosys“ organizacijos mokykloje dovanoti šypsenas sergantiems vaikams mokėsi ir 9 gydytojai klounai iš Lietuvos.
Kad klounų apsilankymas ligoninėje būtų kokybiškas ir vaikui padarytų gerą poveikį, jam reikia ruoštis. „Raudonos nosys Gydytojai klounai“ siekia nuolat gerinti meninę darbo kokybę ir klounų profesionalumą.

Gatvės meno harmonija – burbulai Saulėtekyje

Rugsėjo 5–13 d. vyks antrasis tarptautinis gatvės meno festivalis „Vilnius Street Art“. Šiemet organizatoriai pakvietė ...

Pasaulio lietuvius vienija ne tik kultūra, bet ir sportas

Liepos pradžioje praūžė jau devyniasdešimtmetį skaičiuojanti Dainų šventė.

Palubenka: muzikoje aš nuolat keičiuosi, mano vizija – neprognozuojamumas

Neseniai savo gerbėjams pristatėte vasarišką dainą „Paper“. Kur šį metų laiką ieškote ir randate įkvėpimą?

Paroda „Tado Kosciuškos sukilimo 1794 m. dokumentai“

LMA Vrublevskių bibliotekos Tado Vrublevskio skaitykloje iki 2014 m. rugsėjo 12 d. veikia paroda „Tado Kosciuškos sukilimo 1794 m. dokumentai“, skirta 220 sukilimo metinėms.
Prieš 220 metų, 1794 m. kovo 12–lapkričio 16 d., Abiejų Tautų Respublikoje vyko sukilimas prieš Rusijos ir Prūsijos intervenciją. Pagrindinis sukilėlių siekis buvo atkurti Respubliką su 1772 m. sienomis.

Dramblio šešėlis iš Didžiosios Britanijos

Rugsėjo 5–13 d. vyks antrasis tarptautinis gatvės meno festivalis „Vilnius Street Art“. Šiemet organizatoriai pakvietė ...

Susijusios naujienos

Asta Baukutė: sunku žiūrėti į savo lašinius

Ieva Stasiulevičiūtė ir Liutauras Čeprackas – nauja pora?

Brazauskienei išpranašautos vestuvės

Dovilė Karaliūtė: kada gi, jei ne dabar, galima vadovautis ...

Jampolskis dedikuoja projektą „Žuvis, alus ir Ji“ Vytautui ...

Beprasmybės užribis

Rimas Tuminas, Valda Bičkutė, Leonardas Pobedonoscevas – ...

Teatro scenos uždanga nusileido amžiams: Vytautas ...

Šeštadienį Vilniaus mažajame teatre – atsisveikinimas su ...

Teatro sąjungos pirmininkas Rimeikis: Šapranauskas buvo ...