Gydytojo-patalogo darbą išbandęs Marius Mačiulis: toje aplinkoje pagalvoji apie gyvenimo laikinumą

Populiarus lietuvių aktorius Marius Mačiulis LNK seriale „Kriminalistai“ vaidindamas gydytoją- patalogą pirmą kartą gyvenime patyrė, ką reiškia filmuotis supamam negyvėlių.  (LNK nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/2)
Aa+Aa-

Populiarus lietuvių aktorius Marius Mačiulis LNK seriale „Kriminalistai“ vaidindamas gydytoją- patalogą pirmą kartą gyvenime patyrė, ką reiškia filmuotis supamam negyvėlių.

Naujojo serialo „Kriminalistai“ scenos, kuriose vaidina gydytojo patalogo personažą kuriantis M. Mačiulis, vyksta ne adaptuotoje paprastoje erdvėje, o Valstybinėje Teismo medicinos tarnyboje. „Ten ir lovos, į kurias negyvėlius guldo - tikros, ir jų apžiūros įrankiai - tikri, ir „klientai“, kurie už durų maišuose laukia... Tokiomis aplinkybėmis pagalvoji apie šio gyvenimo laikinumą“, – pasakoja M. Mačiulis.

Kai kurias serialo scenas padeda sustiprinti specialiai pagaminta butaforija, pavyzdžiui, 2-oje serijoje naudojamas nuodėguliais padengtas žmogaus „kūnas“. „Jis pagamintas berods iš putoplasto, atrodo labai tikroviškas, aptirpęs, palieka įspūdį“, – užkulisių gudrybėmis dalijasi M. Mačiulis.

<

Pasak jo, filmavimo aikštelėje sukuriamas toks įspūdis, kad jautresniems ir keliai linksta. „Vieną aktorę už parankių reikėjo laikyti, kol filmavosi. Antro dublio nė nebedarėme. Režisierius pagailėjo, pasiūlė išvesti kolegę į lauką“, – atskleidžia M. Mačiulis.

„Kriminalistų“ serija su apdegusiais palaikais ir alpėjančia veikėja bus parodyta jau šį sekmadienį. 21 val. tik per LNK. Pagal daugybę apdovanojimų pelniusį lenkų scenarijų kuriamame lietuvių seriale rodomas šiuolaikinio didmiesčio gyvenimas, kupinas šaltakraujiškų nusikaltimų, kuriuos tiria profesionali žmogžudysčių skyriaus komanda.

„Kriminalistuose“ vaidina lietuvių aktorių žvaigždynas: Simonas Storpirštis, Rimantas Bagdzevičius, Jūratė Vilūnaitė, Algirdas Dainavičius, Monika Bičiūnaitė, Justė Zinkevičiūtė ir kt. Kiekviena serija – tarsi atskiras filmas, turintis savo istoriją ir ją vainikuojančią netikėtą baigtį.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Girmantė Vaitkutė atvirai: taip, bijau likti ta Girmante, kuri tik atlieka „koverius“! ..

Lietuvoje itin populiarėjant įvairiems „tribute” projektams, solistė Girmantė Vaitkutė pristato jau trečiąją koverių programą „Beyonce unplugged”. Jau šį savaitgalį vyksiančioje premjeroje daininkė tikina nenuvilsianti garsiosios pop karalienės gerbėjų, tačiau kartu prisipažįsta bijanti taip ir likti tik „ta Girmante, kuri dainuoja koverius”. Apie požiūrį į populiarių atlikėjų kūrybos perdainavimą, bandymus išlaikyti individualuma bei asmeninius planus Girmantė pasakoja atvirame interviu prisegtuke.

Vytauto Rumšo jaunesniojo vaikystė prabėgo „krasnūchoje“ ..

„Daug erdvės, modernus interjeras. Bet būtinos senovinio gyvenimo, senolių buities detalės. Pageidautina vienas aukštas ir būtinai pirtis su relaksacijai skirtu kambariu. Ant stogo, tiesa, gali augti natūrali žolė“, – būtent toks garsaus aktoriaus Vytauto Rumšo jaunesniojo svajonių namas.
Lankydamasis laidos kūrėjų pristatomame unikalaus dizaino privačiame name netoli Antakalnio, Vytautas gyrė išskirtinius interjero specialisto sprendimus bei žmones, kurie patikėjo savito stiliaus kūrėju.

Po trejų metų petraukos vienoje laidoje dalyvavo Jurijus Smoriginas ir Vytenis Pauliukaitis 11

Po šešerių metų pertraukos vienoje studijoje akis į akį susidūrė aštrialiežuviai Vytenis Pauliukaitis ir Jurijus Smoriginas. Laidoje „Plikis ir ponia“ šmaikštieji televizijos veidai su kitais pramogų pasaulio atstovais diskutavo, kas yra juokinga lietuviams.Laidos pradžioje Vytenis prisipažino, kad jo ir Jurijaus humoras yra savotiškas, tačiau vienas kitą jie pažįsta jau labai seniai ir žino, kad apsižodžiavimai televizijos eteryje yra tik nekalti pajuokavimai, o ne asmeniškumai.

Žinomi dainininkai keliavo atgal į praeitį 1

Muzikinėje, tikro garso laidoje „Auksinis balsas“, dalyvių laukia nemaži iššūkiai. Ar Karina Krysko-Skambinė galėjo įsivaizduoti, kad grįš ne vieną dešimtį atgal ir dar dainuos apie šiurkščią meilę? Zita Kelmickaitė nesusilaikė ir leptelėjo, kad džiaugiasi, jog moteris turi kur atskleisti savo balso galimybes. „Toje grupėje, su pupytėm, lėlytėm, tu turi vaidinti, kad nemoki dainuoti.

„Lietuvos muzikos legendos“: Stasio Povilaičio šlageriai iš scenos žvaigždžių lūpų 9

Muzikiniame projekte „Lietuvos muzikos legendos“ skelbiamas dar vienas balsavimas. Naujienų portalo Alfa.lt skaitytojai turi unikalią galimybę išreikšti savo nuomonę ir nuspręsti, kurio atlikėjo pasirodymas vertas pusfinalio. Kaip žinoma, kitą pusfinalio dalyvį renka kompetentinga komisija.
Šįkart projekte buvo atliekamos scenos grando, maestro Stasio Povilaičio dainos.

Žvaguliai prisipažino galvojantys apie emigraciją! 20

Iš atostogų saulėtame Egipte sugrįžę dainininkai Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė susimąstė...apie emigraciją.

Susijusios naujienos

Gydytojas atsako į skaitytojų klausimus ..

​Būna ir taip: kūdikis gimė placentos burbule ..

Dėl kokių priežasčių suskaudo skrandį ar pilvą? ..

Gydytojo atsakymai į skaitytojų klausimus ..

Gydytojas atsako į skaitytojų klausimus ..

Gydytojas atsako į skaitytojų klausimus 1

Suskaičiavo: vienas iš septynių ligonių skurdina poliklinikas 3

​Septyni neįtikėtini dalykai, įvykę pacientams po operacijos ..

Bostono ligoninę sukrėtė ginkluoto užpuoliko išpuolis ..

​Dantų gydytojų santuokos patvariausios? ..