TV3 premjeroje „Laikas keistis“ – aštuonmetis, pats inicijavęs interjero pokyčius

„Moterys meluoja geriau“ filmavimo aikštelėje – pirmasis kraujo praliejimas (Organizatorių nuotr.)

„Moterys meluoja geriau“ filmavimo aikštelėje – pirmasis kraujo praliejimas (Organizatorių nuotr.)

Komentuoti

Išsiskyrusi moteris, trokštanti įnešti naujovių į savo gyvenimą, aštuonmetis berniukas, sumanęs padaryti staigmeną atostogaujantiems tėvams, jauna šeima, norinti atnaujintos svetainės jaukiems vakarams leisti – tai tik keli TV3 žiūrovų norai, kuriuos jie užrašė TV3 premjeros – laidos „Laikas keistis“ anketose. Jau šį sekmadienį, kovo 3-ąją, 10.00 val. laidos vedėjas Džiugas Siaurusaitis atskleis, kas tapo pirmaisiais „Laikas keistis“ dalyviais ir kaip, padedami profesionalų, šie ėmėsi įgyvendinti svajonę – atnaujinti savo namus.

„Prieš metus išsiskyriau su vyru. Noriu ne tik atnaujinti svetainę, nuo kurios pavargau, bet ir įnešti naujovių į savo gyvenimą“, – prisipažins vilnietė Regvita Apulskienė.

Jos kraštietė Renata Šiaučiulienė įsitikinusi: „Baldas turi tarnauti žmogui, o ne žmogus baldui.“ Šios nuomonės vedina ji trokšta jaukaus, šeimyniško ir kartu išskirtinio svetainės interjero, kur būtų gera ne tik jai su vyru, bet ir jų septynių mėnesių dukrytei. Moteris, užpildžiusi „Laikas keistis“ anketą, iš karto atsikratė svetainės kampo – baldą tiesiog pardavė.

Bene labiausiai „Laikas keistis“ žiūrovus nustebins jaunasis laidos dalyvis – aštuonmetis Arnoldas. Norėdamas padaryti staigmeną tėvams, besiilsintiems Romoje, jis, lydimas kaimynės, atvyko į filmavimo studiją! Sekmadienį, paklaustas Dž. Siaurusaičio, ką norėtų namie pakeisti, aštuonmetis drąsuolis pasakys labai konkrečiai: „Svetainėje reikia pakabinti užuolaidas, pakeisti minkštą kampą ir pertvarkyti valgomąją zoną. Mes su tėvais susiskambiname internetu ir jie man pasako, ko nori.“

Tuo tarpu pozityvumu trykštanti vilnietė Jūratė Kazlauskienė, paklausta apie pokyčius, susijaudina: „Mūsų svetainė tokia baisi... Baltarusiška tokia. Lukašenkos svetainė. Turbūt kai statė namą, Lukašenka jau buvo...“ Jūratė su šeima svajoja apie jaukų skandinaviško stiliaus interjerą.

„Laikas keistis“ dalyviai, interjero apšvietimo tendencijos, didžiųjų pokyčių pradžia ir visada šmaikštūs Dž. Siaurusaičio pastebėjimai – jau šį sekmadienį 10.00 val. TV3 premjeroje.

 

 

 

Alfa.lt

Nusiųsk draugui:
    Išsaugok ir skaityk vėliau:


*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

​Sportininkės Renatos Kovtun darbo aplinka primena... miegamąjį

Dainininkas Jurgis Brūzga nusprendė nebetampyti nervų kaimynams

​Soliaris prabilo apie savo priklausomybę

Interjero pokyčių įkvėpta šeima prie pietų stalo sėda dažniau

Džiugas Siaurusaitis: geriau būsiu girtuoklis Kostia nei lepūnėlis Kovaldas

„G & G Sindikato“ vyrai Kovo 11-ąją siūlė laikytis išvien

„G&G Sindikato“ koncerte iki skausmo žinomos dainos suskambo naujai

Džiugui Siaurusaičiui interjero pokyčiuose svarbiausia – gartraukis

Populiariausios naujienos