TV3 premjeroje „Laikas keistis“ – aštuonmetis, pats inicijavęs interjero pokyčius

„Moterys meluoja geriau“ filmavimo aikštelėje – pirmasis kraujo praliejimas (Organizatorių nuotr.)
Aa+Aa-

Išsiskyrusi moteris, trokštanti įnešti naujovių į savo gyvenimą, aštuonmetis berniukas, sumanęs padaryti staigmeną atostogaujantiems tėvams, jauna šeima, norinti atnaujintos svetainės jaukiems vakarams leisti – tai tik keli TV3 žiūrovų norai, kuriuos jie užrašė TV3 premjeros – laidos „Laikas keistis“ anketose. Jau šį sekmadienį, kovo 3-ąją, 10.00 val. laidos vedėjas Džiugas Siaurusaitis atskleis, kas tapo pirmaisiais „Laikas keistis“ dalyviais ir kaip, padedami profesionalų, šie ėmėsi įgyvendinti svajonę – atnaujinti savo namus.

„Prieš metus išsiskyriau su vyru. Noriu ne tik atnaujinti svetainę, nuo kurios pavargau, bet ir įnešti naujovių į savo gyvenimą“, – prisipažins vilnietė Regvita Apulskienė.

<

Jos kraštietė Renata Šiaučiulienė įsitikinusi: „Baldas turi tarnauti žmogui, o ne žmogus baldui.“ Šios nuomonės vedina ji trokšta jaukaus, šeimyniško ir kartu išskirtinio svetainės interjero, kur būtų gera ne tik jai su vyru, bet ir jų septynių mėnesių dukrytei. Moteris, užpildžiusi „Laikas keistis“ anketą, iš karto atsikratė svetainės kampo – baldą tiesiog pardavė.

Bene labiausiai „Laikas keistis“ žiūrovus nustebins jaunasis laidos dalyvis – aštuonmetis Arnoldas. Norėdamas padaryti staigmeną tėvams, besiilsintiems Romoje, jis, lydimas kaimynės, atvyko į filmavimo studiją! Sekmadienį, paklaustas Dž. Siaurusaičio, ką norėtų namie pakeisti, aštuonmetis drąsuolis pasakys labai konkrečiai: „Svetainėje reikia pakabinti užuolaidas, pakeisti minkštą kampą ir pertvarkyti valgomąją zoną. Mes su tėvais susiskambiname internetu ir jie man pasako, ko nori.“

Tuo tarpu pozityvumu trykštanti vilnietė Jūratė Kazlauskienė, paklausta apie pokyčius, susijaudina: „Mūsų svetainė tokia baisi... Baltarusiška tokia. Lukašenkos svetainė. Turbūt kai statė namą, Lukašenka jau buvo...“ Jūratė su šeima svajoja apie jaukų skandinaviško stiliaus interjerą.

„Laikas keistis“ dalyviai, interjero apšvietimo tendencijos, didžiųjų pokyčių pradžia ir visada šmaikštūs Dž. Siaurusaičio pastebėjimai – jau šį sekmadienį 10.00 val. TV3 premjeroje.

<

 

 

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Žvaguliai prisipažino galvojantys apie emigraciją! 20

Iš atostogų saulėtame Egipte sugrįžę dainininkai Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė susimąstė...apie emigraciją.

Viktoras Gerasimovas: labiausiai nemėgstu, kai mane lygina su T. Cruise‘u 2

Operos solistas Viktoras Gerasimovas projekto „Auksinis balsas“ žiūrovams buvo tikras atradimas. Uždainavus itin reto, sopranino – aukščiausio vyriško tembro – balsu apdovanotam Viktorui ne vienas sutrinka: jis – kaip nežemiška būtybė. Jei nematytum, kas stovi ant scenos, būtų sunku pasakyti, kieno – vyro ar moters balsas skamba. Nenuostabu, jog sau konkurentų mūsų šalies operos scenoje vaikinas neturi.

Buvusi Radžio nuotaka Daiva davė patarimų, kaip tapti žvaigžde Lietuvoje 52

Dėl Radžio širdies projekte „Radži ieško žmonos“ kovojusi skandalingoji šilališkė Daiva Pudžemytė, paskutinę minutę atsisakiusi galimybės tapti svajonių jaunikio Radži nuotaka, pasirinko šlovės ir turtų kelią. Tačiau pasibaigus realybės šou „Šlovė ir turtai“, erotinių šokių šokėja labai nenuliūdo, nes iškart gavo pasiūlymą dainuoti merginų grupėje „Dileira“ ir drąsiai teigė, kad ji žino, kaip reikia tapti tikra Lietuvos žvaigžde.

Netikėtas „Chorų karų“ svečias – Martynas Kavaliauskas ..

Sekmadienio vakarą prie televizijos ekranų sukvies jau antroji projekto „Chorų karai“ laida. Šįkart tai – iškritimo vakaras. Vienas iš septynių chorų – Panevėžio Indigo, Druskininkų Deimantinis, Vilniaus benamių choras Spindulys, Vilniaus Šachmatinis, Tauragės krašto Braškinis, Policijos ir Kauno Studentiškas – paliks projektą.
Kaip jau įprasta, choristai sulauks ir svečių.

Ypatingi Deivydo Zvonkaus šokio judesiai sužavėjo net Stasį Povilaitį ..

Šį ketvirtadienį 20.30 val. per BTV – antroji, jau nuo pat premjeros žiūrovų pamilta laida „Lietuvos muzikos legendos“. Visas vakaras bus skirtas šlagerių tėvu neretai vadinamo maestro Stasio Povilaičio dainoms.Kai kurios populiarios ir labai gerai pažįstamos dainos skambės visiškai kitaip nei žiūrovai ir maestro gerbėjai įpratę girdėti. Ž. Žvagulis ir Irena Starošaitė dramatiškus meilės išgyvenimus dainoje „Tik rytoj“ pavers linksmu disko stiliaus kūriniu.

„Auksiniame balse“ atlikėjai bandė įsijausti į operos solistų vaidmenį 4

Muzikiniame šou „Auksinis balsas“ ir toliau verda kovos. Kaip įprasta, kiekvieno filmavimo metu atlikėjams pateikiama skirtingo muzikinio žanro užduotis. Šįkart ji nelengva – opera.
Scenoje pasirodė Česlovas Gabalis, Vaidas Baumila, Violeta Tarasovienė, Aistė Pilvelytė, Ruslanas Kirilkinas, Vilija Matačiūnaitė, Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė, Karina Krysko ir Viktoras Gerasimovas.
Kyla klausimas, kas yra Indrė? Negalavimas, pakirtęs Lauros Zigmantaitės sveikatą, bent laikinai užkirto kelią dainuoti.

Susijusios naujienos

Interjero pokyčių įkvėpta šeima prie pietų stalo sėda dažniau ..

Džiugas Siaurusaitis: geriau būsiu girtuoklis Kostia nei lepūnėlis Kovaldas 2

„G & G Sindikato“ vyrai Kovo 11-ąją siūlė laikytis išvien ..

„G&G Sindikato“ koncerte iki skausmo žinomos dainos suskambo naujai 1

Džiugui Siaurusaičiui interjero pokyčiuose svarbiausia – gartraukis 1