Grožis reikalauja aukų: mergaitė sudegino auksinius plaukus

Grožis reikalauja aukų: mergaitė sudegino auksinius plaukus (Youtube.com ekrano nuotr.)
Aa+Aa-

Socialiniuose tinkluose pasirodęs vaizdo įrašas sulaukė didžiulio internautų dėmesio. Jame mergaitė, bandžiusi susigarbanoti auksinius plaukus, tiksliau – vieną sruogą, ją... sudegino.

Siūlome ir jums pasižiūrėti šį vaizdo įrašą čia:

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (3)

Taip pat skaitykite:

Londone duris atvers pirmoji kavinė su katėmis 1

Pasaulyje yra įvairių kavinių, restoranų, besistengiančių išsiskirti ir pritraukti skirtingą publiką. Štai Londone šių metų gegužės mėnesį atsidarys kavinė su katėmis. Jos čia ir gyvens.
Pasak užsienio žiniasklaidos, britai ilgai norėjo įgyvendinti šią idėją ir atidaryti tokią kavinę. Anot autoriaus Laureno Pierce, šiai kavinei žmonės paaukojo daugiau nei 100 000 svarų.
Visos katės, kurios bus apgyvendintos kavinėje, bus paimtos iš prieglaudos.

Ar tikrai mergina savo noru galėjo apsipilti rūgštimi? 1

Turbūt pamenate kraupią istoriją, kai gatvėje mergina buvo aplieta rūgštimi. Šiuo metu policijos pareigūnai mano, kad Naomi Oni (20) galėjo pati save ja apipilti.
Mergina teigė, kad ją apliejo nepažįstamasis, apsivilkęs nikabą, kai ši po darbo išlipusi iš autobuso ėjo namo. Merginai nudegė visas veidas, kaklas, rankos. Vėliau Naomi apako.
Tačiau pareigūnai tiria ir kitą versiją: mergina galėjo pati sau pakenkti. Taip jie nusprendė po to, kai patikrino jos kompiuterį.

Monika Kvietkutė pasirinko Šedžiuvienės pavardę 18

Savaitgalį įvyko ilgai lauktos Andriaus Šedžiaus ir Monikos Kvietkutės, kuri po santuokos pasirinko Šedžiuvienės pavardę, vestuvės, vadintos metų puota. Prieš šią šventę žiniasklaida be perstojo zujo ir išpūtė tikrų tikriausią burbulą.Buvo teigiama, kad vestuvėse dalyvaus 6000 tūkst. žmonių, tačiau pora kvietė tik artimiausius ir brangiausius žmones, o jų buvo beveik šimtą kartų mažiau.

23 metų mergina turėjo lytinių santykių su pitbulterjeru 24

Las Vegaso policija suėmė 23 metų merginą, kuri turėjo lytinių santykių su pitbulterjeru.
Kara Vandereyk buvo rasta nuoga prie priekinių namo durų savo kieme. Anot pareigūnų, ji tęsė mylavimus netgi tada, kai šie prie jos priėjo. Paaiškėjo, kad mergina buvo apsvaigusi nuo narkotinių medžiagų, todėl nereagavo į aplinką. Pasak pačios Karos, ji nieko nepamena.
Mergina buvo nuvežta į areštinę ir apkaltinta dėl grubaus elgesio su gyvūnais ir narkotikų vartojimo. Šuo buvo išvežtas į gyvūnų prieglaudą.

Išsigandęs vagis pasiryžo plastinei operacijai ..

Pietų Korėjos policija pranešė, kad sulaikė vyriškį, kuris iš savo darbdavio pavogė daugiau nei 4 milijonus dolerių, o vėliau pasidarė plastinę operaciją manydamas, kad išvengs kalėjimo.
35 metų Yoonas kaltinamas dėl nelegalaus lėšų pervedimo iš elektronikos įmonės, kurioje jis dirbo, į 6 slaptas banko sąskaitas. Pranešama, kad per 10 dienų vyriškis nuėmė dideles pinigų sumas. Vėliau už juos nusipirko „Mercedes“, taip pat linksminosi prabangiuose klubuose.

Meilės horoskopas savaitei (vasario 25–kovo 03 d.) ..

Avinas. Kai Venera svečiuojasi Žuvyse, meilė supranta tik švelnią ir subtilią kalbą. Ne jėga, o gerumu ir gražumu, sąžiningai elgdamiesi ir dosniai dalydamiesi jausmais gausite tai, ko norite. Ir laimėsite to žmogaus, kuris jums rūpi, dėmesį. Nuo trečiadienio iki šeštadienio palankus laikas užsiimti širdies reikalais.
Tauras. Penktadienį Mėnulis pereis į Skorpiono ženklą, todėl Taurų savaitgalis bus kupinas paslapties ir aistros. Jums žadami intensyvūs jausmai, įdomūs žmonės ir susitikimai.

Los Andžele triukšmingai įteikti 85-ieji „Oskarų“ apdovanojimai 2

Ryškiausios Holivudo žvaigždės susirinko į „Dolby Theatre“ teatrą Los Andžele, kur vyko 85-oji „Oskarų“ įteikimo ceremonija. Tai – svarbiausias metuose kino industrijos vakaras, kurį pirmą kartą vedė aktorius Sethas MacFarlane. Devynerių metų Quvenzhane Wallis ant raudonojo kilimo šnekučiavosi su Jessica Chastain ir parodė jai savo rankinę. Šios abi aktorės buvo nominuotos toje pačioje, geriausios aktorės, kategorijoje. Mažoji aktorė sakė, jog mano, kad turi daug šansų gauti statulėlę, bet jos negavo.

Vytautas Šapranauskas ir Saulėnas viešai „pavarė“ ant Šedžiaus vestuvinio stiliuko 32

Tiesioginis „Chorų karų“ eteris su Vytautu Šapranausku ir Mindaugu Stasiuliu-Saulėnu priešakyje virto tikru Andriaus Šedžiaus ir Monikos Kvietkutės vestuvių aptarimu.
Pirmiausia užkliuvo vyro vestuvinės aprangos stilius. „Vytautai, ar matei tas baltas kelnikes?“ – pilnu ironijos balsu klausė Saulėnas. „Man labiau įstrigo jo baltos pirštinaitės“, – ne ką mažiau jam nusileido V. Šapranauskas.
Abu vyrai manė, kad toks A. Šedžiaus stilius buvo visiškas pravalas.

Susijusios naujienos

Per tris savaites po gimdymo Oksana Šklėriūtė susigrąžino ankstesnes formas: džiaugiuosi, kad paakiai nenukritę ir plaukai nenuslinkę ..

100 metų per 1 minutę: pamatykite, kaip keitėsi šukuosenų tendencijos ..

„Naujųjų pupyčių“ narė Neringa Šiaudikytė atskleidė, į kurią kūno dalį investuoja daugiausiai 4

Tragiška mirtis: Ekvadoro „Mis“ pražudė noras turėti pritrenkiantį kūną ..

​Moteriški rūpesčiai: nuo ko priklauso mūsų grožis? ..

Top 8: per akimirką užaugusių grybų grožis ..

„Paskutinės minutės“ šukuosenos idėja šventiniam vakarėliui ..

7 grožio patarimai, padėsiantys greitai susiruošti ryte ..

Ryškaus makiažo idėja Kalėdų vakarui ..

Vakarinio makiažo idėja žiemos sezonui ..