Ruošiamės pavasariui – tvarkomės

Tvarkomės (Flickr nuotr.)
Aa+Aa-

Nors balandis yra švaros ir tvarkymosi mėnuo, bet tik pagalvokite, kaip gerai jausitės, kai pirmus šiltus saulės spindulius pajusite jau susitvarkę. Šį pavasarį kviečiame imtis ne tik įprastinių darbų – valymo ir apsitvarkymo, bet ir atsinaujinimo įvairiose gyvenimo srityse.

Patarimai tvarkantis šiam pavasariui:

· Išmeskite, padovanokite ar paaukokite viską, kas paseno, ko nenaudojate arba iš viso pamiršote, kad turite. Paruoškite didelius maišus – jų tikrai prireiks.

· Jei vis dar perkate ir renkate popierines knygas, nors lentynos nuo jų jau lūžta, laikas permainoms. Įsigykite elektroninę skaityklę, kurioje tilps apie 500 knygų. Ilgėsitės apsilankymų knygynuose? Dabar galėsite pirkti tik didelius ir vertingus meno albumus.

· Vis dar naudojatės kompaktiniais diskais? Parduokite juos. Viename USB rakte gali tilpti visa jūsų filmų ir muzikos kolekcija.

· Parduokite, paaukokite ar padovanokite drabužius, kurie jums netinka. Vis dar tikitės sulieknėti? Jei pavyks, padovanosite sau naujų drabužių.

· Apžiūrėkite savo indų kolekciją. Ar ji panaši į pigią suvenyrų parduotuvę, kuri mirga nuo įvairiaspalvių indų, kurie jums net nepatinka? Turėkite vieną ar kelis indų servizus, kuriais jums malonu naudotis – visa kita paaukokite.

· Išneškite iš miegamojo televizorių . Tyrimai rodo, kad jis neleidžia atsipalaiduoti ir neigiamai veikia miego kokybę.

· Žinote, kaip priversti šeimos narius atrinkti drabužius, kurių jie niekada nebenešios? Nustokite skalbti, kol namiškiai pradės skųstis švarių drabužių trūkumu. Viskas, kas liko spintose, gali būti paaukota.

· Susitvarkykite virtuvę taip, kad kiekvienas daiktas turėtų savo vietą. Jei atsiras daiktų, kuriems nėra vietos ar kurių jau seniai nenaudojate – jums jų nereikia.

· Pasiruoškite stovyklavimo sezonui – išplaukite miegmaišius ir palapines.

 

*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (1)

Taip pat skaitykite:

Patarimai tėveliams, kaip žaisti su vaikais 1

Mokslininkai tikina, kad nuo tėvelių su vaikais žaidimų bei tėvelių požiūrio į vaikų žaidimus priklauso abipusio ryšio stiprumas ir atžalos pasitikėjimas savimi.Kaip elgtumėtės tokioje situacijoje: jūsų dviejų metų vaikas žaidžia su žaisliniais vaisiais ir įdeda į žaislinį puodą vynuogių. Ką darysite? Išimsite vynuoges ir paaiškinsite, kad vynuogių niekas neverda. Paaiškinsite, kad vaikas elgiasi neteisingai ir pasiūlysite jam kitą žaidimą. Įsitrauksite į žaidimą ir pagirsite už tokį sprendimą.

Kaip išvalyti gyvūnų paliktas dėmes? 3

Visų gyvūnų šeimininkai žino, kaip dažnai augintiniai palieka sunkiai išvalomų dėmių ant kilimų, baldų ir drabužių. Sužinokite kaip veiksmingai išvalyti gyvūnų paliktas dėmes.· Indų ploviklis
Indų ploviklis – puikus valiklis, tik reikia žinoti, kaip teisingai jį naudoti. Iš pradžių gerai sudrėkinkite dėmę. Tada užpilkite indų ploviklio, šiek tiek praskiesto su vandeniu. Su sausu ir švariu skudurėliu sukamaisiais judesiais valykite dėmę, kol ji išnyks.
· Soda
Soda valo dėmes ir naikina nemalonius kvapus.

8 dažniausios mažylių maitinimo klaidos 1

Per daug rūpestingi tėveliai paverčia mažylius išrankiais maistui ir nevalgiais. Sužinokite, kaip nedaryti klaidų ir nepakenkti vaiko valgymo įpročiams.· Klaida: maitinimas per prievartą
Niekada nemaitinkite vaiko per prievartą, net jei jis atsisako valgyti vien iš padūkimo. Maitinimas per prievartą paskatina vaikus nemėgti maisto ir valgymo proceso. Jei vaikas nenori valgyti, maistą patraukite ir laukite kito valgymo meto. Tikrai išalkęs vaikas maisto neatsisakys.

Be vyrų atostogaujančios moterys – tendencinga ar nauja? 5

Vienos, be vyrų atostogauti nusprendusios, moterys Lietuvoje vis dažniau kreipiasi į kelionių pardavėjus. Kelionių organizatoriaus „Voyage-Voyage” pastebėjimu, tokios moterys sukuria atskirą, verslui itin svarbų keliautojų segmentą, į kurį mažai kas kreipia dėmesį.„Pastebėjome, kad kiekvienoje 15 žmonių grupėje į Indiją būna maždaug trys ar keturios moterys, kurios keliauja visiškai vienos. Kitos į Indiją keliaujančios moterys pasirenka vykti su drauge.

Saldžiosios bulvės – skanu ir sveika 4

Saldžiosios bulvės ne tik puikus ingredientas patiekalams, bet ir puikus maistas jūsų nusilpusiems, slenkantiems plaukams. Saldžiosios bulvės išsiskiria unikaliomis maitinamosiomis medžiagomis, kurios stiprina plaukus ir visą jūsų sveikatą.Saldžiosiose bulvėse yra beta karotino. Beta karotinas stiprina imunitetą ir mažina chroniškų ligų riziką, parodė tyrimai. Saldžiosiose bulvėse taip pat gausu antioksidantų, priešuždegiminių ir cukraus kiekį kraujyje reguliuojančių medžiagų.

Susijusios naujienos

​Dantų pasta – ne tik dantims ..

​Tyrimas atskleidė: Latvijoje namus valo moterys, Lietuvoje – visi šeimos nariai ..

​Rankinės turinys priklauso nuo moters charakterio? 1

​Talpus, bet ne tuščias: Nomedos Marčėnaitės ir Gražinos Baikštytės receptai, kaip išlaikyti šaldytuvą tvarkingą ..

​9 klaidingi įsitikinimai apie namų tvarkymą ..

​Nevalykite – sugadinsite! ..

​9 nepriekaištingų namų šeimininkų įpročiai ..

​Nemalonius kvapus šalinkite druska ..

​Švari ir kvepianti virtuvė: kaip to pasiekti? ..

10 patarimų, kaip sutvarkyti vonią per 20 minučių ..