Monika Kvietkutė pasirinko Šedžiuvienės pavardę

APKLAUSA
A. Šedžius ir M. Kvietkutė (Rolando Parafinavičiaus nuotr.) (Alfa.lt nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/11)
Aa+Aa-

Savaitgalį įvyko ilgai lauktos Andriaus Šedžiaus ir Monikos Kvietkutės, kuri po santuokos pasirinko Šedžiuvienės pavardę, vestuvės, vadintos metų puota. Prieš šią šventę žiniasklaida be perstojo zujo ir išpūtė tikrų tikriausią burbulą.

Buvo teigiama, kad vestuvėse dalyvaus 6000 tūkst. žmonių, tačiau pora kvietė tik artimiausius ir brangiausius žmones, o jų buvo beveik šimtą kartų mažiau. Sklido kalbos, kad puota vyks Šiaulių arenoje, tačiau Monika ir Andrius pasirinko vieną iš populiariausių apskrities švenčių vietų – Šeduvos malūną. Stalai lūžo nuo vaišių ir gėrimų.

Jaunieji leido sau pramogą pasivažinėti iš tolimosios Rusijos atgabentomis rogėmis, tačiau, anot šaltinių, jos buvo atgabentos iš Šalčininkų, ir pora nesišvaistė į dešinę ir į kairę keldami vestuves.

Nors daugelis žinomų moterų verčiasi per galvą, siuvasi sukneles pas dizainerius ir išleidžia ne vieną šimtą, bet Monika – labai ekonomiška ir universali moteris, kuri savo suknelę nuomojosi. Kam reikia pinigus į balą mesti? Balta suknelė, veliumas ir balto kailio boa pavertė studentę tikra princese. Monika nesivaikė madų, liko ištikima tradicijoms – po ceremonijos tapo Šedžiuviene.

Daugiausia kritikos sulaukė A. Šedžiaus apranga. Baltos pirštinaitės, baltas kostiumas, balti batai – tiesiog balta akyse. Andriaus apranga po ceremonijos tapo pajuokos objektu ne vienoje televizijos laidoje.

 

Alfa.lt

Apklausa

Kaip vertinate Andriaus Šedžiaus ir Monikos Kvietkutės vestuves?

Balsuoti
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (18)

Taip pat skaitykite:

Mindaugas Murza pasikeitė pavardę ir sūnų augina vienas! 3

Garsiojo nacionalisto Mindaugo Murzos daugiau Lietuvoje nėra. Ir niekada nebus! Vyras pagaliau oficialiai pasikeitė pavardę ir virto Mindaugu Gervaldu! Tačiau tai – dar ne visos jo gyvenimo naujienos! Greitai bus metai, kaip buvęs skandalistas tapo tėvu. Ir netikėtai paaiškėjo, kad visą šį laiką savo sūnų Mindaugas augino pats. Vienas! 38-erius metus sauskelnių, vežimėlių ir žaislų pasaulis Mindaugui buvo kaip kokia svetima planeta. Tačiau dabar apie vaikų auklėjimą jis gali skaityti ilgiausią paskaitą.

„Harlem Shake“ virusas plinta ..

Iš pradžių išplitus „Harlem Shake“ šokiui internete, visi su smalsumu stebėjo, kas čia per nauja mada ir virusas. Šiuo metu „Facebook“ gavus nuorodą: „Pamatyk, čia nerealu“, jau darosi nuobodu, nes žinai, kad kažkas ir vėl pabandys įspūdingiau ar įdomiau atlikti šokį. Šis virusas po truputį ateina ir į Lietuvą. Kaune penktadienį buvo sušoktas „Harlem Shake“, į kurį sugužėjo kauniečiai ir miesto svečiai.

KARŠTA: grupės „Dileira“ narė nuoga pliuškenosi vonioje 18

Kas sakė, kad lietuvaitės yra uždaros ir kuklios, klydo. Klydo ir tie, kurie manė, jog seksualumą šios geba demonstruoti tik mirkčiodamos akytėmis ir pakedendamos šviesius plaukus.
Sekmadienio vakarą kristi į karštą vonią malonu. Dar maloniau – seksualiai nusifotografuoti ir parodyti nuotrauką miniai žmonių. Būtent taip pasielgė neseniai atsinaujinusios grupės „Dileira“ narė Jevgenija Teliženko.

Vytautas Šapranauskas ir Saulėnas viešai „pavarė“ ant Šedžiaus vestuvinio stiliuko 32

Tiesioginis „Chorų karų“ eteris su Vytautu Šapranausku ir Mindaugu Stasiuliu-Saulėnu priešakyje virto tikru Andriaus Šedžiaus ir Monikos Kvietkutės vestuvių aptarimu.
Pirmiausia užkliuvo vyro vestuvinės aprangos stilius. „Vytautai, ar matei tas baltas kelnikes?“ – pilnu ironijos balsu klausė Saulėnas. „Man labiau įstrigo jo baltos pirštinaitės“, – ne ką mažiau jam nusileido V. Šapranauskas.
Abu vyrai manė, kad toks A. Šedžiaus stilius buvo visiškas pravalas.

Aukštadvaryje per koncertą užpultas atlikėjas Ruslanas Kirilkinas 123

Alfa.lt redakcija sulaukė anonimo skambučio apie chuliganišką išpuolį, kurio metu nukentėjo atlikėjas Ruslanas Kirilkinas. Skambinusiojo duomenimis, šeštadienio vakarą, Aukštadvaryje vykusio koncerto metu, visiems žinomas atlikėjas Ruslanas Kirilkinas buvo apmėtytas kiaušiniais. Dainininkas nutraukė pasirodymą ir dėl sužalojimų buvo išvežtas į ligoninę.
Trakų rajono policijos komisariato duomenimis, nebuvo užfiksuotas kreipimasis į pareigūnus, dėl incidento negauta jokių iškvietimų.

Kauno Studentiško choro generolai: didžiausias konkurentas – Vilnius ..

„Kaip kitaip gali būti? Jaučiu, kad bus labai sunku, tačiau esame tam pasiruošę ir pasiryžę“, – radijo stotyje „Extra Fm“ sakė „16Hz“ ir Kauno Studentiškojo choro generolas Petras. Nuolatos pergalės laurus skynusio miesto choro vadovas laidoje pasakojo apie visas problemas ir malonius rūpesčius, atkeliavusius su projekto pradžia, kuri jau sekmadienį startuoja ir TV ekrane.
„16Hz“ ir Kauno Studentiškasis choras jau pasiskirstė visais darbais, kuriais užsiims.

Susijusios naujienos

Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė komentatoriui: mes visos – „kūdos barakudos“ 13

Kuri Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė jums patinka labiau? 7

Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė ir Liepa Mondeikaitė gerbėjus pribloškė aistringu bučiniu 12

Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė paviešino savo keliaraiščio nuotrauką 12