Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Kovo mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Horoskopas (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Kalkime geležį, kol karšta!

Kovo mėnesį mes visi jausimės tarytum įelektrinti. Marsas įžengs į Avino žvaigždyną ir sudarys sąjungą su Uranu. Taps įmanomi visi prasiveržimai, drąsūs žygdarbiai, staigūs gyvenimo perversmai. Problemoms, kurios ilgą laiką atrodė neišsprendžiamos, bus nesunku surasti paprastus ir genialius sprendimus. Ryžtingai žengiantys į savo tikslą susidurs su mažesnėmis kliūtimis kelyje. Kovo mėnuo puikiai tiks bet kokiai naujai pradžiai. Imkitės drąsių projektų, keiskite senus įpročius arba spontaniškai pakvieskite kavos puodeliui patikusį vaikiną, stovintį eilėje prie parduotuvės. Kovo mėnesį stebuklai bus įmanomi!

AVINAS

(03.21–04.20)

Tik neskubėkite!

Avinas kovo mėnesį turės tiek energijos, kad jausis pajėgus rauti medžius rankomis. Atsargiai: pernelyg skuboti veiksmai šį mėnesį gali turėti naikinančių pasekmių arba sukelti nereikalingų nemalonumų.

Patarimas Avinui: nesijaudinkite, jums tikrai pavyks parodyti visiems, ką sugebate ir ko esate vertas, bet išlikite santūrus, mąslus ir apdairus. Kitaip sulauksite atmetimo reakcijos ir nemalonumų vietoje pripažinimo ir šlovės. Stenkitės nesikarščiuoti, kad neįsigytumėte naujų priešų!

JAUTIS

(04.21–05.20)

Užmerkite akis ir veržkitės į priekį

Jaučiui pirmą ir antrą mėnesio dekadą bus nelengva. Kovo mėnesį Saturnas nepakęs jokio patogumų vaikymosi ir tinginiavimo. Nusiteikite pozityviai. Viskas išeis tik į gera.

Patarimas Jaučiui: prisiverskite, nepaisydami visų abejonių savo sugebėjimais, priimti iššūkius ir pasistenkite padirbėti su savo charakterio trūkumais. Atpildas, kurio susilauksite, jus maloniai nustebins. O jūsų pastangų nauda bus ilgalaikė.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Tik nešvaistykite tuščiai savo energijos!

Žvaigždės kovo mėnesį bus palankiai nusiteikusios. Pavasario pradžioje atsibus jūsų mūza ir suteiks įkvėpimo. Gausite daug naujų impulsų ir galėsite nemažai pasiekti. Žinoma, jei tam nesukliudys jūsų nesugebėjimas susikoncentruoti.

Patarimas Dvyniams: nesiblaškykite. Nesismulkinkite. Ženkite tiesiai į tikslą, nesidairydami į šalis ir nepasiduodami menkavertėms pagundoms, kitaip bus gaila, kai suvoksite, kokius šansus kovo mėnesį praradote.

VĖŽYS

(06.21–07.22)

Laikas išsimėžti!

Vėžiui kovo mėnesį nepatartina įnirtingai kabintis į tuos žmones, kurie neduoda jam nieko gero, atkakliai saugoti daiktus, kurie atgyveno, laikytis senų netinkamų įpročių. Laikas įsileisti į gyvenimą gaivaus oro!

Patarimas Vėžiui: kuo energingiau, ryžtingiau ir be gailesčio išsivalysite savo gyvenimą nuo balasto, tuo greičiau prašviesės galva ir išsilaisvins širdis naujiems dalykams, malonesniems santykiams su žmonėmis ir naujai meilei. Saturnas padės jums atsiriboti ir pasielgti teisingai.

LIŪTAS

(07.22–08.23)

Išlikite stoiški!

Kovas Liūtui bus kaip niekada įtemptas mėnuo, kupinas nerimo ir rūpesčių, be poilsio. Kils stiprus noras viską mesti, iš pagrindų ką nors pakeisti ar nuo ko nors išvaduoti. Tačiau tai padaryti Liūtui nebus lengva. Yra įsipareigojimų, nuo kurių neįmanoma išsisukti.

Patarimas Liūtui: susiimkite ir įrodykite, kad galite viską didvyriškai ištverti ir atsilaikyti. Neleiskite savęs užvaldyti mintims apie tai, kokia sunki jūsų padėtis. Neigiama nuostata tik beprasmiškai ryja energiją, kurios jums dar labai prireiks. Daugiau optimizmo, ir viskas bus gerai!

MERGELĖ

(08.24–09.22)

Pasijuokite iš sumaišties!

Pasistenkite nematuoti kovo mėnesį jūsų gyvenime įsiviešpatavusio chaoso sveiko proto logika. Argi netikėtumai ir kvailystės nepagražina gyvenimo? Įsivaizduokite, kaip būtų nuobodu, jei viskas vyktų vienodai sklandžiai.

Patarimas Mergelei: kovo mėnesį jums geriausiai seksis ištverti kasdienybę, jei žvelgsite į viską su humoru ir ieškosite romantikos paprastuose dalykuose. Gyvenimas gražus ir įdomus net tada, kai viskas klostosi ne taip, kaip, jūsų manymu, turėtų. Kiekvieną smulkią nesėkmę pasveikinkite su džiaugsmu, kad galėjo būti ir blogiau, bet nebuvo.

SVARSTYKLĖS

(09.23–10.22)

Konfrontacijos keliu

Harmoniją mėgstančios Svarstyklės gali nusiteikti tikrai neramiam laikui, kai ne viskas klostysis taip sklandžiai, kaip jos norėtų. Ne visi žmonės bus tokie mandagūs ir kultūringi, kaip joms patiktų. Grubūs žodžiai žeis kaip niekada stipriai. Konfliktai alins nervus. Netikėtos situacijos reikalaus konkrečių ir ryžtingų veiksmų.

Patarimas Svarstyklėms: pasisemkite drąsos ir aktyviai veikite. Jupiteris padės jums sėkmingai išplaukti į krantą. Stenkitės kuo mažiau kritikuoti kitus – ne tik garsiai, bet ir mintyse.

SKORPIONAS

(10.23–11.21)

Energijos fontanai!

Jei Skorpionas tiksliai žinos, ko nori, kovo mėnesį galės viską pasiekti. Jo fantazija bus laki, protas – aštrus. Atkaklumo ir ryžto netrūks. Plutonas suteiks daug papildomos energijos. Svarbu bus tik ją nukreipti tinkama linkme.

Patarimas Skorpionui: nešvaistykite fontanais trykštančios energijos nereikalingiems valdžios žaidimams, savo galios demonstravimui ar abejonėms dėl savo sugebėjimų, savigraužai. Jei susikoncentruosite į tikslą ir nevengsite darbo, galėsite kalnus nuversti.

ŠAULYS

(11.22–12.21)

Aiški komunikacija

Optimistas Šaulys kovo mėnesį turės gerų pretekstų pasidžiaugti. Jis sulauks tiek daug žvaigždžių pagalbos, kad visus sumanymus galės įgyvendinti lengvai, be didelių pastangų. Pavydėtinai palanki šio Zodiako ženklo padėtis.

Patarimas Šauliui: priimdami svarbius sprendimus turėtumėte išnagrinėti visas smulkmenas. Su žmonėmis kalbėkite atvirai, be užuominų ir nutylėjimų. Kiekvieną kartą pasitikrinkite, ar pašnekovas jus teisingai suprato. Nepaisant sėkmės darbuose, kovo mėnesį jums gresia dideli nesusipratimai ir piniginiai nuostoliai dėl paprasčiausio nesusikalbėjimo.

OŽIARAGIS

(12.22–01.19)

Neklystanti intuicija

Kovo mėnesį Ožiaragio laukia didelės permainos, kurių jis nebegalės ilgiau ignoruoti. Merkurijus duos laiko iki kovo 19 dienos viską dar kartą gerai apsvarstyti ir įsiklausyti į vidinį balsą. Kitus kritikuoti ir svetimų trūkumų ieškoti mėgstančiam Ožiaragiui laikas užsiimti savimi. Perdaryti kitų jam vis tiek nepavyks, o įsiklausyti į naudingus patarimus vertėtų.

Patarimas Ožiaragiui: svarbius sprendimus priimkite vadovaudamiesi ne tik sveiku protu, bet ir intuicija. Tik tada nesuklysite, ir visi pokyčiai išeis tik į gera. Griežtai atskirkite darbą nuo asmeninio gyvenimo!

VANDENIS

(01.20–02.19)

Atpildas už triūsą

Kovo mėnesį Vandeniui baisiausias dalykas bus sėdėti namie. Jis stengsis visur dalyvauti, ieškos, kur išlieti energiją, bus nuolatos užsiėmęs nesibaigiančiais darbais. Jo partneris ir šeima dažnai jausis pamiršti. Pernelyg intensyvi darbų ir pramogų programa gali pakenkti sveikatai. Vandeniui tiesiog būtina stengtis sveikai maitintis, nors retkarčiais ramiai pasvajoti ir kasdien gerai išsimiegoti, kad išvengtų mėnesio pabaigoje gresiančio išsekimo.

Patarimas Vandeniui: kovo mėnesį nestokosite entuziazmo, todėl parodykite, ką jūs galite ir ko esate verti. Jei priimsite iššūkį, kuris pasitaikys, galite tikėtis paaukštinimo arba prestižinio darbo. Paprastais sprendimais pelnysite didesnį viršininkų pripažinimą ir palankumą nei įmantriomis strategijomis. Stenkitės prilaikyti liežuvį už dantų. Nejučia išsprūdę neapgalvoti žodžiai gali brangiai kainuoti ir sugadinti viską, ką išsikovosite per mėnesį.

ŽUVYS

(02.20–02.20)

Sekite paskui savo viziją!

Visos Žuvų svajonės, jei jos yra nors kiek realistiškos, kovo mėnesį gali pradėti pildytis, bus padėti kertiniai akmenys drąsiausiems jų projektams. Jei, siekdamos karjeros, neapleis asmeninio gyvenimo, tai ir čia sulauks malonių pasikeitimų. Kovas bus sėkmingas mėnuo Žuvims, atkakliai siekiančioms savo tikslų.

Patarimas Žuvims: sekite savo viziją ir neleiskite kitiems jūsų nuo jos atkalbėti. Jūsų patiklumu kiti bandys pasinaudoti. Jūs intuityviai nujausite, ką reikia daryti.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

​Meilės horoskopas savaitei (liepos 28–rugpjūčio 03 d.)

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!
Avinas. Šią savaitę rojaus ramybė bus sutrikdyta. Problema nebūtinai kils tarp įsimylėjėlių, o dėl giminaičio, kuris įkiš trigrašį į jūsų reikalus. Gera žinia – iki penktadienio su šiuo skauduliu turėtumėte susitvarkyti. Be to, eisite išvien, kartu ginsite savo poziciją šeimos ar giminės akivaizdoje. Taip įrodysite, kad jūsų ryšys yra tvirtas.
Tauras.

Batų horoskopas

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

2014 metų rugpjūčio mėnuo daugumai Zodiako ženklų taps aktyvių veiksmų periodu. Jei liepos mėnuo buvo palankus per pirmą pusmetį nuveiktų darbų įvertinimui, klaidų analizei ir ateities planų kūrimui, tai vasaros pabaigoje derės pradėti rimtai ruoštis realizuoti tai, kas numatyta pasiekti per antrąjį pusmetį.
Rugpjūčio mėnesį galima bus drąsiai spręsti svarbias problemas ir žengti reikšmingus žingsnius. Šis laikotarpis palankus įvairioms gyvenimo permainoms, pavyzdžiui, vedyboms.

Meilės horoskopas savaitei (liepos 21–27 d.)

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!
Avinas. Jūsų ženklo valdovas Marsas persijungs bėgius ir pereis iš Svarstyklių į Skorpiono Zodiaką. Tai yra gera žinia jūsų meilės reikalams. Marsas jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje išbus pusę metų. Daugelis Avino ženklo atstovų asmeniniame gyvenime, ypač santykių srityje, galbūt keliavo lyg linksmaisiais kalneliais, išgyveno pakilimus ir kritimus.

​Pinigų horoskopas: kuris ženklas maudosi piniguose?

Tikriausiai daugelį ir ne vieną kartą kankino klausimas, kodėl kažkam geriau sekasi su pinigais, o jam visai nesiseka ...

Sužinokite santuokai palankią datą

Nežinote, kada tuoktis? Nesijaudinkite. Jums gali patarti santuokos datos horoskopas. Tiesiog išsirinkite jums priimtiniausią santuokos apibūdinimą. Pavyzdžiui, jei tuoktuvės numatytos liepos mėnesį, vadinasi, santuoką apibūdins vėžio ženklas.
Avinas (03.21–04.20)
Ne pats geriausias laikas santuokai registruoti. Tokia bus labai emocionali, jai trūks stabilumo. Šeiminiai sprendimai priimami impulsyviai, ne vadovaujantis sveiku protu. Įmanomos išdavystės, „nusikalsti“ gali abu partneriai.

Laimės horoskopas

Kur gyvena laimė, kur ją sutikti? Ar į laimę veda meilė, išmintis, sėkmė darbe ir asmeniniame gyvenime?

Meilės horoskopas savaitei (liepos 14–20 d.)

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!
Avinas. Dabar esate tiesiog žavūs, palaiminti meilės reikaluose. Savaitės viduryje, kai sėkmės ir gerovės planeta Jupiteris įeis į jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių, žvaigždės padės vienišiams surasti meilę, o įsimylėjėliams išlaikyti aistros ugnį kaitrią. Šiame jūsų sektoriuje Jupiteris apsilanko kas dvylika metų, todėl neeikvokite gero laiko veltui.

Planetos: kaip pasitelkti jų galią?

Astrologai, kalbėdami apie Zodiako ženklus, vis kartoja tarsi maldą, kad labai svarbu planeta, valdanti tą Zodiaką.

Ar jūsų vyras ištikimas?

Kodėl vieniems vyrams žodis „ištikimybė“ turi prasmę, o kitiems – tik raidžių samplaika ir moteriškas kaprizas? TaiKodėl vieniems vyrams žodis „ištikimybė“ turi prasmę, o kitiems – tik raidžių samplaika ir moteriškas kaprizas? Tai išsiaiškinti padės astrologija. Primename, kad „grynais“ Zodiako ženklais laikomi žmonės, gimę nuo 1 iki 18 mėnesio dienos, kitus veikia prieš arba po einantis Zodiako ženklas.AvinasŠio ženklo vyras savo žmonai ar mylimajai bus ištikimas tol, kol tai jam tiks. Tačiau kai tik moteris nuvils jį kaip asmenybė ir ims per daug iš jo reikalauti, jis patrauks ieškoti naujų meilės aistrų.

Susijusios naujienos

Kolonijoje kalinčias moteris moko burtų ir magijos