Kurio atlikėjo pasirodymas vertas „Lietuvos muzikos legendų“ pusfinalio?

Deividas Norvilas-Deivis ir Inga Valinskienė
Deividas Norvilas-Deivis ir Inga Valinskienė
© Eimantas Genys
Alfa.lt
2013-02-21 20:25

Alfa.lt „Lietuvos muzikos legendų“ balsavimas skelbiamas dabar! Jūs turite unikalią galimybę išreikšti savo nuomonę ir nuspręsti, kurio atlikėjo pasirodymas vertas pusfinalio! Kitą pusfinalio dalyvį rinks „Lietuvos muzikos legendų“ komisija. Kuris atlikėjas jums paliko didžiausią įspūdį?

Šią savaitę vertiname grupės „Rondo“ atliktus kūrinius:

Grupė „Čilinam“ – „Margarita“

„Lietuvos muzikos legendų“ komisijos narė Katažina Niemycko po šio žavingų vyrukų pasirodymo liko sužavėta: „ Va, aš taip ir maniau, kad Zvonkus gali puikiai dainuoti“. Ar „Čilinam“ verti keliauti į pusfinalį?

Irena Starošaitė – „Balsas tyloje“

Romantišku rūbu pasipuošusi Irena Starošaitė jautėsi r atrodė nuostabiai dainuodama šią dainą. Komisijos narė Katažina Niemycko teigė, kad I.Starošaitės versija šiai dainai buvo ypač maloni jos ausiai.

reklama

„Džentelmenai“ ir Božolė choras – „Aukštumos“

Šie atlikėjai sužavėjo komisiją savo profesionalumu ir puikiu pasirodymu. Ar jūs taip pat manote, kad jų pasirodymas vertas šio projekto pusfinalio?

Katažina Niemycko – „Laukų gėlė“

Kaip pavyks pasirodyti „Lietuvos muzikos legendų“ komisijos narei Katažinai Niemycko? Ar jos šilkinis balsas jums atrodo vertas šio projekto finalo?

Donalda ir Mečislovas Subelis – „Su tavimi“

Donalda Meiželytė išdavė, kad jai vis dar taip pat smagu dainuoti kartu su buvusiu scenos partneriu Mečislovu Subeliu. „Jie tikrai puikiai atliko šią dainą. Aš likau sužavėta Donaldos naturalumu “, – sakė Katažina Niemycko.

Božolė choras – „Liūdna daina“

„Mano vaikai – šis choras. Aš negaliu sumenkinti jų atliekant tokią dainą ir darant tą taip gerai“, – sakė dainos autorius, grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas - Fara. Ar ir jums šis choras atrodo vertas nugalėtojų titulo?

Ruslanas Kirilkinas – „Sudie Eliza“

Ar buvo savo gyvenime sutikęs Elizą A.Ivanauskas- Fara? „Ne, per visus 25 dainos gyvavimo metus, man nepavyko jos sutikti. Tačiau smagu, kad R.Kirilkino dainos versija buvo tokia skambi, nuoširdi ir kažkuo priminė Rolandą Janavičių “, – sakė jis. Ar jam turėtų atitekti Alfa.lt skaitytojų bilietas į pusfinalį?

reklama

Česlovas Gabalis ir Eglė Jakštytė – „Egle mano sese“

Ši atlikėjų pora buvo džiaugsmingai nusiteikusi. „Kalbėti apie Č. Gabalio vokalą yra beprasmis reikalas. Jis nuostabus. Aš buvau labai nudžiugintas, kad jis leido šioje dainoje puikiai pasireikšti ir Eglei Jakštytei“, –sakė Aleksandras Ivanauskas -Fara. Ar ir jus sužavėjo ši talentinga pora?

Žilvinas Žvagulis – „Kelionė į pietus“

„Lietuvos Muzikos legendų“ vedėjai Ingai Valinskienei pasirodė, kad Žilvinas Žvagulis su neskusta barzda atrodo tiesiog žavingai, kaip reta. Jai antrino ir K. Niemycko: „. Žilvinui Žvaguliui nereikėjo nieko – nei pagalbinių šokėjų, nei kokių nors efektų. Į jį galima žiūrėti ir žiūrėti... “

Rytis Cicinas – „Tau“

„Na, Rytis ir Afrikoje Rytis. Tikrai, buvo labai smagu jo klausyti. Džiugu išgirsti savo kūrinį iš estrados princo lūpų“, – sakė dainos autorius A. Ivanauskas-Fara.

 

 

reklama

Kurio atlikėjo pasirodymas vertas „Lietuvos muzikos legendų“ pusfinalio?

Deividas Norvilas-Deivis ir Inga Valinskienė
+8

Alfa.lt apklausa