Kurio atlikėjo pasirodymas vertas „Lietuvos muzikos legendų“ pusfinalio?

BALSAVIMAS
Deividas Norvilas-Deivis ir Inga Valinskienė (Eimanto Genio nuotr. | Alfa.lt)
Nuotraukų galerija (1/12)
Aa+Aa-

Alfa.lt „Lietuvos muzikos legendų“ balsavimas skelbiamas dabar! Jūs turite unikalią galimybę išreikšti savo nuomonę ir nuspręsti, kurio atlikėjo pasirodymas vertas pusfinalio! Kitą pusfinalio dalyvį rinks „Lietuvos muzikos legendų“ komisija. Kuris atlikėjas jums paliko didžiausią įspūdį?

Šią savaitę vertiname grupės „Rondo“ atliktus kūrinius:

Grupė „Čilinam“ – „Margarita“

„Lietuvos muzikos legendų“ komisijos narė Katažina Niemycko po šio žavingų vyrukų pasirodymo liko sužavėta: „ Va, aš taip ir maniau, kad Zvonkus gali puikiai dainuoti“. Ar „Čilinam“ verti keliauti į pusfinalį?

Irena Starošaitė – „Balsas tyloje“

Romantišku rūbu pasipuošusi Irena Starošaitė jautėsi r atrodė nuostabiai dainuodama šią dainą. Komisijos narė Katažina Niemycko teigė, kad I.Starošaitės versija šiai dainai buvo ypač maloni jos ausiai.

„Džentelmenai“ ir Božolė choras – „Aukštumos“

Šie atlikėjai sužavėjo komisiją savo profesionalumu ir puikiu pasirodymu. Ar jūs taip pat manote, kad jų pasirodymas vertas šio projekto pusfinalio?

Katažina Niemycko – „Laukų gėlė“

Kaip pavyks pasirodyti „Lietuvos muzikos legendų“ komisijos narei Katažinai Niemycko? Ar jos šilkinis balsas jums atrodo vertas šio projekto finalo?

Donalda ir Mečislovas Subelis – „Su tavimi“

Donalda Meiželytė išdavė, kad jai vis dar taip pat smagu dainuoti kartu su buvusiu scenos partneriu Mečislovu Subeliu. „Jie tikrai puikiai atliko šią dainą. Aš likau sužavėta Donaldos naturalumu “, – sakė Katažina Niemycko.

Božolė choras – „Liūdna daina“

„Mano vaikai – šis choras. Aš negaliu sumenkinti jų atliekant tokią dainą ir darant tą taip gerai“, – sakė dainos autorius, grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas - Fara. Ar ir jums šis choras atrodo vertas nugalėtojų titulo?

Ruslanas Kirilkinas – „Sudie Eliza“

Ar buvo savo gyvenime sutikęs Elizą A.Ivanauskas- Fara? „Ne, per visus 25 dainos gyvavimo metus, man nepavyko jos sutikti. Tačiau smagu, kad R.Kirilkino dainos versija buvo tokia skambi, nuoširdi ir kažkuo priminė Rolandą Janavičių “, – sakė jis. Ar jam turėtų atitekti Alfa.lt skaitytojų bilietas į pusfinalį?

Česlovas Gabalis ir Eglė Jakštytė – „Egle mano sese“

Ši atlikėjų pora buvo džiaugsmingai nusiteikusi. „Kalbėti apie Č. Gabalio vokalą yra beprasmis reikalas. Jis nuostabus. Aš buvau labai nudžiugintas, kad jis leido šioje dainoje puikiai pasireikšti ir Eglei Jakštytei“, –sakė Aleksandras Ivanauskas -Fara. Ar ir jus sužavėjo ši talentinga pora?

Žilvinas Žvagulis – „Kelionė į pietus“

„Lietuvos Muzikos legendų“ vedėjai Ingai Valinskienei pasirodė, kad Žilvinas Žvagulis su neskusta barzda atrodo tiesiog žavingai, kaip reta. Jai antrino ir K. Niemycko: „. Žilvinui Žvaguliui nereikėjo nieko – nei pagalbinių šokėjų, nei kokių nors efektų. Į jį galima žiūrėti ir žiūrėti... “

Rytis Cicinas – „Tau“

„Na, Rytis ir Afrikoje Rytis. Tikrai, buvo labai smagu jo klausyti. Džiugu išgirsti savo kūrinį iš estrados princo lūpų“, – sakė dainos autorius A. Ivanauskas-Fara.

 

 

Alfa.lt

Apklausa

Kurio atlikėjo pasirodymas vertas „Lietuvos muzikos legendų“ pusfinalio?

Balsuoti
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (23)

Taip pat skaitykite:

Rokas Žilinskas: mano alkoholizmo stažas – daugiau nei dvidešimt metų 38

„Aš turiu didelę bėdą. Man alkoholis – neįveikiamas priešas“, - atvirai ir viešai prisipažino Rokas Žilinskas.

Selas kreipėsi į teismą dėl šmeižto, žada „į teismą pasiųsti ir 84 užgaulius interneto komentatorius“ 60

Egidijus Dragūnas „išėjo ir paslydo“, liudininkai pasakojo, kad sostinės klube „Cozy“ įvyko konfliktas, per kurį atlikėjas nukentėjo. Nesutampant versijoms, atlikėjas paskelbė, kad kreipsis į teismą dėl šmeižto. Negana to, pasipiktinęs Selas žada „į teismą pasiųsti ir užgaulius interneto komentatorius“. Pasak grupės „Sel“ lyderio, jų bus net 84.
„Antradienio vakarą ir visą trečiadienį Lietuvos spaudoje bei interneto portaluose mirgėjo Egidijaus Dragūno vardas.

Žinomi žmonės į negyvenamą salą: su knyga, dėžėmis vyno ir žeberklu 4

Ant saulėto vandenyno kranto, šiltame smėliuke su knyga guli Oksana Pikul. Aplink ją it išprotėjęs čiabuvis su žeberklu rankoje laksto dainininkas Onsa. Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus vis dar knaisiojasi sudužusio erdvėlaivio nuolaužose, o Saugirdas Vaitulionis, parimęs po medžiu, į tuščią vyno butelį bando sukišti dar vieną laišką vandenynui...
Pastaroji savaitė, šilumos prasme, – negailestinga.

Duetas „Gerai Gerai & Miss Sheep“ suka skirtingais keliais ..

Duetas „Gerai Gerai & Miss Sheep“ turi nemenką būrį gerbėjų ir ištikimų klausytojų, yra muzikos apdovanojimų M.A.M.A. laureatai, jiems teko garbė „apšildyti“ Vilniuje koncertavusius „Gus Gus“, o lyderės Dovilės skambias frazes apie Nataliją Bunkę ir Oksaną Pikul žino beveik visi.Potencialo šiam duetui netrūksta, tačiau Dovilė Filmanavičiūtė ir Vilius Tamošaitis nusprendė pasukti skirtingais keliais. „Buvau nusiteikusi pranešti šią naujieną kitaip, o išėjo kaip išėjo. Tai – jau kompozitoriaus sprendimas.

Projektas „ŠarkA“ apie Šachmatinį chorą: mes atradome vieni kitus 2

Kol vieni spėliojo, kaip buvo atrinkti „Šachmatinio“ choro žmonės, kiti tyliai šnabždėjosi, kaip generolės Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė tvarkosi su pareigomis, jie ramiai ir sąžiningai dirbo, ruošėsi pirmajam pasirodymui ir garsiai dainavo „We found love“.
„Mes atradome vieni kitus. Iš skirtingų Lietuvos miestelių, su skirtingais požiūriais ir charakteriais stojame į kovą“, – džiaugsmingai praneša Gintarė Valaitytė.

Rūta Ščiogolevaitė nukopijavo Skaivą Jasevičiūtę? 1

Šiuolaikinė moteris – tikra superherojė, kuri sugeba viską: ir gražią šeimą sukurti, ir karjeros aukštumų pasiekti, ir gražiai atrodyti... Tikrų tikriausia supermene muzikiniame projekte „X Faktorius“ sekmadienį tapo komisijos narė ir mokytoja Rūta Ščiogolevaitė.R. Ščiogolevaitė virto lyg iš animacinio filmuko ar komiksų nužengusia heroje, turinčia ypatingų galių, ir ant scenos atskrido apsivilkusi supermenišku kostiumu.

Susijusios naujienos