Marina Bui: kalės loja, o karavanas eina

Marina Bui (Tomo Vinicko nuotr. | Alfa.lt)
Aa+Aa-

Realybės šou „Šlovė ir turtai“ dar nė neįpusėjo, tačiau šis naujas televizijos produktas vieniems sukėlė pasibaisėjimo, o kitiems – pasigerėjimo bangą. Bet dėl nuomonės nesiginčijama.

Nesuklysime pavadinę Mariną Bui ryškiausia, įsimintiniausia ir pastebimiausia dalyve, su dar keletu žmonių įsikūrusia prabangiame sostinės name, kuriame verda aršios kovos dėl šlovės, pripažinimo ir pagrindinio prizo – 50 tūkst. litų.

Buvusi „Olialia“ pupytė žino, kad moterys – klastingos ir pavydžios būtybės, kurios tik ir nori įkąsti, pakenkti kitai moteriai, jei ją mato kaip konkurentę. O pavydėti yra dėl ko: Marina traukia dėmesį išpuoselėta išvaizda, kūno linkius išryškinančiais apdarais ir nevynioja žodžių į vatą.

Trečiadienio vakaro „Šlovė ir turtai“ dalyviai nelaukia, mat tiesioginės transliacijos metu vienas iš jų palieka šou. Socialinio tinklo paskyroje M. Bui išliejo savo apmaudą, kad, kaip ji besistengtų su kitomis realybės šou dalyvėmis būti atvira, mandagi ir nuoširdi, tačiau vis vien ji mato pavydą, apkalbas ir susivienijimą prieš ją.

Šviesiaplaukė pareiškė nuomonę apie visas konkurentes: „Vilma – gera aktorė, pirmomis dienomis klaupėsi prie mano kojų, norėjo susidraugauti. Pamačiusi jos interviu tiesiog netekau žado... Kai mane perspėjo pirmą dieną buvusi realybes šou „Radži ieško žmonos“ dalyvė, kad nepasitikėčiau ja, taip ir reikėjo daryti... Veidmainė!“ – porino Marina.

„Nijolė... Nusivyliau šita mergaite, ji lyg ir nebloga, kalbėjomės su ja tokiomis temomis, kad „daeidavo“ iki ašarų, bet va ir pasirodė IŠDAVIKĖ visame gražume“, – toliau tęsė įvertinimą M. Bui.

„Monika – chamas!!!! Visur nori būti pirma, visiems perša savo nuomonę ir nori, kad visi jos klausytų kaip vištos viščiukai... Tai ir daro Nijolė, Vilma...“ – rašė buvusi „Olialia“ pupytė.

„Daivulka. Visiems atrodo, kad ji yra „durniukė“, bet, žinokite, ji vienintelė man čia konkurentė savo nuoširdumu. Ji – tokia „faina“ ir miela, labai linksma! Nebijanti iš savęs pasijuokti ir priimanti kritiką su šypsena. Šaunuolė! Va, šitas žmogutis vertas tų pinigėlių!!! Ir labai džiaugsiuosi, jei šį šou laimes Daivutė!!! Vilma kritikuoja mano išvaizdą, na, jei aš pradėsiu visas kritikuoti, manau, nė viena neišlaikys, apsiverks ir norės slėptis po lapais... Bet aš nesu tokia žiauri, kaip sakoma, kalės loja, o karavanas eina...“ – baigė įvertinimą Marina.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (38)

Taip pat skaitykite:

Beata Nicholson seka Andriaus Užkalnio pėdomis ir grįžta į Lietuvą
8

Nors dauguma tautiečių kelia sparnus ir emigruoja svetur dėl didesnės gerovės, nemažai jų vis dėlto po kiek laiko supranta, kad žolė ten nėra žalesnė, ir niekur nėra taip gerai, kaip namuose. Tarp Lietuvos ir Anglijos gyvenanti Beata Nicholson nuo vasaros vidurio su šeima persikelia gyventi į Vilnių.Idėja sugrįžti kilo visai netikėtai praėjusią vasarą, kai Beata, Tomas (jos vyras) ir vaikai važiavo iš Velso į Londoną ir kaip dažniausiai tokiose ilgose kelionėse automobiliu nemažai kalbėjosi.

Prie „Naujų pupyčių“ prisijungusi Vita Jakutienė: vieši kivirčai tarp grupių buvo viešųjų ryšių kampanija
..

Ilgai netruko išsiaiškinti, kas Ingridą Kolytę pakeis „Naujose pupytėse“. Paslapties apie naują narę neišlaikė Oksana Pikul ir išdavė, kad prie žavingų merginų jungiasi ne ką blankesnė asmenybė, „Dolce Vita“ grupės lyderė Vita Jakutienė.Kodėl nusprendėte prisijungti prie naujos grupės?
Man jų projektas patiko jau seniai, ir esu viena iš pirmųjų „Olialia“ mergaičių, taip susiklostė, kad mes nusprendėme, kad susibūrus išeitų labai gera komanda.

Originalumo stoka: ar tikrai „X Faktoriaus“ dalyvių pasirodymai – nukopijuoti?
 ŽIŪRĖTI  4

Beveik metus trukęs ir devynis mažuosius finalus turėjęs grandiozinis muzikinis šou „X Faktorius“ skaičiuoja likusias dienas. Jau šį sekmadienį paaiškės ne tik geriausias projekto dalyvis, bet ir jo mokytojas.
Keturi profesionalai Vytautas Šapranauskas, Saulius Prūsaitis, Rūta Ščiogolevaitė ir Saulius Urbonavičius-Samas dirbo iš peties. Dieną naktį plušo tam, kad patenkinti liktų tiek jie patys, tiek jų globotiniai, tiek, žinoma, žiūrovai.

Radžis su sužadėtine Ilona gavo intriguojantį Arūno Valinsko pasiūlymą
18

Viena žinomiausių Lietuvos porų Radži ir Ilona jau šį vakarą, 20.30 demonstruos savo proto aštrumą intelektualiniame žaidime „Taip.Ne“. Laidos vedėjas Arūnas Valinskas bandys išsiaiškinti, kada garsioji pora kels savo meilės šventę.
„Nežinau dar. Negalime iki galo nuspręsti. Kol kas labai daug norinčiųjų, Vilniaus Santuokų rūmuose – didžiulės eilės“, - savo tikslios vedybų datos nepanoro atskleisti Radži nuotaka Ilona.
A.Valinskas Valentino dienos proga įsimylėjėliams pasiūlė savo pagalbą.

Grožiui neabejingos moterys rinkosi į rožinę šventę
15 2

Užgavėnių vakarą stilinga publika rinkosi į sostinės viešbutį „Comfort Hotel LT“, kuriame buvo rodomas mados ir grožio šou „Aplink pasaulį“.
Į renginį atvyko dizainerės Aušra Žvirblienė-Haglund, Rūta Rimšelienė, Anna Mois, verslo įvaizdžio konsultantė Alvyda Jasilionytė, dainininkė Agnietė, komunikacijos specialistas Justas Jaskonis, ir kiti.
Veiklios ir žavios vilnietės, priešaky su aktore Lina Bražinskaite-Tupikovskiene, įmantrių šukuosenų, drabužių ir makiažo dėka atrodė taip, tarsi susiruošusios

Ingrida Kazlauskaitė: ilgą laiką norėjosi „kitoniškumo“
8

Ingrida Kazlauskaitė – ne tik graži, bet ir talentinga mergina. Ilgą laiką dirbusi „už kadro“, ji drąsiai žengė ant šokių parketo, kur, beje, jai labai neblogai sekėsi, bet ir išbandė save laidos vedėjos kėdėje.
Pati Ingrida, aptardama visą šį intensyvų laikotarpį, džiaugiasi: „Vieni metai darbingai pasibaigė, o kiti labai darbingai prasidėjo!“
„Ši fotosesija – tai pirmasis mano atliktas darbas šių metų pradžioje.

Susijusios naujienos

Su „pupyte“ Bui siejamos sąvadautojos gyvenimas gali dar labiau apkarsti 5 ..

Elitinių prostitučių bylos finalas: „pupytė“ Bui prostitucija neužsiėmė 11 ..

„Pupytės“ Bui kelionę pas turtingus užsieniečius organizavusiai kaltinamajai nuosprendžio teks palaukti 2

Buvęs Marinos Bui mylimasis suabejojo Jevgenijos Teliženko krūtinės natūralumu ..

Apie galimai apiplėštus bankomatus buvęs „pupytės“ Bui vyras aiškinsis už uždarų durų 5

Apie galimas „meilės keliones“ į užsienį teisme teko liudyti ir „pupytės“ Bui seseriai 6

„Pupytės“ Bui kelionę į užsienį organizavusiai sąvadautojai teisme tenka ypatingas dėmesys 13 3

Su ramentais į teismą atvykusios Marinos Bui vargai baigiasi: areštinės moteris greičiausiai išvengs 14 20

Marina Bui pergudravo teismą: moters nepavyko pristatyti į areštinę 40

Scenos užkulisiai: visi keliai veda į areštinę? 2