Išklausykime moterų nuomonę: seksas su keliais partneriais padaro gyvenimą spalvingesnį

Išklausykime moterų nuomonę: seksas su keliais partneriais padaro gyvenimą spalvingesnį (123rf.com asociatyvi nuotr.)

Išklausykime moterų nuomonę: seksas su keliais partneriais padaro gyvenimą spalvingesnį (123rf.com asociatyvi nuotr.)

Kai kurioms merginoms vieno vaikino neužtenka, todėl jos trokšta susipažinti su keliais vyrais iš karto. Vienos Jungtinės Karalystės pažinčių svetainės tyrimai parodė, kad ir moterys, ir vyrai miega net su keliais partneriais iš karto.

Dėl kokių priežasčių žmonės taip elgiasi? Trūksta naujų potyrių? Ar didesnės krūvos kojinių, besimėtančių po lova? Kelios merginos sutiko pasidalyti savo gyvenimiška patirtimi, nelaikydamos to begėdišku dalyku.

Monika Segetova (21 m.), gyvena Visbeche

„Esu turėjusi vienu metu penkis vaikinus. Nematau čia nieko blogo. Visada esu už saugų seksą. Nejaučiu gėdos jausmo, nes manau, kad tai yra normalu. Neketinu meluoti apie savo lytinį gyvenimą. Du vaikinus sutikau pažinčių tinklalapyje. Dažnai su savo partneriais žiūrime filmus, einame vakarieniauti. Jeigu paklaustumėte, kokie jie lovoje, atsakyčiau, kad kiekvienas yra skirtingas. Vieni – energingi, kiti – ramūs. Vieni – labiau patyrę, kiti – dar besimokantys.

Turiu kruopščiai planuoti savo darbus, nes dienotvarkė užsipildo gana greitai. Prisipažinsiu. Patinku savo kaimynui, tačiau jis nori rimtų santykių, o aš – praktikos.“

Barmenė Melisa (20 m.)

„Esu susitikinėjusi su trimis vyrais tuo pačiu metu. Tai truko tris mėnesius. Buvo labai painu, tačiau man patiko. Mano problema – su jais greitai tampa nuobodu. Jeigu rasčiau vyrą, kuriame būtų visų trijų mano vyrų savybės (geras būdas, sugyvenamas charakteris, panašūs pomėgiai, sugebėjimai), būčiau tik su juo. Vienam iš mano vaikinų Rory yra 19 metų. Jis taip pat dirba barmenu. Vėliau susipažinau su jo draugu Mike (23). Jis žinojo apie Rory. O dar vėliau sutikau Keithą (28). Keithas man labai patinka. Jis – rimtas, geras, dirba rimtoje įmonėje. Su juo mes galime bendrauti įvairiomis temomis ir tuo pačiu metu linksmintis, atsiriboti nuo visko. Rory žino, kad miegu su dviem vyrais. Mike labai geras lovoje. Tačiau negalėčiau išskirti nė vieno. Man patinka visi trys. Jie įneša į mano gyvenimą spalvų. Anksčiau kaltinau save, tačiau dabar viskas gerai. Gyvenimas yra per trumpas, kad dėl kažko gailėtumėmės. Nemanau, kad šiuo metu atsisakysiu tokio gyvenimo būdo, nes mane jis tenkina.“

Adele (37 m.), rašytoja, moteris turi 6 metų dukrą Keishą

„Daug moterų, kurių amžius yra apie 30 metų, gyvena laukinį gyvenimą. Myliu savo gyvenimą, turiu nuostabią dukrą, mėgstamą darbą, namą. Pasitikiu savimi. Vienu metu susitikinėju su keliais vyrais. Šiuolaikiniame pasaulyje mes galime rinktis partnerius ir išmokti mėgautis teikiamais malonumais. Dabartiniai trys draugai dirba žiniasklaidoje, pramonėje. Vienas iš jų – verslininkas.

Internetas padeda susipažinti su keliais žmonėmis vienu metu. Čia aš galiu žongliruoti, kaip noriu.

Moterys yra atsakingesnės seksualiniame gyvenime. Juk mes galime rinktis. Esu už saugų seksą.

Vienas vyras yra už mane vyresnis, kitas – bendraamžis, o trečias – keleriais metais jaunesnis, bet labai energingas. Su dviem vyrais susipažinau per internetą, o kitą sutikau bare. Bandžiau lankytis įvairiuose interneto tinklalapiuose. Žinoma, internete daugelis vyrų meluoja, kelia ne savo nuotraukas. Niekada nekviečiu vyro į namus. Pirmiausia einu susitikti su juo kur nors mieste.

Man patinka aukšti vaikinai. Ir atviri. Vyras gali neturėti paveikaus žvilgsnio, tačiau turi būti geras žmogus. Kol kas mane tenkina tokie santykiai.“

 

Alfa.lt

Nusiųsk draugui:
    Išsaugok ir skaityk vėliau:


Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Seksas turi įtakos lytinių organų dydžiui

6 prasto meilužio požymiai

Katy Perry parašė dainą apie seksą: tai tikrai puiku, nes vis dar myliuosi

Usaino Bolto mergina neliko abejinga jo neištikimybės skandalui su brazile

Greičiausio planetos žmogaus meilužė prakalbo ne tik apie seksą, bet ir jo pasididžiavimą

Už pinigus parsiduodančioms merginoms – skaudi pamoka: paviešinti pokalbiai ir amą atimančios paslaugos

5 priežastys, kodėl reikia užsiiminėti seksu

Visuomenės niekinami seksualiniai mokytojos ir mokinio santykiai: kūdikis ir 6 mėn. kalėjimo

4-metė telefonu užfiksavo besimylinčius vaiduoklius: ar tai gali būti tiesa?

Kai meilė skaudina

Populiariausios naujienos