Išklausykime moterų nuomonę: seksas su keliais partneriais padaro gyvenimą spalvingesnį

Išklausykime moterų nuomonę: seksas su keliais partneriais padaro gyvenimą spalvingesnį (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Aa+Aa-

Kai kurioms merginoms vieno vaikino neužtenka, todėl jos trokšta susipažinti su keliais vyrais iš karto. Vienos Jungtinės Karalystės pažinčių svetainės tyrimai parodė, kad ir moterys, ir vyrai miega net su keliais partneriais iš karto.

Dėl kokių priežasčių žmonės taip elgiasi? Trūksta naujų potyrių? Ar didesnės krūvos kojinių, besimėtančių po lova? Kelios merginos sutiko pasidalyti savo gyvenimiška patirtimi, nelaikydamos to begėdišku dalyku.

Monika Segetova (21 m.), gyvena Visbeche

„Esu turėjusi vienu metu penkis vaikinus. Nematau čia nieko blogo. Visada esu už saugų seksą. Nejaučiu gėdos jausmo, nes manau, kad tai yra normalu. Neketinu meluoti apie savo lytinį gyvenimą. Du vaikinus sutikau pažinčių tinklalapyje. Dažnai su savo partneriais žiūrime filmus, einame vakarieniauti. Jeigu paklaustumėte, kokie jie lovoje, atsakyčiau, kad kiekvienas yra skirtingas. Vieni – energingi, kiti – ramūs. Vieni – labiau patyrę, kiti – dar besimokantys.

Turiu kruopščiai planuoti savo darbus, nes dienotvarkė užsipildo gana greitai. Prisipažinsiu. Patinku savo kaimynui, tačiau jis nori rimtų santykių, o aš – praktikos.“

Barmenė Melisa (20 m.)

„Esu susitikinėjusi su trimis vyrais tuo pačiu metu. Tai truko tris mėnesius. Buvo labai painu, tačiau man patiko. Mano problema – su jais greitai tampa nuobodu. Jeigu rasčiau vyrą, kuriame būtų visų trijų mano vyrų savybės (geras būdas, sugyvenamas charakteris, panašūs pomėgiai, sugebėjimai), būčiau tik su juo. Vienam iš mano vaikinų Rory yra 19 metų. Jis taip pat dirba barmenu. Vėliau susipažinau su jo draugu Mike (23). Jis žinojo apie Rory. O dar vėliau sutikau Keithą (28). Keithas man labai patinka. Jis – rimtas, geras, dirba rimtoje įmonėje. Su juo mes galime bendrauti įvairiomis temomis ir tuo pačiu metu linksmintis, atsiriboti nuo visko. Rory žino, kad miegu su dviem vyrais. Mike labai geras lovoje. Tačiau negalėčiau išskirti nė vieno. Man patinka visi trys. Jie įneša į mano gyvenimą spalvų. Anksčiau kaltinau save, tačiau dabar viskas gerai. Gyvenimas yra per trumpas, kad dėl kažko gailėtumėmės. Nemanau, kad šiuo metu atsisakysiu tokio gyvenimo būdo, nes mane jis tenkina.“

Adele (37 m.), rašytoja, moteris turi 6 metų dukrą Keishą

„Daug moterų, kurių amžius yra apie 30 metų, gyvena laukinį gyvenimą. Myliu savo gyvenimą, turiu nuostabią dukrą, mėgstamą darbą, namą. Pasitikiu savimi. Vienu metu susitikinėju su keliais vyrais. Šiuolaikiniame pasaulyje mes galime rinktis partnerius ir išmokti mėgautis teikiamais malonumais. Dabartiniai trys draugai dirba žiniasklaidoje, pramonėje. Vienas iš jų – verslininkas.

Internetas padeda susipažinti su keliais žmonėmis vienu metu. Čia aš galiu žongliruoti, kaip noriu.

Moterys yra atsakingesnės seksualiniame gyvenime. Juk mes galime rinktis. Esu už saugų seksą.

Vienas vyras yra už mane vyresnis, kitas – bendraamžis, o trečias – keleriais metais jaunesnis, bet labai energingas. Su dviem vyrais susipažinau per internetą, o kitą sutikau bare. Bandžiau lankytis įvairiuose interneto tinklalapiuose. Žinoma, internete daugelis vyrų meluoja, kelia ne savo nuotraukas. Niekada nekviečiu vyro į namus. Pirmiausia einu susitikti su juo kur nors mieste.

Man patinka aukšti vaikinai. Ir atviri. Vyras gali neturėti paveikaus žvilgsnio, tačiau turi būti geras žmogus. Kol kas mane tenkina tokie santykiai.“

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (8)

Taip pat skaitykite:

Baisu! Berniukas norėjo nusikirpti penį ..

Amerikoje mažametis žirklėmis vos nenusikirpo sau penio dėl išsivysčiusio komplekso, kuris neduoda jam ramybės iki šiol.10 metų berniukas laiko save mergaite.
Amerikietis negali gyventi normalaus gyvenimo, todėl nusprendė palaukti pilnametystės ir atlikti lyties keitimo operaciją. Berniuko tėvai, jogos instruktorė ir policijos pareigūnas, iš pradžių galvojo, kad tai – tik vaikiški žaidimai. Tačiau, kai vaikui sukako 9 metai, jie suprato, kad mažylis rimtai pasiryžęs tapti mergaite.

Žvejai vos netapo krokodilo pietumis ..

Keturiems olandams ilgai atmintyje išliks naktinis pasisėdėjimas medyje.
Neišskiriami bičiuliai, darbo reikalais atvykę į Australiją, nusprendė ne tik sutvarkyti visus reikalus, tačiau ir pailsėti žvejodami. Olandai panoro sužvejoti gardžių krabų vakarienei.
Išsinuomoję iš vietinio valtį, jie plaukiojo po ežerą. Deja, poilsis tapo kadru iš siaubo filmo. Netikėtai vyrus užpuolė... krokodilas.
Vieninteliu gelbėjimosi ratu tapo netoliese augantis medis. Vyriškiai pradėjo šauktis pagalbos.

Šunį geriausiu žmogaus draugu pavertė krakmolo virškinimą užtikrinantys genai ..

Genų pokyčiai sudarė sąlygas šunims prisitaikyti prie angliavandenių turtingo ėdesio ir iš mėsėdžių vilkų virsti geriausiais žmonių draugais, besitenkinančiais šeimininkų maisto likučiais, trečiadienį paskelbė mokslininkai.
Lygindama naminių šunų ir jų artimų giminaičių vilkų genomus, Švedijos, Norvegijos ir JAV mokslininkų grupė rado kai kurių svarbių skirtumų.

Tyrimas: Justino Bieberio muzika žmones daro geresnius 7

Amerikoje buvo atliktas tyrimas, kurio rezultatai parodė, kad muzika turi galią, įtaigą ir poveikį žmogaus gyvenimą padaryti laimingą arba nelamingą.
Išlikusi žmonių sąmonėje muzika ir dainos žodžiai veikia jų vidų. Kartais dėl muzikos žmonės pasiryžę padaryti keisčiausius dalykus, įveikti sunkiausias kliūtis, pakeisti požiūrį į daugelį dalykų.

Mėnesinės moteriai susuko galvą: ji „nusuko“ įklotų 2

Rusijoje vieno prekybos centro apsauginiai sulaikė 33 maskvietę, kuri bandė iš parduotuvės pavogti higieninių įklotų.
Anot vadybininko, moteris, įėjusi į parduotuvę, elgėsi įtartinai. Ji nuolatos žvalgydavosi į šalis, o vėliau į rankinę įsikišo paketų.
Rusė bandė išeiti, tačiau buvo sulaikyta. Prekės suma buvo daugiau nei 4000 rublių. Pati moteris sakė, kad dėl mėnesinių skausmo ji negalėjo adekvačiai mąstyti. Tą akimirką jai buvo labai bloga, todėl, skubiai prireikus paketų, ji nusprendė juos pavogti.

Didelė trylikametės krūtinė – patyčių objektas 12

Amerikoje, Misūrio valstijoje, Sent Luise gyvenanti 13 metų mergaitė Gabriella Jackson iki šiol negali atsigauti po patirtų pažeminimų.
Mokykloje moksleivė tapo ir mokinių, ir mokytojų pašaipų objektu dėl savo didelės krūtinės.
Gabriellos motina Tammy Jackson nusprendė ginti savo atžalą ir kreipėsi į mokyklos direktorių, kad šis apramintų skriaudikus.
Deja, tai nepadėjo. Vaikai ir keli mokytojai tęsė terorą prieš mergaitę. Tada Tammy nusprendė kreiptis į vietinę švietimo įstaigą.

Nebūk atsilikėlis: surenk glamūrinį vakarėlį kiaulėms! ..

Pramogų pasaulio žvaigždes ir dar tik kylančias žvaigždutes vienija viena: jie visi be proto mėgsta vakarėlius. Apsitempti „atkotiūrines“ sukneles, prisiklijuoti blakstienas, šimtus kartų pasirepetuoti vienodą veido išraišką ir šypseną ir, žinoma, nevengti iš širdies prisišokti.
Sunkiausia užduotis atitenka tokių vakarėlių organizatoriams, kurie, pildami paskutinius prakaito lašus, pasistengia, kad susirinkusiems nieko netrūktų.

Susijusios naujienos

​Penkiasdešimt miegamojo atspalvių: kaip mylisi lietuviai ..

​Pietų Korėjoje neištikimybė nebėra nusikaltimas ..

​19 idėjų, kaip sugundyti moterį 1

​Laimė priklauso nuo lytinių santykių? ..

​Nejudrus gyvenimo būdas kenkia spermos kokybei ..

Erotikos festivalis Latvijoje: Agness Landau viešai tenkino savo seksualines fantazijas 25

Kas 8-erių, 14-os, o kas 24-erių: kada ir su kuo žvaigždės prarado nekaltybę? 3

Gyvūnai ištvirkėliai: gyvačių grupinis seksas, vabalų santykiavimas su buteliu ..

​Skauda galvą? Pats laikas pasimylėti! 2

​Britney Spears draugė išpliurpė jos miegamojo paslaptis ..