Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Legendinės grupės „Hiperbolė“ muzika grįžta!

Hiperbolė (Organizatorių nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vilniaus publika turės progą prisiminti lietuviškąja roko klasika tapusius „Hiperbolės“ kūrinius, pasimėgauti gyvu skambesiu ir neeilinės asmenybės draugija. Legendinio kolektyvo gitaristas ir daugelio jos kūrinių autorius Igoris Berinas su savo naująja grupe gyvos muzikos klube „Brodvėjus“ sausio 25 d. surengs koncertą gausiam ištikimų gerbėjų būriui.

Po pauzės, trukusios daugiau nei dešimtmetį, kompozitoriui bei gitaristui I.Berinui pribrendo noras su savąja ir jaunąja karta pasidalinti širdis jau užkariavusiais hitais, o taipogi nemaža dalimi naujųjų dainų.

„Hiperbolės“ kūrybinę ugnį nuo 1978 m. energingai kurstęs ir po šios grupės vėliava padovanojęs per 50 įsimintinų kūrinių I.Berinas sugrįžta į sceną su broliais Irmantu ir Gertautu Čepaičiais bei žada, kad šis žingsnis tikrai netaps trumpalaikiu projektu.

Vienintelis iki šiol muzikuojantis „Hiperbolės“ narys ir prie jo prisijungę bendražygiai šią vasarą buvo šiltai sutikti publikos pirmųjų savo koncertų metu. Visgi pasirodymas su naująja roko grupe sausio 26d. Brodvėjuje taps pirmuoju išties skambiu I.Berino sugrįžimo akordu sostinėje.

Koncertas suteiks galimybę įvertinti turtingą „Hiperbolės“ repertuarą – skambės paties I.Berino sukurtos ir visų mintinai žinomos „Vasara“, ‚Pamiršk mane“, „Ieškosiu tavęs“, „Kodėl“, „Fėja“, gausybė kitų grupės šlagerių ir puokštė dar niekam negirdėtų dainų, sukurtų pastaraisiais metais.

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Su bilietu į festivalį „Galapagai“ – dar viena šventė su fejerverkais!

Didžiausias Lietuvos muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“ džiugins sielą daugiau nei vieną vasaros savaitgalį: dabar perkantys bilietą į „Galapagus“ dovanų gaus dar vieną bilietą, su kurio rudenį galės apsilankyti stulbinančio grožio fejerverkų festivalyje „Vilniaus Fejerija“. Be to, kiekvienas, atvykęs į festivalį, galės prisidėti prie įspūdingo žiburių paleidimo į dangų.

Į Kauną grįžta didžiausias vasaros klubinis įvykis – „Open Air“ festivalis

Šį penktadienį, liepos 25 dieną, „Kauno Jachtklube“ po žvaigždėmis jau trečią vasarą iš eilės griaudės spalvingas vienos nakties festivalis „Open Air“. Didžiausio vasaros klubinio įvykio Kaune lankytojus šokdins garsus Amerikos didžėjus Josh Gabriel.

„Velnio akmuo“: pragariška kaitra ir šėlionės

Trečią dieną iš eilės Anykščių Dainuvos slėnyje netyla muzika – ketvirtadienį prasidėjęs sunkiosios muzikos festivalisTrečią dieną iš eilės Anykščių Dainuvos slėnyje netyla muzika – ketvirtadienį prasidėjęs sunkiosios muzikos festivalis „Velnio akmuo“ slenka į pabaigą. Tiesa, festivalio uždarymas dar ne visai ranka pasiekiamas – jis įvyks tik sekmadienio popietę.

Grupė„Subtilu-Z“ dovanos ypatingą nuotaiką

Šį sekmadienį Palangos kurorto gyventojai ir jo svečiai tikrai nenuobodžiaus. Muzikos klube „Vandenis“ ypatingą, subtilią nuotaiką apsilankiusiems dovanos instrumentinės muzikos grupė, SUBTILU-Z: Povilas Velikis (akordeonas), Dmitrijs Mihailovs (akordeonas), Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė) , Vytautas Švažas (perkusija). Grupės repertuare- jų pačių kompozicijos, klasikų šedevrų ir džiazinės improvizacijos, lietuvių kompozitorių kūriniai Jauni, žavūs, talentingi.

Kas per „velniava“?

Ketvirtadienį iki pat išnaktų kepinant saulei Anykščiuose siautę sunkiosios ir alternatyviosios muzikos mėgėjai nesnaudžia – „Velnio akmuo“ festivalis tęsiasi. Antroji renginio diena dar tik įgauna pagreitį, tačiau nuo pat ryto atkakliausieji renkasi klausyti muzikos specialistų paskaitų, žaisti paplūdimio tinklinį, žaisti stalo žaidimus, bendrauti su bendraminčiais bei užsiimti kitomis, per daug energijos nereikalaujančiomis veiklomis.

Atakuojami Anykščiai: prasidėjo „Velnio akmuo 2014“

Vasarai pasiekus pusiaukelę, kaip ir kasmet, Anykščių Dainuvos slėnyje prasidėjo griausmingasis šiuolaikinio roko ir metalo muzikos festivalis „Velnio akmuo 2014“. Dėl savo pavadinimo kontraversiškų minčių visuomenei sukeliantis renginys po atviru dangumi vyksta jau šeštąjį kartą ir šiemet pristato rekordinį skaičių grupių bei atlikėjų – net 36 pasirodymai per tris festivalio dienas.

„Lofto“ festivalyje gros lietuvius jau kartą nustebinę „When Saints Go Machine“

Miesto festivalis „Loftas Fest“ suburs jaunus ir aktyvius miestiečius po vasaros atostogų, rugsėjo 4-6 dienomis, įspūdžių aptarimui ir šviežiausios muzikos sesijoms.
Pirmieji didžiausi festivalio svečiai „Darkside“ su Nicolas Jaar priešaky buvo paskelbti dar pavasarį. Užsieniečių gretas pildo šių dienų viena geriausių Skandinavijos grupių – „When Saints Go Machine“, kuri šou surengs rugsėjo 5 d.
„When Saints Go Machine“ jau grojo gyvai prieš minią gerbėjų dar šį pavasarį Vilniuje.

„Vasaros terasoje“ – nemokamas „G&G Sindikato“ ir „Dee & Kamy“ koncertas

Šį ketvirtadienį į sostinės „Vasaros terasos“ sceną grįžta hiphopo banga. Čia rankas į viršų kelti kvies ir po keletą visiškai naujų kūrinių pristatys įtakingiausia hiphopo grupė Lietuvoje „G&G Sindikatas“ ir progresyvus duetas „Dee & Kamy“. Kaip jau tapo įprasta, įėjimas į Mokytojų namų kiemelį visą vakarą bus nemokamas.
Šiandien „G&G Sindikato“ auditorijos paveikslas jau seniai išaugęs tradicinio hiphopo mėgėjo portretą.

„Velnio akmuo“ 2014: ekstremali energija ir rokenrolo ritualai

Jau šį savaitgalį Anykščiuose prasidės festivalis „Velnio akmuo“. Intensyvus veiksmas Dainuvos slėnyje užvirs ...

Ramūnas Karbauskis: „Naisų vasara“ parodo – šventė ir alkoholis nėra sinonimai

Ramūnas Karbauskis: „Naisų vasara“ parodo - šventė ir alkoholis nėra sinonimai
Praėjusį savaitgalį vykęs „Naisių vasaros“ festivalis visai šeimai sutraukė per 30 tūkstančių žmonių. Jau 5 kartą organizuojamas festivalis unikalus tuo, kad jame nevartojamas alkoholis, dalyviai blaivia galva gali kultūrinėje ir pramoginėje programoje saugiai leisti laiką pasirinkdami iš gausybės veiklų sau mieliausią.

Susijusios naujienos

Vilnių sudrebino paskutinis „Scorpions“ pasirodymas ...

Festivalyje „Baikerių naktys 2013“ Kaune – legendinės ...

Kuris iš atlikėjų sugebėjo perteikti „Hiperbolės“ nuotaiką?

Septintojoje laidoje atgims „Hiperbolė“ ir dainuos auksinių ...

„Lietuvos daina“ bus meilės daina

Skonsmanaitė – žiaurioji „Lietuvos dainos“ kritikė

Gyvenimas nuskriaudė „Studentes“