Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Legendinės grupės „Hiperbolė“ muzika grįžta!

Hiperbolė (Organizatorių nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vilniaus publika turės progą prisiminti lietuviškąja roko klasika tapusius „Hiperbolės“ kūrinius, pasimėgauti gyvu skambesiu ir neeilinės asmenybės draugija. Legendinio kolektyvo gitaristas ir daugelio jos kūrinių autorius Igoris Berinas su savo naująja grupe gyvos muzikos klube „Brodvėjus“ sausio 25 d. surengs koncertą gausiam ištikimų gerbėjų būriui.

Po pauzės, trukusios daugiau nei dešimtmetį, kompozitoriui bei gitaristui I.Berinui pribrendo noras su savąja ir jaunąja karta pasidalinti širdis jau užkariavusiais hitais, o taipogi nemaža dalimi naujųjų dainų.

„Hiperbolės“ kūrybinę ugnį nuo 1978 m. energingai kurstęs ir po šios grupės vėliava padovanojęs per 50 įsimintinų kūrinių I.Berinas sugrįžta į sceną su broliais Irmantu ir Gertautu Čepaičiais bei žada, kad šis žingsnis tikrai netaps trumpalaikiu projektu.

Vienintelis iki šiol muzikuojantis „Hiperbolės“ narys ir prie jo prisijungę bendražygiai šią vasarą buvo šiltai sutikti publikos pirmųjų savo koncertų metu. Visgi pasirodymas su naująja roko grupe sausio 26d. Brodvėjuje taps pirmuoju išties skambiu I.Berino sugrįžimo akordu sostinėje.

Koncertas suteiks galimybę įvertinti turtingą „Hiperbolės“ repertuarą – skambės paties I.Berino sukurtos ir visų mintinai žinomos „Vasara“, ‚Pamiršk mane“, „Ieškosiu tavęs“, „Kodėl“, „Fėja“, gausybė kitų grupės šlagerių ir puokštė dar niekam negirdėtų dainų, sukurtų pastaraisiais metais.

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Festivalio „Satta“ programoje – škotų profesorius Kode9 ir trio „King Midas Sound“

Šiemet melomanus į Latvijos kurortą Papę kviečiantis festivalis „Satta“ turi daugiau muzikinių naujienų. Rugpjūčio 14–17 dienomis aštuntą kartą vyksiančiame „alternatyvos kurorte“ pasirodys vienas „dubstep“ pradininkų Kode9 ir šio žanro atstovo The Bug suburtas trio „King Midas Sound“.
Iš Škotijos kilęs ir gimtinėje „jungle“ judėjimui atsidavęs, bet jau keliolika metų Londone reziduojantis Kode9 vertas plojimų dėl daugelio savo karjeros aspektų.

Velykiniame renginyje „Silence Night“ – „Kurak“ ir Few Nolder plokštelės premjera

Dviguba plokštelė – ypatingas įvykis Lietuvos muzikos rinkoje. Tiesa, penkerių metų gimtadienį neseniai atšventusi kompanija „Silence“ neapsiriboja gimtine, ir savo įrašus platina visame pasaulyje. Naujausio kompanijos leidinio „My Holy Senses“ premjera Velykų naktį, balandžio 20-ąją, vyks sostinės naktiniame klube „Opium“.
„My Holy Senses“ – tai jungtinis leidinys, suvienijęs gyvos downtempo elektronikos projektą „Kurak“ ir šokių muzikos prodiuserį Liną Strockį, pažįstamą Few Nolder slapyvardžiu.

Grožėtis plukių žydėjimu – jau dešimtąjį kartą!

Balandžio 26 d., šeštadienį, Neries regioniniame parke vyks jubiliejinė Plukių žydėjimo šventė. 2004 m. prasidėjusi tradicija grožėtis žydinčiomis pavasarinėmis gėlėmis didžiausiame Lietuvoje Dūkštų ąžuolyne nenutrūko visą dešimtmetį. Šventė išaugo į savotišką japoniškosios Hanami šventės atitikmenį – kaip japonai grožisi žydinčiais sakurų sodais, taip lietuviai ėmė kreipti savo žvilgsnius į baltą plukių kilimą po šimtamečiais ąžuolais.

„Positivus“ atlikėjų sąrašas papildytas „Elbow“, Anna Calvi ir „Future Islands“

Pranešama apie dar šešias „Positivus“ festivalyje pasirodysiančias grupes.

Karščiausia vasaros šokių naktis Trakų pilyje – su lietuvių numylėtiniu Jamesu Zabiela

Pasiilgusiems tikro vasariško „išsitaškymo“ po atviru dangumi – puiki žinia. Liepos 11-ąją Trakų pilis pasitiks ypatingą svečią, jau šokdinusį tūkstančius lietuvių ir pasiryžusį padaryti tai dar kartą. Pilies sienų tvirtumą tą vakarą čia išbandys Lietuvos klubinėtojų itin pamėgtas britas Jamesas Zabiela.
Jis turi lietuviškai skambančią pavardę, nors jokių giminystės ryšių su mūsų šalimi kol kas nėra nustatęs.

„Liūdni slibinai“ pajūryje pristatys būsimo romano ištrauką

Šį savaitgalį koncertuose Palangoje ir Klaipėdoje „Liūdni slibinai“ pristatys ištrauką iš būsimo grupės moters Aistės Lasytės romano. Pasirodymų pajūryje metu aktorių trijulė taip pat pasiryš užleisti vietą profesionaliems muzikantams, kurie pristatys projektą „Be aktorių“.
„Bręstame, jaučiame, kad ateina noras išlieti liūdesį ne tik dainomis.

Susijusios naujienos

Vilnių sudrebino paskutinis „Scorpions“ pasirodymas ...

Festivalyje „Baikerių naktys 2013“ Kaune – legendinės ...

Kuris iš atlikėjų sugebėjo perteikti „Hiperbolės“ nuotaiką?

Septintojoje laidoje atgims „Hiperbolė“ ir dainuos auksinių ...

„Lietuvos daina“ bus meilės daina

Skonsmanaitė – žiaurioji „Lietuvos dainos“ kritikė

Gyvenimas nuskriaudė „Studentes“