Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Legendinės grupės „Hiperbolė“ muzika grįžta!

Hiperbolė (Organizatorių nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vilniaus publika turės progą prisiminti lietuviškąja roko klasika tapusius „Hiperbolės“ kūrinius, pasimėgauti gyvu skambesiu ir neeilinės asmenybės draugija. Legendinio kolektyvo gitaristas ir daugelio jos kūrinių autorius Igoris Berinas su savo naująja grupe gyvos muzikos klube „Brodvėjus“ sausio 25 d. surengs koncertą gausiam ištikimų gerbėjų būriui.

Po pauzės, trukusios daugiau nei dešimtmetį, kompozitoriui bei gitaristui I.Berinui pribrendo noras su savąja ir jaunąja karta pasidalinti širdis jau užkariavusiais hitais, o taipogi nemaža dalimi naujųjų dainų.

„Hiperbolės“ kūrybinę ugnį nuo 1978 m. energingai kurstęs ir po šios grupės vėliava padovanojęs per 50 įsimintinų kūrinių I.Berinas sugrįžta į sceną su broliais Irmantu ir Gertautu Čepaičiais bei žada, kad šis žingsnis tikrai netaps trumpalaikiu projektu.

Vienintelis iki šiol muzikuojantis „Hiperbolės“ narys ir prie jo prisijungę bendražygiai šią vasarą buvo šiltai sutikti publikos pirmųjų savo koncertų metu. Visgi pasirodymas su naująja roko grupe sausio 26d. Brodvėjuje taps pirmuoju išties skambiu I.Berino sugrįžimo akordu sostinėje.

Koncertas suteiks galimybę įvertinti turtingą „Hiperbolės“ repertuarą – skambės paties I.Berino sukurtos ir visų mintinai žinomos „Vasara“, ‚Pamiršk mane“, „Ieškosiu tavęs“, „Kodėl“, „Fėja“, gausybė kitų grupės šlagerių ir puokštė dar niekam negirdėtų dainų, sukurtų pastaraisiais metais.

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Sostinėje įrengta nauja poilsio zona

Rugpjūčio 20-tą dieną sostinėje, šalia biurų komplekso, buvo įrengta nauja poilsio zona tiems, kurie pietų pertrauką ...

Karklės festivalio organizatoriai: atsiprašome už nesklandumus, dėkojame už supratimą

Savaitgalį pajūryje praūžęs 5-asis, jubiliejinis Karklės festivalis buvo pats didžiausias, įspūdingiausias ir ...

Britų atlikėjas Sohn ketina atvykti į Lietuvą

Lapkritį Vilniuje koncertuosiančio britų talento Sohn vertė kyla kasdien – šiuo metu intensyviai koncertuojantis ir ...

Naujojo cirko savaitgalyje – margaspalvės trupės iš viso pasaulio

Kad ir kaip būtų liūdna, tenka pripažinti, jog vasara artėja pabaigos link. Netruks padvelkti rugsėjo vėjas, bet dėl to ...

Nicolas Jaar paskelbė apie paskutinį „Darkside“ koncertą – vienintelė proga juos pamatyti Vilniuje

„Lofto“ festivalio, kuris vyks patogiai Vilniaus centre rugsėjo 4-6 dienomis, žvaigždės „Darkside“ vakar paskelbė apie ...

„Karklė'14“: pliaupiantis lietus ir sulaužytos organizatorių taisyklės

Ilgąjį šventinį savaitgalį pajūryje vyko muzikos festivalis „Karklė Live Music Beach“. Tiesa, bene 15-ai tūkstančių festivalininkų sėkmė šypsotis nepanoro: visas dienas pliaupęs lietus išplovė ne tik palapines, bet ir visą festivalio teritoriją. Vienas festivalininkų nusprendė pasidalyti mintimis, kaip viskas vyko pačių festivalininkų akimis.
Po užpernai ir pernai surengtų festivalių „Karklė 2012“ ir „Karklė 2013“ šiemet jau iš anksto buvau suplanavęs kur švęsiu žolines.

„Roko naktys”: šveicarai „Eluveitie” įsigeidė BIX įrašų

Atgimusio festivalio „Roko naktys” antroji para buvo dar karštesnė ir siautulingesnė. Į Zarasus atvykę festivalio „headlineriai” – šveicarų folkroko grupė „Eluveitie” prieš savo koncertą ne tik išbandė aktyvias „Roko naktų” pramogas, bet ir šėlo per uždegantį Lietuvos roko veteranų BIX pasirodymą.
„Roko naktų” žvaigždės iš Šveicarijos – aštuonių žmonių grupė „Eluveitie” šeštadienį į Zarasus atvyko ypač geros nuotaikos.

Zaraso saloje prasidėjo festivalis „Roko naktys“

Šį savaitgalį Zarasuose, ežero saloje atgimsta festivalis „Roko naktys“, kuris buvo pradėtas organizuoti prieš daugiau nei 10 metų. Kelis pastaruosius metus užleidęs vietą lengvesnio žanro muzikai, šiemet festivalis vėl drumsčia ramybę. Magiškoje saloje susibūrę „Roko naktų“ gerbėjai iš širdies „pjausto“ gitaras ir purto galvas.
Festivalio vartai atsivėrė 9 valandą ryto, nors ištikimiausi fanai prašėsi į teritoriją jau išvakarėse.

„Breed 77“ vokalistas: mesdamas televizorių per langą turėk fantazijos!

Jau šiandien Zarasuose, Zaraso ežero saloje atgimsta legendinis festivalis “Roko naktys”. Vieni laukiamiausių svečių – iš Gibraltaro kilę, Londone gyvenantys flamenco metal meistrai “Breed 77”. Vokalistas Paulas Isola pakeliui į Lietuvą davė interviu apie viešbučių nusiaubimą, lietuvišką pirtelę ir muzikos verslą.

​Jeronimas Milius: tikiuosi, „Roko naktys“ bus festivalis „be priemaišų“

Jau šį savaitgalį Zarasuose, ežero saloje atgims legendinis festivalis “Roko naktys”. Tokio įvykio nekantriai laukia ir ...

Susijusios naujienos

Vilnių sudrebino paskutinis „Scorpions“ pasirodymas ...

Festivalyje „Baikerių naktys 2013“ Kaune – legendinės ...

Kuris iš atlikėjų sugebėjo perteikti „Hiperbolės“ nuotaiką?

Septintojoje laidoje atgims „Hiperbolė“ ir dainuos auksinių ...

„Lietuvos daina“ bus meilės daina

Skonsmanaitė – žiaurioji „Lietuvos dainos“ kritikė

Gyvenimas nuskriaudė „Studentes“