Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Legendinės grupės „Hiperbolė“ muzika grįžta!

Hiperbolė (Organizatorių nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vilniaus publika turės progą prisiminti lietuviškąja roko klasika tapusius „Hiperbolės“ kūrinius, pasimėgauti gyvu skambesiu ir neeilinės asmenybės draugija. Legendinio kolektyvo gitaristas ir daugelio jos kūrinių autorius Igoris Berinas su savo naująja grupe gyvos muzikos klube „Brodvėjus“ sausio 25 d. surengs koncertą gausiam ištikimų gerbėjų būriui.

Po pauzės, trukusios daugiau nei dešimtmetį, kompozitoriui bei gitaristui I.Berinui pribrendo noras su savąja ir jaunąja karta pasidalinti širdis jau užkariavusiais hitais, o taipogi nemaža dalimi naujųjų dainų.

„Hiperbolės“ kūrybinę ugnį nuo 1978 m. energingai kurstęs ir po šios grupės vėliava padovanojęs per 50 įsimintinų kūrinių I.Berinas sugrįžta į sceną su broliais Irmantu ir Gertautu Čepaičiais bei žada, kad šis žingsnis tikrai netaps trumpalaikiu projektu.

Vienintelis iki šiol muzikuojantis „Hiperbolės“ narys ir prie jo prisijungę bendražygiai šią vasarą buvo šiltai sutikti publikos pirmųjų savo koncertų metu. Visgi pasirodymas su naująja roko grupe sausio 26d. Brodvėjuje taps pirmuoju išties skambiu I.Berino sugrįžimo akordu sostinėje.

Koncertas suteiks galimybę įvertinti turtingą „Hiperbolės“ repertuarą – skambės paties I.Berino sukurtos ir visų mintinai žinomos „Vasara“, ‚Pamiršk mane“, „Ieškosiu tavęs“, „Kodėl“, „Fėja“, gausybė kitų grupės šlagerių ir puokštė dar niekam negirdėtų dainų, sukurtų pastaraisiais metais.

 

 

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Karščiausia vasaros šokių naktis Trakų pilyje – su lietuvių numylėtiniu Jamesu Zabiela

Pasiilgusiems tikro vasariško „išsitaškymo“ po atviru dangumi – puiki žinia. Liepos 11-ąją Trakų pilis pasitiks ypatingą svečią, jau šokdinusį tūkstančius lietuvių ir pasiryžusį padaryti tai dar kartą. Pilies sienų tvirtumą tą vakarą čia išbandys Lietuvos klubinėtojų itin pamėgtas britas Jamesas Zabiela.
Jis turi lietuviškai skambančią pavardę, nors jokių giminystės ryšių su mūsų šalimi kol kas nėra nustatęs.

„Liūdni slibinai“ pajūryje pristatys būsimo romano ištrauką

Šį savaitgalį koncertuose Palangoje ir Klaipėdoje „Liūdni slibinai“ pristatys ištrauką iš būsimo grupės moters Aistės Lasytės romano. Pasirodymų pajūryje metu aktorių trijulė taip pat pasiryš užleisti vietą profesionaliems muzikantams, kurie pristatys projektą „Be aktorių“.
„Bręstame, jaučiame, kad ateina noras išlieti liūdesį ne tik dainomis.

Į Lietuvą atvyksta elektroninės muzikos ikona – DJ Hell

Balandžio 11 d. Vilniaus vardas ir „Opium“ klubas bus įtraukti į tarp nuo JAV iki Japonijos išsidėsčiusių žinomų klubų sąrašą. Visa tai – electroclash pradininko DJ Hell vakarėlių kalendoriuje. Ketvirtasis „JÄGER BLOW-OUT“ į Lietuvą atveš elektroninės muzikos ikona tapusią žvaigždę.

The Petebox: Lietuvos man visada mažai

Savaitgalį Bahreine buvo duotas startas trečiajam „Formulės 1“ 2014 metų sezono etapui. Šį ypatingą įvykį žymiausi pasaulio lenktynininkai ir „F1“ gerbėjai atšventė specialiame koncerte, kurio metu pasirodė taip pat į Lietuvą atvykstantis The Petebox.
„Jau ne pirmą kartą groju Bahreine „Formulės 1“ gerbėjams ir komandoms“, – pasakojo The Petebox ir džiaugėsi, kad jo muzika patinka tokio lygio „Grand Prix“ organizatoriams.

Muzikos festivalis „Granatos Live“ skelbia dar daugiau žinomų atlikėjų ir grupių

Rugpjūčio 1–3 d. unikalioje Rumšiškių muziejaus teritorijoje vyksiantis tarptautinis muzikos festivalis „Granatos Live“ skelbia dar daugiau atlikėjų ir grupių. Trijų dienų muzikos fiestoje, kurioje bus įrengtos keturios scenos ir festivalininkai galės mėgautis daugybe kitų pramogų, koncertuos daugiau nei trys dešimtys atlikėjų ir grupių iš užsienio ir Lietuvos.

Muzikos festivalis „Velnio akmuo“ pristato supergrupę iš Švedijos „Arch Enemy“

Vidurvasarį, liepos 17–20 d., vyksiantis „Velnio akmuo“ skelbia vieną didžiausių šių metų ambicijų – pagrindinę ir svarbiausią festivalio grupę. Šiais metais Anykščių Dainuvos slėnyje garsiausiai ir galingiausiai skambės švedų melodingo metalo superžvaigždės „Arch Enemy“. Tai – viena iš nedaugelio ir, ko gero, žymiausia pasaulyje metalo grupė, kurioje lyderio vaidmuo ir griausmingo vokalo partija priklauso merginai.

Susijusios naujienos

Vilnių sudrebino paskutinis „Scorpions“ pasirodymas ...

Festivalyje „Baikerių naktys 2013“ Kaune – legendinės ...

Kuris iš atlikėjų sugebėjo perteikti „Hiperbolės“ nuotaiką?

Septintojoje laidoje atgims „Hiperbolė“ ir dainuos auksinių ...

„Lietuvos daina“ bus meilės daina

Skonsmanaitė – žiaurioji „Lietuvos dainos“ kritikė

Gyvenimas nuskriaudė „Studentes“