Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

„Mozilla Firefox 18.0“: oficialus naršyklės atnaujinimas

Mozilla Firefox  (Gamintojų nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

„Mozilla Foundation“ publikavo naują, jau aštuonioliktą „Firefox“ versiją. Tai naršyklė, kurios pristatinėti tikrai nereikia. Finalinė „Firefox 18.0“ versija visą kūrimo stadiją praėjo tikrai sparčiai – nuo pirmosios „Beta“ versijos iki galutinės praėjo kiek daugiau nei mėnuo.

Remiantis oficialiu pakeitimų/patobulinimų/pataisymų sąrašu, kuriame yra vos devyni punktai, galima paminėti padidėjusį produktyvumo lygį, dirbant su „JavaScript“, naudojant kompiliatorių „IonMonkey“, Retina ekranų palaikymų operacinėse sistemose „Mac OS X 10.7“, paspartintą persijungimą tarp kortelių ir preliminarų „WebRTC“ palaikymą.

Žemiau pateiktos nuorodos, kur galima atsisiųsti operacinėms sistemoms „Windows“ ir „Mac OS X“ skirtas naršyklės versijas. Savo ruožtu, norintys gauti kitokių programos variantų, gali pasinaudoti oficialiu kūrėjų internetiniu puslapiu arba FTP serveriu:

Atsisiųsti „Mozilla Firefox 18.0“ iš gamintojo puslapio: nuoroda (Windows) nuoroda (Mac OS X)

 

Faceit.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Kraujuojančios širdies klaida: ką reikia žinoti apie didžiausią saugumo spragą internete

Šią savaitę paaiškėjo, kad didžiulė saugumo spraga pačioje interneto širdyje pastaruosius porą metų programišiams galėjo atskleisti naudotojų asmeninius duomenis ir slaptažodžius.
Nežinoma, kaip plačiai ši klaida buvo išnaudojama ir ar iš viso buvo, bet aišku, kad tai viena didžiausių saugumo problemų, kada nors ištikusių internetą.

„Samsung“ sąmoningai melavo apie parduotų planšečių skaičių

Kompanija „Samsung“ laikoma vienu didžiausių pasaulyje planšetinių kompiuterių gamintojų. Tiesa, naujausi duomenys leidžia manyti, kad Pietų Korėjos technologijų gigantas sąmoningai melavo apie parduotų firminių planšečių kiekius.
Nauja informacija pasirodė teisme, kur „Apple“ kaltina „Samsung“ dėl patentų pažeidimo.

Pamatykite, ką matė krepšininkai: „Google Glass“ technologijos – ir Eurolygos varžybose

Ketvirtadienį Eurolygos turnyre įvyko susitikimas, tapęs krepšinio ir mokslo istorijos dalimi. Per Barselonoje vykusį susitikimą tarp vietos komandos ir Vitorijos „Laboral Kuxta“ komandų į žaidimą buvo įtraukti pastaruoju metu ypatingai išpopuliarėję „Google Glass“ akiniai.
Žiūrovai turėjo unikalią galimybę kai kurias rungtynių akimirkas stebėti „pirmuoju asmeniu“, t. y. matyti tai, ką aikštelėje mato krepšininkai ar teisėjai.

„Google Glass“ Amerikoje bus parduodami tik vieną dieną

Amerikiečių kompanija „Google“ pranešė, kad jos sukurti išmanieji (papildytos realybės) akiniai JAV bus parduodami tik balandžio 15 dieną, praneša BBC.
Tokiu veiksmu kompanija tikisi pristatyti savo naująjį produktą nedideliam technologijų entuziastų skaičiui. Asmenys, panorę įsigyti „Google Glass“, privalės būti ne jaunesni nei 18 metų ir turės užpildyti specialią anketą internete. Tačiau tokių gerbėjų neturėtų būti daug, nes išmaniųjų akinių kaina sieks net 1 500 dolerių.

„Login 2014“ Lietuvos interneto apdovanojimai – jau laimėtojų rankose

Dvi dienas trukusią progreso konferenciją LOGIN 2014 vainikavo menų fabrike „Loftas“ įvykę Lietuvos interneto apdovanojimai ir vakarėlis kodiniu pavadinimu „LOGOUT“. Baigiamajame renginyje paskelbti 2014 metų labiausiai Lietuvos interneto plėtrai nusipelnę asmenys ir didžiausio pripažinimo sulaukę projektai: 18 pagrindinių ir 24 papildomų kategorijų laimėtojai. Nugalėtojams įteiktos specialios LOGIN statulėlės bei rėmėjų prizai.

Cooperis: kiekviena karta yra protingesnė už ankstesnę

Pasaulį pakeitęs mobiliojo telefono išradėjas Martinas Cooperis, praėjus daugiau nei 40 metų nuo jo pirmojo skambučio, neabejoja – jei ne mes, tai ateities kartos taps dar didesnės technologinės revoliucijos liudininkais, o jo išradimas tebuvo tik pradžia.
„Buvau Lietuvoje vos dvi dienas, tačiau labai greitai supratau, kokia nuostabi ši šalis, galėčiau apie tai šnekėti visą pranešimą. Tik jūsų kalba viena sunkiausiai suprantamų pasaulyje“, – su konferencijos „Login“ dalyviais pasisveikino M. Cooperis.

Susijusios naujienos

Aktyvistų koalicija protestuoja prieš JAV vykdomą sekimo ...

Parodytas pirmasis planšetinis kompiuteris su „Firefox“ OS

„Mozilla“ sutarė su „Foxconn“: kinai gamins mobilųjį ...

„Mozilla“ švenčia 15 metų jubiliejų

„Mozilla“ pristatė du išmaniuosius telefonus, skirtus ...

„Mozilla“ interneto naršyklė „Firefox“ švenčia 10 metų ...

„Mozilla“ šią savaitę žada stambų anonsą, susijusį su ...

Pasirodė „Mozilla“ interneto naršyklės „Firefox“ 13 versija

„Google Chrome“ tapo populiariausia naršykle pasaulyje