Išmokite gaminti su TV8 laida „Gaminame kasdien“

Išmokite gaminti su TV8 laida „Gaminame kasdien“ (Organizatorių nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/5)
Aa+Aa-

Turite mažai laiko valgiui ruošti, tačiau norite maitintis sveikai ir visavertiškai? Martos Stiuart, kultinės asmenybės, amerikiečių dievinamos patarimų ir kulinarinių laidų kūrėjos leidžiamo žurnalo „Everyday Food magazine“ puslapiuose – receptai kiekvienam. Moterų televizijos TV8 pristato kulinarinį šou „Gaminame kasdien“ (Everyday Food). Jo vedėjos – penkios žavios damos, vartydamos M. Stiuart žurnalo puslapius, įrodys, jog virtuvės šedevrus gali kurti kiekviena žiūrovė. Net ir tokia, kuri iki šiol virtuvę apeidavo kilometro spinduliu!

„Gaminame kasdien“ komanda TV8 žiūrovėms kasdien pateiks po du puikius valgių receptus − darbo dienomis 16.00 val., o šeštadieniais – 19.00 val., o sekmadieniais 18.00 val. mokys ruošti net po keturis nesudėtingus, tačiau beprotiškai gardžius valgius.

Laidos žvaigždės Sarah Carey, Lucinda Scala Quinn, Margo Olshan, Emma Feigenbaum ir Allie Lewis kaskart demonstruos, kaip ruošti valgį lengvai, dalins praktiškus patarimus, kartu su TV8 žiūrovėmis įveiks įvairius virtuvės vargus. Kiekvienam patiekalui tereikės pusvalandžio!

Mėsa ir žuvis, makaronai, vegetariški valgiai, užkandžiai, sriubos, desertai – visa tai laukia TV8 premjeroje „Gaminame kasdien“.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Baba Vanga grįžta į LNK mistinės dokumentikos seansus ..

Šeštadieniais ir sekmadieniais LNK pradeda rodyti dokumentinius filmus apie mistiškiausius mūsų planetos reiškinius iš žiūrovų pripažinimo sulaukusių ciklų „Amžiaus paslaptys“, „Tyrinėtojai“ ir „Paslaptingos teritorijos“.„Paslaptingų istorijų“ rubrikoje savaitgaliais per LNK bus parodyti filmai „Paskutiniai Tunguskos kariai“, „Stebuklingi išgijimai“, „Bermudų trikampis“, „Super kūnas, super protas“, „Intuicija.

Lietuvos seksualiausi: Jonas Nainys, Mantas Jankavičius ir Simonas Phamo ..

„Net vaikystėje jaučiau išskirtinį mergaičių dėmesį. Per Valentino dieną visada gaudavau daugiausia meilės laiškų ir jau nuo tada man labai patiko tas dėmesys“, – TV3 gyvenimo būdo laidos „Patys pačiausi“ vedėjams Astai Valentaitei ir Mantui Petruškevičiui prisipažins populiarus didžėjas, šokių projekto „Šok su manimi“ antrosios vietos laimėtojas Jonas Nainys-Jovanis.Moterų numylėtinis su TV3 televizijos žiūrovais bus atviras: „Aš džiaugiuosi, kad gimiau toks ir ne kitoks.

„Pinup Girls“: padėkite šakutę į stalčių ir turėsite puikią figūrą 2

„Mano jaunystės, grožio ir sveikatos paslaptis – ledinis vanduo. Aš kiekvieną rytą apsipilu lediniu vandeniu nuo galvos iki kojų, o žiemą lendu į ežerą arba jūrą“, – savo neblėstančios energijos receptą TV3 žiūrovams laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ atskleis televizijos laidų vedėjas, žodžio kišenėje neieškantis baletmeisteris Jurijus Smoriginas. Tuo tarpu muzikos grupės „Pinup Girls“ merginos atkirs – reikia mažiau valgyti!„Šaltis žmogų užkonservuoja.

Ieva Norkūnienė: darbas televizijoje su Adomu mus dar labiau suartino ..

Šeštadienį 9 val. prie televizoriaus ekranų didelius ir mažus kvies naujoji LNK laida „Atgal į vaikystės miestą“. Linksma, šmaikšti ir gerą nuotaiką žadanti laida bus išskirtinė rubrikų gausa ir skirtingais jų vedėjais, kurie dainuos, šoks, žais ir mokys. Viena iš rubrikų kvies į „Rožinę kepyklėlę“, kurioje karaliaus ką tik mamyte tapusi Ieva Norkūnienė ir jos vyras Adomas Norkūnas.

Aleksandra Metalnikova „X Faktoriaus“ scenoje sujungia vaidybą ir muziką 1

„Jai išėjus į sceną padvelkia pavasariu, vasara, rudeniu ir žiema vienu metu. Tai moteris, kurios graži ir išorė, ir vidus“, – liaupsių kiekvieną sekmadienį tiesioginio TV3 eteriu metu savo auklėtinei Aleksandrai Metalnikovai negaili populiauriausio televizijos projekto Lietuvoje – „X Faktorius“ teisėja Rūta Ščiogolevaitė.

„24 valandų“ žurnalistė: tokią betvarkę ir landynę matau pirmą kartą 1

Vytautas jau porą metų nematė savo dviejų vaikų, nes buvusi žmona Edita neleidžia su jais susitikti. Kreipęsis į LNK televizijos laidą „24 valandos“, vyras jausmingai pasakojo, kaip stengėsi uždirbti pinigų ir rūpintis savo atžalomis, kol jų motina girtuokliavo su įtartinomis kompanijomis. Deja, Vytautas patyrė traumą, po kurios tapo neįgaliu, o tuo pat – nereikalingu ir savo buvusiai žmonai.Nuvykus pas Editą, gyvenančią vienkiemyje, laukė pribloškiantis vaizdas.

Susijusios naujienos