Ala Pugačiova prieš televizijos šou „Roždestvenskije vstreči“ neteko 25 kilogramų

A. Pugačiova televizijos šou "Roždestvenskije vstreči" (© Asmeninis albumas)

Sausio pradžioje Rusijos Pirmasis kanalas pagaliau parodys prieš mėnesį nufilmuotą Alos Pugačiovos televizijos šou „Roždestvenskije vstreči“. Jame rusų estrados primadona pasirodė neatpažįstamai pasikeitusi – netekusi net 25 kilogramų.

„Balachonus“ pakeitė trumpi sijonukai

Nenuostabu, kad pastaruoju metu ją buvo galima išvysti dėvinčią trumpą sijoną ir aptemptus džinsus. Paaiškėjo, kad primadonos kojos tokios pat stangrios kaip ir prieš daugelį metų. Bet svarbiausia – jos balsas. „Jis vėl skamba puikiai“, – sakė muzikos kritikai, išgirdę ją dainuojant Maskvos stadione „Olimpijskij“.

Į didžiąją sceną Ala vėl žengė po trejų metų pertraukos. Jos įvaizdžio dalimi tapusį „balachoną“ pakeitusi puošniu ilgu sijonu ir tokia pat palaidine. Šiemet „Roždestvenskije vstreči“ po 10 metų pertraukos bus parodyti 13-tą kartą. Šį šou A. Pugačiova rengė net keturis mėnesius.

Jo metu Ala beveik visą vakarą buvo scenoje: šoko, linksminosi ir padainavo net penkias dainas – keturios iš jų buvo visiškai naujos. Koncerte taip pat pasirodė Filipas Kirkorovas, Kristina Orbakaitė, Lolita, Borisas Moisejevas, grupė „A-studio“, Eva Polna, Aleksandras Buinovas ir daugelis kitų. Kažkas skraidė po stadiono „Olimpiiskij“ kupolu, kažkas pasirodė nauju amplua. Kai kas visai nepasirodė...

Neįtikėtina, tačiau šiame šou neišvysime visos plejados rusų estrados žvaigždžių: Josifo Kabzono, Levo Leščenkos, Valerijaus Leontjevo, Sofijos Rotaru... Rusų spauda rašo, kad primadona juos iš atlikėjų sąrašo išbraukė asmeniškai ir kad Rusijos šou pasaulyje iškastas karo kirvis, o atstumti atlikėjai sutrikę...

Po dietų kilogramai sugrįždavo

Nepaisant nieko, pati A. Pugačiova lieknėja ir gražėja. Nors daugelis teigia, kad dėl to kaltos plastinės operacijos, kūno korekcijos, bet pati Ala savo bloge tai neigia ir dalijasi savo lieknėjimo paslaptimi. Esą, netekusi 30 kilogramų svorio, ji jaučiasi tokia laiminga, kad pasiryžo savo laime pasidalyti su kitomis moterimis.

„Ne paslaptis – gyvenime mus nuolatos lydi stresai. Ir bet kuri mano metų moteris, gyvenanti tokiu ritmu, seniai būtų praradusi pusiausvyrą. Šios problemos ir aš neišvengiau. Nuolatiniai stresai, įtampa ir perkrovos padarė blogą įtaką mano figūrai“, – neslėpė atlikėja.

Jaunystėje Ala svėrė 75 kilogramus ir visada svajojo numesti bent penkis. „Sėsdavo ant dietų“ ir netgi badavo. Rezultatai buvo, bet, kai tik nustodavo laikytis dietos, svoris ne tik sugrįždavo, bet prisidėdavo papildomų kilogramų, taigi svoris nepaliaujamai augo.

„Nusprendžiau liesėti, – pasakojo Ala. – Atsisakiau riebaus, kepto maisto, valgymo prieš miegą. Pradėjau rytais bėgioti, o vakarais vaikščioti į sporto salę. Bet svoris augo toliau. Vienu metu svėriau net 84 kilogramus. Ėmiausi vienos drastiškos dietos, paskui – antros ir trečios. Valgiau tik vaisius ir daržoves, užsigerdavau vandeniu ir kefyru. Išbandžiau brangiausias liesėjimo arbatas – viskas buvo veltui. Svoris laikėsi ties 84–86 kilogramų riba!

Grikiai degina riebalus

Sykį sutikau vieną seną draugę Nataliją, su kuria esame pažįstamos nuo instituto laikų. Su ja buvome nesimatę kone 10 metų. Vos baigusi mokslus su vyru ji išvažiavo gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas. Mūsų ryšys nutrūko. Tik retsykiais susiskambindavome, kartą per 3–4 metus pasveikindavome viena kitą su šventėmis. Deja, nesusitikdavome. Kai ji atvažiuodavo į Maskvą, aš būdavau gastrolėse JAV.

Alfa.lt

A. Pugačiova televizijos šou "Roždestvenskije vstreči"
Ala Pugačiova - liekna kaip jaunystėje
Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas festivalyje "Crimea Music Fest"
+3

Taip pat skaitykite: