Ala Pugačiova prieš televizijos šou „Roždestvenskije vstreči“ neteko 25 kilogramų

A. Pugačiova televizijos šou "Roždestvenskije vstreči" (Asmeninio albumo nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/5)
Aa+Aa-

Sausio pradžioje Rusijos Pirmasis kanalas pagaliau parodys prieš mėnesį nufilmuotą Alos Pugačiovos televizijos šou „Roždestvenskije vstreči“. Jame rusų estrados primadona pasirodė neatpažįstamai pasikeitusi – netekusi net 25 kilogramų.

„Balachonus“ pakeitė trumpi sijonukai

Nenuostabu, kad pastaruoju metu ją buvo galima išvysti dėvinčią trumpą sijoną ir aptemptus džinsus. Paaiškėjo, kad primadonos kojos tokios pat stangrios kaip ir prieš daugelį metų. Bet svarbiausia – jos balsas. „Jis vėl skamba puikiai“, – sakė muzikos kritikai, išgirdę ją dainuojant Maskvos stadione „Olimpijskij“.

Į didžiąją sceną Ala vėl žengė po trejų metų pertraukos. Jos įvaizdžio dalimi tapusį „balachoną“ pakeitusi puošniu ilgu sijonu ir tokia pat palaidine. Šiemet „Roždestvenskije vstreči“ po 10 metų pertraukos bus parodyti 13-tą kartą. Šį šou A. Pugačiova rengė net keturis mėnesius.

Jo metu Ala beveik visą vakarą buvo scenoje: šoko, linksminosi ir padainavo net penkias dainas – keturios iš jų buvo visiškai naujos. Koncerte taip pat pasirodė Filipas Kirkorovas, Kristina Orbakaitė, Lolita, Borisas Moisejevas, grupė „A-studio“, Eva Polna, Aleksandras Buinovas ir daugelis kitų. Kažkas skraidė po stadiono „Olimpiiskij“ kupolu, kažkas pasirodė nauju amplua. Kai kas visai nepasirodė...

Neįtikėtina, tačiau šiame šou neišvysime visos plejados rusų estrados žvaigždžių: Josifo Kabzono, Levo Leščenkos, Valerijaus Leontjevo, Sofijos Rotaru... Rusų spauda rašo, kad primadona juos iš atlikėjų sąrašo išbraukė asmeniškai ir kad Rusijos šou pasaulyje iškastas karo kirvis, o atstumti atlikėjai sutrikę...

Po dietų kilogramai sugrįždavo

Nepaisant nieko, pati A. Pugačiova lieknėja ir gražėja. Nors daugelis teigia, kad dėl to kaltos plastinės operacijos, kūno korekcijos, bet pati Ala savo bloge tai neigia ir dalijasi savo lieknėjimo paslaptimi. Esą, netekusi 30 kilogramų svorio, ji jaučiasi tokia laiminga, kad pasiryžo savo laime pasidalyti su kitomis moterimis.

„Ne paslaptis – gyvenime mus nuolatos lydi stresai. Ir bet kuri mano metų moteris, gyvenanti tokiu ritmu, seniai būtų praradusi pusiausvyrą. Šios problemos ir aš neišvengiau. Nuolatiniai stresai, įtampa ir perkrovos padarė blogą įtaką mano figūrai“, – neslėpė atlikėja.

Jaunystėje Ala svėrė 75 kilogramus ir visada svajojo numesti bent penkis. „Sėsdavo ant dietų“ ir netgi badavo. Rezultatai buvo, bet, kai tik nustodavo laikytis dietos, svoris ne tik sugrįždavo, bet prisidėdavo papildomų kilogramų, taigi svoris nepaliaujamai augo.

„Nusprendžiau liesėti, – pasakojo Ala. – Atsisakiau riebaus, kepto maisto, valgymo prieš miegą. Pradėjau rytais bėgioti, o vakarais vaikščioti į sporto salę. Bet svoris augo toliau. Vienu metu svėriau net 84 kilogramus. Ėmiausi vienos drastiškos dietos, paskui – antros ir trečios. Valgiau tik vaisius ir daržoves, užsigerdavau vandeniu ir kefyru. Išbandžiau brangiausias liesėjimo arbatas – viskas buvo veltui. Svoris laikėsi ties 84–86 kilogramų riba!

Grikiai degina riebalus

Sykį sutikau vieną seną draugę Nataliją, su kuria esame pažįstamos nuo instituto laikų. Su ja buvome nesimatę kone 10 metų. Vos baigusi mokslus su vyru ji išvažiavo gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas. Mūsų ryšys nutrūko. Tik retsykiais susiskambindavome, kartą per 3–4 metus pasveikindavome viena kitą su šventėmis. Deja, nesusitikdavome. Kai ji atvažiuodavo į Maskvą, aš būdavau gastrolėse JAV.

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (14)

Taip pat skaitykite:

Inga Budrienė per Naujuosius virto gražuole Šachrazada 11

Rytietiška atributika išdabintas restoranas, smilkalai, kaljano dūmai ir baldakimu uždengtoje lovoje, tarp pagalvėlių, gulinti gražuolė Šachrazada. Šitaip Juodosios gyvatės metus sutiko verslininkė, renginių organizatorė Inga Budrienė. Bunkė – pati tikriausia anakonda
„Gyvatė – šiltų kraštų gyvūnas, todėl nutariau jos metus sutikti šiltai – surengdama arabišką vakarėlį „Šachrazados naktis“, – šypsojosi Inga, vienai nakčiai virtusi gražuole Šachrazada.

„Žiniukė“ Renata Šakalytė-Jakovleva vaikystėje svajojo būti diktore ..

Jau penkerius metus žinių vedėja dirbanti Renata Šakalytė-Jakovleva (29) pastebi, kad žmonės keičiasi – pasaulį vis labiau užvaldo materializmas, godumas... Tačiau ji stengiasi pabėgti nuo tokios kasdienybės ir kam nors dovanoti gėrį, pagalbą, šilumą. Apie tai „žiniukė“ Renata prisipažino savo šventiniame interviu. Mieloji Renata, dalyvavote UNICEF misijoje Siera Leonėje, Kambodžoje, kur skurdas, badas, ligos, mirtys yra skaudi kasdienybė.

Čekuolis apie Gyvatės metus: į šituos astrologinius ir kiniškus svaičiojimus reikia žiūrėti su šypsena 61

Žinomumas ir populiarumas – neprognozuojami dalykai.

Goranas Bregovičius Vilniuje užkūrė balkanišką pirtį 1

Vilniaus „Pramogų arenoje“ ugningą pasirodymą surengęs Balkanų „nacionalinė vertybė“, kompozitorius ir atlikėjas Goranas Bregovičius prieš atvykdamas į Lietuvą gerbėjams buvo pažadėjęs surengti tokį koncertą, kuris padės pamiršti visus rūpesčius ir kaip reikiant leis išsidūkti. Ir savo pažadą ištesėjo.Beveik dvi valandas grojo kūrinius iš naujausio savo albumo „Champagne For Gypsies“, alsuojančio čigoniška dvasia ir muzika, ir Vilniaus scenoje surengė tikrą balkaniškai-čigonišką vakarėlį.

Jurgos Šeduikytės ašaromis Maskva patikėjo 15

„Viskas! Maskvos etapas baigėsi! Dabar mes su šeima čia, Lietuvoje, o ten tik trumpam nuvažiuosime, kai bus rodomas mano vyro spektaklis arba vyks mūsų koncertai. Visa mano dūšia, visas mano kūnas nuo šiol čia, Lietuvoje“, – savo gerbėjams pranešė dvejus metus tarp Rusijos sostinės ir Vilniaus su šeima migravusi, kūrybą ir nelengvą buitį derinusi viena talentingiausių Baltijos šalių ir Lietuvos dainininkių Jurga Šeduikytė.

Lana Pauls: Raimondas buvo mano grobis! 5

Ir kas galėjo tikėtis – latvių nacionalinė vertybė, daugybės moterų garbinamas talentingasis pianistas Raimondas Paulas su savo žmona Lana šiais, jau besibaigiančiais metais, atšventė auksinį – 50-ties bendro gyvenimo metų – jubiliejų. Ir tai įvyko be jokios „pompos“, be minios jį dievinančių rusų estrados žvaigždžių, beveik slapčia, kaimo sodyboje. Vestuvių liudininkas – kiemsargis
„Tai buvo paprasčiausi pietūs kaimo sodyboje, ant Salacos upės kranto.

Susijusios naujienos

Galkinas išplepėjo Pugačiovos paslaptis 1

Pugačiova Jūrmaloje palaikė Ukrainą ..

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas nori turėti daugiau vaikų ..

Ala Pugačiova – atvirai apie savo tėvus, brolį, buvusius sutuoktinius. II dalis ..

Ala Pugačiova dvynių sauskelnėms iš oligarcho susižėrė pusę milijono eurų 4

Ala Pugačiova savo kiaušialąstes užšaldė prieš 11 metų 8

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas tapo dvynukų tėvais 10

Ala Pugačiova „MUZ-TV“ apdovanojimuose šokiravo rokeriška apranga 5

Ala Pugačiova – prieš vaikų auginimą Eltono Johno šeimoje 7

Kristina Orbakaitė giminaitei lietuvaitei padėjo laimėti gražuolės karūną 3