Radžio žmonos nežino nei Lietuvos premjero, nei pono Byno

Radžio žmonos nežino nei Lietuvos premjero, nei pono Byno (Organizatorių nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/7)
Aa+Aa-

Iki didžiojo LNK realybės šou „Radži ieško žmonos“ finalo likus vos dviem savaitėms svajonių jaunikis savo nuotakoms užkūrė tikrą pirtį. Etiketo specialistas Giedrius Drukteinis, kandus žurnalistas Saugirdas Vaitulionis, laidos „Karamelinės naujienos“ vedėjas Žygimantas Stakėnas, komikas Artūras Orlauskas – visi anksčiau Taujėnų dvare jau lankęsi vyrai pasirodė dar kartą ir kaip reikiant išgąsdino Radžio nuotakas.

Padedamas Natalijos Bunkės, Radžis merginoms surengė ekskursiją po Taujėnų dvarą. Kiekvienoje menėje panelių laukė vis naujas iššūkis – svečias, uždavęs krūvą netikėtų klausimų. Inesa, Ilona, Daiva ir Nijolė į ekskursiją leidosi su nerimu.

„Kas yra Lietuvos premjeras?“ – klausė Saugirdas merginų. Bet taip ir neišgirdo teisingo atsakymo. „Kaip rišamas kaklaraištis?“ – prašė parodyti Giedrius Drukteinis, bet nė viena neparodė. „Kas yra ponas Bynas?“ – teiravosi Žygimantas, tačiau jam taip ir nebuvo paaiškinta.

„Bendraudama su kai kuriais svečiais jaučiausi nepatogiai – juk turbūt neįmanoma žinoti visų atsakymų“, – gynėsi Inesa.

„Visos projekte likusios panelės – žavios ir išskirtinės. Tai, kad jos nesidomi politika, dar nieko nereiškia. Jos – asmenybės, turinčios talentų, mokančios reikšti savo nuomonę. Man buvo svarbiau ne jų žinios, o mokėjimas mandagiai elgtis su svečiais, laviruoti stresinėse situacijose. Manau, kad jos susitvarkė puikiai“, – savo nuotakas gynė Radžis.

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (18)

Taip pat skaitykite:

„X Faktoriaus“ dalyvei Ugnei Valinčiūtei uždrausta kalbėti
5 1

„Vienas geras dalykas iš duotų tylėjimo įžadų – man jie stebuklingai padeda susikaupti ir psichologiškai puikiai pasiruošti pasirodymams“, – pasakoja grandiozinio TV3 muzikinio šou „X Faktorius“ dalyvė Ugnė Valinčiūtė. Kodėl balsingoji vietoje nenustygstanti dainininkė yra priversta tylėti?
„Po „Raudonų vakarų“ aš pertempiau balsą ir man uždrausta kalbėti. Visas dienas leidžiu inhaliacijų procedūrose ir tyloje.

Jurijus Smoriginas: apie moteris, šokėjus, baletą, provincialumą ir „Zero II“
7

Dievu save vadinantis, nebijantis malti liežuviu tiek gražiomis, tiek kandžiomis replikomis choreografas Jurijus Smoriginas pašnekesio metu buvo atvirai teisingas. Nors pokalbis turėjo krypti šokių projekto didžiojo finalo link, laiko užteko aptarti ir moteriškoms figūroms, profesionaliam šokiui ir gyvenimo tikslams. Abejonių nekyla: nors dažniausiai apkalbamas ne iš gerosios pusės, šis vyras išties turi, ką pasakyti.

Audrė Kudabienė: pakeisti sprogusį ratą nepadėjo nei maldos, nei pykčiai
9

Laidos „ Prieš srovė„ žurnalistė Audrė Kudabienė praeitą savaitę vos per plauką išvengė tragedijos. „Tik neieškokit kokios nors sąmokslo teorijos!“ – juokauja žurnalistė,pasakodama į kokią situaciją ji pateko kartu su nauja kolege Giedre Daugirdaite. A. Kudabienė tikina: „Minučių tikslumu suplanuota darbo diena galėjo baigtis ligoninėje.“Audrė ir Giedrė, sėdusios į automobilį, planavo ties Vilniaus miesto riba esančioje degalinėje susitikti su operatoriumi.

Genutės Žalienės akistata su karpiu, arba kaip tapti vegetare
13

Vieni vegetarizmu užsikrečia vaikydamiesi madų, kiti dėl savo požiūrio į gyvus padarėlius, o kai kuriems gyvenimas pats sudėlioja viską į vietas. Taip atsitiko dizainerei ir mados žurnalistei Genutei Žalienei, kuriai teko ne itin maloni akistata su karpiu.

Sauliui Skambinui pasenti neleidžia šalia esantys jauni žmonės
5

Nespėjęs atsigauti po švenčių maratono Saulius Skambinas ir vėl neria į šventinį sūkurį. Šiandien Karinos Krysko-Skambinės vyras švenčia 35-ąjį gimtadienį.„Nežinau, ar šiandien švęsiu, ar teks nukelti į savaitgalį, nes visi artimieji ir kolegos dirba. Dar galvosiu, nes lyg ir po švenčių dar esu pavargęs“, – juokavo Saulius, paklaustas, kaip žada paminėti savo šventę.
„Pamenu, kai kažkada kažkur koncertavome didžiulei tūkstantinei miniai ir viešai mane iškvietė ir pasveikino žymūs žmonės.

Jurga Anusauskienė neužbėga įvykiams už akių: pirma mėgstu padaryti, o tik po to džiaugtis
7

Nurimus švenčių šurmuliui ir sugrįžus į normalų kasdienybės ritmą, pagalvojame apie praeitį. Iš jos išniro prisiminimas, kad atlikėja Evelina Anusauskaitė JAV neva žadėjo susirašyti su savo sužadėtiniu Adamu per pačius Naujuosius metus. Ar merginos gyvenime įvyko svarbūs pokyčiai, suskubome paklausti jos mamos Jurgos Anusauskienės.„Na, tikrai ne. Visiška dezinformacija, net nežinau, iš kur jūs tai ištraukėte.

Susijusios naujienos

Vitalija Katunskytė: taip aš Radžiuką myliu, kaip jam, vaikui, padėti 3 2

​Radži stoja ginti scenos partnerės – į konfliktą su anyta įsivėlusios Agnės Petravičienės 4 ..

​„Muzikinės kaukės“ premjeroje Radži tapo ilgaplaukiu gitaristu ..

Radži į filmavimą atvyko tiesiai iš miško 3 ..

Radži „nuotaka“ Daiva apnuogintą kūną demonstruoja ne tik striptizo klube 7 1

Radži: pramogų pasaulio vyrai nepelnytai giriasi meilės reikalais 5 9

Radži prisipažino: geriausi mano gyvenimo metai jau buvo 5 3

Dainininkui Radži atiteks senelio palikimas 7 3

Radži ir Rytis Cicinas naktimis lanko Birutę Dambrauskaitę 3 ..

Radži išrinktoji Ilona netapo nei žvaigžde, nei žvaigždės žmona 5 4