Meilės horoskopas 2013 metams

Meilės horoskopas (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Aa+Aa-

Taigi taigi... Įvairiausių horoskopų pribyrėjo daugiau nei sniego prieš Kalėdas. Dabar atėjo eilė svarbiausiam iš jų. Ko ateinančiais metais tikėtis meilės fronte?

Avinas. Uranas bus Avino ženkle, o tai reikš, kad jums nepriklausomybė bus labai svarbi. Nenorėsite eiti į kompromisus nė dėl vieno savo noro ar troškimo. Venera įeis į Avino ženklą ir ten bus nuo rugpjūčio 16 iki rugsėjo 11 dienos. Tai bus geras periodas meilei.

Tauras. Didysis organizatorius Saturnas bus atsakingas už gana ultimatyvias situacijas, kai teks apsispręsti – eiti tolyn poroje ar skirtis. Šiais metais paaugsite dvasiškai, suvoksite, ko norite. Žvaigždės žada jums nuostabius santykius, tačiau... tik su patikimu partneriu.

Dvyniai. Jupiteris bus Dvynių ženkle iki birželio. Jis didins jūsų pasitikėjimą savimi, bet privers dėl meilės palikti saugią komforto zoną, elgtis neįprastai. Venera Dvyniuose nuo spalio 7 iki lapkričio 5 d. padės sulaukti priešingos lyties atstovų dėmesio. Tikėtinas atostogų romanas arba įsimylėsite užsienietį.

Vėžys. Iki liepos Jupiteris bus Vėžyje. Tai jus drąsins siekti, išbandyti naujus dalykus meilėje. Tačiau birželį ir liepą Vėžio ženkle bus ir Merkurijus. Tuo metu gali pasitaikyti nesusikalbėjimų, nesusipratimų, todėl būkite atsargūs kalbėdami, bendraudami.

Liūtas. Iki vasario 2 d. Marsas bus Liūto ženklo aistros sektoriuje. Taigi, kamuolys bus jūsų aikštelės pusėje. Vertimas: santykiuose galimos naujos, potencialiai sėkmingos pažintys. Jei kažko tikitės iš jums rūpinčio asmens, tiesiai jam apie tai pasakykite.

Mergelė. Neptūnas Mergelės ženklo meilės būste bus atsakingas už kūrybingus, įkvepiančius, bet... gana nerealius meilės santykius. Pasitikėkite tuo, kas realu, o ne pasaką apie Pelenę primenančiomis situacijomis. Venera kovo mėnesį bus jūsų pusėje, tai padės patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį.

Svarstyklės. Uranas Svarstyklių meilės būste lems nenuspėjamus meilės santykius ir situacijas. Išlikite lankstūs, spontaniškai ir kūrybingai reaguokite į griūvančius pasimatymo, kitus su meile susijusius planus. Dabar šioje srityje viskas yra įmanoma, bet kas gali nutikti, jūs irgi pamėginkite būti kitoks, elgtis kitaip.

Skorpionas. Su rimtuoliu Saturnu savo ženkle Skorpionai aiškiau suvoks meilės ribas. Žinosite, ko norite, būsite pasirengę dėl to padaryti bet ką. Stiprybė yra seksuali. Taip pat ši savybė garantuos, kad sugebėsite nutraukti santykius, neturinčius ateities, ir ieškoti naujų.

Šaulys. Sėkmę pritraukiantis Jupiteris iki birželio bus Šaulio meilės būste. Jis sukurs daugybę palankių aplinkybių, kad galėtumėte pirmoje metų pusėje pakeisti situaciją meilės reikaluose. Netikėtos, neįprastos pažintys jums tinka, nes visada ieškote nuotykių ir naujų patirčių.

Ožiaragis. Birželį išdrįskite ieškoti meilės, ją pajutę tarsi pražysti su vasariniais žiedais. Jupiteris tuo metu bus Ožiaragių meilės būste ir šio ženklo atstovams padės nusiteikti optimistiškai meilės reikaluose. Pirmoje metų pusėje jums reikia būti kantriems ir išlaukti metų vidurio, kai vasaros įkarštyje turėsite galimybių ir susipažinti, ir įsimylėti.

Vandenis. Marsas pakurstys ugnį, aistrą ir jūsų meilės reikalus. Ši planeta Vandenyje bus nuo rugpjūčio 28 iki spalio 15 d. Būkite drąsūs ir išreikškite savo aistras ir troškimus. Jei ko labai norite, išdrįskite žengti pirmą žingsnį, imtis iniciatyvos.

Žuvys. Neptūnas Žuvyse šio ženklo atstovus skatins ieškoti kūrybinių ir dvasinių galimybių išpildymo. 2013 metais tikėsitės storo meilės romano, o ne mažučio epizodo ilgame kino scenarijuje. Geriau pasinaudokite Veneros pagalba kovo mėnesį, ši planeta jums taip pat talkins nuo liepos 22 iki rugpjūčio 16 d. Šiuo laikotarpiu palanku ieškoti meilės, siekti patinkančio asmens palankumo.

 

www.astromanija.lt
Astromanija.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (10)

Taip pat skaitykite:

​Didysis 2015 metų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų ..

2015 metais daugumos Zodiako ženklų atstovų gyvenimas pasikeis.

​Meilės horoskopas savaitei (gruodžio 15–21 d.) ..

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Gera žinia Zodiako ženklams – laimė grįžta! ..

Tamsusis laikas jau praėjo, iškrito pirmasis sniegas ir tapo šviesiau. Tiek aplink mus, tiek mūsų viduje.

Savaitės diena atskleidžia jūsų charakterį ..

Ką galima sužinoti iš septynių savaitės dienų ir septynių jas valdančių planetų? Jei dar nežinojote, kiekvienas dangaus ...

​2015 metų sveikatos horoskopas 12-ai Zodiako ženklų 1

Medinės ožkos metais daugumos Zodiako ženklų imuninė sistema bus silpnoka, todėl žiemą daug kam kels grėsmę gripo ...

​Meilės horoskopas savaitei (12 08–14 d.) ..

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kinų horoskopas: ar 2015-aisiais lydės finansinė sėkmė? ..

Pinigai valdo pasaulį, o kaip šis dvyliktukas valdo pinigus? Sužinokite, kaip kinų horoskopo „herojai“ uždirba sau ...

2015 metų prognozė Rytų Zodiako ženklams ..

2015: ramybės, džiaugsmo ir harmonijos metai.Medinės Ožkos metai turėtų mus džiuginti taika ir ramybe.

​2015 metų karjeros horoskopas 12-ai Zodiako ženklų ..

2015 metai nebus geri karjeristams, siekiantiems iškilti bet kokia kaina ir nevengiantiems lipti per kitų galvas.

2015 metų horoskopas: ar laukia aikštingos Ožkos metai? 1

Pagal kinų horoskopą 2015 metai – Žaliosios Medinės Ožkos metai, prasidės 2015 m. vasario 19 d. ir tęsis iki 2016 ...

Susijusios naujienos

​Didysis 2015 metų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų ..

​Meilės horoskopas savaitei (gruodžio 15–21 d.) ..

Gera žinia Zodiako ženklams – laimė grįžta! ..

Savaitės diena atskleidžia jūsų charakterį ..

​2015 metų sveikatos horoskopas 12-ai Zodiako ženklų 1

Kinų horoskopas: ar 2015-aisiais lydės finansinė sėkmė? ..

2015 metų prognozė Rytų Zodiako ženklams ..

​2015 metų karjeros horoskopas 12-ai Zodiako ženklų ..

2015 metų horoskopas: ar laukia aikštingos Ožkos metai? 1

Žiemos meilės horoskopas ..