Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Meilės horoskopas 2013 metams

Meilės horoskopas (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Taigi taigi... Įvairiausių horoskopų pribyrėjo daugiau nei sniego prieš Kalėdas. Dabar atėjo eilė svarbiausiam iš jų. Ko ateinančiais metais tikėtis meilės fronte?

Avinas. Uranas bus Avino ženkle, o tai reikš, kad jums nepriklausomybė bus labai svarbi. Nenorėsite eiti į kompromisus nė dėl vieno savo noro ar troškimo. Venera įeis į Avino ženklą ir ten bus nuo rugpjūčio 16 iki rugsėjo 11 dienos. Tai bus geras periodas meilei.

Tauras. Didysis organizatorius Saturnas bus atsakingas už gana ultimatyvias situacijas, kai teks apsispręsti – eiti tolyn poroje ar skirtis. Šiais metais paaugsite dvasiškai, suvoksite, ko norite. Žvaigždės žada jums nuostabius santykius, tačiau... tik su patikimu partneriu.

Dvyniai. Jupiteris bus Dvynių ženkle iki birželio. Jis didins jūsų pasitikėjimą savimi, bet privers dėl meilės palikti saugią komforto zoną, elgtis neįprastai. Venera Dvyniuose nuo spalio 7 iki lapkričio 5 d. padės sulaukti priešingos lyties atstovų dėmesio. Tikėtinas atostogų romanas arba įsimylėsite užsienietį.

Vėžys. Iki liepos Jupiteris bus Vėžyje. Tai jus drąsins siekti, išbandyti naujus dalykus meilėje. Tačiau birželį ir liepą Vėžio ženkle bus ir Merkurijus. Tuo metu gali pasitaikyti nesusikalbėjimų, nesusipratimų, todėl būkite atsargūs kalbėdami, bendraudami.

Liūtas. Iki vasario 2 d. Marsas bus Liūto ženklo aistros sektoriuje. Taigi, kamuolys bus jūsų aikštelės pusėje. Vertimas: santykiuose galimos naujos, potencialiai sėkmingos pažintys. Jei kažko tikitės iš jums rūpinčio asmens, tiesiai jam apie tai pasakykite.

Mergelė. Neptūnas Mergelės ženklo meilės būste bus atsakingas už kūrybingus, įkvepiančius, bet... gana nerealius meilės santykius. Pasitikėkite tuo, kas realu, o ne pasaką apie Pelenę primenančiomis situacijomis. Venera kovo mėnesį bus jūsų pusėje, tai padės patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį.

Svarstyklės. Uranas Svarstyklių meilės būste lems nenuspėjamus meilės santykius ir situacijas. Išlikite lankstūs, spontaniškai ir kūrybingai reaguokite į griūvančius pasimatymo, kitus su meile susijusius planus. Dabar šioje srityje viskas yra įmanoma, bet kas gali nutikti, jūs irgi pamėginkite būti kitoks, elgtis kitaip.

Skorpionas. Su rimtuoliu Saturnu savo ženkle Skorpionai aiškiau suvoks meilės ribas. Žinosite, ko norite, būsite pasirengę dėl to padaryti bet ką. Stiprybė yra seksuali. Taip pat ši savybė garantuos, kad sugebėsite nutraukti santykius, neturinčius ateities, ir ieškoti naujų.

Šaulys. Sėkmę pritraukiantis Jupiteris iki birželio bus Šaulio meilės būste. Jis sukurs daugybę palankių aplinkybių, kad galėtumėte pirmoje metų pusėje pakeisti situaciją meilės reikaluose. Netikėtos, neįprastos pažintys jums tinka, nes visada ieškote nuotykių ir naujų patirčių.

Ožiaragis. Birželį išdrįskite ieškoti meilės, ją pajutę tarsi pražysti su vasariniais žiedais. Jupiteris tuo metu bus Ožiaragių meilės būste ir šio ženklo atstovams padės nusiteikti optimistiškai meilės reikaluose. Pirmoje metų pusėje jums reikia būti kantriems ir išlaukti metų vidurio, kai vasaros įkarštyje turėsite galimybių ir susipažinti, ir įsimylėti.

Vandenis. Marsas pakurstys ugnį, aistrą ir jūsų meilės reikalus. Ši planeta Vandenyje bus nuo rugpjūčio 28 iki spalio 15 d. Būkite drąsūs ir išreikškite savo aistras ir troškimus. Jei ko labai norite, išdrįskite žengti pirmą žingsnį, imtis iniciatyvos.

Žuvys. Neptūnas Žuvyse šio ženklo atstovus skatins ieškoti kūrybinių ir dvasinių galimybių išpildymo. 2013 metais tikėsitės storo meilės romano, o ne mažučio epizodo ilgame kino scenarijuje. Geriau pasinaudokite Veneros pagalba kovo mėnesį, ši planeta jums taip pat talkins nuo liepos 22 iki rugpjūčio 16 d. Šiuo laikotarpiu palanku ieškoti meilės, siekti patinkančio asmens palankumo.

 

Daugiau horoskopų ir kitų įdomybių www.astromanija.lt
Astromanija.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Balandis pagal kinų Zodiaką

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!
Balandį reikėtų atsisakyti savigailos ir išdidžiai parodyti, ką galite. Šio mėnesio valdovas Drakonas visiems kinų horoskopo ženklams suteiks palaikymą, sėkmės galimybę, jeigu šie stengsis panaudoti geriausius gebėjimus ir savybes.
Balandžio mėnuo tinkamas gerinti padėtį darbe ar siekti paaukštinimo. Tai darant svarbu likti kolegiškiems ir žaisti sąžiningai.

Meilės horoskopas savaitei (balandžio 14–20 d.)

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!
Avinas. Jūsų asmeninį gyvenimą gali gerokai supurtyti šį antradienį vykstantis Mėnulio užtemimas. Kodėl? Nes jis ypač „užtemdys“ jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių.

Gėlės pagal Zodiako ženklą

Zodiako dvyliktukui, atsižvelgiant į kiekvienam ženklui būdingas savybes, priskiriami brangieji akmenys, tam tikras rengimosi stilius, spalvos, kūno dalys, o čia dar pridėsime ir būdingus augalus. Gal medžio dovanų ir neįteiksite (nors įkurtuvėms name tokia dovana būtų kaip tik), užtat žinoti, kokios gėlės tinka kuriam Zodiako ženklui, gali ir praversti.

Pavasaris su fengšui: iššluokite ir sielą, ir kiemą

Balandis – švaros mėnuo, tad atėjo laikas išvalyti kiemus, namus atlaisvinti nuo daiktų, išpurtyti stalčius, peržiūrėti rankinę ar kompiuterio krepšį, pažvelgti, kas sugrūsta po lova, ir nedelsiant viską iš ten iškrapštyti.

Zodiako ženklų suderinamumas pagal stichijas

Elementas, kuriam priskiriamas jūsų Zodiako ženklas, yra svarbus. Ar jis dera su jūsų partnerio elementu, o galbūt vienas kitą gesinate?
Stichijos
Žemė: Tauras, Mergelė, Ožiaragis.
Oras: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis.
Ugnis: Avinas, Liūtas, Šaulys.
Vanduo: Vėžys, Skorpionas, Žuvys.
Suderinamumas
Ugnis ir Ugnis. Tai – ypač degi sąjunga, ji bet kokius santykius padarys labai intensyvius. Vieną minutę jie liepsnos aistra, o kitą – jau lakstys žiežirbos per ginčus, trankysis ego žaibai.

Meilės horoskopas savaitei (balandžio 07–13 d.)

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!
Avinas. Šią savaitę jums bus lengva apginti save, savo poziciją, nuomonę. Jeigu dabar reikės su partneriu dėl ko nors aiškintis, ginčytis, galite būti tikri peštukai, elgtis egoistiškai, nepaisydami kito asmens nuomonės, poreikių.

Susijusios naujienos

Meilės horoskopas savaitei (balandžio 07–13 d.)

Meilės horoskopas savaitei (kovo 31–balandžio 6 d.)

Meilės horoskopas savaitei (kovo 24–30 d.)

Meilės horoskopas savaitei (kovo 17–23 d.)

Meilės horoskopas savaitei (kovo 03–09 d.)

Meilės horoskopas savaitei (vasario 24–kovo 2 d.)

Meilės horoskopas savaitei (vasario 10–16 d.)

Asmeninis kalendorius pagal tavo gimimo dieną

Meilės horoskopas savaitei (vasario 03–09 d.)

Žaliojo medinio arklio metų taisyklės