Meilės horoskopas 2013 metams

Meilės horoskopas (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Aa+Aa-

Taigi taigi... Įvairiausių horoskopų pribyrėjo daugiau nei sniego prieš Kalėdas. Dabar atėjo eilė svarbiausiam iš jų. Ko ateinančiais metais tikėtis meilės fronte?

Avinas. Uranas bus Avino ženkle, o tai reikš, kad jums nepriklausomybė bus labai svarbi. Nenorėsite eiti į kompromisus nė dėl vieno savo noro ar troškimo. Venera įeis į Avino ženklą ir ten bus nuo rugpjūčio 16 iki rugsėjo 11 dienos. Tai bus geras periodas meilei.

Tauras. Didysis organizatorius Saturnas bus atsakingas už gana ultimatyvias situacijas, kai teks apsispręsti – eiti tolyn poroje ar skirtis. Šiais metais paaugsite dvasiškai, suvoksite, ko norite. Žvaigždės žada jums nuostabius santykius, tačiau... tik su patikimu partneriu.

Dvyniai. Jupiteris bus Dvynių ženkle iki birželio. Jis didins jūsų pasitikėjimą savimi, bet privers dėl meilės palikti saugią komforto zoną, elgtis neįprastai. Venera Dvyniuose nuo spalio 7 iki lapkričio 5 d. padės sulaukti priešingos lyties atstovų dėmesio. Tikėtinas atostogų romanas arba įsimylėsite užsienietį.

Vėžys. Iki liepos Jupiteris bus Vėžyje. Tai jus drąsins siekti, išbandyti naujus dalykus meilėje. Tačiau birželį ir liepą Vėžio ženkle bus ir Merkurijus. Tuo metu gali pasitaikyti nesusikalbėjimų, nesusipratimų, todėl būkite atsargūs kalbėdami, bendraudami.

Liūtas. Iki vasario 2 d. Marsas bus Liūto ženklo aistros sektoriuje. Taigi, kamuolys bus jūsų aikštelės pusėje. Vertimas: santykiuose galimos naujos, potencialiai sėkmingos pažintys. Jei kažko tikitės iš jums rūpinčio asmens, tiesiai jam apie tai pasakykite.

Mergelė. Neptūnas Mergelės ženklo meilės būste bus atsakingas už kūrybingus, įkvepiančius, bet... gana nerealius meilės santykius. Pasitikėkite tuo, kas realu, o ne pasaką apie Pelenę primenančiomis situacijomis. Venera kovo mėnesį bus jūsų pusėje, tai padės patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį.

Svarstyklės. Uranas Svarstyklių meilės būste lems nenuspėjamus meilės santykius ir situacijas. Išlikite lankstūs, spontaniškai ir kūrybingai reaguokite į griūvančius pasimatymo, kitus su meile susijusius planus. Dabar šioje srityje viskas yra įmanoma, bet kas gali nutikti, jūs irgi pamėginkite būti kitoks, elgtis kitaip.

Skorpionas. Su rimtuoliu Saturnu savo ženkle Skorpionai aiškiau suvoks meilės ribas. Žinosite, ko norite, būsite pasirengę dėl to padaryti bet ką. Stiprybė yra seksuali. Taip pat ši savybė garantuos, kad sugebėsite nutraukti santykius, neturinčius ateities, ir ieškoti naujų.

Šaulys. Sėkmę pritraukiantis Jupiteris iki birželio bus Šaulio meilės būste. Jis sukurs daugybę palankių aplinkybių, kad galėtumėte pirmoje metų pusėje pakeisti situaciją meilės reikaluose. Netikėtos, neįprastos pažintys jums tinka, nes visada ieškote nuotykių ir naujų patirčių.

Ožiaragis. Birželį išdrįskite ieškoti meilės, ją pajutę tarsi pražysti su vasariniais žiedais. Jupiteris tuo metu bus Ožiaragių meilės būste ir šio ženklo atstovams padės nusiteikti optimistiškai meilės reikaluose. Pirmoje metų pusėje jums reikia būti kantriems ir išlaukti metų vidurio, kai vasaros įkarštyje turėsite galimybių ir susipažinti, ir įsimylėti.

Vandenis. Marsas pakurstys ugnį, aistrą ir jūsų meilės reikalus. Ši planeta Vandenyje bus nuo rugpjūčio 28 iki spalio 15 d. Būkite drąsūs ir išreikškite savo aistras ir troškimus. Jei ko labai norite, išdrįskite žengti pirmą žingsnį, imtis iniciatyvos.

Žuvys. Neptūnas Žuvyse šio ženklo atstovus skatins ieškoti kūrybinių ir dvasinių galimybių išpildymo. 2013 metais tikėsitės storo meilės romano, o ne mažučio epizodo ilgame kino scenarijuje. Geriau pasinaudokite Veneros pagalba kovo mėnesį, ši planeta jums taip pat talkins nuo liepos 22 iki rugpjūčio 16 d. Šiuo laikotarpiu palanku ieškoti meilės, siekti patinkančio asmens palankumo.

 

www.astromanija.lt
Astromanija.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (10)

Taip pat skaitykite:

Žiemos meilės horoskopas
..

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Tobulas pasimatymas pagal Zodiaką
7 ..

Kiekvienas horoskopo ženklas turi jam vienam būdingų bruožų ir pomėgių.

Akmenys ir planetos: kokias ligas sukelia ir gydo
3 1

Tam tikros ligos astrologams, net ir nepažvelgus į konkretaus žmogaus asmeninį horoskopą, sufleruoja, kokiame ...

Raidės, atskleidžiančios žmogaus asmenybę
..

Pirmosios vardo ir pavardės raidės, tikina numerologai, atskleidžia žmogaus asmenybę.

​Meilės horoskopas savaitei (lapkričio 17–23 d.)
..

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Zodiako karma. Kaip išsilaisvinti?
..

Saulė atskleidžia jūsų karmą, tai yra ką praėjusiuose gyvenimuose padarėte arba nepadarėte, nors privalėjote.

Septyneto taisyklė
..

Ši remiasi įsitikinimu, kad kiekvienas procesas susideda iš septynių vystymosi etapų ir dviejų nenutrūkstamos energijos ...

Ką kiekvienam Zodiako ženklui atneš 2015-ieji
2

2015 metais daugumos Zodiako ženklų atstovų gyvenimas pasikeis. Dauguma permainų bus pozityvaus pobūdžio.

​Meilės horoskopas savaitei (11 10–16 d.)
..

Avinas.

Kaip sukurti stiprų ryšį
2 ..

Spalio 23 dieną Saulė įžengė į Skorpiono ženklą.

Susijusios naujienos

Žiemos meilės horoskopas ..

Tobulas pasimatymas pagal Zodiaką 7 ..

Akmenys ir planetos: kokias ligas sukelia ir gydo 3 1

​Meilės horoskopas savaitei (lapkričio 17–23 d.) ..

Zodiako karma. Kaip išsilaisvinti? ..

Septyneto taisyklė ..

Ką kiekvienam Zodiako ženklui atneš 2015-ieji 2

​Meilės horoskopas savaitei (11 10–16 d.) ..

Kaip sukurti stiprų ryšį 2 ..

Indų astrologas apie Lietuvą: jaučiu gerą žmonių energiją ..