Oksana Pikul renkasi praktiškas dovanas

Oksana Pikul (Eimanto Genio nuotr. | Alfa.lt)
Nuotraukų galerija (1/4)
Aa+Aa-

Kalėdos jau ant nosies, visi ruošiasi, perka dovanų ir laukia pasibuvimo su pačiais artimiausiais. O kaip šventėms ruošiasi žymūs Lietuvos žmonės? Dovanų platinimo lyderis „Gera dovana“ dalijasi pasakojimais iš pirmų lūpų.

Vytenis Pauliukaitis pirmenybę teikia valgomoms dovanoms

Televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis pasakojo, kad jo šeimos namuose dovanos nuo vaikystės būdavo buitinės ir praktiškos. „Įvairios kojinės, drabužiai, labai daug knygų esu gavęs. Trumpai tariant, tai būdavo dovanos, kurios reikalingos. Pastaraisiais metais, kai pasirinkimas toks didelis, pats mieliau dovanoju valgomas dovanas. Sunku dabar įtikti, o įvairūs maži dalykėliai, suvenyrai dažnai namuose nebeturi sau vietos.“

Vytenis atviravo, kad pats dovanų nesureikšmina, pasak jo, per šventes svarbiausia yra parodyti dėmesį, šilumą, prisiminti artimą žmogų ir jį pasveikinti. „Iki šiol kiekvienais metais per šventes išsiunčiu daug atviručių, jas užrašau ranka. Pats taip pat gaunu daug atviručių, jas visas saugoju – tai jau tapo gražia tradicija.“

Vis tik, viena dovana Vyteniui yra labai giliai įstrigusi atmintyje. „Kadangi mano vaikystės metais daug žaislų nebūdavo, ypatingai gerai prisimenu vieną dovaną – didelį medinį arkliuką, ant kurio buvo galima suptis. Jis buvo kruopštus liaudies menininko darbas.“

Veronika Povilionienė dovanoms neteikia reikšmės

„Sunku pasakyti, kokias Kalėdų dovanas renkame. Mūsų šeima tam neteikia didelės reikšmės. Svarbiausia pasibuvimas kartu, susėdimas prie Kūčių stalo ir bendravimas. Jei ir būna kokių dovanų, tai praktiškos arba rankų darbo smulkmenėlės. O anūkai, žinoma, rašo laiškus Kalėdų seneliui, kuris ir žino, ką padėti po eglute“, – pasakoja folkloro puoselėtoja, dainininkė Veronika Povilionienė.

Veronika pamena, kad jos vaikystės metais per šventes dovanos mažiausiai rūpėdavo, nes paprasčiausiai net nebūdavo miltų kūčiukams iškepti. „Tačiau nepaisant visų pokario metų sunkumų, seniau žmonės turėjo daugiau bendrumo jausmo, atjautimo, rodydavo vieni kitiems daugiau rūpesčio. O šiandien, atrodo, svarbiausia blizgesys.“

Oksana Pikul renkasi praktiškas dovanas

Grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul atviravo, kad yra praktiškas žmogus, todėl ir artimiausiems žmonėms stengiasi dovanoti pravarčias dovanas.

„Stengiuosi pajausti, ko draugui ar šeimos nariui reikėtų, kas nudžiugintų. Tai gali būti ir šiltos kojinaitės, ir dovanų čekis. Viskas priklauso nuo žmogaus“, – pasakojo Oksana.

Pasak atlikėjos, dėl įtempto grafiko ir laiko stokos dovanų neretai tenka ieškoti ir internete, o ir dovanų įpakavimu ne visada išeina pasirūpinti pačiai. „Manau, kad dovanų įpakavimas – ypatingai, gražiai įpakuotos dovanos su mielais, šiltais dalykėliais yra neatsiejama Kalėdų dalis. Tik gaila, kad pačiai ne visada pavyksta tai padaryti, kaip norėčiau.“

Paklausta apie savo įsimintiniausią Kalėdų dovaną, Oksana net neabejodama įvardijo vaikystėje gautą didelį pliušinį meškiną. „Viena įspūdingiausių vaikystėje gautų dovanų, kuri labai įstrigo ir įsiminė, buvo šis pliušinis žaislas. Jo labai prašiau Kalėdų senelio, o po ilgų ieškojimų radau mamos spintoje“, – su šypsena prisiminė Oksana.

Saulius Prūsaitis ieško mielų dovanų

„Rinkdamas dovaną, visų pirma pagalvoju, ar tam žmogui dovana bus miela ir maloni. Tai yra pagrindinis kriterijus. Nesistengiu sekti, ko žmogui trūksta ar reikia, nes reikalingus daiktus galime nusipirkti ir patys. Norisi visada nustebinti ir padovanoti netikėtą dovaną“, – apie dovanas pasakojo neseniai solinę karjerą pradėjęs grupės „Happyendless“ vokalistas Saulius Prūsaitis.

Pasak jo, moteriai visada patiks kvepalai, kailiniai, brangakmeniai ar brangieji metalai. Per Kalėdas taip pat visada malonu gauti šiltas šlepetes, chalatą.

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (4)

Taip pat skaitykite:

Šiąnakt Lietuvos atstovė Greta Mikalauskytė išbandys jėgas „Mis Visata 2012“ 1

Šiąnakt 03.00 val. Lietuvos laiku Las Vegase bus renkama „Mis Visata 2012“. Pirmą kartą mūsų šalies grožio istorijoje jėgas konkurse išbandys Lietuvos atstovė Greta Mikalauskytė. Pirmą kartą lietuvė dalyvaus tokio masto konkurse. Greta jaučia atsakomybę, dalyvaudama jame. „Taip, jaučiu atsakomybę, bet ne spaudimą. Turiu palikti gerą įspūdį, nes paskui teks kitoms panelėms dalyvauti, reikia pagrindą gerą pakloti“, – prieš kelionę teigė gražuolė.

Ar Giedrė Vokietytė „X Faktoriaus“ scenoje išdrįs nusimesti sijoną? ..

„Noriu atskleisti tavo moteriškąją pusę“, – sako dieviškai žavia šypsena besišypsančiai savo auklėtinei Giedrei Vokietytei geidžiamiausios muzikos talentų kalvės „X Faktorius“ teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. Praėjusį sekmadienį TV3 žiūrovus Giedrė pribloškė įsispraudusi į milžiniško dydžio „gyvą“ sijoną.
Pasak Samo, Giedrė yra kitokia. Mergina nebijo eksperimentų scenoje, todėl, kai Giedrė dainuos, galima bus jos ne tik klausytis, bet ją ir matyti.

Bet kurią dieną gimdysianti Agnė Gilytė: vaikas pats pasirenka, kada gimti 1

Stilistė Agnė Gilytė dar šiais metais turėtų tapti mama. Moteris jau dvi savaites gyvena laukimu ir, kaip pati juokauja, yra bet kurią minutę pasirengusi vykti į ligoninę.Du vardai būsimai atžalai jau išrinkti, tačiau kokie jie, Agnė neišduoda. „Sugalvoti sugalvojome, bet spėkite, ar aš jums pasakysiu, – juokėsi A. Gilytė. – Kai gims, pamatysime. Negali išrinkti kokio Ferdinando, o paaiškės, kad guli Stasys. Kai gims, bus matyti ir paaiškės.

Rūta Mikelkevičiūtė vaikystėje dievino aguonų pieną 4

„Man Šv. Kūčios – gražiausia metų šventė. Ji kaskart nukelia į vaikystę, močiutės pirkią. Per kiekvienas Kūčias važiuodavome pas ją į Šėtą. Spragsi malkos krosnyje, kvepia ką tik iš miško parnešta Kalėdų eglutė, virtuvėje sukasi močiutė ir mama...“, - stebuklingais švenčių prisiminimais dalijosi Rūta Mikelkevičiūtė.
Rūta pasakojo, kad, būdama dar visai maža mergaitė, dievindavo aguonų pieną. „Kai visi sumigdavo, aš tyliai nutipendavau į priemenę, kurioje močiutė šaltai laikydavo aguonpienį ir išragaudavau.

Inga Valinskienė prisipažino negaminanti maisto Kūčių stalui 7

Paskutinės dienos prieš gražiausias metų šventes Lietuvos garsenybėms tikrai neramios. Mat nei Inga Valinskienė, nei Natalija Bunkė, nei Stano, nei visas būrys kitų įžymybių šventoms Kalėdoms, bent jau kol kas, deramai nepasiruošę. Kas neužmarinavo kepsnių? Kas nepripirko dovanų? O kas negrąžino skolų ir nepriėjo išpažinties?„Turiu koją šaldiklyje. Avies koją. Ją planuoju užmarinuoti ir skaniai pagaminti.

„Biplan“ atskleidžia vaizdo klipo „Plius/Minus“ filmavimo užkulisius ..

Rugsėjo mėnesį Lietuvos, Rusijos, Ukrainos televizijos ir interneto kanaluose pasirodęs „Biplan“ vaizdo klipas „Plius/Minus“ Rugsėjo mėnesį Lietuvos, Rusijos, Ukrainos televizijos ir interneto kanaluose pasirodęs „Biplan“ vaizdo klipas „Plius/Minus“ šiemet tapo vienu pagrindiniu ir Lietuvos muzikos pasaulyje. Šis darbas buvo paminėtas tarp nominantų M.A.M.A. apdovanojimuose, tad grupė su džiaugsmu pristato filmą apie šio vaizdo klipo filmavimo užkulisius.„Mums smagu kurti, o žmonėms smagu žiūrėti, todėl vaizdo klipų žanras išlieka gyvas ir mes investuojame į juos“ – sakė grupės vokalistas Maksas Melmanas.

Susijusios naujienos

Besilaukiančią Oksaną Pikul-Jasaitienę nustebino tėtis 8

Oksana Pikul prabilo apie sunkumus susilaukti: galvojome, kad negalėsime turėti vaikelio ..

Besilaukianti Oksana Pikul-Jasaitienė apie mamą: ji jau ruošiasi supermočiutės pareigoms 13

Rūta Ščiogolevaitė sudirbo Oksanos Pikul dainavimą „papais“ ir „pupyčių“ talentą 15

„Naujų pupyčių“ vyrai: įtarimų kilo ir dėl Jasaičio ..

Skandalas: „Naujosios pupytės“ apkaltintos plagijavimu 12

Oksana Pikul-Jasaitienė pasisakė apie šalies elitą: darbo rezultatai ir yra viena iš elito sudedamųjų dalių 5

Kūdikio besilaukiantys Oksana ir Simas Jasaičiai lepinosi prabangia vakariene 7

Tokios Oksanos Pikul-Jasaitienės dar nematėte 18

Jolanta Leonavičiūtė mankštinasi miegamajame ..