Filmas „Tyli naktis“: griežčiausias – N18 – amžiaus cenzas

„Tyli naktis. Be cenzūros“ (© Organizatoriai)

Vakar posėdžiavusi Filmų indeksavimo komisija naujam režisieriaus Mario Martinsono filmui „Tyli naktis“ skyrė griežčiausią – N18 – amžiaus cenzą. Motyvuodama savo sprendimą komisija teigė, kad filme nemažai atvirų erotinių scenų, kontraversiškų temų, tik suaugusiems skirto humoro.

Tai vienas iš nedaugelio atvejų, kuomet lietuviškam filmui skiriamas griežčiausias amžiaus cenzas. Garsiausias tokio filmo pavyzdys – kultinis „Zero 2”, į kino teatrus sukvietęs net 72 tūkstančius žiūrovų. „Tai reiškia, kad Lietuvoje yra pakankamai brandi, į kino teatrus vaikštanti suaugusiųjų auditorija, ir kad „N18“ ženklu pažymėtas filmas visada ras savo žiūrovą“, - komisijos sprendimą pakomendtavo filmo „Tyli naktis“ režisierius Maris Martinsonas.

„Tyli naktis“ Lietuvos kino teatruose startuos sausio 18 d., o šiandien skaitytojų dėmesiui – tik suaugusiems skirto filmo anonso premjera.

Filme vaidina žymūs lietuvių aktoriai: Vytautas Rumšas Jaunesnysis, Gytis Ivanauskas, Kostas Smoriginas, Leonardas Pabedonoscevas, Valda Bičkutė ir kiti.

Filmo anonsas:

 

Alfa.lt

„Tyli naktis. Be cenzūros“
„Tyli naktis. Be cenzūros“; V. Bičkutė ir M. Martinsonas
Kadras iš filmo " Tyli naktis"
+1

Taip pat skaitykite: