Filmas „Tyli naktis“: griežčiausias – N18 – amžiaus cenzas

Šiame straipsnyje pateikiama informacija yra skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Atversdami straipsnį patvirtinate, kad straipsnio turinio informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Atversti?
SutinkuNesutinku
„Tyli naktis. Be cenzūros“ (Organizatorių nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/3)
Aa+Aa-

Vakar posėdžiavusi Filmų indeksavimo komisija naujam režisieriaus Mario Martinsono filmui „Tyli naktis“ skyrė griežčiausią – N18 – amžiaus cenzą. Motyvuodama savo sprendimą komisija teigė, kad filme nemažai atvirų erotinių scenų, kontraversiškų temų, tik suaugusiems skirto humoro.

Tai vienas iš nedaugelio atvejų, kuomet lietuviškam filmui skiriamas griežčiausias amžiaus cenzas. Garsiausias tokio filmo pavyzdys – kultinis „Zero 2”, į kino teatrus sukvietęs net 72 tūkstančius žiūrovų. „Tai reiškia, kad Lietuvoje yra pakankamai brandi, į kino teatrus vaikštanti suaugusiųjų auditorija, ir kad „N18“ ženklu pažymėtas filmas visada ras savo žiūrovą“, - komisijos sprendimą pakomendtavo filmo „Tyli naktis“ režisierius Maris Martinsonas.

„Tyli naktis“ Lietuvos kino teatruose startuos sausio 18 d., o šiandien skaitytojų dėmesiui – tik suaugusiems skirto filmo anonso premjera.

Filme vaidina žymūs lietuvių aktoriai: Vytautas Rumšas Jaunesnysis, Gytis Ivanauskas, Kostas Smoriginas, Leonardas Pabedonoscevas, Valda Bičkutė ir kiti.

Filmo anonsas:

 

Alfa.lt


Žiūrėti nuotraukų galeriją
*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Susijusios naujienos

Aktorė Bičkutė kine vaidins Zauerveino mylimąją ..

Nacionalinėje Mario Martinsono filmo „Tyli naktis“ premjeroje – žinomų veidų desantas ..

Filmas su ženklu N-18: „Tyli naktis“ nufilmuota per aštuonias su puse dienos 2

Estai ir vėl mus aplenkė: filmą „Tyli naktis“ pamatė pirmiau nei lietuviai 9

Filmo „Tyli naktis“ erotinės scenos perfilmuotos keletą kartų 1

Aktorė Valda Bičkutė: nuogas kūnas kine nėra tabu ..

Martinsonui be Lietuvos gyventi būtų sunku ..

Bičkutė naujame kino filme vaidino nuoga 6