Filmas „Tyli naktis“: griežčiausias – N18 – amžiaus cenzas

Šiame straipsnyje pateikiama informacija yra skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Atversdami straipsnį patvirtinate, kad straipsnio turinio informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Atversti?
SutinkuNesutinku
„Tyli naktis. Be cenzūros“ (Organizatorių nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/3)
Aa+Aa-

Vakar posėdžiavusi Filmų indeksavimo komisija naujam režisieriaus Mario Martinsono filmui „Tyli naktis“ skyrė griežčiausią – N18 – amžiaus cenzą. Motyvuodama savo sprendimą komisija teigė, kad filme nemažai atvirų erotinių scenų, kontraversiškų temų, tik suaugusiems skirto humoro.

Tai vienas iš nedaugelio atvejų, kuomet lietuviškam filmui skiriamas griežčiausias amžiaus cenzas. Garsiausias tokio filmo pavyzdys – kultinis „Zero 2”, į kino teatrus sukvietęs net 72 tūkstančius žiūrovų. „Tai reiškia, kad Lietuvoje yra pakankamai brandi, į kino teatrus vaikštanti suaugusiųjų auditorija, ir kad „N18“ ženklu pažymėtas filmas visada ras savo žiūrovą“, - komisijos sprendimą pakomendtavo filmo „Tyli naktis“ režisierius Maris Martinsonas.

„Tyli naktis“ Lietuvos kino teatruose startuos sausio 18 d., o šiandien skaitytojų dėmesiui – tik suaugusiems skirto filmo anonso premjera.

Filme vaidina žymūs lietuvių aktoriai: Vytautas Rumšas Jaunesnysis, Gytis Ivanauskas, Kostas Smoriginas, Leonardas Pabedonoscevas, Valda Bičkutė ir kiti.

Filmo anonsas:

 

Alfa.lt


Žiūrėti nuotraukų galeriją
*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Virgilijus Noreika: tokie žmonės gimsta kartą per šimtmetį 6

Pasirodė beveik dvejus metus filmuota dokumentinė juosta apie legendinį Lietuvos tenorą, Nacionalinės premijos laureatą Virgilijų Kęstutį Noreiką. Filmą bus galima žiūrėti kino teatre „Pasaka“ jau nuo gruodžio 21 dienos.Filmo „Veidas už balso – Virgilijus Kęstutis Noreika“ režisierė Virginija Vareikytė teigia, kad jo žiūrovai galės pažinti tokį Maestro – tokį, koks jis būna nulipęs nuo scenos.

Naujas Keno Loacho filmas „Angelų dalis“: kiltai, viskis ir britų humoras ..

Atsikvėpti nuo šventinio šurmulio Vilniaus žiūrovus į kino teatrą kviečia nuotaikinga britų režisieriaus Keno Loacho drama “Angelų dalis” (Angel’s Share). Nuo gruodžio 21 d. „Skalvijoje“ ir sausio 3 d. „Pasakoje“ pradedamas rodyti filmas šiemet Tarptautiniame Kanų kino festivalyje įvertintas žiuri apdovanojimu.

„Baimės įlankos“ aktorė Kether Donohue: būti aktoriumi reiškia būti bedarbiu ..

Genialaus režisieriaus Barry Levinsono filme „Baimės įlanka“ aktorė Kether Donohue atlieka pradedančiosios žurnalistės vaidmenį. Jos įkūnyta reporterė atlieka savo pirmą rimtą pranešimą apie miestelio šventę, tačiau atsiduria siaubingų įvykių sūkuryje. Sekdama įvykius moteris įgauna darbo patirties bei praneša pasauliui apie sukrečiantį nutikimą. Nors savo aktorės karjerą K. Donohue dar tik pradeda, apie ją kalbėti ji nesibodi.

Pasitinkant Naujuosius – nauja filmų vaizdo ir garso kokybė „Skalvijoje“ ..

Kitąmet 50-metį minėsiantis „Skalvijos“ kino centras Naujuosius metus pasitiks atsinaujinęs ir pasiruošęs rodyti filmus skaitmeniniu formatu. Penktadienį kino centre sumontuotas naujas skaitmeninis kino projektorius, kuris ne tik užtikrins aukščiausią rodomų filmų vaizdo bei garso kokybę, bet ir leis „Skalvijos“ žiūrovams mėgautis filmais, kurie kitaip nebūtų pasiekę „Skalvijos“ ekrano.

„Stebuklų laukas“ pripažintas geriausiu dokumentiniu filmu ..

Pelnęs geriausio dokumentinio filmo apdovanojimą „Sidabrinė gervė‘2012“, AdHoc:Nepatogaus kino festivalio žiūrovų simpatijų prizą, aplankęs Italijos, Kanados, Suomijos, Estijos, Vokietijos, Australijos ir Izraelio žiūrovus, režisieriaus Mindaugo Survilos filmas „Stebuklų laukas“ šią savaitę išleidžiamas dvd formatu.

„Hobitas: nelaukta kelionė“ pralenkė „Žiedų valdovo“ trilogijos filmus ..

Pirmasis naujojo Peterio Jacksono epo „Hobitas: nelaukta kelionė“ savaitgalis Lietuvos ir pasaulio kino teatruose buvo stulbinamai sėkmingas. Išsiilgę nepakartojamų nuotykių „Žiedų valdovo“ kino trilogijos ir Johno Ronaldo Reuelio Tolkieno kūrybos gerbėjai plūste plūdo stebėti naujosios istorijos pradžios. Itin lauktas filmas kaip mat šovė į pirmąją žiūrimiausių filmų eilutę.

Susijusios naujienos

Aktorė Bičkutė kine vaidins Zauerveino mylimąją ..

Nacionalinėje Mario Martinsono filmo „Tyli naktis“ premjeroje – žinomų veidų desantas ..

Filmas su ženklu N-18: „Tyli naktis“ nufilmuota per aštuonias su puse dienos 2

Estai ir vėl mus aplenkė: filmą „Tyli naktis“ pamatė pirmiau nei lietuviai 9

Filmo „Tyli naktis“ erotinės scenos perfilmuotos keletą kartų 1

Aktorė Valda Bičkutė: nuogas kūnas kine nėra tabu ..

Martinsonui be Lietuvos gyventi būtų sunku ..

Bičkutė naujame kino filme vaidino nuoga 6