Nauja laida per LNK – „Atgal į vaikystės miestą“

Nauja laida per LNK – „Atgal į vaikystės miestą“ (LNK nuotr.)

Nauja laida per LNK – „Atgal į vaikystės miestą“ (LNK nuotr.)

Komentuoti

Nuo Naujųjų metų žiūrimiausia televizija Lietuvoje LNK kvies į paprastą, šiltą, jaukią kelionę visai šeimai į vaikystę. Rytmetinės laidos idėją ilgai širdyje brandinusi Rasa Micachienė, sukūrusi ne vieną įsimintiną TV projektą, sako, kad naująją programą skiria ne tik vaikams, jų mamoms, bet ir vaikais besirūpinantiems tėveliams.

„Penkiolika metų praleidau bėgime, savo vaikams skirdama tas šykščias septynias minutes. Nusprendžiau, kad nebenoriu būti statistinė mama. Noriu būti su vaikais ir jiems kurti, dalintis savo idėjomis su kitomis mamomis“, – sako dviejų vaikų, dvylikamečio Patriko ir trimetės Paulės mama Rasa Micachienė.

LNK laidoje „Atgal į vaikystės miestą“ karaliaus šeimos idilė, džiaugsmai ir prisiminimai, keisis šventės, virtuvėje netils puodų garsai ir vaikų juokas, tėveliai džiaugsis prisiminę savo mažųjų išdaigas, bus gera pajusti ore tvyrantį skonį ir kvapą, pamatyti grožį ir paprastumą, mielas smulkmenas ir prisiminimus, kurie kasdieninį šeimos gyvenimą paverčia nuostabia nesibaigiančių nuolatinių atradimų kelione.

Kelionė „Atgal į vaikystės miestą“ bus kupina dainelių ir lengvai išmokstamų šokio žingsnelių,

virtuoziškų pačių mažųjų gaminamų patiekalų, paslaptingo vaikų grožio pasaulio: kostiumų, šukuosenų ir išskirtinių mažųjų stiliaus akcentų, kūrybos kelionių, prikelsiančių naujam gyvenimui pamirštas ir niekam nereikalingas namuose gyvenančias smulkmenas, žaislų spintos pasakojimų, vaikų išdaigų, auksinių minčių, įspūdžių, patyrimų ir naujų atradimų.

„Mūsų laidoje bus ir daugybė patarimų: kaip patiems pasidaryti šventę, kaip šeimai gyventi namuose ir puikiai leisti visiems laiką, kaip galų gale tuščia kišene įspūdingai apkeliauti visą pasaulį ir pabūti su savo vaikais daugiau nei septynias minutes“, – sako naujos LNK laidos „Atgal į vaikystės miestą“ autorė R. Micachienė.

 

Alfa.lt*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Orai: savaitgalį sulauksime permainų

LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ naujokai Ineta Stasiulytė ir Valdas Burnys – atvirai apie emocijas po debiutinio pasirodymo

Išgąsdino vėjas? Orai paruošė dar siurprizų

​Projekto „Žvaigždžių duetai“ komisijos narė Inga Norkutė atskleidė, kodėl turi priekaištų Radži

Sinoptikai įspėja: pūs stiprus ir gūsingas vėjas

Rūta Ščiogolevaitė apie buvusio mylimojo draugę Inetą Stasiulytę: ji – mano giminaitė

Drukteinis, išvydęs Kalėdos barzdą, rėžė: keista, kai lietuviai imituoja islamo valstybės kovotojus

Dešimt metų trukusi juodosios buhalterijos byla: kratos, sprukimas į Maskvą, teismų vilkinimai

„Žvaigždžių duetus“ paliko Vilija Pilibaitytė-Mia ir Timūras Augucevičius

Orai žiemos nebeprimins: telkšos balos, siautės vėjas

Populiariausios naujienos