Nauja laida per LNK – „Atgal į vaikystės miestą“

Nauja laida per LNK – „Atgal į vaikystės miestą“ (LNK nuotr.)
Aa+Aa-

Nuo Naujųjų metų žiūrimiausia televizija Lietuvoje LNK kvies į paprastą, šiltą, jaukią kelionę visai šeimai į vaikystę. Rytmetinės laidos idėją ilgai širdyje brandinusi Rasa Micachienė, sukūrusi ne vieną įsimintiną TV projektą, sako, kad naująją programą skiria ne tik vaikams, jų mamoms, bet ir vaikais besirūpinantiems tėveliams.

„Penkiolika metų praleidau bėgime, savo vaikams skirdama tas šykščias septynias minutes. Nusprendžiau, kad nebenoriu būti statistinė mama. Noriu būti su vaikais ir jiems kurti, dalintis savo idėjomis su kitomis mamomis“, – sako dviejų vaikų, dvylikamečio Patriko ir trimetės Paulės mama Rasa Micachienė.

LNK laidoje „Atgal į vaikystės miestą“ karaliaus šeimos idilė, džiaugsmai ir prisiminimai, keisis šventės, virtuvėje netils puodų garsai ir vaikų juokas, tėveliai džiaugsis prisiminę savo mažųjų išdaigas, bus gera pajusti ore tvyrantį skonį ir kvapą, pamatyti grožį ir paprastumą, mielas smulkmenas ir prisiminimus, kurie kasdieninį šeimos gyvenimą paverčia nuostabia nesibaigiančių nuolatinių atradimų kelione.

<

Kelionė „Atgal į vaikystės miestą“ bus kupina dainelių ir lengvai išmokstamų šokio žingsnelių,

virtuoziškų pačių mažųjų gaminamų patiekalų, paslaptingo vaikų grožio pasaulio: kostiumų, šukuosenų ir išskirtinių mažųjų stiliaus akcentų, kūrybos kelionių, prikelsiančių naujam gyvenimui pamirštas ir niekam nereikalingas namuose gyvenančias smulkmenas, žaislų spintos pasakojimų, vaikų išdaigų, auksinių minčių, įspūdžių, patyrimų ir naujų atradimų.

„Mūsų laidoje bus ir daugybė patarimų: kaip patiems pasidaryti šventę, kaip šeimai gyventi namuose ir puikiai leisti visiems laiką, kaip galų gale tuščia kišene įspūdingai apkeliauti visą pasaulį ir pabūti su savo vaikais daugiau nei septynias minutes“, – sako naujos LNK laidos „Atgal į vaikystės miestą“ autorė R. Micachienė.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

„Pupytės“ pakeitė stilių: jos tapo nuodėmės vertomis vienuolėmis 6

Savo socialinio tinklo „Facebook“ profilyje Oksana Pikul paskelbė daugybės „palaikinimų“ ir komentarų sulaukusią nuotrauką. Ne, tai – ne naujas augintinis, suknelė ar įamžinta vakarienė su mylimuoju Simu Jasaičiu. Mergina su savo bendražygėmis „Naujosiomis pupytėmis“ radikaliai pakeitė įvaizdį.
Neliko nei seksualių permatomo audinio suknelių, nei iškirpčių, nei įdegusias kojas atskleidžiančių kostiumų.

Balsingoji Julija Jegorova pristatė naują savo singlą 3

„Lietuvos balso“ nugalėtoja, balsingoji Julija Jegorova, savaitę pradėjo ne skundais, kad vėl pirmadienis ir dar toks šaltas, o naujo savo singlo pristatymu. Skanėstais kvepiančioje patalpoje, garuojant karštai kavai, Vilniaus širdyje - Gedimino prospekte, kartu su geriausiais bičiuliais: Gediminu Jauniumi, Šarūnu Kirdeikiu, Rosita Čivilyte, Berta Timinskaite ir kitais, Julija dalijosi savo šiluma, idėjomis ir tikslais.

Katažina Nemycko: kol pastovi ant kojų, tol važiuoji 8

Modeliai nuo žurnalų viršelių ir moterys, esančios dėmesio centre, atrodo laibos it nendrės ir beveik tobulos, tačiau ne viskas auksas, kas auksu žiba. Katažina Nemycko, neseniai apsilankiusi pas gydytojus, nebuvo nudžiuginta: merginai trūksta vitaminų, organizme – per mažai skysčių, o tai ateityje gali sukelti rimtų sveikatos negalavimų.„Buvo naudinga nueiti ir pakalbėti apie sveiką ir naudingą mitybą, nes dabartinis laikotarpis – ne iš lengviausiųjų, todėl ta mityba truputį šlubuoja.

Romanas su Rasa Židonyte Donatui Baumilai kainavo eterį 32

Antrus metus skaičiuojančios laidos„Padėkime augti“ prodiuseriai nusprendė senuosius metus palydėti su nauja vedėja Laura Imbrasiene, kuri pakeis iki šiol laidos vairą laikiusį Donatą Baumilą. Ar Donatui koją, siekiant televizijos vedėjo karjeros, pakišo netikėtai užplūdę jausmai šokių partnerei Rasai Židonytei?„Buvau informuotas, – pasakojo D. Baumila, paklaustas, ar prodiuserių sprendimas buvo netikėtas, ar jis buvo informuotas. – Mes tiesiog taip sutarėme.

„Sare Roma“ įkūrėjas Ištvanas nenori būti dukros pirmagimio seneliu 4

Žinomiausio Lietuvos romų ansamblio „Sare Roma” įkūrėjas ir atlikėjas Ištvanas, už dukters Lizos vestuves paklojęs per šimtą tūkstančių litų, atsisako tapti būsimo anūko seneliu! Apie mylimos dukros, už kurią iš jaunojo tėvų gavo net penkiasdešimties auksinių monetų išpirką, nėštumą Ištvanas pirmą kartą prakalbo LNK pažinčių laidoje „Būk mano meile!”, kurioje mylimojo ieškojo artima Ištvano šeimos draugė Erika.„Labai džiaugiuosi, nes jau dabar galiu pirmą kartą oficialiai pranešti, kad mano dukra

Daugiausiai M.A.M.A apdovanojimuose nominuoti Markas Palubenka, Donatas Montvydas ir „Sel“ 1

Pirmadienio rytą M.A.M.A organizatoriai pristatė naujovių ir apšvietė, kas šiais metais yra nominuoti įvairiose kategorijose. Dėl itin gausaus sniego į Vilnių nespėjo atvykti Marijonas Mikutavičius, tačiau visas naujienas paskelbė Martynas Tyla ir Jurga Riebling.„Labas vakaras, – į susirinkusius kreipėsi M. Tyla. Tarp susirinkusiųjų pasklido juoko banga. – Pro langą pažiūrėjau ir saulės nėra, tai man vakaras.

Susijusios naujienos

​Kas blogai su Giedriaus Drukteinio lytiniu gyvenimu ir orientacija? ..

„Dviračio šou“: prezidentės atstumti Tomaševskis ir Zuokas rašo skundą Kremliaus oligarchams. ..

Pareigūnas per teismo koridorių vilko psichiškai nesveiką moterį ..

Oksaną Pikul grupėje ​„Pop Ladies“ pakeitusi Anžela kartu su grupe scenoje nepasirodė 2

Rusijoje kalinamos pilotės likimas dar nėra aiškus ..

​Kamera užfiksavo, kaip galingas sprogimas namą sulygino su žeme ..

Kaune įkliuvo pornografijos platintojas ..

Vietname – triukšmingas kiaulių skerdimo festivalis ..

Kelių chuliganas Vilniuje sukėlė pavojingą avariją ..

​Ilgapirščių akiplėšiškumas: sargą surišo, pripurškė dujų ir liepė tylėti ..