Geros muzikos mylėtojams – šventinė jaunųjų atlikėjų dovana

Aistė Bružaitė (Organizatorių nuotr.)
Aa+Aa-

Į šį sekmadienį , gruodžio 9 d. Vilniaus rotušėje įvyksiantį koncertą „Laukiant šv. Kalėdų“ visus profesionaliojo meno mylėtojus kviečia jaunieji Lietuvos muzikų sąjungos atlikėjai. Trimitas, fortepijonas, kanklės, vyriškas vokalas – skirtingi stiliai ir įvairių laikotarpių kūriniai: muzikantai garantuoja geros nuotaikos užtaisą naujos prieššventinės savaitės išvakarėse.

Drauge laukti gražiausios metų šventės ir atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių į Vilniaus rotušę kviečia talentingi ir originalių muzikinių idėjų nestokojantys jaunosios kartos menininkai – kanklininkė Aistė Bružaitė, trimitininkas Dominykas Vyšniauskas, pianistė Gabija Rimkutė bei dainininkas-tenoras Tomas Povilonis. Koncerte jaunieji Lietuvos muzikų sąjungos nariai atliks garsių užsienio kompozitorių – O. Messiaeno, I. Albenizo, G. Puccini, P.Čaikovskio ir kitų autorių kūrinius, skambės ir šiuolaikinės džiazo kompozicijos.

Nors ir jauno amžiaus, tačiau visi koncerte pasirodysiantys atlikėjai jau yra sukaupę nemažą sceninę patirtį. Tarptautinių konkursų laureatė, nuolat koncertuojanti A.Bružaitė su kanklėmis nesiskiria nuo devynerių metų, pasirodo tiek Lietuvos, tiek užsienio scenose. Trimitininkas D.Vyšniauskas tarptautinėje džiazo scenoje debiutavo būdamas vos septynerių, studijavo ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje bei Olandijoje, grojo įvairiuose mūsų šalies ir užsienio džiazo festivaliuose. Įvairių konkursų laureatė, pianistė G.Rimkutė pasirodo tiek kaip solistė, tiek kaip kamerinių ansamblių narė ir koncertmeisterė, o tenoras Tomas Povilonis yra Klaipėdos muzikinio teatro solistas, Lietuvos publikai gerai pažįstamas kaip dainininkų grupės „El Fuego“ narys.

Šis koncertas – tai viena iš renginių ciklo „Susitikimai Vilniaus rotušėje“ dalių. Susitikimus su garsiausiais mūsų šalies muzikos pasaulio žmonėmis jau ne pirmą sezoną sėkmingai organizuoja Lietuvos muzikų sąjunga.

 

 

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Vienuoliktą kartą vyksiantis „Yaga-Ball“ maskaradas ir vėl sudrebins Vilnių
 ŽIŪRĖTI 11 ..

Beprotiškiausias Lietuvos ir Pabaltijo elektroninės muzikos maskaradas „Yaga-Ball“ vyks jau šį šeštadienį pramogų salėje „Vakaris Vilnius“, Pamėnkalnio g. 7. Šventės tema – beprotystė, tad visi dalyviai kviečiami kuo keisčiau pasipuošti.Šiltos ir komfortiškos patalpos pačiame Vilniaus centre duris atvers jau 20 val. O dvylika valandų truksianti elektroninės muzikos fiesta kvies šėlti iki pat ryto dvejose scenose. Pagrindinėje scenoje skambės psytrance, techno ir kita elektroninė muzika.

Šeštadienį – Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimai
3 ..

Sausio 25 dienos vakare Kauno miesto gyventojų ir svečių laukia neeilinė alternatyva muzikos apdovanojimams. Hiphopo subkultūros atstovai rinksis iš visos Lietuvos į kasmetinį urbanistinės kultūros festivalį „Live from Kaunas Streets“ apdovanoti savo geriausiųjų.

Mantas Jankavičius iki paryčių linksmino klaipėdiečius
33 ..

Mantas Jankavičius ir tolias išlieka vienas populiariausių atlikėjų Klaipėdoje. Gausiai į uostamiesčio klubą „PORT by BarBar'a“ susirinkę klaipėdiečiai šėlo iki paryčių. Tiesa, Mantas prasitarė, jog legendinė programa „Čiuožki“ skambėjo kone paskutinį kartą ir sekantis atlikėjo pasirodymas bus visiškai naujas.Vakarėlio akimirkos – fotogalerijoje.

Sostinės klubinėtojai šėlo „Tarantino“ gimtadienyje
60 ..

Penktadienį paspaudę šalčiai nė kiek neatbaidė tikrųjų klubinėtojų, kurie rinkosi išskirtinėms linksmybėms į šeštąjį vilniečių pamėgto klubo „Tarantino“ gimtadienį. Vakarėlis įsisiūbavo dar prieš vidurnaktį, kai sausakimšoje šokių aikštelėje publika pradėjo šėlti su „No Djs“. Viktoro Diawaros ir Ericos Jennings duetas „užvedė“ vakarėlį taip, kad šis kone pranoko Naujųjų linksmybes.

„Golden Parazyth“ vyrukai tapo kokteilių vertintojais
15 ..

Antradienio vakarą Kauno naktiniame klube „Chaos“ rinkosi geriausi Lietuvos kokteilių kultūros puoselėtojai. Pasiruošę visą amuniciją kiekvienas barmenas su nerimu ir kupini vilčių laukė čempionato „Finlandia Vodka“ pradžios.

„Instrumenti“ į Vilnių atveža įspūdingą muzikos ir vaizdo šou
 ŽIŪRĖTI 5 ..

Vėlyvą rudenį Rygoje įvykę populiaraus latvių dueto „Instrumenti“ naujojo albumo „Procrastination“ pristatymo koncertai Latvijos žiniasklaidoje įvertinti kaip vieni įspūdingiausių pernai šalyje.

Susijusios naujienos

Geros naujienos: mokslininkai rado būdą, kaip veiksmingai gydyti melanomą ..

Geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės reikalavimų pakeitimai ..

Geros prognozės: liepa sugrąžins šiltus orus ..

Sinoptikai: karštus orus pakeis gaivus vasariškas lietutis ..

Žydų turto grąžinimas nebebus kontroliuojamas? ..

Geros žinios kavos mėgėjams: šiemet ji pigs ..

Geros naujienos aplankė „Facebooką“ ..

Lietuvos žydus kompensacijos turėtų pasiekti iki 2014 metų ..

Žemdirbiai nebus baudžiami už vėliau nušienautas pievas ir ganyklas ..