2013 metų horoskopas 12 Zodiako ženklų

Horoskopas (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Aa+Aa-

Ką atneš Naujieji metai meilės, profesinėje ir gerovės srityje? Ar surasite svajonių porą? Ar nuskambės vestuvių varpai? Kada nauji darbiniai projektai seksis ypač gerai? Koks laikas bus palankus šeimos biudžetui papildyti?

Šis metų horoskopas pagal Zodiako ženklus padės kiekvienam geriau orientuotis ir nustatyti savo silpnąsias ir stipriąsias puses, kad geriau galėtumėte pasiruošti būsimiems įvykiams.

2013-ųjų metų horoskopas

AVINAS (03.21–04.20)

Tik nesikarščiuokite!

2013 metais jums prireiks daug kantrybės, kuri tikrai nėra jūsų stiprioji pusė. Saturnas padės jums ją išsiugdyti. Padarykite laiką savo sąjungininku, tada gražiai pergyvensite metus.

Aistra ir meilė

Avinai, turintys savo šeimą, pirmoje metų pusėje mielai keliaus su draugais. Jų partneris nebūtinai sudarys jiems kompaniją. Tačiau romantikos jiems tikrai netrūks: ypač pirmoje balandžio pusėje. Liepą, nuo rugpjūčio pabaigos iki rugsėjo vidurio ir antroje spalio pusėje galite atrasti naujų bendrumų su savo brangiausiu žmogumi. Antrą pusmetį praleisite nuostabių vakarų dviese namuose.

Vienišiai, kurie ilgisi intymaus artumo, dar turės pakentėti. Kas nusiteikęs pasitenkinti vienu kitu nerūpestingu ir neįpareigojančiu flirtu, tam iki birželio pabaigos teks stengtis pačiam, po to Jupiteris jam suteiks puikių galimybių susipažinti su įdomiais žmonėmis. Gerus ketinimus puoselėjantiems avinams jis padės aptikti ieškomo kandidato į partnerius pėdsakus. Svarbiausia patiems išsiaiškinti, ko jūs tikitės iš santykių. Tada bus lengviau žengti žingsnį teisinga kryptimi. Nuo rugsėjo iki spalio vidurio ir visą gruodį Marsas sudarys palankias sąlygas meilei.

Karjera ir pinigai

Avinai trokš kiek galima greičiau kuo daugiau pasiekti. Urano įtaka sustiprins šią tendenciją. Jeigu jūs savo nekantrumu patys neužkirsite sau kelio, galėsite šauniai pasistūmėti į priekį. Pasistenkite džiaugtis mažais laimėjimais. Kai tik atsipalaiduosite, pasieksite daugiau. Vis dėlto stenkitės pasverti naudą ir sąnaudas.

Finansiniu atžvilgiu pirmą pusmetį seksis geriau, tačiau smarkaus nuosmukio nebus. Liepa ir spalis – palankiausi mėnesiai užsidirbti daugiau pinigų.

Sveikata ir laisvalaikis

Veiklūs avinai ir 2013 metais stengsis įgyvendinti kuo daugiau idėjų, todėl labai svarbu bus reguliariai pailsėti ir pasisemti naujos energijos. Leiskite sau kasdien, geriausia, tuo pačiu paros laiku po pusvalandį atsikvėpti ir pamąstyti arba pamedituoti. Geras miegas ir sveika mityba padės išsaugoti sveikatą. Balandžio, birželio ir rugsėjo mėnesiais jausite didžiausią energijos antplūdį.

JAUTIS (04.21–05.20)

Mėgaukitės gyvenimu!

Jupiteris pataria jums pirmoje 2013 metų pusėje toliau vystyti savo profesinius sugebėjimus ir žada padėti. Antrąjį pusmetį skirkite gyvenimo malonumams. Tada galėsite atgaivinti gražius prisiminimus, nes Saturnas kartkartėmis vis sudrums nuotaiką.

Aistra ir meilė

Jei pradėsite 2013 metus atšalusiais santykiais su partneriu, per daug nesigraužkite, nes jūsų šeimyninis gyvenimas pavasarį pagerės. Venera ir Marsas nuo balandžio vidurio iki gegužės pabaigos pasirūpins romantika ir skatins jausmingumą. Birželį ir rugpjūtį temperatūra lovoje smarkiai įkais. Lapkričio mėnesį namuose įsiviešpataus harmonija. Tačiau Saturnas skatins jus vis tiek graužtis ir abejoti. Imsite svarstyti, ar jūsų ryšys su partneriu išlikęs, o gal laikas jį pakeisti. Stenkitės Jupiterio padedami į savo bendravimą įlieti kuo daugiau džiaugsmo, tada viskas bus gerai.

Vieniši Jaučiai turės dėl ko džiaugtis vasarą, nes Venera ir Marsas suteiks jiems puikių galimybių paflirtuoti ir kurstys aistrą. Neprasidėkite su bet kuo. Ieškokite savo svajonių partnerio. Ar dar jaučiatės nepasirengę tvirtiems ryšiams su partneriu? Įsiklausykite į savo širdį.

Karjera ir pinigai

Pirmą pusmetį, kai būsite globojami Jupiterio, turėtumėte pademonstruoti savo talentus – sulauksite pripažinimo. Tai suteiks jums daug džiaugsmo, o pasiekti laimėjimai sustiprins pasitikėjimą savimi. Antras 2013 metų pusmetis tiks visų rūšių mokslams, tobulinimuisi, kursams. Liepos mėnesį būkite labai atsargūs, pasirašydami sutartis, ir stenkitės nežengti jokio žingsnio, kruopščiai iki smulkmenų visko neapsvarstę. Nuo spalio pabaigos iki lapkričio vidurio patirsite sunkumų bendraudami su klientais.

Pirmą pusmetį Jupiteris padės jums sėkmingai tvarkyti finansinius reikalus. Nešvaistykite, kad antrą pusmetį nepatirtumėte didelių sunkumų, kai pinigų sumažės.

Sveikata ir laisvalaikis

Dėl Urano poveikio dažnai būsite nervingi, jeigu nesugebėsite skirti sau pakankamai dėmesio ir laiku pailsėti. Vasario, gegužės, rugpjūčio ir spalio mėnesiais jausitės labai gerai ir kupini jėgų, nes Marsas suteiks jums naujos energijos. Sportuokite, tačiau pasirinkite sau tinkamą sporto rūšį. Jei nustatysite, kad jus geriausiai veikia ilgi pasivaikščiojimai, užteks ir jų. Svarbiausia judėti! Pirmą pusmetį derėtų sumažinti saldumynų vartojimą.

DVYNIAI (05.21–06.21)

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (14)

Taip pat skaitykite:

Rytų horoskopas pavasario pradžiai ..

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

​Meilės horoskopas savaitei (kovo 02–08 d.) ..

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Trys būdai parinkti laimingą vardą būsimam kūdikiui ..

Vardo parinkimą lydi dramos ir tragikomedijos.

​Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų ..

Kovas daugumai Zodiako ženklų bus romantikos, naujų susitikimų ir įsimintinų įvykių mėnuo. Atkaklus ir nuoseklus ...

Horoskopas pirmajai kovo savaitei ..

Gali būti pasiūlytas naujas darbas, be to, perspektyvesnis finansiniu požiūriu.

2015-ųjų kinų meilės horoskopas ..

Vasario 19 dieną prasidėjo kinų Naujieji metai. Metų valdove tapo Žalia Medinė Ožka, ji pakeis Žalią Medinį Arklį. Ožka ...

​Meilės horoskopas savaitei (vasario 23–kovo 01 d.) ..

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Smagurių horoskopas: kokie saldumynai tinka jūsų Zodiako ženklui 2

Norite nustebinti, ar pradžiuginti, o gal įsiteikti savo antrajai pusei? Jums pagelbėti gali horoskopas smaguriams ...

Patarimai 12 Zodiako ženklų, kaip išreikšti jausmus ..

Nuo tada, kai užaugame ir suprantame, kad yra toks jausmas, kuris padeda mums suartėti su kitu žmogumi, ieškome sau ...

​Meilės horoskopas savaitei (vasario 16–22 d.) ..

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Susijusios naujienos

2013-ieji patvirtino ilgalaikio klimato šiltėjimo prognozes ..

2013-ųjų inventorizacija, arba kaip sekėsi pildyti pažadus ..

2013 metais daugėjo į Lietuvą grįžtančių emigravusių piliečių ..

Geriausios 2013-ųjų garsenybių „selfie“ nuotraukos 1

Klysti žmogiška: keisčiausi 2013-ųjų nutikimai ..

Didžiausios 2013 metų pasaulio politikos netektys: nuo Hugo Chavezo iki Nelsono Mandelos 1

Tūkstančiai ukrainiečių surengė protestą prie Janukovyčiaus rezidencijos ..

Nei pragaras, nei rojus: svarbiausi 2013-ųjų pasaulio įvykiai 2

Iškilūs žmonės, kurių netekome 2013-asiais metais 13

Pačios svarbiausios 2013 metų... katės ..