Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

2013 metų horoskopas 12 Zodiako ženklų

Horoskopas (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Šis metų horoskopas pagal Zodiako ženklus padės kiekvienam geriau orientuotis ir nustatyti savo silpnąsias ir stipriąsias puses, kad geriau galėtumėte pasiruošti būsimiems įvykiams.

2013-ųjų metų horoskopas

AVINAS (03.21–04.20)

Tik nesikarščiuokite!

2013 metais jums prireiks daug kantrybės, kuri tikrai nėra jūsų stiprioji pusė. Saturnas padės jums ją išsiugdyti. Padarykite laiką savo sąjungininku, tada gražiai pergyvensite metus.

Aistra ir meilė

Avinai, turintys savo šeimą, pirmoje metų pusėje mielai keliaus su draugais. Jų partneris nebūtinai sudarys jiems kompaniją. Tačiau romantikos jiems tikrai netrūks: ypač pirmoje balandžio pusėje. Liepą, nuo rugpjūčio pabaigos iki rugsėjo vidurio ir antroje spalio pusėje galite atrasti naujų bendrumų su savo brangiausiu žmogumi. Antrą pusmetį praleisite nuostabių vakarų dviese namuose.

Vienišiai, kurie ilgisi intymaus artumo, dar turės pakentėti. Kas nusiteikęs pasitenkinti vienu kitu nerūpestingu ir neįpareigojančiu flirtu, tam iki birželio pabaigos teks stengtis pačiam, po to Jupiteris jam suteiks puikių galimybių susipažinti su įdomiais žmonėmis. Gerus ketinimus puoselėjantiems avinams jis padės aptikti ieškomo kandidato į partnerius pėdsakus. Svarbiausia patiems išsiaiškinti, ko jūs tikitės iš santykių. Tada bus lengviau žengti žingsnį teisinga kryptimi. Nuo rugsėjo iki spalio vidurio ir visą gruodį Marsas sudarys palankias sąlygas meilei.

Karjera ir pinigai

Avinai trokš kiek galima greičiau kuo daugiau pasiekti. Urano įtaka sustiprins šią tendenciją. Jeigu jūs savo nekantrumu patys neužkirsite sau kelio, galėsite šauniai pasistūmėti į priekį. Pasistenkite džiaugtis mažais laimėjimais. Kai tik atsipalaiduosite, pasieksite daugiau. Vis dėlto stenkitės pasverti naudą ir sąnaudas.

Finansiniu atžvilgiu pirmą pusmetį seksis geriau, tačiau smarkaus nuosmukio nebus. Liepa ir spalis – palankiausi mėnesiai užsidirbti daugiau pinigų.

Sveikata ir laisvalaikis

Veiklūs avinai ir 2013 metais stengsis įgyvendinti kuo daugiau idėjų, todėl labai svarbu bus reguliariai pailsėti ir pasisemti naujos energijos. Leiskite sau kasdien, geriausia, tuo pačiu paros laiku po pusvalandį atsikvėpti ir pamąstyti arba pamedituoti. Geras miegas ir sveika mityba padės išsaugoti sveikatą. Balandžio, birželio ir rugsėjo mėnesiais jausite didžiausią energijos antplūdį.

JAUTIS (04.21–05.20)

Mėgaukitės gyvenimu!

Jupiteris pataria jums pirmoje 2013 metų pusėje toliau vystyti savo profesinius sugebėjimus ir žada padėti. Antrąjį pusmetį skirkite gyvenimo malonumams. Tada galėsite atgaivinti gražius prisiminimus, nes Saturnas kartkartėmis vis sudrums nuotaiką.

Aistra ir meilė

Jei pradėsite 2013 metus atšalusiais santykiais su partneriu, per daug nesigraužkite, nes jūsų šeimyninis gyvenimas pavasarį pagerės. Venera ir Marsas nuo balandžio vidurio iki gegužės pabaigos pasirūpins romantika ir skatins jausmingumą. Birželį ir rugpjūtį temperatūra lovoje smarkiai įkais. Lapkričio mėnesį namuose įsiviešpataus harmonija. Tačiau Saturnas skatins jus vis tiek graužtis ir abejoti. Imsite svarstyti, ar jūsų ryšys su partneriu išlikęs, o gal laikas jį pakeisti. Stenkitės Jupiterio padedami į savo bendravimą įlieti kuo daugiau džiaugsmo, tada viskas bus gerai.

Vieniši Jaučiai turės dėl ko džiaugtis vasarą, nes Venera ir Marsas suteiks jiems puikių galimybių paflirtuoti ir kurstys aistrą. Neprasidėkite su bet kuo. Ieškokite savo svajonių partnerio. Ar dar jaučiatės nepasirengę tvirtiems ryšiams su partneriu? Įsiklausykite į savo širdį.

Karjera ir pinigai

Pirmą pusmetį, kai būsite globojami Jupiterio, turėtumėte pademonstruoti savo talentus – sulauksite pripažinimo. Tai suteiks jums daug džiaugsmo, o pasiekti laimėjimai sustiprins pasitikėjimą savimi. Antras 2013 metų pusmetis tiks visų rūšių mokslams, tobulinimuisi, kursams. Liepos mėnesį būkite labai atsargūs, pasirašydami sutartis, ir stenkitės nežengti jokio žingsnio, kruopščiai iki smulkmenų visko neapsvarstę. Nuo spalio pabaigos iki lapkričio vidurio patirsite sunkumų bendraudami su klientais.

Pirmą pusmetį Jupiteris padės jums sėkmingai tvarkyti finansinius reikalus. Nešvaistykite, kad antrą pusmetį nepatirtumėte didelių sunkumų, kai pinigų sumažės.

Sveikata ir laisvalaikis

Dėl Urano poveikio dažnai būsite nervingi, jeigu nesugebėsite skirti sau pakankamai dėmesio ir laiku pailsėti. Vasario, gegužės, rugpjūčio ir spalio mėnesiais jausitės labai gerai ir kupini jėgų, nes Marsas suteiks jums naujos energijos. Sportuokite, tačiau pasirinkite sau tinkamą sporto rūšį. Jei nustatysite, kad jus geriausiai veikia ilgi pasivaikščiojimai, užteks ir jų. Svarbiausia judėti! Pirmą pusmetį derėtų sumažinti saldumynų vartojimą.

DVYNIAI (05.21–06.21)

Pasinaudokite savo šansais!

Jupiteris suteiks jums daug laimės. Kad ją visą patirtumėte, turite būti pasirengę išnaudoti visus gerus šansus, kurie pasitaikys. Jei nieko nedarydami lauksite, kada laimė nuskris į sterblę, galite nesulaukti nieko.

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Jūsų namai pagal Zodiaką

Nuo jūsų namų interjero priklauso, būsite jūs džiugios nuotaikos ar prastesnės, norėsite po darbo dienos grįžti į juos ar neskubėsite. Tai lemia, ar namų aplinka atitinka jūsų Zodiako ženklo savybes. Netinkamoje aplinkoje galite pradėti depresuoti, sirgti, ilgai sveikti ir t. t. Žinoma, geriausia vadovautis asmeniniu horoskopu, nors bendra Zodiako ženklų apžvalga irgi gali pagelbėti.
Avino namai
Interjere būtinai turi būti raudonos spalvos. Ant sienų – abstraktūs paveikslai.

Dailios figūros receptas 12 Zodiako ženklų

Pavasaris jau įsibėgėja, o artėjantis savaitgalis žada net vasariškus orus. Tad pats metas pagalvoti, kaip šaltuoju metų laiku palepintai figūrai padėti grįžti į dailias formas. Pirmiausia, reikia įvertinti, kokiai stichijai priskiriamas jūsų Zodiako ženklas.
Galbūt jums tiks užsiėmimai vandenyje (Vandens stichijos ženklams: Vėžiui, Skorpionui, Žuvims)? Jei esate Ugnies, arba Avino, Liūto ar Šaulio, atstovas, jums turėtų patikti intensyvios treniruotės, kai kūnas įkaista ir kai tenka gerokai paprakaituoti.

Balandis pagal kinų Zodiaką

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!
Balandį reikėtų atsisakyti savigailos ir išdidžiai parodyti, ką galite. Šio mėnesio valdovas Drakonas visiems kinų horoskopo ženklams suteiks palaikymą, sėkmės galimybę, jeigu šie stengsis panaudoti geriausius gebėjimus ir savybes.
Balandžio mėnuo tinkamas gerinti padėtį darbe ar siekti paaukštinimo. Tai darant svarbu likti kolegiškiems ir žaisti sąžiningai.

Meilės horoskopas savaitei (balandžio 14–20 d.)

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!
Avinas. Jūsų asmeninį gyvenimą gali gerokai supurtyti šį antradienį vykstantis Mėnulio užtemimas. Kodėl? Nes jis ypač „užtemdys“ jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių.

Gėlės pagal Zodiako ženklą

Zodiako dvyliktukui, atsižvelgiant į kiekvienam ženklui būdingas savybes, priskiriami brangieji akmenys, tam tikras rengimosi stilius, spalvos, kūno dalys, o čia dar pridėsime ir būdingus augalus. Gal medžio dovanų ir neįteiksite (nors įkurtuvėms name tokia dovana būtų kaip tik), užtat žinoti, kokios gėlės tinka kuriam Zodiako ženklui, gali ir praversti.

Pavasaris su fengšui: iššluokite ir sielą, ir kiemą

Balandis – švaros mėnuo, tad atėjo laikas išvalyti kiemus, namus atlaisvinti nuo daiktų, išpurtyti stalčius, peržiūrėti rankinę ar kompiuterio krepšį, pažvelgti, kas sugrūsta po lova, ir nedelsiant viską iš ten iškrapštyti.

Susijusios naujienos

2013-ųjų inventorizacija, arba kaip sekėsi pildyti pažadus

2013 metais daugėjo į Lietuvą grįžtančių emigravusių ...

Geriausios 2013-ųjų garsenybių „selfie“ nuotraukos

Klysti žmogiška: keisčiausi 2013-ųjų nutikimai

Didžiausios 2013 metų pasaulio politikos netektys: nuo Hugo ...

Tūkstančiai ukrainiečių surengė protestą prie Janukovyčiaus ...

Nei pragaras, nei rojus: svarbiausi 2013-ųjų pasaulio ...

Iškilūs žmonės, kurių netekome 2013-asiais metais

Pačios svarbiausios 2013 metų... katės

Dešimt žmonių, 2013 metais tapusių pokyčių pasaulyje ...